InfoNu.nl > Sport > Diversen > Olympische Spelen Peking 2008: speelschema en resultaten

Olympische Spelen Peking 2008: speelschema en resultaten

Van 6 tot 24 augustus vindt één van de belangrijkste sportmanifestaties ter wereld plaats. Dan worden namelijk de Olympische Spelen 2008 georganiseerd te Peking. Hierbij vindt u een speelschema per sporttak en we houden u ook op de hoogte van de resultaten.

Inleiding

Peking werd door het IOC gekozen als de gastheer voor de Olympische Spelen van 2008. Andere kandidaten waren Istanbul, Osaka, Parijs en Toronto.

Voor het eerst is ook BMX toegetreden als Olympische sport.

De openingsceremonie zal doorgaan in het Nationaal Stadion op vrijdag 8 augustus om 8u80 Chinese tijd (bij ons 14u08), waarna de Spelen zullen aanvangen. Het voetbal heeft er dan al enkele wedstrijden opzitten.

Speelschema

Atletiek

WedstrijdenFinalesGouden medailles
-15 aug van 3u tot 7u25 V zevenkamp 100m horden en hoogspringen, 800 m M kogelstoten, 100 m, hamerslingeren kwalificaties
- 15 aug van 13u tot 17u20 V zevenkamp kogelstoten, discuswerpen, 3000 m steeple, zevenkamp 200m, discuswerpen, hinkstapspringen, M 1500 m, 100 m, 400 m horden kwalificaties
- 16 aug van 3u tot 7u10 M 3000 m steeple, discuswerpen, V kogelstoten, zevenkamp verspringen, polsstokspringen, 100 m en 400 m kwalificaties
- 16 aug van 13u tot 16u40 M 400 m horden halve finale, verspringen kwalificaties, V zevenkamp speerwerpen, 100 m, zevenkamp 800 m kwalificaties, 800 m en 100 m halve finale
- 17 aug van 13u tot 17u20 V 100 m horden en 400 m horden kwalificaties, 100 m en 400 m halve finale, M hoogspringen kwalificaties, 1500 m halve finale
- 18 aug van 3u tot 5u58 M 400 m, hinkstapspringen, 200 m, 110 m horden, V hamerslingeren kwalificaties
- 18 aug van 13u tot 16u10 V 100 m horden en 400 m horden halve finale, M 200 m kwalificaties
- 19 aug van 3u tot 5u30 V speerwerpen, verspringen, 1500 m, 200 m kwalificaties
- 19 aug van 13u tot 17u V 200 m, 5000 m, M 110 m horden kwalificaties, M 200 m en 400 m halve finale
- 20 aug van 13u tot 17u10 M 800 m, 5000 m, polsstokspringen kwalificaties, M 110 m horden halve finale, V 200 m halve finale
- 21 aug van 3u tot 7u16 M speerwerpen, tienkamp 100 m, tienkamp verspringen, tienkamp kogelstoten, V hoogspringen kwalificaties
- 21 aug van 13u tot 16u23 V 1500 m, V 4x100 m, M 800 m halve finale, M tienkamp hoogspringen, 4x100 m kwalificaties, tienkamp 400 m
- 22 aug van 1u30 tot 9u55 M tienkamp 110 m horden, tienkamp discuswerpen en tienkamp polsstokspringen
- 22 aug van 13 u tot 16u20 M tienkamp speerwerpen, tienkamp 1500 m, 4x 400 m, V 4x 400 m kwalificaties
- 23 aug van 13u tot 15u17
-15 aug van 13u tot 17u20 M kogelstoten, V 10 000 m finale
- 16 aug van 3u tot 7u10 M 20 km snelwandelen finale
- 16 aug van 13u tot 16u40 V kogelstoten, M 100 m finale
- 17 aug van 1u30 tot 5u20 V marathon finale
- 17 aug van 13u tot 17u20 M hamerslingeren, 10 000 m, V 3000 m steeple, hinkstapspringen, 100 m finales
- 18 aug van 13u tot 16u10 V discuswerpen, polsstokspringen, 800 m, M verspringen, 3000 m steeple, 400 m horden finales
- 19 aug van 13u tot 17u M hoogspringen, discuswerpen, 1500 m, V 400 m en 100 m horden finales
- 20 aug van 13 u tot 17u10 V hamerslingeren en 400 m horden, M 200 m finales
- 21 aug van 3u tot 7u16 V 20 km snelwandelen finale
- 21 aug van 13u tot 16u23 V speerwerpen, 200 m, M hinkstapspringen, 400 m en 110 m horden finales
- 22 aug van 1u30 tot 9u55 M 50 km snelwandelen
- 22 aug van 13u tot 16u20 V verspringen, 5000 m, 4x100 m, M polsstokspringen, 4x100 m finales
- 23 aug van 13u tot 15u17 M speerwerpen, 800 m, 5000 m, 4x 400 m, V hoogspringen, 1500 m, 4x400 m finales
- 24 aug van 1u30 tot 4u40 M marathon finale
47
- M kogelstoten: Tomasz Majewski (POL)
- V 10 000 m: Tirunesh Dibaba (ETH)
- M 20 km snelwandelen: Valeriy Borchin (RUS)
- V kogelstoten: Valerie Vili (NZE)
- M 100 m: Usain Bolt (JAM)
- V marathon: Constantina Dita-Tomescu (ROM)
- M hamerslingeren: Primoz Kozmus (SLO)
- M 10 000 m: Kenenisa Bekele (ETH)
- V 3000 m steeple: Guinara Galkina-Samitova (RUS)
- V hinkstapspringen: Françoise Mbango (KAM)
- V 100 m: Shelly-Ann Fraser
- V zevenkamp: Nataliia Dobrynska (UKR)
- V discuswerpen: Stephanie Brown Trafton (USA)
- V polsstokspringen: Yelena Isinbayeva (RUS)
- V 800 m: Pamela Jelimo (KEN)
- M verspringen: Irving Jahir Saladino Aranda (PAN)
- M 3000 m steeple: Brimin Kipruto (KEN)
- M 400 m horden: Angelo Taylor (USA)
- M hoogspringen: Andrey Silnov (RUS)
- M discuswerpen: Gerd Kanter (EST)
- M 1500 m: Rashid Ramzi (BRN)
- V 400 m: Christine Ohuruogu (GBR)
- V 100 m horden: Dawn Harper (USA)
- V hamerslingeren: Aksana Miankova (WRU)
- V 400 m horden: Melaine Walker (JAM)
- M 200 m: Usain bolt (JAM)
- V 20 km snelwandelen: Olga Kaniskina (RUS)
- V speerwerpen: Barbora Spotakova (CZE)
- V 200 m: Veronica Campbell (JAM)
- M hinkstapspringen: Nelson Evora (POR)
- M 400 m: LaShawn Merritt (USA)
- M 110 m horden: Dayron Robles (CUB)
- M 50 km snelwandelen: Alex Schwazer (ITA)
- V verspringen: Maurren Higa Maggi (BRA)
- M polsstokspringen: Steve Hooker (AUS)
- V 5000 m: Tirunesh Dibaba (ETH)
- V 4x100 m: Rusland
- M tienkamp: Bryan Clay (USA)
- M 4x100 m: Jamaica
- M speerwerpen: Andreas Thorkildsen (NOR)
- V hoogspringen: Tia Hellebaut (BEL)
- M 800 m: Wilfred Bungei (KEN)
- V 1500 m: Nancy Jebet Langat (KEN)
- M 5000 m: Kenenisa Bekele (ETH)
- V 4x400 m: USA
- M 4x400 m: USA
- M marathon: Samuel Wanjiru (KEN)

Badminton

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 3 u tot 16u30 V en M kwalificaties enkelspel
- 10 aug van 4 u tot 7u30 en van 12u30 tot 16u V dubbelspel kwartfinales, V en M enkelspel kwalificaties
- 11 aug van 4 u tot 7u30 en van 12u30 tot 16u V dubbelspel kwartfinales, V en M enkelspel kwalificaties
- 12 aug van 4 u tot 7u30 en van 12u30 tot 16u M dubbelspel, M enkelspel, gemengd dubbelspel kwalificaties
- 13 aug van 4 u tot 7u30 en van 12u30 tot 16u V dubbelspel halve finales, V enkelspel kwartfinales, M dubbelspel kwartfinales
- 14 aug van 4 u tot 7u30 en van 12u30 tot 16u M enkelspel, gemengd dubbelspel kwartfinales
- 15 aug van 4 u tot 7u M enkelspel halve finales
- 16 aug van 12u30 tot 16u gemengd dubbelspel halve finale
- 15 aug van 13u30 tot 16u V finale dubbel
- 16 aug van 4u tot 7u en van 12u30 tot 16u V enkelspel, M dubbelspel finale
- 17 aug van van 12u30 tot 16u gemengd dubbelspel, M enkelspel finale
5
- V dubbel: Du Jing / Yu Yang (CHN)
- V enkel: Zhang Ning (CHN)
- M dubbel: Markis Kido / Hendra Setiawan (IND)
- gemengd dubbel: Yongdae Lee / Hyojung Lee (ZKO)
- M enkel: Lin Dan (CHN)

Baseball

WedstrijdenFinaleGouden medailles
- 13 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 14 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 15 aug van 2u30 tot 14u30 M kwalificaties
- 16 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 17 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 18 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 19 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 20 aug van 4u30 tot 16u M kwalificaties
- 22 aug van 4u30 tot 7u30 en van 12u tot 15u M halve finales
- 23 aug van 4u30 tot 7u30 en van 12u tot 15u50 M kleine finale en finale
1
- M Zuid-Korea

Basketbal

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 3u tot 18u V kwalificaties
- 10 aug van 3u tot 18u M kwalificaties
- 11 aug van 3u tot 18u V kwalificaties
- 12 aug van 3u tot 18u M kwalificaties
- 13 aug van 3u tot 18u V kwalificaties
- 14 aug van 4u tot 18u M kwalificaties
- 15 aug van 3u tot 18u V kwalificaties
- 16 aug van 3u tot 18u M kwalificaties
- 17 aug van 3u tot 18u V kwalificaties
- 18 aug van 3u tot 18u M kwalificaties
- 19 aug van 3u tot 18u M kwalificaties
- 20 aug van 8u30 tot 12u30 en van 14u tot 18u M kwartfinales
- 21 aug van 14u tot 18u V halve finales
- 22 aug van 14u tot 18u M halve finales
-23 aug van 13u30 tot 18u30 V kleine finale en finale
- 24 aug van 6u tot 11u M kleine finale en finale
2
- V USA
- M USA

Boksen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 7u30 tot 10u45 en van 13u tot 16u15M midden- en halfzwaar kwalificaties
- 9 aug van 13u tot 16u15 M midden- en halfzwaar kwalificaties
- 10 aug van 7u30 tot 10u30 en van 13u tot 16u M halfwelter en weltergewicht kwalificaties
- 11 aug van 7u30 tot 10u30 en van 13u tot 16u M veder en lichtgewicht kwalificaties
- 12 aug van 7u30 tot 10u30 en van 13u tot 16u M bantam en vlieggewicht kwalificaties
- 13 aug van 7u30 tot 11u en van 13u tot 16u30 M lichtvlieg en zwaargewicht kwalificaties
- 14 aug van 7u30 tot 10u30 en van 13u tot 16u M welter en halfzwaargewicht kwalificaties
- 15 aug van 7u30 tot 10u30 en van 13u tot 15u M veder, bantam en lichtgewicht kwalificaties
- 16 aug van 7u30 tot 10u30 en van 13u tot 15u M vlieg, lichtvlieg en middengewicht kwalificaties
- 17 aug van 13u tot 16u M halfwelter, welter en zwaargewicht kwartfinales
- 18 aug van 13u tot 16u M bantamr, veder en superzwaargewicht kwartfinales
- 19 aug van 13u tot 16u M lichtvlieg, licht en halfzwaargewicht kwartfinales
- 20 aug van 13u tot 15u M vlieg en middengewicht kwartfinales
- 22 aug van 7u30 tot 10u M vlieg, veder, halfwelter, midden en zwaargewicht halve finales
- 22 aug van 13u tot 16u M lichtvlieg, bantam, licht, welter, halfzwaar en superzwaargewicht halve finales
- 23 aug van 13u tot 15u55 M vlieg, veder, halfwelter, midden en zwaargewicht finales
- 24 aug van 7u30 tot 11u M lichtvlieg, bantam, licht, welter, halfzwaar en superzwaargewicht finales
11
- M vlieg: Somjit Jongjohor (THA)
- M veder: Vasyl Lomachenko (UKR)
- M halfwelter: Felix Diaz (ROM)
- M midden: James Degale (GBR)
- M zwaar: Rakhim Chakhkiev (RUS)
- M lichtvlieg: Shiming Zou (CHN)
- M bantam: Badar-Uugan Enkhbat (MGL)
- M licht: Alexey Tishchenko (RUS)
- M welter: Bakhyt Sarsekbayev (KAZ)
- M halfzwaar: Zhang Xiaoping Zhang (CHN)
- M superzwaar: Roberto Cammarelle (ITA)

Boogschieten

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 6u tot 8u V klassificatieronde
- 9 aug van 9u30 tot 11u30 M klassificatieronde
- 10 aug van 4u tot 6u30 V team kwalificaties en kwartfinales
- 10 aug van 10u tot 12u10 V team halve finales
- 11 aug van 4u tot 7u20 en van 10u tot 12u10 M team halve finales
- 12 aug van 4u tot 6u36 en van 9u30 tot 12u06 V individuele kwalificaties
- 13 aug van 3u tot 6u36 en van 9u30 tot 12u06 M individuele kwalificaties
- 14 aug van 4u30 tot 6u14 en van 10u tot 12u10 V individuele kwalificaties en halve finales
- 15 aug van 4u30 tot 6u14 M individuele kwalificaties en halve finales
- 10 aug van 10u tot 12u10 V team kleine finale en finale
- 11 aug van 10 tot 12u10 M team kleine finale en finale
- 14 aug van 10u tot 12u10 V kleine finale en individuele finale
- 15 aug van 10u tot 12u10 M kleine finale en individuele finale
4
- V team: Zuid-Korea
- M team: Zuid-Korea
- V individueel: Zhang Juan Juan (CHN)
- M individueel: Viktor Ruban (UKR)

Gewichtheffen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 4u tot 6u V -48 kg finale
- 10 aug van 4u tot 15u M -56 kg en V -53 kg finale
- 11 aug van 4u tot 15u M -62 kg en V -58 kg finale
- 12 aug van 9u 30 tot 11u en van 13u tot 15u V -63 kg en M -69 kg finale
- 13 aug van 9u 30 tot 11u en van 13u tot 15u V -69 kg en M -77 kg finale
- 15 aug van 4u tot 15u V -75 kg en M -85 kg finale
- 16 aug van 13u tot 15u V +75 kg finale
- 17 aug van 9u30 tot 14u M -94 kg finale
- 18 aug van 9u30 tot 15u M -105 kg finale
- 19 aug van 9u30 tot 15u M +105 kg finale
15
- V -48 kg: Chen Xiexia (CHN)
- V -53 kg: Jaroenrattanatarakoon Prapawadee (THAI)
- M -56 kg: Long Qingquan (CHN)
- V -58 kg: Chen Yangqing (CHN)
- M -62 kg: Zhang Xiangxiang (CHN)
- V -63 kg: Pak Hyon-suk (NKO)
- M -69 kg: Liao Hui (CHN)
- V -69 kg: Liu Chunhong (CHN)
- M -77 kg: Sa Jae-hyuk (ZKO)
- V -75 kg: Cao Lei (CHN)
- M -85 kg: Lu Yong (CHN)
- V +75 kg: Jang Miran (ZKO)
- M -94 kg: Ilya Ilin (KAZ)
- M -105 kg: Andrei Aramnau (WRU)
- M +105 kg: Matthias Steiner (GER)

Handbal

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 3u tot 16u15 V kwalificaties
- 10 aug van 3u tot 16u15 M kwalificaties
- 11 aug van 3u tot 16u15 V kwalificaties
- 12 aug van 3u tot 16u15 M kwalificaties
- 13 aug van 3u tot 16u15 V kwalificaties
- 14 aug van 3u tot 16u15 M kwalificaties
- 15 aug van 3u tot 16u15 V kwalificaties
- 16 aug van 3u tot 16u15 M kwalificaties
- 17 aug van 3u tot 16u15 V kwalificaties
- 18 aug van 3u tot 16u15 M kwalificaties
- 19 aug van 6u tot 16u15 V kwartfinales
- 20 aug van 6u tot 10u15 M kwartfinales
- 20 aug van 12u tot 16u15 M kwartfinales
- 21 aug van 12u tot 16u15 V halve finales
- 22 aug van 12u tot 16u15 M halve finales
- 23 aug van 7u30 tot 12u20 V kleine finale en finale
- 24 aug van 7u30 tot 12u20 M kleine finale en finale
2
- V Noorwegen
- M Frankrijk

Hockey

WedstrijdenFinalesAantal medailles
- 10 aug van 2u30 tot 16u30 V kwalificaties
- 10 aug van 2u30 tot 16u30 V kwalificaties
- 11 aug van 2u30 tot 16u00 M kwalificaties
- 12 aug van 2u30 tot 16u30 V kwalificaties
- 13 aug van 2u30 tot 16u30 M kwalificaties
- 14 aug van 2u30 tot 16u30 V kwalificaties
- 15 aug van 12u tot 16u30 M kwalificaties
- 16 aug van 2u30 tot 16u30 V kwalificaties
- 17 aug van 4u30 tot 16u30 M kwalificaties
- 18 aug van 2u30 tot 16u30 V kwalificaties
- 19 aug van 2u30 tot 16u30 M kwalificaties
- 20 aug van 12u tot 16u30 V halve finales
- 21 aug van 2u30 tot 7u en van 12u tot 16u30 M plaatsingswedstrijden en halve finales
- 23 aug van 2u30 tot 7u M plaatsingswedstrijden
- 22 aug van 12u tot 17u V finale
- 23 aug van 12u tot 17u M kleine finale en finale
2
- V Nederland
- M Duitsland

Judo

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 6u tot 10u30 V -48 kg en M-60 kg kwalificaties en herkansingen
- 10 aug van 6u tot 10u30 V -52 kg en M-66 kg kwalificaties en herkansingen
- 11 aug van 6u tot 10u30 V -57 kg en M -73 kg kwalificaties en herkansingen
- 12 aug van 6u tot 10u30 V -63 kg en M -81 kg kwalificaties en herkansingen
- 13 aug van 6u tot 10u30 V -70 kg en M -90 kg kwalificaties en herkansingen
- 14 aug van 6u tot 10u30 V -78 kg en M -100 kg kwalificaties en herkansingen
- 15 aug van 6u tot 10u30 V +78 kg en M +100 kg kwalificaties en herkansingen
- 9 aug van 12u tot 13u30 V -48 kg en M -60 kg kleine finales en finales
- 10 aug van 12u tot 13u30 V -52 kg en M -66 kg kleine finales en finales
- 11 aug van 12u tot 13u30 V -57 kg en M -73 kg kleine finales en finales
- 12 aug van 12u tot 13u30 V -63 kg en M -81 kg kleine finales en finales
- 13 aug van 12u tot 13u30 V -70 kg en M -90 kg kleine finales en finales
- 14 aug van 12u tot 13u30 V -78 kg en M -100 kg kleine finales en finales
- 15 aug van 12u tot 13u30 V +78 kg en M +100 kg kleine finales en finales
14
- V -48 kg: Alina Dumitru (ROE)
- M -60 kg: Minho Choi (ZKO)
- V -52 kg: Xian Dongmei (CHI)
- M -66 kg: Masato Uchishiba (JAP)
- V -57 kg: Giulia Quintavalle (ITA)
- M -73 kg: Einur Mammadli (AZE)
- V -63 kg: Ayumi Tanimoto (JAP)
- M -81 kg: Ole Bischof (GER)
- V -70 kg: Massae Ueno (JAP)
- M -90 kg: Irakli Zirekidze (GEO)
- V -78 kg: Yang Xiuli (CHN)
- M -100 kg: Tuvshinbayar Naidan (MGL)
- V +78 kg: Tong Wen (CHN)
- M +100 kg: Satoshi Ishii (JAP)

Kano/Kayak vlakwater

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 19 aug van 9u30 tot 12u12 M kajak 1500 m en 2500 m, kano 1500 m en 2500 m, V kajak 1500 m en 2500 m, reeksen
- 20 aug van 9u30 tot 10u44 M kajak1 en kano1 1000 m, kajak2 en kano2 1000 m, kajak 4 1000m, V kajak4 500 m, halve finales
- 21 aug van 9u30 tot 11u12 M kajak1 en kano1 500 m, kajak2 en kano2 500 m, V kajak1 en kajak2 500 m, halve finales
- 22 aug van 9u30 tot 11u50 M kajak1 en kano1 1000 m, kajak2 en kano2 1000m, kajak4 1000m, V kajak4 500 m
- 23 aug van 9u30 tot 11u50 M kajak1 en kano1 500 m, kajak2 en kano2 500 m, V kajak1 en kajak2 500 m
12
- M kajak1 1000 m: Tim Brabants (GBR)
- M kano1 1000m: Attila Sandor Vajda (HUN)
- M kajak2 1000 m: Duitsland
- M kano2 1000 m: Wit-Rusland
- M kajak4 1000 m: Wit-Rusland
- V kajak4 500 m: Duitsland
- M kajak1 500 m: Ken Wallace (AUS)
- M kano1 500 m: Maxim Opalev (RUS)
- M kajak2 500 m: Spanje
- M kano2 500 m: China
- V kajak1 500 m: Inna Osypenko-Radomska (UKR)
- V kajak2 500 m: Hongarije

Kano/Kayak slalom

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 11 aug van 9u tot12u42 M kano1, kajak 1, reeksen
- 12 aug van 9u40 tot12u50 M kano1, kajak 1, halve finales
- 13 aug van 9u tot 12u32 M kano2, V kajak1, reeksen
- 12 aug van 9u40 tot 12u50 M kano1 en kajak1, finales
- 15 aug van 9u40 tot 12u45 M kano2, V kajak 1 finales
4
- M kano1: Michal Martikan (SLK)
- M kajak1: Alexander Grimm (GER)
- M kano2: Pavol Hochschnorner / Peter Hochschorner (SLK)
- V kajak1: Elena Kaliska (SLK)

Moderne vijfkamp

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 21 aug van 2u30 tot 7u15 M schieten en schermen, finales
- 21 aug van 8u30 tot 9u10 M zwemmen finale
- 21 aug van 11u tot 14u40 M paardrijden en hardlopen, finales
- 22 aug van 2u30 tot 7u15 V pistoolschieten en schermen, finales
- 22 aug van 8u30 tot 9u10 V zwemmen finale
- 22 aug van 11u tot 14u40 V paardrijden en hardlopen, finales
2
- M Andrej Moisejev (RUS)
- V Lena Schöneborn (GER)

Paardensport: jumping

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 15 aug van 13u15 tot 17u15 individueel jumping kwalificaties
- 17 aug van 13u15 tot 17u15 individueel jumping kwalificaties
- 18 aug van 13u15 tot 17u individueel jumping kwalificaties
- 17 en 18 aug van 13u15 tot 17u15 team jumping finale
- 21 aug van 13u15 tot 17u45 individuele jumping finale
2
- team jumping: USA
- individuele jumping: Eric Lamaze (CAN)

Paardensport: dressuur

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 13 aug van 13u15 tot 18u15 individuele dressuur kwalificaties
- 14 aug van 13u15 tot 18u30 individuele dressuur kwalificaties
- 16 aug van 13u15 tot 18u individuele dressuur kwalificaties
- 13 aug en 14 aug van 13u15 tot 18u15 teamdressuur finale
- 19 aug van 13u15 tot 17u individuele dressuur finale
2
- teamdressuur: Duitsland
- individuele dressuur: Anky van Grunsven (HOL)

Paardensport: eventing

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 0u30 tot 4u30 team en individueel eventing dressuur
- 9 aug van 13u15 tot 17u15 team en individueel eventing
- 10 aug van 0u30 tot 4u30 team en individueel eventing dressuur
- 11 aug van 2u tot 5u30 team en individueel eventing cross country
- 12 aug van 13u15 tot 18u30 team en individueel eventing finale
2
- team eventing: Duitsland
- individueel eventing: Hinrich Romeike (GER)

Roeien

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 7u50 tot 12u V skiff,twee zonder, dubbeltwee, M skiff, twee zonder, dubbeltwee, vier reeksen
- 10 aug van 8u50 tot 12u V lichte dubbeltwee, dubbelvier, acht, M lichte dubbeltwee, vier zonder, dubbelvier, acht, reeksen
- 11 aug van 9u30 tot 12u V skiff, twee zonder, dubbeltwee, M skiff, twee zonder, dubbeltwee, vier zonder, herkansingen
- 12 aug van 10u tot 11u50 V lichte dubbeltwee, dubbelvier, acht, M lichte dubbeltwee, lichte vier zonder, dubbelvier, acht, herkansingen
- 13 aug van 8u50 tot 11u10 V skiff, M skiff, twee zonder, dubbeltwee, vier zonder, halve finales
- 14 aug van 8u10 tot 12u V en M skiff B/C/D/E finales, M en V ichte dubbeltwee, M lichte vier zonder, dubbelvier halve finales, V en M dubbeltwee B -finales
- 16 aug van 8u tot 12u V en M skiff, V en M twee zonder, V en M dubbeltwee, M vier zonder, finales
- 17 aug van 9u30 tot 12u V en M lichte dubbeltwee, M lichte vier zonder, V en M dubbelvier, V en M acht, finales
14
- V skiff: Rumyana Neykova (BUL)
- M skiff: Olaf Tufte (NOR)
- V twee zonder: Georgeta Andrunache / Viorica Susanu (ROM)
- M twee zonder: Drew Ginn / Duncan Free (AUS)
- V dubbeltwee: Georgina Evers-Swindell / Caroline Evers-Swindell (NZE)
- M dubbeltwee: David Crawshay / Scott Brennan (AUS)
- M vier zonder: Groot-Britannië
- V lichte dubbeltwee: Kirsten van der Kolk / Marit van Eupen (HOL)
- M lichte dubbeltwee: Zac Purchase / Mark Hunter (GBR)
- M lichte vier zonder: Denemarken
- V dubbelvier: China
- M dubbelvier: Polen
- V acht: USA
- M acht: Canada

Schermen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 4u tot 7u45 V individueel sabel kwalificaties
- 10 aug van 13u tot 15u30 M individueel degen kwalificaties
- 11 aug van 4u tot 15u30 V individueel floret kwalificaties
- 12 aug van 4u tot 14u50 M individueel sabel halve finales
- 13 aug van 4u tot 16u30 M individueel floret en V individueel degen halve finales
- 15 aug van 3u tot 17u20 M team degen kwalificaties
- 16 aug van 3u tot 8u50 V team floret halve finales
- 17 aug van 3u30 tot 7u50 M team sabel halve finales
- 9 aug van 13u tot 14u50 V individueel sabel finale
- 10 aug van 13u tot 15u30 M individueel degen finale
- 11 aug van 4u tot 15u30 V individueel floret finale
- 12 aug van 4u tot 14u50 M individueel sabel finale
- 13 aug van 4u tot 16u30 M individueel floret en V individueel degen finale
- 14 aug van 3u30 tot 14u20 V team sabel kleine finale en finale
- 15 aug van 3u tot 17u20 M team degen finale
- 16 aug van 12u tot 13u30 V team floret finale
- 17 aug van 12u tot 14u20 M team sabel finale
10
- V individueel sabel: Mariel Zagunis (USA)
- M individueel degen: Matteo Tagliariol (ITA)
- V individueel floret: Valentina Vezzali (ITA)
- M individueel sabel: Zhong Man (CHN)
- M individueel floret: Benjamin Kleibrink (GER)
- V individeel degen: Britta Heidemann (GER)
- V team sabel: Oekraïne
- M team degen: Frankrijk
- V team floret: Rusland
- M team sabel: Frankrijk

Schieten

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 2u30 tot 9u50 V 10m luchtgeweer en M 10m luchtpistool finale
- 10 aug van 3u tot 10u15 V 10m luchtpistool en M trap finale
- 11 aug van 3u tot 10u15 M 10m luchtgeweer en V trap finale
- 12 aug van 3u tot 10u15 M 50m pistool en M dubbeltrap finale
- 13 aug van 3u tot 9u50 V 25m pistool finale
- 14 aug van 3u tot 10u15 V 50m geweer 3 houdingen en V skeet finale
- 15 aug van 3u tot 9u M 50m geweer liggend finale
- 16 aug van 3u tot 10u15 M 25m snelvuurpistool en M skeet finale
- 17 aug van 3u tot 8u20 M 50m geweer 3 houdingen finale
15
- V 10m luchtgeweer: Katerina Emmons (CZE)
- M 10m luchtpistool: Pang Wei (CHN)
- V 10m luchtpistool: Guo Wenjun (CHN)
- M trap: David Kostelecky (CZE)
- M 10m luchtgeweer: Abhinav Bindra (IND)
- V trap: Satu Makela-Nummela (FIN)
- M 50m pistool: Jin Jong Oh (ZKO)
- M dubbeltrap: Walton Eller (USA)
- V 25m pistool: Chen Ying (CHN)
- V 50m geweer 3 houdingen: Du Li (CHN)
- V skeet: Chiara Cainero (ITA)
- M 50m geweer liggend: Artur Ayvazian (UKR)
- M 25m snelvuurpistool: Oleksandr Petriv (UKR)
- M skeet: Vincent Hancock (USA)
- M 50m geweer 3 houdingen: Qiu Jian (CHN)

Softbal

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 12 aug van 3u30 tot 15u30 V kwalificaties
- 13 aug van 3u30 tot 15u30 V kwalificaties
- 14 aug van 3u30 tot 15u30 V kwalificaties
- 15 aug van 3u30 tot 14u30 V kwalificaties
- 16 aug van 3u30 tot 15u30 V kwalificaties
- 17 aug van 3u30 tot 15u30 V kwalificaties
- 18 aug van 3u30 tot 15u30 V kwalificaties
- 20 aug van 3u30 tot 8u V halve finales
- 20 aug van 11u tot 13u V kleine finale
- 21 aug van 11u tot 14u15 V finale
1
- V Japan

Taekwondo

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 20 aug van 3u tot 6u56 V -49 kg en M -58 kg kwalificaties en halve finales
- 21 aug van 3u tot 6u56 V -57 kg en M -68 kg kwalificaties
- 22 aug van 3u tot 6u56 V -67 kg en M -80 kg kwalificaties
- 23 aug van 3u tot 6u56 V +67 kg en M +80 kg kwalificaties
- 20 aug van 9u tot 15u04 V -49 kg en M -58 kg finales
- 21 aug van 9u tot 15u04 V -57 kg en M -68 kg finales
- 22 aug van 9u tot 15u04 V -67 kg en M -80 kg finales
- 23 aug van 9u tot 15u04 V +67 kg en M +80 kg finales
8
- V -49 kg: Wu Jingyu (CHN)
- M -58 kg: Guillermo Perez (MEX)
- V -57 kg: Lim Suejong (ZKO)
- M -68 kg: Son Tae-jin (ZKO)
- V -67 kg: Hwang Kyung-seon (ZKO)
- M -80 kg: Hadi Saei (IRN)
- V +67 kg: Maria del Rosario Espinoza (MEX)
- M +80 kg: Cha Dong-min (CHN)

Tafeltennis

WedstrijdenFinalesAantal medailles
- 13 aug van 4u tot 16u30 V en M team kwalificaties
- 14 aug van 4u tot 16u30 V en M team kwalificaties
- 15 aug van 8u30 tot 16u30 V team halve finale
- 16 aug van 8u30 tot 11u30 en van 13u30 tot 16u30 M team halve finale
- 17 aug van 4u tot 16u30 M enkelspel kwalificaties
- 18 aug van 4u tot 7u V enkelspel kwalificaties
- 19 aug van 4u tot 11u en van 12u tot 16u M enkelspel kwalificaties , V en M enkelspel ronde 1
- 20 aug van 4u tot 11u V en M enkelspel ronde 2, V enkelspel ronde 3
- 20 aug van 12u tot 17u V enkelspel ronde 3, M enkelspel ronde 2
- 21 aug van 4u tot 10u V enkelspel ronde 4, M enkelspel ronde 3
- 21 aug van 12u tot 16u V enkelspel kwartfinales, M enkelspel ronde 4
- 22 aug van 4u tot 6u V enkelspel halve finales
- 22 aug van 7u30 tot 11u30 M enkelspel kwartfinales
- 23 aug van 4u tot 6u M enkelspel halve finales
- 17 aug van 4u tot 16u30 V team finale
- 18 aug van 8u30 tot 16u30 M team finale
- 22 aug van 13u30 tot 15u30 V enkelspel kleine finale en finale
- 23 aug van 13u30 tot 15u30 M enkelspel kleine finale en finale
4
- V team: China
- M team: China
- V enkelspel: Zhang Yining (CHN)
- M enkelspel: Ma Lin (CHN)

Tennis

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 10 aug van 4u30 tot 8u30 M en V enkelspel, dubbelspel, V dubbelspel, ronde 1
- 11 aug van 4u30 tot 8u30 en van 11u tot 17u M en V enkelspel, dubbelspel, V dubbelspel, ronde 1
- 12 aug van 4u30 tot 8u30 M en V enkelspel, M dubbelspel, ronde 2, V dubbelspel ronde 1
- 13 aug van 10u tot 16u M en V enkelspel, ronde 3, M dubbelspel kwartfinales, V dubbelspel ronde 2
- 14 aug van 10u tot 16u M en V enkelspel, V dubbelspel kwartfinales, M dubbelspel halve finales
- 15 aug van 10u tot 16u M en V enkelspel, V dubbel, halve finales
- 15 aug van 10u tot 16u M dubbelspel kleine finale
- 16 aug van 9u tot 16u30 M en V enkelspel, V dubbelspel kleine finales, V enkelspel en M dubbelspel finales
- 17 aug van 10u tot 16u30 M enkelspel, V dubbelspel finales
4
- M dubbel: Roger Federer / Stanislas Wawrinka (SUI)
- M enkel: Rafael Nadal (ESP)
- V enkel: Elena Dementieva (RUS)
- V dubbel: Venus Williams / Serena Williams (USA)

Triathlon

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 18 aug van 4u tot 6u45 V finale
- 19 aug van 4u tot 6u35 M finale
2
- V Emma Snowsill (AUS)
- M Jan Frodeno (GER)

Turnen: artistiek

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 6u tot 16u15 M algemene kwalificaties
- 10 aug van 4u tot 15u28 V kwalificaties
- 12 aug van 4u tot 6u56 M team finale
- 13 aug van 4u15 tot 6u19 V team finale
- 14 aug van 5u tot 7u51 M individueel allround finale
- 15 aug van 5u15 tot 7u14 V individueel allround finale
- 17 aug van 12u tot 15u M en V vloeroefening, M paard met beugels, V sprong finales
- 18 aug van 12u tot 14u15 M ringen, sprong, V brug ongelijke leggers
- 19 aug van 12 u tot 14u15 M brug, rekstok, V balk finales
14
- M team: China
- V team: China
- M individueel allround: Yang Wei (CHN)
- V individueel allround: Nastia Liukin (USA)
- M vloeroefening: Kai Zou (CHN)
- V vloeroefening: Sandra Izbasa (ROM)
- M paard met beugels: Xiao Qin (CHN)
- V sprong: Hong Un Jong (NKO)
- M ringen: Chen Yibing (CHN)
- M sprong: Leszek Blanik (POL)
- V brug ongelijke leggers: He Kexin (CHN)
- M brug: Li Xiaopeng (CHN)
- M rekstok: Zou Kai (CHN)
- V balk: Shawn Johnson (USA)

Turnen: trampolinespringen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 15 aug van 5u tot 7u28 M en V kwalificaties
- 18 aug van 14u15 tot 14u57 V finale
- 19 aug van 14u15 tot 14u57 M finale
2
- V He Wenna (CHN)
- M Lu Chunlong (CHN)

Turnen: ritmische

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 21 aug van 12u tot 15u28 kwalificaties all-round individueel en team
- 22 aug van 12u tot 15u28 kwalificaties all-round individueel en team
- 23 aug van 12u tot 14u13 all-round individueel finale
- 24 aug van 5u tot 6u29 all-round team finale
2
- all-round individueel: Evgeniya Kanaeva (RUS)
- all-round team: Rusland

Voetbal

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 6 aug van 11u tot 15u30 V kwalificaties
- 7 aug van 11u tot 15u30 M kwalificaties
- 9 aug van 11u tot 15u30 V kwalificaties
- 10 aug van 11u tot 15u30 M kwalificaties
- 12 aug van 11u tot 15u30 V kwalificaties
- 13 aug van 11u tot 15u30 M kwalificaties
- 16 aug van 12u tot 18u M kwartfinales
- 18 aug van 12u tot 18u V halve finales
- 19 aug van 12u tot 18u M halve finales
- 21 aug van 12u tot 18u V kleine finale en finale
- 22 aug van 13u tot 16u M kleine finale
- 23 aug van 6u tot 9u M finale
2
- V USA
- M Argentinië

Volleybal: zaalvolleybal

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 4u tot 17u30 V kwalificaties
- 10 aug van 4u tot 17u30 M kwalificaties
- 11 aug van 4u tot 17u30 V kwalificaties
- 12 aug van 4u tot 17u30 M kwalificaties
- 13 aug van 4u tot 17u30 V kwalificaties
- 14 aug van 4u tot 17u30 M kwalificaties
- 15 aug van 4u tot 17u30 V kwalificaties
- 16 aug van 4u tot 17u30 M kwalificaties
- 17 aug van 4u tot 10u en van 16u tot 17u30 V kwalificaties
- 18 aug van 4u tot 10u en van 16u tot 17u30 M kwalificaties
- 19 aug van 4u tot 7u30 en van 14u tot 17u30 V kwartfinales
- 20 aug van 4u tot 7u30 en van 14u tot 17u30 M kwartfinales
- 21 aug van 6u30 tot 8u en van 14u tot 15u30 V halve finales
- 22 aug van 6u30 tot 8u en van 14u tot 15u30 M halve finales
- 23 aug van 6u30 tot 8u V kleine finale
- 23 aug van 14u tot 16u10 V finale
- 24 aug van 4u tot 8u10 M kleine finale en finale
2
- V: Brazilië
- M: USA

Volleybal: beachvolleybal

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 3u tot 8u50 en van 12u tot 17u50 M en V kwalificaties
- 10 aug van 3u tot 8u50 en van 12 u tot 17u50 M en V kwalificaties
- 11 aug van 3u tot 8u50 en van 12 u tot 17u50 M en V kwalificaties
- 12 aug van 3u tot 8u50 en van 12 u tot 17u50 V en M kwalificaties
- 13 aug van 3u tot 17u50 V en M kwalificaties
- 14 aug van 3u tot 16u50 V en M kwalificaties
- 15 aug van 3u tot 15u50 M en V kwalificaties
- 16 aug van 3u tot 15u50 M en V 1/8 finales
- 17 aug van 4u tot 5u50 en van 14 u tot 15u50 V kwartfinales
- 18 aug van 4u tot 5u50 en van 16 u tot 17u50 M kwartfinales
- 19 aug van 3u tot 4u50 V halve finales
- 20 aug van 3u tot 4u50 M halve finales
- 21 aug van 3u tot 6u30 V kleine finale en V finale
- 22 aug van 13u tot 16u M kleine finale en finale
2
- V USA
- M USA

Watersport: zwemmen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 12u30 tot 15u30 M en V 400 m wisselslag, V 100 m vlinderslag, 4x100 m vrije slag, M 400 m vrije slag, 100 M schoolslag, reeksen
- 10 aug van 4u tot 5u41 V 100 m vlinderslag, M 100 m schoolslag halve finales
- 10 aug van 12u30 tot 15u20 V 100 m rugslag, 100 m schoolslag, 400 m vrije slag, M 200 m vrije slag, 100 m rugslag, 4x100 m vrije slag, reeksen
- 11 aug van 4u tot 6u03 V 100 m rugslag, 100 m schoolslag, M 200 m vrije slag, 100 m rugslag, halve finales
- 12 aug van 4u tot 5u43 V 200 m vrije slag, 200 m wisselslag, M 200 m vlinderslag, halve finales
- 12 aug van 12u30 tot 14u42 M 100 m vrije slag, 200 m schoolslag, 4x200 m vrije slag, V 200 m vlinderslag, reeksen
- 13 aug van 4u tot 5u50 M 100 m vrije slag, 200 m schoolslag, V 200 m vlinderslag, halve finales
- 13 aug van 12u30 tot 15u32 V 100 m vrije slag, 200 m schoolslag, 4x200 m vrije slag, M 200 m rugslag, 200 m individueel wisselslag, reeksen
- 14 aug van 4u tot 6u03 V 100 m vrije slag, 200 m schoolslag, M 200 m rugslag, 200 m wisselslag, halve finales
- 15 aug van 4u tot 5u34 M 50 m vrije slag, 100 m vlinderslag, V 200 m rugslag, halve finales
- 15 aug van 12u30 tot 15u16 V 50 m vrije slag, 4x100 m wisselslag, M 1500 m vrije slag, 4x100 m wisselslag, reeksen
- 16 aug van 4u tot 5u20 V 50 m vrije slag halve finale
- 10 aug van 4u tot 5u41 M en V 400m wisselslag, M 400 m vrije slag, V 4x100m vrije slag finales
- 11 aug van 4u tot 6u03 V 100 m vlinderslag, 400 m vrije slag, M 100 m schoolslag, 4x100 m vrije slag, finales
- 12 aug van 4u tot 5u43 M 200 m vrije slag, V en M 100 m rugslag, V 100 m schoolslag, finales
- 13 aug van 4u tot 5u50 V 200 m vrije slag, 200 m wisselslag, M 200 m vlinderslag, 4x200 m vrije slag, finales
- 14 aug van 4u tot 6u03 M 200 m schoolslag, 100 m vrije slag, V 200 m vlinderslag, 4x200 m vrije slag
- 15 aug van 4u tot 5u34 V 200 m schoolslag, 100 m vrije slag, M 200 m rugslag, 200 m wisselslag
- 16 aug van 4u tot 5u20 V 200 m rugslag, 800 m vrije slag, M 100 m vlinderslag, 50 m vrije slag
- 17 aug van 4u tot 5u30 V 50 m vrije slag, 4x100 m wisselslag, M 1500 m vrije slag, 4x100 m wisselslag
- 20 aug van 3u tot 6u V 10 km marathonzwemmen finale
- 21 aug van 3u tot 6u M 10 km marathonzwemmen
34
- V 400 m wisselslag: Stephanie Rice (AUS)
- M 400 m wisselslag: Michael Phelps (USA)
- M 400 m vrije slag: Taehwan Park (ZKO)
- V 4x100 m vrije slag: Nederland
- V 100 m vlinderslag: Libby Trickett (AUS)
- V 400 m vrije slag: Rebecca Adlington (GBR)
- M 100 m schoolslag: Kosuke Kitajima (JAP)
- M 4x100 m vrije slag: USA
- M 200 m vrije slag: Michael Phelps (USA)
- V 100 m rugslag: Natalie Coughlin (USA)
- M 100 m rugslag: Aaron Peirsol (USA)
- V 100 m schoolslag: Leisel Jones (AUS)
- V 200 m vrije slag: Federica Pellegrini (ITA)
- V 200 m wisselslag: Stephanie Rice (AUS)
- M 200 m vlinderslag: Michael Phelps (USA)
- M 4x200 m vrije slag: USA
- M 200 m schoolslag: Kosuke Kitajima (JAP)
- M 100 m vrije slag: Alain Bernard (FRA)
- V 200 m vlinderslag: Liu Zige (CHN)
- V 4x200 m vrije slag: Australië
- V 200 m schoolslag: Rebecca Soni (USA)
- V 100 m vrije slag: Britta Steffen (GER)
- M 200 m rugslag: Ryan Lochte (USA)
- M 200 m wisselslag: Michael Phelps (USA)
- V 200 m rugslag: Kirsty Coventry (ZIM)
- V 800 m vrije slag: Rebecca Adlington (GBR)
- M 100 m vlinderslag: Michael Phelps (USA)
- M 50 m vrije slag: Cesar Cielo Filho (BRA)
- V 50 m vrije slag: Britta Steffen (GER)
- V 4x100 m wisselslag: Australië
- M 1500 m vrije slag: Oussama Mellouli (TUN)
- M 4x100 m wisselslag: USA
- V marathon 10 km: Larissa Iltschenko (RUS)
- M marathon 10 km: Maarten van der Weijden (HOL)

Watersport: synchroonzwemmen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 18 aug van 9u tot 10u40 V duet technische oefening kwalificaties
- 19 aug van 9u tot 11u10 V duet vrije oefening kwalificaties
- 22 aug van 9u tot 9u45 team technische oefening
- 20 aug van 9u tot 10u30 V duet vrije oefening finale
- 23 aug van 9u tot 10u30 team vrije oefening finale
2
- V duet vrije oefening: Rusland
- V team vrije oefening: Rusland

Watersport: schoonspringen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 15 aug van 7u30 tot 8u V 3 m plank kwalificaties
- 16 aug van 14u tot 16u40 V 3 m plank synchroon halve finale
- 18 aug van 13u tot 16u30 M 3 m plank synchroon kwalificaties
- 20 aug van 13u tot 16u10 V 10 m platform kwalificaties
- 21 aug van 4u tot 5u40 V 10 m platform halve finale
- 22 aug van 13u tot 16u45 M 10 m platform kwalificaties
- 23 aug van 4u tot 5u50 M 10 m platform halve finale
- 10 aug van 8u30 tot 9u40 V 3 m plank synchroon finale
- 11 aug van 8u30 tot 9u45 M 10 m platform synchroon finale
- 12 aug van 8u30 tot 9u40 V 10 m platform synchroon finale
- 13 aug van 8u30 tot 9u45 M 3 m plank synchroon finale
- 17 aug van 14u30 tot 16u V 3 m plank finale
- 19 aug van 14u30 tot 16u10 M 3 m plank finale
- 21 aug van 14u tot 15u30 V 10 m platform finale
- 23 aug van 14u tot 15u40 M 10 m platform finale
8
- V 3 m plank synchroon: Jingjing Guo / Minxia Wu (CHN)
- M 10 m platform synchroon: Lin Yue / Huo Liang (CHN)
- V 10 m platfom synchroon: Wang Xin / Chen Ruolin (CHN)
- M 3 m plank synchroon: Wang Feng / Qin Kai (CHN)
- V 3 m plank: Guo Jingjing (CHN)
- M 3 m plank: He Chong (CHN)
- V 10 m platform: Chen Ruolin (CHN)
- M 10 m platform: Matthew Mitcham (AUS)

Watersport: waterpolo

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 10 aug van 3u30 tot 11u40 M kwalificaties
- 11 aug van 7u tot 12u V kwalificaties
- 12 aug van 3u30 tot 11u40 M kwalificaties
- 13 aug van 7u tot 12u V kwalificaties
- 14 aug van 3u30 tot 11u40 M kwalificaties
- 16 aug van 3u30 tot 11u40 M kwalificaties
- 17 aug van 7u tot 10u40 V kwartfinales
- 18 aug van 3u30 tot 11u40 M kwalificaties
- 19 aug van 7u tot 10u40 V halve finales
- 20 aug van 3u30 tot 6u en van 10u tot 12u30 M kwartfinales
- 22 aug van 3u30 tot 6u en van 11u tot 14u50 M halve finales
- 21 aug van 11u tot 14u V kleine finale en finale
- 24 aug van 7u tot 11u20 M kleine finale en finale
2
- V: Nederland
- M: Hongarije

Wielrennen: piste

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 15 aug van 10u30 tot 13u M en V individuele achtervolging kwalificaties
- 16 aug van 10u30 tot 13u35 V individuele achtervolging kwalificaties
- 17 aug van 4u tot 5u45 M team achtervolging, V en M sprint kwalificaties
- 17 aug van 10u30 tot 12u45 M en V sprint , V 3000 m individuele achtervolging, M 4000m team achtervolging kwalificaties
- 18 aug van 10u30 tot 13 u V en M sprint, M 4000 m team achtervolging kwalificaties
- 19 aug van 10u30 tot 13u50 V en M sprint
- 15 aug van 10u30 tot 13u M team sprint finale
- 16 aug van 10u30 tot 13u35 M puntenkoers, 4000 m individuele achtervolging, keirin finale
- 17 aug van 10u30 tot 12u45 V 3000 m achtervolging finale
- 18 aug van 10u30 tot 13 u V puntenkoers, M 4000 m team achtervolging finale
- 19 aug van 10u30 tot 13u50 M ploegkoers finale, V en M sprint
10
- M team sprint: Groot-Brittannië
- M puntenkoers: Joan Llaneras (ESP)
- M 4000 m individuele achtervolging: Bradley Wiggins (GBR)
- M keirin: Chris Hoy (GBR)
- V 3000 m achtervolging: Rebecca Romero (GBR)
- V puntenkoers: Marianne Vos (HOL)
- M 4000 m team achtervolging: Groot-Brittannië
- M ploegkoers: Argentinië
- M sprint: Chris Hoy (GBR)
- V sprint: Victoria Pendleton (GBR)

Wielrennen: weg

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 5u tot 11u30 M wegwedstrijd
- 10 aug van 8u tot 11u30 V wegwedstrijd
- 13 aug van 5u30 tot 7u15 en van 7u30 tot 11u30 V en M individuele tijdrit
4
- M wegwedstrijd: Samuel Sanchez (ESP)
- V wegwedstrijd: Nicole Cooke (GBR)
- M individuele tijdrit: Fabian Cancellara (SUI)
- V individuele tijdrit: Kristin Armstrong (USA)

Wielrennen: mountainbike

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 22 aug van 9u tot 11u V cross country finale
- 23 aug van 9u tot 11u30 M cross country finale
2
- V cross country: Sabine Spitz (GER)
- M cross country: Julien Absalon (FRA)

Wielrennen: BMX

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 20 aug van 3u tot 5u40 M en V reeksen, M kwartfinales
- 21 aug van 3u tot 5u40 M en V halve finales
- 21 aug van 3u tot 5u40 M en V finale
2
- V Anne-Caroline Chausson (FRA)
- M Maris Strombergs (LET)

Worstelen: Grieks-Romeins

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 12 aug van 3u30 tot 7u M -55 kg en -60 kg, kwalificaties
- 13 aug van 3u30 tot 7u M -66 kg en -74 kg, kwalificaties
- 14 aug van 3u30 tot 7u M -84 kg, -96 kg en -120 kg, kwaificaties
- 12 aug van 10u tot 12u50 M -55 kg en -69 kg, kleine finales en finales
- 13 aug van 10u tot 12u50 M -66 kg en -74 kg, kleine finales en finales
- 14 aug van 10u tot 13u45 M -84 kg, -96 kg en -120 kg, kleine finales en finales
7
- M -55 kg: Nazyr Mankiev (RUS)
- M -69 kg: Islam-Beka Albiev (RUS)
- M -66 kg: Steeve Guénot (FRA)
- M -74 kg: Manuchar Kvirkelia (GEO)
- M -84 kg: Andrea Minguzzi (ITA)
- M -96 kg: Aslanbek Khushtov (RUS)
- M -120 kg: Mijain Lopez (CUB)

Worstelen: vrije stijl

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 16 aug van 3u30 tot 4u V -48 kg en -55 kg, kwalificaties
- 17 aug van 4u30 tot 6u V -63 kg en -72 kg, kwalificaties
- 19 aug van 3u30 tot 4u M -55 kg en -60 kg, kwalificaties
- 20 aug van 3u30 tot 7u M -66 kg en -74 kg, kwalificaties
- 21 aug van 3u30 tot 7u M -84 kg, -96 kg en -120 kg, kwalificaties
- 16 aug van 9u tot 12u20 V -48 kg en -55 kg, kleine finales en finales
- 17 aug van 10u tot 12u20 V -63 kg en -72 kg, kleine finales en finales
- 19 aug van 9u tot 12u50 M -55 kg en -60 kg, kleine finales en finales
- 20 aug van 10u tot 12u50 M -66 kg en -74 kg, kleine finales en finales
- 21 aug van 10u tot 12u50 M -84 kg, -96 kg en -120 kg, kleine finales en finales
11
- V -48 kg: Carol Huynh (CAN)
- V -55 kg: Saori Yoshida (JAP)
- V -63 kg: Kaori Icho (JAP)
- V -72 kg: Wang Jiao (CHN)
- M -55 kg: Tomohiro Matsunaga (JAP)
- M -60 kg: Mavlet Batirov (RUS)
- M -66 kg: Ramazan Sahin (TUR)
- M -74 kg: Buvaysa Saytiev (KAZ)
- M -84 kg: Revazi Mindorashvili (GEO)
- M -96 kg: Shirvani Muradov (RUS)
- M -120 kg: Artur Taymazov (UZB)

Zeilen

WedstrijdenFinalesGouden medailles
- 9 aug van 7u tot 13u V Yngling en Finn reeksen
- 10 aug van 7u tot 13u V Yngling, Finn en 49 klasse reeksen
- 11 aug van 7u tot 13u M en V windsurfen, 49 klasse, M en V470, V Yngling en Finn reeksen
- 12 aug van 7u tot 13u M laser, V laser radiaal, M en V 470, M en V windsurfen reeksen
- 13 aug van 7u tot 13u M en V 470, M laser, V laser radiaal, Finn, V Yngling en 49 klasse reeksen
- 14 aug van 7u tot 13u 49 klasse, M en V windsurfen, M laser, V laser radiaal, V Yngling en Finn reeksen
- 15 aug van 6u tot 13u Tornadoklasse reeksen
- 16 aug van 7u tot 13u Tornadoklasse, V laser radiaal reeksen
- 17 aug van 7u tot 13u Tornadoklasse, V laser radiaal reeksen
- 18 aug van 7u tot 13u M en V windsurfen reeksen
- 19 aug van 7u tot 13u Tornadoklasse reeksen
- 20 aug van 7u tot 13u Tornadoklasse reeksen
- 16 aug van 7u tot 13u M Finn en V Yngling finale
- 17 aug van 7u tot 13u 49 klasse finale
- 18 aug van 7u tot 13u M en V 470 finale
- 19 aug van 7u tot 13u V laser radiaal, M laser finales
- 20 aug van 7u tot 13u M en V windsurfen finale
- 21 aug van 7u tot 13u M Star en Tornadoklasse finale
11
- M Finn: Ben Ainslie (GBR)
- V Yngling: Groot-Brittannië
- 49 klasse: Denemarken
- M 470: Nathan Wilmot / Malcolm Page (GBR)
- V 470: Elise Rechichi / Tessa Parkinson (AUS)
- V laser radiaal: Anna Tunnicliffe (USA)
- M laser: Paul Goodison (GBR)
- M windsurfen: Tom Ashley (N-ZE)
- V windsurfen: Yin Jian (CHN)
- M Star: Ian Percy / Andrew Simpson (GBR)
- Tornadoklasse: Fernando Echavarri / Anton Paz (ESP)
© 2008 - 2018 Kurtad1, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Bejing: het cultureel centrum van ChinaBeijing: de hoofdstad en cultureel centrum van China, door eeuwen behouden historie. Toch biedt het naast authentiek Chi…
Speelschema Jong Oranje Olympische Spelen Peking 2008Jong Oranje heeft zich geplaatst voor de Olympische spelen in Peking 2008. In dit artikel lees je meer over jong oranje…
China; de geschiedenis van BeijingDe hoofdstad van China staat op het volop in de aandacht. In de zomer van 2008 is het namelijk gastheer van de Olympisch…
Olympische Spelen 2012 Londen: speelschema synchroonzwemmenOlympische Spelen 2012 Londen: speelschema synchroonzwemmenOlympische Spelen 2012 Londen: speelschema synchroonzwemmen. Van 5 tot en met 10 augustus 2012 worden er wedstrijden voo…
Olympische Spelen 2016: synchroonzwemmen - programma, tvOlympische Spelen 2016: synchroonzwemmen - programma, tvProgramma synchroonzwemmen Olympische Spelen 2016. De wedstrijden synchroonzwemmen vinden plaats tussen 14-19 augustus 2…

Reageer op het artikel "Olympische Spelen Peking 2008: speelschema en resultaten"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Reacties

Nel, 06-08-2008 12:35 #4
De Spelen beginnen 08-08-08 om 8 minuten over 8 (volgens zeggen). Is dat 8 uur 8 's morgens of 's avonds? Reactie infoteur, 06-08-2008
Westerse tijd: 14u08

Danny Peeters, 25-05-2008 14:52 #3
Om de hoeveelste olympische zomerspelen gaat het nu eigenlijk? Reactie infoteur, 25-05-2008
Dertigste keer.

Saskia, 25-03-2008 15:03 #2
Heey er staat niet op welke en hoeveel landen erbij zullen zijn
ik moet het weten voor school is een opdracht:p

informeer me snel

-x- groetjes mij

Gregory, 18-02-2008 17:16 #1
Kan er niet een overzicht komen welke sporten er op de dag zelf zijn. Dat je het niet per sport gaat doen maar per dag… Dat je elke dag ziet welke sporten er gedaan worden.

Ik hoor het graag
Mvg Gregory

Infoteur: Kurtad1
Laatste update: 24-08-2008
Rubriek: Sport
Subrubriek: Diversen
Reacties: 4
Schrijf mee!