InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Speelschema en Uitslagen Mexico - WK Voetbal 2014

Speelschema en Uitslagen Mexico - WK Voetbal 2014

Mexico heeft zich via play off wedstrijden tegen Nieuw-Zeeland weten te plaatsen voor het Wereldkampioenschap voetbal in Brazilië. Nadat het in de laatste ronde van de CONCACAF teleurstellend als vierde was geëindigd moest het dus play off duels spelen tegen de winnaar van de kwalificaties uit Oceanië. Mexico speelt zijn eerste wedstrijd op 13-06-14 tegen Kameroen.

Mexico

Mexico heeft al viermaal deelgenomen aan het WK voetbal. Ondanks de vele deelnames is Mexico nooit echt succesvol geweest. Slechts tweemaal haalde Mexico de Kwartfinales. In 1930 mocht Mexico het toernooi organiseren. Dit was meteen ook de eerste deelname aan het WK. Helaas werd Mexico in de eerste ronde al uitgeschakeld. Mexico speelde zijn eerste interland op 01-01-1923 tegen Guatamala (2-3 overwinning). De grootste overwinning werd geboekt op 28-04-1987 tegen de Bahama's (13-0). De grootste nederlaag werd geïncasseerd tegen Engeland op 10-05-1961 (8-0).

The Road to Brasil 2014

Mexico heeft zich via een lange weg weten te kwalificeren voor het Wereldkampioenschap voetbal 2014 in Brazilië. In de CONCACAF (Noord en Midden Amerikaanse voetbalbond) stroomde het in de derde ronde in. Mexico kwam in een poule te zitten met Costa Rica, El Salvador en Guyana. Mexico wist alle wedstrijden te winnen en plaatste zich voor de laatste poulefase waarin 6 landen streden voor 3 plekken op WK 2014 in Brazilië. Aangezien Mexico vierde in deze poule werd, moest het twee beslissingswedstrijden spelen tegen Nieuw-Zeeland. Deze wisten ze beide te winnen waardoor het WK een feit was.

Derde ronde Groep B

LandWedstrijdenWinstGelijkVerliesPuntenDoel+Doel-
Mexico660018152
Costa Rica631210145
El Salvador61235811
Guyana60151524

Vierde ronde

LandWedstrijdenWinstGelijkVerliesPuntenDoel+Doel-
Verenigde Staten1071222158
Costa Rica1053218137
Honduras10433151312
Mexico102531179
Panama1015481014
Jamaica100555513

Play Offs

ThuisploegUitploegUitslag
MexicoNieuw-Zeeland5-1
Nieuw-ZeelandMexico2-4

Poule A WK 2014 Brazilië

Hieronder vind je het complete speelschema en alle uitslagen uit Poule A waarin Brazilië, Kroatië, Mexico en Kameroen het tegen elkaar opnemen voor een plek in de achtstefinales.
DatumSpeeltijd NLThuisUitUitslag
12-06-1422:00BraziliëKroatië3-1
13-06-1418:00MexicoKameroen1-0
17-06-1421:00BraziliëMexico0-0
18-06-1424:00KameroenKroatië0-4
23-06-1422:00KameroenBrazilië1-4
23-06-1422:00KroatiëMexico1-3

Achtste Finale

DatumSpeeltijd NLThuisUitUitslag
29-06-1418:00NederlandMexico2-1

WK wedstrijd statistieken

Hieronder vind je de statistieken van alle wedstrijden die Mexico op een WK gespeeld heeft.
WedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPuntenGoals +Goals -
49121324495289

WK deelname statistieken

Hieronder vind je de statistieken van alle WK deelnamese van Mexico.
DeelnameGewonnenFinales1/2 Finales
14000

Head to Head WK

Hieronder vind je de statistieken van alle tegenstanders uit Poule A waar Mexico ooit op een WK tegen heeft gespeeld.
LandWedstrijdenWinstGelijkVerlorenGoals +Goals -
Brazilië3003011
Kroatië110010
Kameroen000000

Head to Head alle interlands

Hieronder vind je de statistieken van alle tegenstanders uit Poule A waar Mexico ooit tegen heeft gespeeld.
LandWedstrijdenWinstGelijkVerlorenGoals +Goals -
Brazilië38106223671
Kroatië310225
Kameroen110010

Lees verder

© 2014 - 2017 Jerommeke31, het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Speelschema WK 2014 Brazilië: loting, programma en uitslagenSpeelschema WK 2014 Brazilië: loting, programma en uitslagenSpeelschema WK voetbal 2014 Brazilië: loting, speelschema en uitslagen. In 2014 vindt het WK 2014 plaats in Brazilië, he…
Speelschema en Uitslagen Honduras - WK Voetbal 2014Honduras neemt voor de derde keer deel aan het Wereldkampioenschap voetbal en wist zich nog nooit voor de volgende ronde…
Speelschema en Uitslagen Costa Rica - WK Voetbal 2014Costa Rica neemt voor de vierde keer deel aan het Wereldkampioenschap voetbal in Brazilië. In een zware groep met de Ver…
Speelschema en Uitslagen USA - WK Voetbal 2014De Verenigde Staten neemt al weer voor de 10e keer deel aan het Wereldkampioenschap voetbal. In de kwalificaties van de…
Speelschema en Uitslagen Ecuador - WK Voetbal 2014Ecuador neemt voor de vierde maal deel aan het Wereldkampioenschap voetbal. Het wist zich in de Continentale competitie…
Bronnen en referenties
  • www.wikipedia.nl
  • www.fifa.com

Reageer op het artikel "Speelschema en Uitslagen Mexico - WK Voetbal 2014"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Infoteur: Jerommeke31
Laatste update: 29-06-2014
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Special: WK voetbal 2014 Brazilië
Bronnen en referenties: 2
Schrijf mee!