InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagen

Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagen

Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagen Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagen. De eredivisie 2012-2013 zal beginnen op vrijdag 10 augustus 2012. De laatste wedstrijden zullen op zondag 12 mei 2013 gespeeld worden. In dit artikel zijn het speelschema, de uitslagen en de uiteindelijke stand te zien. Door op de link in de tabel hieronder te klikken kunt u meteen naar de desbetreffende speelronde te gaan om het speelschema en de uitslagen van die speelronde te zien.
‹‹ 2011-2012 Eredivisie 2012-20132013-2014 ››

Inhoudsopgave


Eredivisie seizoen 2012-2013

In het seizoen 2011-2012 van de eredivisie werd Ajax in de 33e speelronde landskampioen door met 2-0 van VVV Venlo te winnen. Daarmee werd de titel geprolongeerd. Er kan verwacht worden dat ook het seizoen 2012-2013 in de eredivisie spannend zal worden, mede doordat het niveau van de clubs steeds dichterbij elkaar komen te liggen, vooral in de subtop en daarboven. Waarschijnlijk zal het precieze programma van de voetbalclubs rond 17 juni 2012 bekend gemaakt worden. Zodra dit bekend is zal dit in onderstaande tabellen geplaatst worden.

Speelronde 1

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag10 augustus 2012Willem IINAC Breda1-1
Zaterdag11 augustus 2012RKC WaalwijkPSV3-2
Zaterdag11 augustus 2012Roda JCPEC Zwolle1-1
Zaterdag11 augustus 2012Heracles AlmeloVVV Venlo1-1
Zondag12 augustus 2012FC UtrechtFeyenoord0-1
Zondag12 augustus 2012FC TwenteFC Groningen4-1
Zondag12 augustus 2012VitesseADO Den Haag2-2
Zondag12 augustus 2012SC HeerenveenNEC0-2
Zondag12 augustus 2012AjaxAZ2-2

Speelronde 2

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag18 augustus 2012PSVRoda JC5-0
Zaterdag18 augustus 2012NAC BredaFC Twente0-1
Zaterdag18 augustus 2012PEC ZwolleVitesse0-1
Zaterdag18 augustus 2012VVV VenloFC Utrecht1-3
Zaterdag18 augustus 2012FeyenoordSC Heerenveen1-1
Zondag19 augustus 2012FC GroningenWillem II1-1
Zondag19 augustus 2012NECAjax1-6
Zondag19 augustus 2012ADO Den HaagRKC Waalwijk2-2
Zondag19 augustus 2012AZHeracles Almelo3-1

Speelronde 3

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag24 augustus 2012RKC WaalwijkRoda JC1-0
Zaterdag25 augustus 2012FC UtrechtPEC Zwolle1-1
Zaterdag25 augustus 2012VVV VenloADO Den Haag2-4
Zaterdag25 augustus 2012Heracles AlmeloFeyenoord1-2
Zaterdag25 augustus 2012AjaxNAC Breda5-0
Zondag26 augustus 2012AZSC Heerenveen0-0
Zondag26 augustus 2012Willem IIVitesse0-2
Zondag26 augustus 2012NECFC Twente1-3
Zondag26 augustus 2012FC GroningenPSV1-3

Speelronde 4

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag31 augustus 2012ADO Den HaagFC Groningen0-1
Zaterdag1 september 2012Roda JCWillem II3-0
Zaterdag1 september 2012PEC ZwolleNEC0-4
Zaterdag1 september 2012RKC WaalwijkHeracles Almelo1-1
Zaterdag1 september 2012NAC BredaFC Utrecht1-1
Zondag2 september 2012VitesseFeyenoord1-0
Zondag2 september 2012FC TwenteVVV Venlo1-0
Zondag2 september 2012PSVAZ5-1
Zondag2 september 2012SC HeerenveenAjax2-2

Speelronde 5

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag15 september 2012AjaxRKC Waalwijk2-0
Zaterdag15 september 2012Willem IIFC Twente2-6
Zaterdag15 september 2012SC HeerenveenADO Den Haag1-3
Zaterdag15 september 2012VVV VenloNEC2-2
Zaterdag15 september 2012FeyenoordPEC Zwolle2-0
Zondag16 september 2012Heracles AlmeloNAC Breda2-1
Zondag16 september 2012AZRoda JC4-0
Zondag16 september 2012FC UtrechtPSV1-0
Zondag16 september 2012FC GroningenVitesse0-3

Speelronde 6

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag21 september 2012Roda JCFC Utrecht0-1
Zaterdag22 september 2012PEC ZwolleFC Groningen1-2
Zaterdag22 september 2012RKC WaalwijkVVV Venlo1-1
Zaterdag22 september 2012NECWillem II0-0
Zondag23 september 2012FC TwenteSC Heerenveen1-0
Zondag23 september 2012ADO Den HaagAjax1-1
Zondag23 september 2012VitesseHeracles Almelo1-1
Zondag23 september 2012NAC BredaAZ2-1
Zondag23 september 2012PSVFeyenoord3-0

Speelronde 7

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag29 september 2012SC HeerenveenNAC Breda2-0
Zaterdag29 september 2012FeyenoordNEC5-1
Zaterdag29 september 2012FC UtrechtVitesse1-2
Zaterdag29 september 2012Heracles AlmeloADO Den Haag3-3
Zaterdag29 september 2012AjaxFC Twente1-0
Zondag30 september 2012AZRKC Waalwijk3-3
Zondag30 september 2012Willem IIPEC Zwolle0-1
Zondag30 september 2012FC GroningenRoda JC3-2
Zondag30 september 2012VVV VenloPSV0-6

Speelronde 8

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag5 oktober 2012NECADO Den Haag1-1
Zaterdag6 oktober 2012Willem IIRKC Waalwijk1-0
Zaterdag6 oktober 2012PEC ZwolleHeracles Almelo0-3
Zaterdag6 oktober 2012Roda JCVVV Venlo3-0
Zondag7 oktober 2012AjaxFC Utrecht1-1
Zondag7 oktober 2012PSVNAC Breda4-0
Zondag7 oktober 2012FC GroningenFeyenoord2-2
Zondag7 oktober 2012VitesseSC Heerenveen3-3
Zondag7 oktober 2012FC TwenteAZ3-0

Speelronde 9

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag20 oktober 2012Heracles AlmeloAjax3-3
Zaterdag20 oktober 2012Roda JCFC Twente1-1
Zaterdag20 oktober 2012NAC BredaVitesse0-3
Zaterdag20 oktober 2012PSVWillem II3-2
Zaterdag20 oktober 2012AZNEC0-2
Zondag21 oktober 2012ADO Den HaagFC Utrecht1-2
Zondag21 oktober 2012RKC WaalwijkPEC Zwolle1-2
Zondag21 oktober 2012VVV VenloFeyenoord2-3
Zondag21 oktober 2012SC HeerenveenFC Groningen3-0

Speelronde 10

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag26 oktober 2012FC UtrechtFC Groningen1-0
Zaterdag27 oktober 2012ADO Den HaagWillem II2-0
Zaterdag27 oktober 2012NECRoda JC0-0
Zaterdag27 oktober 2012VVV VenloNAC Breda1-4
Zondag28 oktober 2012FeyenoordAjax2-2
Zondag28 oktober 2012PEC ZwollePSV1-2
Zondag28 oktober 2012Heracles AlmeloSC Heerenveen6-3
Zondag28 oktober 2012RKC WaalwijkFC Twente0-1
Zondag28 oktober 2012VitesseAZ1-2

Speelronde 11

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag2 november 2012Roda JCADO Den Haag0-0
Zaterdag3 november 2012AjaxVitesse0-2
Zaterdag3 november 2012Willem IIFC Utrecht1-5
Zaterdag3 november 2012AZVVV Venlo1-2
Zaterdag3 november 2012PSVHeracles Almelo4-0
Zondag4 november 2012FC GroningenNEC1-2
Zondag4 november 2012SC HeerenveenPEC Zwolle2-1
Zondag4 november 2012FC TwenteFeyenoord3-0
Zondag4 november 2012NAC BredaRKC Waalwijk2-1

Speelronde 12

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag9 november 2012NAC BredaFC Groningen0-1
Zaterdag10 november 2012RKC WaalwijkFC Utrecht4-0
Zaterdag10 november 2012VVV VenloWillem II4-1
Zaterdag10 november 2012NECHeracles Almelo3-2
Zondag11 november 2012VitesseFC Twente0-0
Zondag11 november 2012FeyenoordRoda JC5-2
Zondag11 november 2012ADO Den HaagAZ2-2
Zondag11 november 2012PEC ZwolleAjax2-4
Zondag11 november 2012PSVSC Heerenveen5-1

Speelronde 13

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag17 november 2012ADO Den HaagPSV1-6
Zaterdag17 november 2012SC HeerenveenRKC Waalwijk0-2
Zaterdag17 november 2012PEC ZwolleNAC Breda2-0
Zaterdag17 november 2012AjaxVVV Venlo2-0
Zaterdag17 november 2012FC GroningenAZ1-1
Zondag18 november 2012VitesseNEC4-1
Zondag18 november 2012Heracles AlmeloRoda JC5-1
Zondag18 november 2012FeyenoordWillem II3-0
Zondag18 november 2012FC UtrechtFC Twente1-1

Speelronde 14

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag23 november 2012NAC BredaADO Den Haag0-3
Zaterdag24 november 2012NECFC Utrecht2-0
Zaterdag24 november 2012RKC WaalwijkFC Groningen1-1
Zaterdag24 november 2012Willem IIHeracles Almelo2-2
Zondag25 november 2012Roda JCAjax1-2
Zondag25 november 2012PSVVitesse1-2
Zondag25 november 2012AZFeyenoord0-2
Zondag25 november 2012VVV VenloSC Heerenveen1-1
Zondag25 november 2012FC TwentePEC Zwolle2-2

Speelronde 15

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag30 november 2012PEC ZwolleVVV Venlo0-0
Zaterdag1 december 2012FC GroningenHeracles Almelo2-0
Zaterdag1 december 2012FeyenoordRKC Waalwijk2-0
Zaterdag1 december 2012Willem IISC Heerenveen3-1
Zaterdag1 december 2012AjaxPSV3-1
Zondag2 december 2012NECNAC Breda1-1
Zondag2 december 2012FC TwenteADO Den Haag2-0
Zondag2 december 2012FC UtrechtAZ2-1
Zondag2 december 2012VitesseRoda JC3-0

Speelronde 16

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag7 december 2012Heracles AlmeloFC Utrecht1-1
Zaterdag8 december 2012RKC WaalwijkNEC2-0
Zaterdag8 december 2012ADO Den HaagPEC Zwolle1-1
Zaterdag8 december 2012AjaxFC Groningen2-0
Zondag9 december 2012NAC BredaFeyenoord2-2
Zondag9 december 2012SC HeerenveenRoda JC4-4
Zondag9 december 2012VVV VenloVitesse3-1
Zondag9 december 2012AZWillem II0-0
Zondag9 december 2012PSVFC Twente3-0

Speelronde 17

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag14 december 2012FC TwenteHeracles Almelo3-2
Zaterdag15 december 2012PEC ZwolleAZ1-2
Zaterdag15 december 2012FC GroningenVVV Venlo0-0
Zaterdag15 december 2012Roda JCNAC Breda0-0
Zaterdag15 december 2012NECPSV1-1
Zondag16 december 2012FC UtrechtSC Heerenveen3-1
Zondag16 december 2012VitesseRKC Waalwijk2-2
Zondag16 december 2012FeyenoordADO Den Haag3-2
Zondag16 december 2012Willem IIAjax2-4

Speelronde 18

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag21 december 2012AZFC Twente0-3
Zaterdag22 december 2012SC HeerenveenVitesse2-1
Zaterdag22 december 2012Heracles AlmeloPEC Zwolle1-1
Zaterdag22 december 2012ADO Den HaagNEC2-0
Zaterdag22 december 2012NAC BredaPSV1-6
Zondag23 december 2012FeyenoordFC Groningen2-1
Zondag23 december 2012FC UtrechtAjax0-0
Zondag23 december 2012RKC WaalwijkWillem II0-0
Zondag23 december 2012VVV VenloRoda JC2-4

Winterstop

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenDoelsaldo
1.PSV18.131440 42
2.FC Twente18.124240 21
3.Ajax18.107137 22
4.Feyenoord18.114337 14
5.Vitesse18.105335 16
6.Utrecht18.86430 5
7.NEC18.66624-6
8.ADO Den Haag18.58523 1
9.RKC Waalwijk18.57622 2
10.Heracles Almelo18.48620 0
11.FC Groningen18.55820-10
12.AZ18.46818-9
13.SC Heerenveen18.46818-11
14.PEC Zwolle18.36915-12
15.Roda JC18.36915-15
16.VVV Venlo18.36915-16
17.NAC Breda18.351014-22
18.Willem II18.261012-22



Speelronde 19

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag18 januari 2013PSVPEC Zwolle1-3
Zaterdag19 januari 2013SC HeerenveenHeracles Almelo0-1
Zaterdag19 januari 2013FC TwenteRKC Waalwijk0-0
Zaterdag19 januari 2013AZVitesse4-1
Zaterdag19 januari 2013NAC BredaVVV Venlo1-0
Zondag20 januari 2013FC GroningenFC Utrecht0-2
Zondag20 januari 2013Willem IIADO Den Haag1-1
Zondag20 januari 2013AjaxFeyenoord3-0
Zondag20 januari 2013Roda JCNEC2-0

Speelronde 20

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag25 januari 2013VVV VenloAZ1-4
Zaterdag26 januari 2013Heracles AlmeloPSV1-5
Zaterdag26 januari 2013ADO Den HaagRoda JC2-2
Zaterdag26 januari 2013PEC ZwolleSC Heerenveen1-1
Zaterdag26 januari 2013RKC WaalwijkNAC Breda0-4
Zondag27 januari 2013VitesseAjax3-2
Zondag27 januari 2013FeyenoordFC Twente0-0
Zondag27 januari 2013NECFC Groningen2-1
Zondag27 januari 2013FC UtrechtWillem II3-1

Speelronde 21

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag1 februari 2013RKC WaalwijkSC Heerenveen0-1
Zaterdag2 februari 2013Roda JCHeracles Almelo3-3
Zaterdag2 februari 2013NAC BredaPEC Zwolle3-0
Zaterdag2 februari 2013PSVADO Den Haag7-0
Zaterdag2 februari 2013AZFC Groningen0-1
Zondag3 februari 2013VVV VenloAjax0-3
Zondag3 februari 2013FC TwenteFC Utrecht2-4
Zondag3 februari 2013NECVitesse2-1
Zondag3 februari 2013Willem IIFeyenoord1-3

Speelronde 22

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag9 februari 2013ADO Den HaagNAC Breda2-1
Zaterdag9 februari 2013FC GroningenRKC Waalwijk2-1
Zaterdag9 februari 2013VitessePSV2-2
Zaterdag9 februari 2013Heracles AlmeloWillem II4-1
Zondag10 februari 2013SC HeerenveenVVV Venlo2-2
Zondag10 februari 2013AjaxRoda JC1-1
Zondag10 februari 2013PEC ZwolleFC Twente1-1
Zondag10 februari 2013FeyenoordAZ3-1
Zondag10 februari 2013FC UtrechtNEC0-3

Speelronde 23

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag15 februari 2013NECVVV Venlo1-2
Zaterdag16 februari 2013NAC BredaHeracles Almelo1-1
Zaterdag16 februari 2013Roda JCAZ2-2
Zaterdag16 februari 2013FC TwenteWillem II1-1
Zaterdag16 februari 2013PSVFC Utrecht2-1
Zondag17 februari 2013PEC ZwolleFeyenoord3-2
Zondag17 februari 2013ADO Den HaagSC Heerenveen2-1
Zondag17 februari 2013VitesseFC Groningen2-0
Zondag17 februari 2013RKC WaalwijkAjax0-2

Speelronde 24

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag22 februari 2013Willem IINEC2-3
Zaterdag23 februari 2013FC UtrechtRoda JC4-0
Zaterdag23 februari 2013FC GroningenPEC Zwolle1-0
Zaterdag23 februari 2013VVV VenloRKC Waalwijk1-0
Zaterdag23 februari 2013Heracles AlmeloVitesse3-5
Zondag24 februari 2013FeyenoordPSV2-1
Zondag24 februari 2013SC HeerenveenFC Twente2-1
Zondag24 februari 2013AZNAC Breda1-1
Zondag24 februari 2013AjaxADO Den Haag1-1

Speelronde 25

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag1 maart 2013VitesseFC Utrecht2-0
Zaterdag2 maart 2013NAC BredaSC Heerenveen1-2
Zaterdag2 maart 2013PEC ZwolleWillem II2-0
Zaterdag2 maart 2013FC TwenteAjax0-2
Zaterdag2 maart 2013PSVVVV Venlo2-0
Zondag3 maart 2013RKC WaalwijkAZ2-1
Zondag3 maart 2013Roda JCFC Groningen4-1
Zondag3 maart 2013NECFeyenoord0-3
Zondag3 maart 2013ADO Den HaagHeracles Almelo3-1

Speelronde 26

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag8 maart 2013FC GroningenNAC Breda1-1
Zaterdag9 maart 2013AZADO Den Haag1-1
Zaterdag9 maart 2013FC UtrechtRKC Waalwijk1-0
Zaterdag9 maart 2013Heracles AlmeloNEC1-0
Zaterdag9 maart 2013Willem IIVVV Venlo1-0
Zondag10 maart 2013Roda JCFeyenoord0-1
Zondag10 maart 2013AjaxPEC Zwolle3-0
Zondag10 maart 2013FC TwenteVitesse0-1
Zondag10 maart 2013SC HeerenveenPSV2-1

Speelronde 27

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag15 maart 2013PEC ZwolleRoda JC3-2
Zaterdag16 maart 2013PSVRKC Waalwijk2-0
Zaterdag16 maart 2013ADO Den HaagVitesse0-4
Zaterdag16 maart 2013NECSC Heerenveen1-3
Zaterdag16 maart 2013VVV VenloHeracles Almelo0-2
Zondag17 maart 2013NAC BredaWillem II4-0
Zondag17 maart 2013FeyenoordFC Utrecht2-1
Zondag17 maart 2013FC GroningenFC Twente0-3
Zondag17 maart 2013AZAjax2-3

Speelronde 28

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag30 maart 2013SC HeerenveenFeyenoord2-0
Zaterdag30 maart 2013Willem IIFC Groningen1-2
Zaterdag30 maart 2013FC UtrechtVVV Venlo2-1
Zaterdag30 maart 2013FC TwenteNAC Breda1-1
Zondag31 maart 2013Roda JCPSV2-2
Zondag31 maart 2013VitessePEC Zwolle2-1
Zondag31 maart 2013RKC WaalwijkADO Den Haag4-0
Zondag31 maart 2013AjaxNEC4-1
Zondag31 maart 2013Heracles AlmeloAZ1-2

Speelronde 29

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag5 april 2013FeyenoordVVV Venlo1-0
Zaterdag6 april 2013PEC ZwolleRKC Waalwijk1-1
Zaterdag6 april 2013Willem IIPSV1-3
Zaterdag6 april 2013FC TwenteRoda JC2-0
Zaterdag6 april 2013VitesseNAC Breda3-0
Zondag7 april 2013FC GroningenSC Heerenveen3-1
Zondag7 april 2013AjaxHeracles Almelo4-0
Zondag7 april 2013FC UtrechtADO Den Haag1-0
Zondag7 april 2013NECAZ1-1

Speelronde 30

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag12 april 2013VVV VenloPEC Zwolle0-2
Zaterdag13 april 2013NAC BredaNEC2-0
Zaterdag13 april 2013Heracles AlmeloFC Groningen0-2
Zaterdag13 april 2013Roda JCVitesse3-3
Zaterdag13 april 2013ADO Den HaagFC Twente1-3
Zondag14 april 2013AZFC Utrecht6-0
Zondag14 april 2013PSVAjax2-3
Zondag14 april 2013SC HeerenveenWillem II3-2
Zondag14 april 2013RKC WaalwijkFeyenoord1-1

Speelronde 31

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag19 april 2013AjaxSC Heerenveen1-1
Zaterdag20 april 2013AZPSV1-3
Zaterdag20 april 2013FC GroningenADO Den Haag2-1
Zaterdag20 april 2013Heracles AlmeloRKC Waalwijk4-0
Zaterdag20 april 2013Willem IIRoda JC2-1
Zondag21 april 2013FeyenoordVitesse2-0
Zondag21 april 2013FC UtrechtNAC Breda3-0
Zondag21 april 2013NECPEC Zwolle1-3
Zondag21 april 2013VVV VenloFC Twente2-2

Speelronde 32

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag26 april 2013SC HeerenveenAZ0-4
Zaterdag27 april 2013ADO Den HaagVVV Venlo1-1
Zaterdag27 april 2013NAC BredaAjax0-2
Zaterdag27 april 2013PSVFC Groningen5-2
Zaterdag27 april 2013Roda JCRKC Waalwijk3-1
Zondag28 april 2013FeyenoordHeracles Almelo6-0
Zondag28 april 2013FC TwenteNEC5-2
Zondag28 april 2013VitesseWillem II3-1
Zondag28 april 2013PEC ZwolleFC Utrecht1-2

Speelronde 33

DagDatumThuisUitUitslag
Zondag5 mei 2013AjaxWillem II5-0
Zondag5 mei 2013ADO Den HaagFeyenoord2-0
Zondag5 mei 2013PSVNEC4-2
Zondag5 mei 2013RKC WaalwijkVitesse3-2
Zondag5 mei 2013AZPEC Zwolle4-0
Zondag5 mei 2013VVV VenloFC Groningen0-0
Zondag5 mei 2013SC HeerenveenFC Utrecht2-4
Zondag5 mei 2013Heracles AlmeloFC Twente1-1
Zondag5 mei 2013NAC BredaRoda JC5-3

Speelronde 34

DagDatumThuisUitUitslag
Zondag12 mei 2013Roda JCSC Heerenveen1-0
Zondag12 mei 2013VitesseVVV Venlo0-1
Zondag12 mei 2013Willem IIAZ2-0
Zondag12 mei 2013PEC ZwolleADO Den Haag4-2
Zondag12 mei 2013FeyenoordNAC Breda1-0
Zondag12 mei 2013FC GroningenAjax0-2
Zondag12 mei 2013FC TwentePSV3-1
Zondag12 mei 2013FC UtrechtHeracles Almelo3-0
Zondag12 mei 2013NECRKC Waalwijk1-2

Eindstand Eredivisie

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGevolg
1.Ajax342210276Champions League groepsfase
2.PSV34223969Champions League, derde voorronde
3.Feyenoord34216769Europa League, play-off ronde
4.Vitesse34197864Europa League, derde voorronde
5.FC Utrecht34196963Play-off Europa League
6.FC Twente341711662Play-off Europa League
7.FC Groningen341271543Play-off Europa League
8.SC Heerenveen341191442Play-off Europa League
9.ADO Den Haag349131240Uitgespeeld
10.AZ341091539Europa League, play-off ronde
11.Zwolle341091539Uitgespeeld
12.Heracles Almelo349111438Uitgespeeld
13.NAC Breda341081638Uitgespeeld
14.RKC Waalwijk349101537Uitgespeeld
15.NEC341071737Uitgespeeld
16.Roda JC347121533Nacompetitie promotie/degradatie
17.VVV Venlo346101828Nacompetitie promotie/degradatie
18.Willem II34582123Gedegradeerd

Lees verder

© 2012 - 2014 Soccar, gepubliceerd in Voetbal (Sport) op . Het auteursrecht van dit artikel en antwoorden op reacties ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Vanaf vrijdag 10 augustus 2012 wordt er weer gevoetbald in de eredivisie. Tijdens het seizoen 2012-2013 zullen alle weds…
Nacompetitie Eredivisie 2011-2012 voor Europees voetbalNacompetitie Eredivisie 2011-2012 voor Europees voetbalNacompetitie Eredivisie 2011-2012 voor Europees voetbal. Aan het eind van het seizoen is er bekend welke clubs op welke…
Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagenHet seizoen 2011-2012 zit er weer bijna op, de kampioen is bekend, de play-offs zullen moeten beslissen welke teams prom…
Speelschema Topklasse zondag 2012-2013Speelschema Topklasse zondag 2012-2013Speelschema Topklasse zondag 2012-2013. De Topklasse is na de Eredivisie en de Jupiler League het hoogste niveau waarop…
Copa del Rey 2012-2013: loting, speelschema en uitslagenCopa del Rey 2012-2013: loting, speelschema en uitslagenCopa del Rey 2012-2013. De Copa del Rey is het bekertoernooi in Spanje. De eerste wedstrijden worden op 29 augustus 2012…
Bronnen en referenties
  • www.soccerway.com
  • www.fcupdate.nl

Reageer op het artikel "Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagen"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Reacties

Feanfan, 08-11-2012 12:18 #2
Hoezo staat er bij SC Heerenveen - Groningen dat het 2-3 is geworden? Bij de wedstrijd waar ik zat op 21 oktober 2012, werd het 3-0. Reactie infoteur, 08-11-2012
Ik weet niet hoe dat zo is gekomen, maar ik heb het nu veranderd. Bedankt voor het opmerken.

Necforlive111, 08-06-2012 11:26 #1
Wat een spannende sloteinde. FC Twente-PSV en Groningen-Ajax…

Infoteur: Soccar
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 2
Reacties: 2
Schrijf mee!