InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013

Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013

Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013 Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013. De Topklasse bestaat uit een competitie voor clubs die op zondag voetballen en een voor clubs die op zondag voetballen en die in dit artikel staan. De competitie van de Topklasse voor zondagclubs zal van 18 augustus 2012 tot en met 11 mei 2013 duren. In dit artikel is het speelschema voor de clubs in de Topklasse te vinden die op zondag spelen.
SpeelrondeDataSpeelrondeData
Speelronde 118 augustus 2012Speelronde 161 december 2012
Speelronde 225 augustus 2012Speelronde 178 december 2012
Speelronde 328 augustus 2012Speelronde 1819 januari 2013
Speelronde 41 september 2012Speelronde 1926 januari 2013
Speelronde 58 september 2012Speelronde 202 februari 2013
Speelronde 615 september 2012Speelronde 2116 februari 2013
Speelronde 722 september 2012Speelronde 222 maart 2013
Speelronde 829 september 2012Speelronde 239 maart 2013
Speelronde 96 oktober 2012Speelronde 2416 maart 2013
Speelronde 1013 oktober 2012Speelronde 2523 maart 2013
Speelronde 1127 oktober 2012Speelronde 266 april 2013
Speelronde 123 november 2012Speelronde 2713 april 2013
Speelronde 1310 november 2012Speelronde 2820 april 2013
Speelronde 1417 november 2012Speelronde 294 mei 2013
Speelronde 1524 november 2012Speelronde 3011 mei 2013

Speelronde 1

Zaterdag 18 augustus 2012
Spakenburg - Barendrecht
Capelle - SC Genemuiden
Katwijk - DETO
HHC - Rijnsburgse Boys
Excelsior'31 - GVVV
Lisse, FC - Noordwijk
Jodan Boys - IJsselmeervogels
Kozakken Boys - Scheveningen

Speelronde 2

Zaterdag 25 augustus 2012
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
Noordwijk - Jodan Boys
GVVV - Lisse, FC
Rijnsburgse Boys - Excelsior'31
DETO - HHC
SC Genemuiden -Katwijk
Barendrecht Capelle
Scheveningen - Spakenburg

Speelronde 3

Dinsdag 28 augustus 2012
Scheveningen - SC Genemuiden
Spakenburg - DETO
Capelle - Rijnsburgse Boys
Katwijk - GVVV
HHC - Noordwijk
Excelsior'31 - IJsselmeervogels
Lisse, FC - Jodan Boys
Kozakken Boys - Barendrecht

Speelronde 4

Zaterdag 1 september 2012
IJsselmeervogels - Lisse, FC
Noordwijk - Excelsior'31
GVVV - HHC
Rijnsburgse Boys - Katwijk
DETO - Capelle
SC Genemuiden - Spakenburg
Barendrecht - Scheveningen
Jodan Boys - Kozakken Boys

Speelronde 5

Zaterdag 8 september 2012
Barendrecht - DETO
Scheveningen - Rijnsburgse Boys
Spakenburg - GVVV
Capelle - Noordwijk
Katwijk - IJsselmeervogels
HHC - Jodan Boys
Excelsior'31 - Lisse, FC
Kozakken Boys - SC Genemuiden

Speelronde 6

Zaterdag 15 september 2012
IJsselmeervogels - HHC
Noordwijk - Katwijk
GVVV - Capelle
Rijnsburgse Boys - Spakenburg
DETO - Scheveningen
SC Genemuiden - Barendrecht
Lisse, FC - Kozakken Boys
Jodan Boys - Excelsior'31

Speelronde 7

Zaterdag 22 september 2012
SC Genemuiden - Rijnsburgse Boys
Barendrecht - GVVV
Scheveningen - Noordwijk
Spakenburg - IJsselmeervogels
Capelle - Jodan Boys
Katwijk - Lisse, FC
HHC - Excelsior'31
Kozakken Boys - DETO

Speelronde 8

Zaterdag 29 september 2012
IJsselmeervogels - Capelle
Noordwijk - Spakenburg
GVVV - Scheveningen
Rijnsburgse Boys - Barendrecht
DETO - SC Genemuiden
Excelsior'31 - Kozakken Boys
Lisse, FC - HHC
Jodan Boys - Katwijk

Speelronde 9

Zaterdag 6 oktober 2012
DETO - GVVV
SC Genemuiden - Noordwijk
Barendrecht - IJsselmeervogels
Scheveningen - Jodan Boys
Spakenburg - Lisse, FC
Capelle - Excelsior'31
Katwijk - HHC
Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys

Speelronde 10

Zaterdag 13 oktober 2012
IJsselmeervogels - Scheveningen
Noordwijk - Barendrecht
GVVV - SC Genemuiden
Rijnsburgse Boys - DETO
HHC - Kozakken Boys
Excelsior'31 - Katwijk
Lisse, FC - Capelle
Jodan Boys - Spakenburg

Speelronde 11

Zaterdag 27 oktober 2012
IJsselmeervogels - SC Genemuiden
Noordwijk - DETO
GVVV - Rijnsburgse Boys
Katwijk - Kozakken Boys
HHC - Capelle
Excelsior'31 - Spakenburg
Lisse, FC - Scheveningen
Jodan Boys - Barendrecht

Speelronde 12

Zaterdag 3 november 2012
Rijnsburgse Boys - Noordwijk
DETO - IJsselmeervogels
SC Genemuiden - Jodan Boys
Barendrecht - Lisse, FC
Scheveningen - Excelsior'31
Spakenburg - HHC
Capelle - Katwijk
Kozakken Boys - GVVV

Speelronde 13

Zaterdag 10 november 2012
IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys
Noordwijk - GVVV
Capelle - Kozakken Boys
Katwijk - Spakenburg
HHC - Scheveningen
Excelsior'31 - Barendrecht
Lisse, FC - SC Genemuiden
Jodan Boys - DETO

Speelronde 14

Zaterdag 17 november 2012
Noordwijk - Kozakken Boys
GVVV - IJsselmeervogels
Rijnsburgse Boys - Jodan Boys
DETO - Lisse, FC
SC Genemuiden - Excelsior'31
Barendrecht - HHC
Scheveningen - Katwijk
Spakenburg - Capelle

Speelronde 15

Zaterdag 24 november 2012
IJsselmeervogels - Noordwijk
Capelle - Scheveningen
Katwijk - Barendrecht
HHC - SC Genemuiden
Excelsior'31 - DETO
Lisse, FC - Rijnsburgse Boys
Jodan Boys - GVVV
Kozakken Boys - Spakenburg

Speelronde 16

Zaterdag 1 december 2012
Spakenburg - Scheveningen
Capelle - Barendrecht
Katwijk - SC Genemuiden
HHC - DETO
Excelsior'31 - Rijnsburgse Boys
Lisse, FC - GVVV
Jodan Boys - Noordwijk
Kozakken Boys - IJsselmeervogels

Speelronde 17

Zaterdag 8 december 2012
IJsselmeervogels - Jodan Boys
Noordwijk - Lisse, FC
GVVV - Excelsior'31
Rijnsburgse Boys - HHC
DETO - Katwijk
SC Genemuiden - Capelle
Barendrecht - Spakenburg
Scheveningen - Kozakken Boys

Speelronde 18

Zaterdag 19 januari 2013
Scheveningen - Barendrecht
Spakenburg - SC Genemuiden
Capelle - DETO
Katwijk - Rijnsburgse Boys
HHC - GVVV
Excelsior'31 - Noordwijk
Lisse, FC - IJsselmeervogels
Kozakken Boys - Jodan Boys

Speelronde 19

Zaterdag 26 januari 2013
IJsselmeervogels - Excelsior'31
Noordwijk - HHC
GVVV - Katwijk
Rijnsburgse Boys - Capelle
DETO - Spakenburg
SC Genemuiden - Scheveningen
Barendrecht - Kozakken Boys
Jodan Boys - Lisse, FC

Speelronde 20

Zaterdag 2 februari 2013
Barendrecht - SC Genemuiden
Scheveningen - DETO
Spakenburg - Rijnsburgse Boys
Capelle - GVVV
Katwijk - Noordwijk
HHC - IJsselmeervogels
Excelsior'31 - Jodan Boys
Kozakken Boys - Lisse, FC

Speelronde 21

Zaterdag 16 februari 2013
IJsselmeervogels - Katwijk
Noordwijk - Capelle
GVVV - Spakenburg
Rijnsburgse Boys - Scheveningen
DETO - Barendrecht
SC Genemuiden - Kozakken Boys
Lisse, FC - Excelsior'31
Jodan Boys - HHC

Speelronde 22

Zaterdag 2 maart 2013
SC Genemuiden - DETO
Barendrecht - Rijnsburgse Boys
Scheveningen - GVVV
Spakenburg - Noordwijk
Capelle - IJsselmeervogels
Katwijk - Jodan Boys
HHC - Lisse, FC
Kozakken Boys - Excelsior'31

Speelronde 23

Zaterdag 9 maart 2013
IJsselmeervogels - Spakenburg
Noordwijk - Scheveningen
GVVV - Barendrecht
Rijnsburgse Boys - SC Genemuiden
DETO - Kozakken Boys
Excelsior'31 - HHC
Lisse, FC - Katwijk
Jodan Boys - Capelle

Speelronde 24

Zaterdag 16 maart 2013
DETO - Rijnsburgse Boys
SC Genemuiden - GVVV
Barendrecht - Noordwijk
Scheveningen - IJsselmeervogels
Spakenburg - Jodan Boys
Capelle - Lisse, FC
Katwijk - Excelsior'31
Kozakken Boys - HHC

Speelronde 25

Zaterdag 23 maart 2013
IJsselmeervogels - Barendrecht
Noordwijk - SC Genemuiden
GVVV - DETO
Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys
HHC - Katwijk
Excelsior'31 - Capelle
Lisse, FC - Spakenburg
Jodan Boys - Scheveningen

Speelronde 26

Zaterdag 6 april 2013
Rijnsburgse Boys - GVVV
DETO - Noordwijk
SC Genemuiden - IJsselmeervogels
Barendrecht - Jodan Boys
Scheveningen - Lisse, FC
Spakenburg - Excelsior'31
Capelle - HHC
Kozakken Boys - Katwijk

Speelronde 27

Zaterdag 13 april 2013
IJsselmeervogels - DETO
Noordwijk - Rijnsburgse Boys
GVVV - Kozakken Boys
Katwijk - Capelle
HHC - Spakenburg
Excelsior'31 - Scheveningen
Lisse, FC - Barendrecht
Jodan Boys - SC Genemuiden

Speelronde 28

Zaterdag 20 april 2013
GVVV - Noordwijk
Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels
DETO - Jodan Boys
SC Genemuiden - Lisse, FC
Barendrecht - Excelsior'31
Scheveningen - HHC
Spakenburg - Katwijk
Kozakken Boys - Capelle

Speelronde 29

Zaterdag 4 mei 2013
Jsselmeervogels - GVVV
Capelle - Spakenburg
Katwijk - Scheveningen
HHC - Barendrecht
Excelsior'31 - SC Genemuiden
Lisse, FC - DETO
Jodan Boys - Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys - Noordwijk

Speelronde 30

Zaterdag 11 mei 2013
Noordwijk - IJsselmeervogels
GVVV - Jodan Boys
Rijnsburgse Boys - Lisse, FC
DETO - Excelsior'31
SC Genemuiden - HHC
Barendrecht - Katwijk
Scheveningen - Capelle
Spakenburg - Kozakken Boys
© 2012 - 2017 Soccar, het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Speelschema Topklasse zondag 2012-2013Speelschema Topklasse zondag 2012-2013Speelschema Topklasse zondag 2012-2013. De Topklasse is na de Eredivisie en de Jupiler League het hoogste niveau waarop…
Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014De Topklasse voor zaterdagclubs 2013-2014 zal beginnen op 24 augustus 2013 en de laatste wedstrijden zullen plaatsvinden…
Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagenSpeelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagenSpeelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagen. De eredivisie 2012-2013 zal beginnen op vrijdag 10 augustus 20…
Speelschema Eredivisie 2012-2013, programma en uitslagenHet seizoen 2011-2012 zit er weer bijna op, de kampioen is bekend, de play-offs zullen moeten beslissen welke teams prom…
Speelschema Pro League 2012-2013Speelschema Pro League 2012-2013Speelschema Pro League 2012-2013. De Pro League is het hoogste niveau in België waarop gevoetbald wordt. De wedstrijden…
Bronnen en referenties
  • www.soccerway.com
  • www.fcupdate.nl

Reageer op het artikel "Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Infoteur: Soccar
Gepubliceerd: 21-06-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 2
Schrijf mee!