InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Eredivisie 2008-2009: programma, uitslagen, stand+topscorers

Eredivisie 2008-2009: programma, uitslagen, stand+topscorers

Eredivisie 2008-2009: programma, uitslagen, stand+topscorers Het lijkt nog niet zo heel lang geleden dat het eredivisieseizoen 2007-2008 was afgelopen, maar toch staat het eredivisieseizoen 2008-2009 weer voor de deur. Dit belooft weer een spannende strijd te worden. Zal Ajax dit jaar kampioen worden, of wordt PSV weer kampioen met degelijk voetbal. Misschien is het dit seizoen wel zo dat de streekclubs zoals Heerenveen, Groningen en FC Twente in opmars zijn, zoals Johan Derksen ook zegt, en een gooi doen naar het kampioenschap.
Eredivisie 2008-2009 2009-2010

Lees dit voor beter gebruik!

In dit artikel vindt u het programma, de uitslagen de stand en de topscorers terug van het seizoen 2008-2009 in de eredivisie. Ik heb voor u bovenaan de links gezet naar de rondes, de stand en de topscorers, zodat u niet zelf oneindig naar beneden hoeft te scrollen! De uitslagen worden zo snel mogelijk na de wedstrijden bijgewerkt, de stand wordt na elke ronde bijgewerkt! Ook geef ik in de inhoudsopgave aan in welke ronde de eredivisie zit. Heeft u opmerkingen, tips of is er onverhoopt toch wat verkeerd gegaan, dan kunt u onderaan een berichtje achterlaten.

Inhoudsopgave met links naar programma, stand en topscorers!



Eerste competitiehelft

Ronde 1

Vrijdag 29 augustus
TijdWedstrijdUitslag
20.45Vitesse - Groningen0-4

Zaterdag 30 augustus
TijdWedstrijdUitslag
18.45Willem II - Ajax1-2
19.45N.E.C. - De Graafschap2-0
19.45Roda JC - FC Twente1-1
20.45FC Utrecht - PSV1-5

Zondag 31 augustus
TijdWedstrijdUitslag
14.30Heracles Almelo - Feyenoord3-1
14.30FC Volendam - sc Heerenveen2-3
14.30Sparta Rotterdam - ADO Den Haag3-1
16.30AZ - NAC Breda1-2

Ronde 2

Vrijdag 12 september
TijdWedstrijdUitslag
20.45sc Heerenveen - Heracles Almelo2-2

Zaterdag 13 september
TijdWedstrijdUitslag
18.45PSV - Sparta Rotterdam1-0
19.45ADO Den Haag - AZ3-0
19.45FC Twente - N.E.C.1-1
20.45Feyenoord - FC Volendam5-0

Zondag 14 september
TijdWedstrijdUitslag
12.30De Graafschap - Vitesse1-0
14.30NAC Breda - Willem II1-3
14.30Ajax - Roda JC1-0
14.30FC Groningen - FC Utrecht2-0

Ronde 3

Vrijdag 19 september
TijdWedstrijdUitslag
20.45FC Utrecht - Willem II1-0

Zaterdag 20 september
TijdWedstrijdUitslag
18.45Vitesse - Sparta Rotterdam1-1
19.45Heracles Almelo - FC Groningen1-1
20.45AZ - PSV1-0

Zondag 21 september
TijdWedstrijdUitslag
12.30Feyenoord - Ajax2-2
12.30De Graafschap - ADO Den Haag2-0
14.30FC Volendam - FC Twente1-2
14.30Roda JC - NAC Breda0-3
14.30sc Heerenveen - N.E.C.2-1

Ronde 4

Vrijdag 26 september
TijdWedstrijdUitslag
20.45PSV - FC Volendam1-0

Zaterdag 27 september
TijdWedstrijdUitslag
18.45NAC Breda - sc Heerenveen4-2
19.45FC Twente - De Graafschap3-0
20.45Willem II - AZ2-5

Zondag 28 september
TijdWedstrijdUitslag
12.30ADO Den Haag - FC Utrecht0-0
14.30FC Groningen - Feyenoord3-1
14.30Sparta Rotterdam - Roda JC2-2
14.30N.E.C. - Heracles Almelo1-1
14.30Ajax - Vitesse3-0

Ronde 5

Vrijdag 3 oktober
TijdWedstrijdUitslag
20.45AZ - Sparta Rotterdam6-0

Zaterdag 4 oktober
TijdWedstrijdUitslag
18.45Vitesse - Willem II2-2
19.45PSV - De Graafschap3-0
20.45Heracles Almelo - Roda JC2-0

Zondag 5 oktober
TijdWedstrijdUitslag
12.30FC Groningen - ADO Den Haag3-0
14.30FC Volendam - NAC Breda2-4
14.30Feyenoord - N.E.C.0-2
14.30FC Utrecht - FC Twente3-0
16.30sc Heerenveen - Ajax5-2

Ronde 6

Vrijdag 17 oktober
TijdWedstrijdUitslag
20.45ADO Den Haag - FC Volendam2-0

Zaterdag 18 oktober
TijdWedstrijdUitslag
18.45FC Twente - Heracles Almelo2-0
19.45NAC Breda - PSV2-1
19.45Roda JC - sc Heerenveen2-2
20.45Ajax - FC Groningen1-0

Zondag 19 oktober
TijdWedstrijdUitslag
12.30N.E.C. - Vitesse3-1
14.30Willem II - Feyenoord1-0
14.30De Graafschap - AZ0-2
14.30Sparta Rotterdam - FC Utrecht1-0

Ronde 7

Vrijdag 24 oktober
TijdWedstrijdUitslag
20.45Heracles Almelo - ADO Den Haag3-1

Zaterdag 25 oktober
TijdWedstrijdUitslag
18.45AZ - FC Volendam3-0
19.45Willem II - De Graafschap1-1
19.45FC Groningen - Sparta Rotterdam3-0
20.45PSV - Roda JC2-3

Zondag 26 oktober
TijdWedstrijdUitslag
12.30Feyenoord - sc Heerenveen2-2
14.30Ajax - N.E.C.2-0
14.30Vitesse - FC Twente0-2
14.30FC Utrecht - NAC Breda0-0

Ronde 8

Dinsdag 28 oktober
TijdWedstrijdUitslag
20.00ADO Den Haag - PSV0-2
20.00Roda JC - AZ0-2
20.00FC Volendam - Willem II2-2

Woensdag 29 oktober
TijdWedstrijdUitslag
20.00Heracles Almelo - Ajax1-3
20.00sc Heerenveen - Vitesse0-2
20.00NAC Breda - FC Twente0-1
20.00N.E.C. - FC Groningen2-2
20.00Sparta Rotterdam - Feyenoord2-1

Donderdag 30 oktober
TijdWedstrijdUitslag
20.00De Graafschap - FC Utrecht0-2

Ronde 9

Zaterdag 1 november
TijdWedstrijdUitslag
18.45FC Twente - Ajax0-2
19.45NAC Breda - FC Groningen1-0
19.45PSV - Willem II2-0
20.45sc Heerenveen - AZ3-3

Zondag 2 november
TijdWedstrijdUitslag
12.30Vitesse - ADO Den Haag3-1
12.30Roda JC - Feyenoord0-4
14.30FC Volendam - De Graafschap3-1
14.30Sparta Rotterdam - N.E.C.0-2
14.30FC Utrecht - Heracles Almelo2-0

Ronde 10

Vrijdag 7 november
TijdWedstrijdUitslag
20.45De Graafschap - NAC Breda0-2

Zaterdag 8 november
TijdWedstrijdUitslag
18.45N.E.C. - PSV1-0
19.45Heracles Almelo - Vitesse0-0
20.45Willem II - Roda JC2-1

Zondag 9 november
TijdWedstrijdUitslag
14.30Ajax - Sparta Rotterdam5-2
14.30AZ - FC Twente3-0
14.30Feyenoord - FC Utrecht5-2
14.30FC Groningen - FC Volendam5-0
16.30ADO Den Haag - sc Heerenveen0-1

Ronde 11

Vrijdag 14 november
TijdWedstrijdUitslag
20.45NAC Breda - Heracles Almelo3-0

Zaterdag 15 november
TijdWedstrijdUitslag
18.45ADO Den Haag - Willem II0-1
19.45Sparta Rotterdam - FC Volendam4-0
19.45sc Heerenveen - FC Utrecht3-2
20.45Roda JC - N.E.C.3-0

Zondag 16 november
TijdWedstrijdUitslag
12.30Ajax - PSV4-1
14.30FC Twente - Feyenoord1-1
14.30Vitesse - AZ1-1
14.30FC Groningen - De Graafschap3-0

Ronde 12

Vrijdag 21 november
TijdWedstrijdUitslag
20.45FC Volendam - Roda JC3-1

Zaterdag 22 november
TijdWedstrijdUitslag
18.45NAC Breda - N.E.C.1-1
19.45FC Twente - sc Heerenveen6-0
19.45PSV - Heracles Almelo4-0
20.45De Graafschap - Sparta Rotterdam3-3

Zondag 23 november
TijdWedstrijdUitslag
12.30Feyenoord - ADO Den Haag3-1
12.30AZ - Ajax2-0
14.30Willem II - FC Groningen3-0
14.30FC Utrecht - Vitesse4-0

Ronde 13

Vrijdag 28 november
TijdWedstrijdUitslag
20.45N.E.C. - FC Volendam6-1

Zaterdag 29 november
TijdWedstrijdUitslag
18.45De Graafschap - Roda JC1-1
19.45ADO Den Haag - FC Twente1-2
19.45Heracles Almelo - Willem II1-0
20.45sc Heerenveen - PSV2-2

Zondag 30 november
TijdWedstrijdUitslag
12.30Vitesse - Feyenoord1-1
12.30Ajax - FC Utrecht1-1
14.30Sparta Rotterdam - NAC Breda4-0
14.30FC Groningen - AZ0-2

Ronde 14

Zaterdag 6 december
TijdWedstrijdUitslag
19.45PSV - FC Groningen4-2
19.45Roda JC - Vitesse3-0
19.45FC Twente - Sparta Rotterdam6-2
20.45AZ - Heracles Almelo2-0

Zaterdag 7 december
TijdWedstrijdUitslag
14.30FC Volendam - Ajax1-2
14.30NAC Breda - ADO Den Haag0-4
14.30N.E.C. - FC Utrecht1-2
14.30Feyenoord - De Graafschap1-3
14.45Willem II - sc Heerenveen1-3

Ronde 15

Vrijdag 12 december
TijdWedstrijdUitslag
20.45Ajax - NAC Breda3-0

Zaterdag 13 december
TijdWedstrijdUitslag
18.45ADO Den Haag - Roda JC1-1
19.45sc Heerenveen - De Graafschap2-0
19.45Willem II - N.E.C.1-2
20.45Feyenoord - AZ0-1

Zondag 14 december
TijdWedstrijdUitslag
12.30Vitesse - PSV1-1
14.30FC Utrecht - FC Volendam0-0
14.30FC Groningen - FC Twente1-4
14.30Heracles Almelo - Sparta Rotterdam2-1

Ronde 16

Vrijdag 19 december
TijdWedstrijdUitslag
20.45FC Twente - Willem II2-0

Zaterdag 20 december
TijdWedstrijdUitslag
18.45AZ - FC Utrecht2-0
19.45Sparta Rotterdam - sc Heerenveen4-1
19.45NAC Breda - Vitesse2-0
20.45Roda JC - FC Groningen2-5

Zondag 21 december
TijdWedstrijdUitslag
12.30N.E.C. - ADO Den Haag0-0
14.30FC Volendam - Heracles Almelo3-1
14.30De Graafschap - Ajax0-6
16.30PSV - Feyenoord1-0

Ronde 17

Vrijdag 26 december
TijdWedstrijdUitslag
14.30Feyenoord - NAC Breda3-1

Zaterdag 27 december
TijdWedstrijdUitslag
18.45PSV - FC Twente0-0
19.45Heracles Almelo - De Graafschap0-0
19.45Willem II - Sparta Rotterdam3-2
20.45Vitesse - FC Volendam3-1

Zondag 28 december
TijdWedstrijdUitslag
12.30Ajax - ADO Den Haag3-0
14.30AZ - N.E.C.1-0
14.30FC Utrecht - Roda JC3-1
16.30FC Groningen - sc Heerenveen2-3

Tweede competitiehelft

Ronde 18

Vrijdag 16 januari
TijdWedstrijdUitslag
20.45sc Heerenveen - Feyenoord3-1

Zaterdag 17 januari
TijdWedstrijdUitslag
18.45De Graafschap - Willem II1-0
19.45FC Twente - Vitesse2-1
19.45ADO Den Haag - Heracles Almelo2-2
20.45NAC Breda - FC Utrecht1-1

Zondag 18 januari
TijdWedstrijdUitslag
12.30De Graafschap - Willem II1-0
14.30FC Volendam - AZ0-2
14.30N.E.C. - Ajax2-4
14.30Sparta Rotterdam - FC Groningen1-1

Ronde 19

Vrijdag 23 januari
TijdWedstrijdUitslag
20.45FC Utrecht - Sparta Rotterdam3-3

Zaterdag 24 januari
TijdWedstrijdUitslag
18.45sc Heerenveen - Roda JC2-0
19.45PSV - NAC Breda2-2
19.45AZ - De Graafschap2-0
20.45Feyenoord - Willem II1-1

Zondag 25 januari
TijdWedstrijdUitslag
12.30Vitesse - N.E.C.0-0
14.30FC Groningen - Ajax1-0
14.30Heracles Almelo - FC Twente1-2
14.30FC Volendam - ADO Den Haag0-1

Ronde 20

Vrijdag 30 januari
TijdWedstrijdUitslag
20.45Roda JC - Heracles Almelo3-1

Zaterdag 31 januari
TijdWedstrijdUitslag
18.45ADO Den Haag - FC Groningen0-1
19.45Willem II - Vitesse1-1
19.45NAC Breda - FC Volendam1-1
20.45Ajax - sc Heerenveen0-1

Zondag 1 februari
TijdWedstrijdUitslag
12.30FC Twente - FC Utrecht0-0
14.30Sparta Rotterdam - AZ0-2
14.30De Graafschap - PSV0-3
14.30N.E.C. - Feyenoord1-0

Ronde 21

Dinsdag 3 februari
TijdWedstrijdUitslag
20.00Willem II - FC Volendam1-2
20.00Vitesse - sc Heerenveen1-0
20.15Ajax - Heracles Almelo2-2

Woensdag 4 februari
TijdWedstrijdUitslag
20.00FC Twente - NAC Breda1-4
20.00AZ - Roda JC1-0
20.00FC Groningen - N.E.C.2-0
20.00Feyenoord - Sparta Rotterdam1-0
20.00FC Utrecht - De Graafschap3-0

Donderdag 5 februari
TijdWedstrijdUitslag
20.00PSV - ADO Den Haag6-0

Ronde 22

Zaterdag 7 februari
TijdWedstrijdUitslag
18.45Roda JC - Sparta Rotterdam0-1
19.45sc Heerenveen - NAC Breda3-1
19.45AZ - Willem II3-1
20.45Heracles Almelo - N.E.C.1-1

Zondag 8 februari
TijdWedstrijdUitslag
12.30FC Utrecht - ADO Den Haag3-1
12.30Vitesse - Ajax4-1
14.30Feyenoord - FC Groningen0-0
14.30De Graafschap - FC Twente2-2
14.30FC Volendam - PSV3-5

Ronde 23

Vrijdag 13 februari
TijdWedstrijdUitslag
20.45Willem II - FC Utrecht0-2

Zaterdag 14 februari
TijdWedstrijdUitslag
18.45ADO Den Haag - De Graafschap1-0
19.45PSV - AZ2-2
19.45FC Twente - FC Volendam2-1
20.45NAC Breda - Roda JC1-0

Zondag 15 februari
TijdWedstrijdUitslag
12.30Ajax - Feyenoord2-0
14.30Sparta Rotterdam - Vitesse0-0
14.30N.E.C. - sc Heerenveen1-1
14.30FC Groningen - Heracles Almelo2-0

Ronde 24

Vrijdag 20 februari
TijdWedstrijdUitslag
20.45Vitesse - Roda JC3-0

Zaterdag 21 februari
TijdWedstrijdUitslag
18.45sc Heerenveen - Willem II3-1
19.45ADO Den Haag - NAC Breda1-1
19.45Heracles Almelo - AZ0-2
20.45FC Groningen - PSV0-1

Zondag 22 februari
TijdWedstrijdUitslag
14.30FC Utrecht - N.E.C.0-2
14.30De Graafschap - Feyenoord0-2
14.30Sparta Rotterdam - FC Twente1-2
16.30Ajax - FC Volendam2-1

Ronde 25

Vrijdag 27 februari
TijdWedstrijdUitslag
20.45AZ - FC Groningen3-0

Zaterdag 28 februari
TijdWedstrijdUitslag
18.45Willem II - Heracles Almelo0-3
19.45NAC Breda - Sparta Rotterdam3-1
19.45Roda JC - De Graafschap3-1
20.45PSV - sc Heerenveen2-3

Zondag 1 maart
TijdWedstrijdUitslag
12.30FC Utrecht - Ajax0-2
14.30Feyenoord - Vitesse2-2
14.30FC Twente - ADO Den Haag1-0
14.30FC Volendam - N.E.C.1-1

Ronde 26

Vrijdag 6 maart
TijdWedstrijdUitslag
20.45Sparta Rotterdam - Willem II0-1

Zaterdag 7 maart
TijdWedstrijdUitslag
18.45N.E.C. - AZ0-1
19.45De Graafschap - Heracles Almelo1-0
19.45sc Heerenveen - FC Groningen2-1
20.45FC Twente - PSV1-1

Zondag 8 maart
TijdWedstrijdUitslag
12.30ADO Den Haag - Ajax1-1
14.30FC Volendam - Vitesse1-0
14.30NAC Breda - Feyenoord1-2
14.30Roda JC - FC Utrecht0-0

Ronde 27

Vrijdag 13 maart
TijdWedstrijdUitslag
20.45FC Groningen - Roda JC2-0

Zaterdag 14 maart
TijdWedstrijdUitslag
18.45Vitesse - NAC Breda0-3
19.45Willem II - FC Twente0-2
19.45sc Heerenveen - Sparta Rotterdam5-1
20.45Heracles Almelo - FC Volendam1-1

Zondag 15 maart
TijdWedstrijdUitslag
12.30Feyenoord - PSV1-0
14.30ADO Den Haag - N.E.C.3-0
14.30Ajax - De Graafschap3-0
14.30FC Utrecht - AZ0-1

Ronde 28

Vrijdag 20 maart
TijdWedstrijdUitslag
20.45De Graafschap - sc Heerenveen2-0

Zaterdag 21 maart
TijdWedstrijdUitslag
18.45N.E.C. - Willem II0-0
19.45PSV - Vitesse2-0
20.45Sparta Rotterdam - Heracles Almelo1-0

Zondag 22 maart
TijdWedstrijdUitslag
12.30Roda JC - ADO Den Haag2-0
12.30AZ - Feyenoord0-0
14.30NAC Breda - Ajax0-3
14.30FC Volendam - FC Utrecht0-0
14.30FC Twente - FC Groningen2-1

Ronde 29

Vrijdag 3 april
TijdWedstrijdUitslag
20.45N.E.C. - FC Twente1-1

Zaterdag 4 april
TijdWedstrijdUitslag
18.45FC Utrecht - FC Groningen0-1
19.45Heracles Almelo - sc Heerenveen1-1
19.45AZ - ADO Den Haag4-1
20.45Sparta Rotterdam - PSV0-2

Zondag 5 april
TijdWedstrijdUitslag
12.30Roda JC - Ajax1-2
14.30FC Volendam - Feyenoord2-1
14.30Willem II - NAC Breda2-0
14.30Vitesse - De Graafschap0-0

Ronde 30

Vrijdag 10 april
TijdWedstrijdUitslag
20.45NAC Breda - AZ0-1

Zaterdag 11 april
TijdWedstrijdUitslag
18.45De Graafschap - N.E.C.2-2
19.45ADO Den Haag - Sparta Rotterdam1-2
19.45PSV - FC Utrecht2-0
20.45FC Twente - Roda JC4-2

Zondag 12 april
TijdWedstrijdUitslag
14.30sc Heerenveen - FC Volendam1-0
14.30FC Groningen - Vitesse2-3
14.30Feyenoord - Heracles Almelo5-1
16.30Ajax - Willem II7-0

Ronde 31

Vrijdag 17 april
TijdWedstrijdUitslag
20.45Heracles Almelo - NAC Breda4-0

Zaterdag 18 april
TijdWedstrijdUitslag
18.45N.E.C. - Roda JC1-1
19.45AZ - Vitesse1-2
19.45De Graafschap - FC Groningen0-1
20.45Feyenoord - FC Twente1-0

Zondag 19 april
TijdWedstrijdUitslag
14.30FC Utrecht - sc Heerenveen2-1
14.30Willem II - ADO Den Haag3-3
14.30FC Volendam - Sparta Rotterdam3-0
16.30PSV - Ajax6-2

Ronde 32

Vrijdag 24 april
TijdWedstrijdUitslag
20.45Sparta Rotterdam - De Graafschap0-0

Zaterdag 25 april
1-1
TijdWedstrijdUitslag
18.45Roda JC - FC Volendam1-1
19.45sc Heerenveen - FC Twente1-1
19.45N.E.C. - NAC Breda2-3
20.45Heracles Almelo - PSV0-2

Zondag 26 april
TijdWedstrijdUitslag
12.30ADO Den Haag - Feyenoord2-3
14.30Vitesse - FC Utrecht6-1
14.30FC Groningen - Willem II0-0
14.30Ajax - AZ1-1

Ronde 33

Zondag 3 mei
TijdWedstrijdUitslag
14.30Roda JC - Willem II0-1
14.30Vitesse - Heracles Almelo1-0
14.30PSV - N.E.C.2-2
14.30FC Twente - AZ3-0
14.30Sparta Rotterdam - Ajax4-0
14.30NAC Breda - De Graafschap0-1
14.30FC Utrecht - Feyenoord2-2
14.30FC Volendam - FC Groningen0-1
14.30sc Heerenveen - ADO Den Haag2-2

Ronde 34

Zondag 10 mei
TijdWedstrijdUitslag
14.30Heracles Almelo - FC Utrecht1-1
14.30Ajax - FC Twente1-0
14.30ADO Den Haag - Vitesse3-1
14.30FC Groningen - NAC Breda1-0
14.30AZ - sc Heerenveen3-1
14.30De Graafschap - FC Volendam2-2
14.30N.E.C. - Sparta Rotterdam1-1
14.30Willem II - PSV0-3
14.30Feyenoord - Roda JC2-3

Stand

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
1.AZ34255480+44
2. FC Twente34209569+31
3. Ajax34215868+33
4. PSV34198765+38
5. SC Heerenveen34179860+9
6. FC Groningen341751256+17
7. Feyenoord341291345+8
8. NAC Breda341361545-10
9.FC Utrecht3411111244-3
10.Vitesse3411101343-7
11.NEC349151042+1
12.Willem II341071737-23
13.Sparta Rotterdam34981735-20
14.ADO Den Haag34881832-17
15.Heracles Almelo347111632-18
16.Roda JC34791830-20
17.De Graafschap34791830-34
18.FC Volendam34781929-29

Topscorers


PlaatsSpelerClubGoals
1El HamdaouiAZ23
2SuarezAjax22
3BergFC Groningen17
© 2008 - 2017 Soccar, het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
EK voetbal 2008 Oostenrijk/Zwitserland: programma+uitslagenEK voetbal 2008 Oostenrijk/Zwitserland: programma+uitslagenHet europees kampioenschap is weer begonnen. Dit zorgt en zal waarschijnlijk nog veel meer gaan zorgen voor uitzinnige v…
Speler FC Twente: Peter WisgerhofPeter Wisgerhof werd geboren op 19 november 1979 in Wageningen (Nederland). Wisgerhof is een Nederlandse voetballer die…
Kwalificatie WK voetbal 2010, Zuid-AmerikaKwalificatie WK voetbal 2010, Zuid-AmerikaHet WK van Zuid-Afrika komt steeds dichterbij. In elk werelddeel wordt gestreden voor het bereiken van dit eindtoernooi.…
Rijkste clubs in eredivisie verslagen in seizoen 2008-2009Rijkste clubs in eredivisie verslagen in seizoen 2008-2009Het Alkmaarse AZ heeft in het seizoen 2008-2009 de jarenlange hegemonie van de drie Nederlandse topclubs (Ajax, Feyenoor…
Schoolvakanties Noord, Midden en Zuid '08-'09Schoolvakanties Noord, Midden en Zuid '08-'09Eind augustus 2008 gaan alle scholen weer van start. Midden Nederland was de regio die dit jaar de laatste vakantieperio…
Bronnen en referenties
  • http://files.datawire.nl/uploads/6hsITxqFFzk03CH9kXnn0Q/bV97PATe3mikcs7RYt8nDg/jaarprogramma_0809_ERE_en_JL.pdf

Reageer op het artikel "Eredivisie 2008-2009: programma, uitslagen, stand+topscorers"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Reacties

Arjen90 (infoteur), 16-11-2008 17:06 #2
Inderdaad, bedankt voor het melden :)

P., 15-11-2008 00:21 #1
Ronde 1 Heracles - Feyenoord uitslag was 3-1, geen 2-5

Infoteur: Soccar
Laatste update: 10-08-2012
Gepubliceerd: 26-07-2008
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 1
Reacties: 2
Schrijf mee!