InfoNu.nl > Sport > Kampioenschappen > Europa League kwalificatie 2019-20

Europa League kwalificatie 2019-20

Europa League kwalificatie 2019-20 Op 11 juni 2019 start het nieuwe Europa League-seizoen met de loting voor de voorbereidende ronde van de Europa League-kwalificatie. Tijdens de kwalificatie wordt er in het seizoen 2019-20 een aparte tak besteedt aan de verliezers van de Champions League-kwalificatie, die via de Europa League-kwalificatie toch nog de groepsfase van het Europa League-toernooi kunnen bereiken.

Opzet kwalificatierondes Europa League

Ook in het seizoen 2019-20 is de Europa League voor alle kleine clubs uit alle landen die aangesloten zijn bij de UEFA een optie om zich voor het grote publiek te profileren. De clubs zijn afhankelijk van de UEFA-coëfficiëntenranglijst. Met deze ranglijst wordt beslist hoeveel teams mee mogen doen en wanneer instromen van dat team geoorloofd is.

In vergelijking met voorgaande seizoenen is het seizoen 2019-20 best uniek te noemen. Voor de tweede keer achtereenvolgens is er een voorbereidende ronde, die zelfs nog voor de eerste kwalificatieronde gespeeld wordt. Ditmaal kunnen ook de deelnemers aan de Champions Leauge-kwalificatie rekenen op een back-up mocht het misgaan. De verliezers van de eerste drie kwalificatierondes kunnen middels een speciale Champions League-route in de Europa League strijden voor een plek in de Europa League-groepsfase.

De rest van de kwalificatie verloopt zoals normaal. De meeste ploegen komen voor het eerst in aanraking met de kwalificatie vanaf de eerste kwalificatieronde. De eerste kwalificatieronde wordt bemand door 94 verschillende teams. Uiteindelijk zijn er dertien teams die via de normale Europa League-kwalificatie in de groepsfase van de Europa League terecht komen.

De data waarop de wedstrijden worden gespeeld en de lotingen plaatsvinden zijn de volgende:

Ronde Loting Speeldata heenwedstrijden Speeldata terugwedstrijden
Voorbereidende ronde11 juni 201927 juni 20194 juli 2019
Eerste kwalificatieronde18 juni 201911 juli 201918 juli 2019
Tweede kwalificatieronde19 juni 201925 juli 20191 augustus 2019
Derde kwalificatieronde22 juli 20198 augustus 201915 augustus 2019
Play-offs (vierde kwalificatieronde)5 augustus 201922 augustus 201929 augustus 2019

Voorbereidende ronde

De voorbereidende ronde wordt gespeeld door veertien teams en wordt voorafgaand aan de echte kwalificatie georganiseerd. De wedstrijden in de voorbereidende ronde worden gespeeld op 27 juni en 4 juli 2019. De voorbereidende ronde wordt gespeeld door zestien teams die allemaal uit de laagste acht landen van de UEFA-coëfficiëntenranglijst komen.

Teams
Dit zijn alle teams die mee doen aan de voorbereidende ronde van de Europa League (tussen haakjes de prestatie van dat team in de Europa of Champions League kwalificatie van het seizoen 2018-19):

Kwalificatie Team Prestatie seizoen 18-19 in Europa
Bekerwinnaar Kosovoticket naar FC PrishtinaEL / P
Bekerwinnaar San MarinoTre FioriEL / Q1
Nummer 2 uit San MarinoLa FioritaEL / Q2
Bekerwinnaar Andorra UE EngordanyEL / Q1
Nummer 2 uit AndorraSant JuliàEL / P
Bekerwinnaar GibraltarEuropa FCEL / P
Nummer 2 uit Gibraltar St. Joseph's FCEL / P
Nummer 2 uit Faeröer EilandenNSI RunavikEL / Q1
Nummer 3 uit Faeröer EilandenKI KlaksvikEL / Q1
Nummer 2 uit WalesBarry Townn.v.t.
Nummer 3 uit Wales Cardiff MUn.v.t.
Nummer 2 uit Noord-IerlandBallymena Unitedn.v.t.
Nummer 3 uit Nood-IerlandCliftonvilleEL / Q1
Nummer 3 uit LuxemburgProgrès NiederkornEL / Q3

CL / EL: staat voor Champions League of Europa League
Q: staat voor de kwalificatieronde waarin team geëindigd is
K: staat voor de ronde van de knock-out fase waarin het team geëindigd is


Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
27 juni 2019Progrès Niederkorn - Cardiff MU1-0
27 juni 2019La Fiorita - UE Engordany0-1
27 juni 2019Sant Julià - FC Europa3-2
27 juni 2019Ballymena United - NSI Runavik2-0
27 juni 2019FC Phristina - St. Joseph's FC1-1
27 juni 2019KÍ Klaksvík - Tre Fiori 5-1
27 juni 2019Barry Town - Cliftonville0-0

DatumWedstrijdUitslag
2 juli 2019 St. Joseph's FC - FC Phristina 2-0
4 juli 2019 Cardiff MU - Progrès Niederkorn 2-1
4 juli 2019UE Engordany - La Fiorita 2-1
4 juli 2019FC Europa - Sant Julià 4-0
4 juli 2019 NSI Runavik - Ballymena United 0-0
4 juli 2019Tre Fiori - KÍ Klaksvík 0-4
4 juli 2019Cliftonville - Barry Town 4-0

Eerste kwalificatieronde

De eerste kwalificatieronde wordt gespeeld door 94 teams, inclusief de zeven overwinnaars uit de voorbereidende ronde. De eerste kwalificatieronde is doorgaans de ronde waar de meeste teams instromen en dat is ook weer het geval in het seizoen 2019-20. De wedstrijden in de eerste kwalificatieronde worden afgewerkt op 11 juli en 18 juli 2019. Van de landen zestien tot en met 49 worden in totaal 86 teams geselecteerd, die op basis van de UEFA-coëfficiëntenranglijst een aantal teams mogen afvaardigen.

Teams
De teams die mee doen aan de eerste kwalificatieronde:

Kwalificatie Team Prestatie seizoen 18-19 in Europa
Team uit de voorbereidende ronde St. Joseph's FCEL / P
Team uit de voorbereidende rondeProgrès NiederkornEL / Q3
Team uit de voorbereidende ronde UE EngordanyEL / Q1
Team uit de voorbereidende rondeEuropa FCEL / P
Team uit de voorbereidende rondeBallymena Unitedn.v.t.
Team uit de voorbereidende rondeKI KlaksvikEL / Q1
Team uit de voorbereidende rondeCliftonvilleEL / Q1
Bekerwinnaar Faeröer EilandenB36 TorshavnEL / Q2
Bekerwinnaar WalesConnah's QuayEL / Q1
Bekerwinnaar Noord-IerlandCrusaders BelfastEL / Q2
Bekerwinnaar Luxemburgticket naar Fola EschEL / Q2
Nummer 2 uit Luxemburg Jeunesse d'Eschn.v.t.
Bekerwinnaar MaltaBalzanEL / Q2
Nummer 2 uit MaltaHiberniansn.v.t.
Nummer 3 uit Malta Gzira UnitedEL / Q1
Bekerwinnaar ArmeniëAlashkert FCEL / Q3
Nummer 2 uit ArmeniëPyunik Yerevan EL / Q3
Nummer 3 uit ArmeniëBanants YerevanEL / Q1
Bekerwinnaar GeorgiëTorpedo Kutaisi CL / Q1
Nummer 2 uit GeorgiëDinamo TblisiEL / Q1
Nummer 3 uit GeorgiëChikhura SachkhereEL / Q2
Bekerwinnaar MontenegroBuducnost PodgoricaEL / Q1
Nummer 2 uit MontenegroZeta Golubovcin.v.t.
Nummer 3 uit MontenegroOFK Titogradn.v.t.
Bekerwinnaar LitouwenZalgiris VilniusEL / Q3
Nummer 2 uit LitouwenFK Riteriain.v.t.
Nummer 3 uit LitouwenKauno Zalgirisn.v.t.
Bekerwinnaar EstlandTrans NarvaEL / Q1
Nummer 2 uit EstlandLevadia TallinnEL / Q1
Nummer 3 uit EstlandFlora TallinnEL / Q2
Bekerwinnaar LetlandFK VentspilsEL / Q2
Nummer 2 uit LetlandRFS Rigan.v.t.
Nummer 3 uit LetlandFK LiepajaEL / Q1
Bekerwinnaar BosniëZrinjski MostarEL / Q3
Nummer 2 uit Bosnië Siroki BrijegEL / Q1
Nummer 3 uit Bosniëticket naar Radnik Bijeljinan.v.t.
Bekerwinnaar Ierlandticket naar Cork CityCL / Q1
Nummer 2 uit IerlandShamrock RoversEL / Q1
Nummer 3 uit IerlandWaterfordn.v.t.
Bekerwinnaar FinlandInter Turkun.v.t.
Nummer 2 uit FinlandRoPS Rovaniemin.v.t.
Nummer 3 uit FinlandKuPS KuopioEL / Q1
Bekerwinnaar Macedonië Akademija Pandevn.v.t.
Nummer 2 uit MacedoniëFC ShkupiEL / Q1
Nummer 3 uit MacedoniëMakedonija GjPn.v.t.
Bekerwinnaar HongarijeFehervarn.v.t.
Nummer 2 uit HongarijeDVSC Debrecenn.v.t.
Nummer 3 uit HongarijeHonvéd BudapestEL / Q2
Bekerwinnaar IJslandStjarnan FCEL / Q2
Nummer 2 uit IJslandBreidablikn.v.t.
Nummer 3 uit IJslandKR Reykjavikn.v.t.
Bekerwinnaar AlbaniëFK KukësiEL / Q3
Nummer 2 uit AlbaniëTeuta Durrësn.v.t.
Nummer 3 uit AlbaniëKF LaciEL / Q2
Bekerwinnaar Moldaviëticket naar Milsami OrheiEL / Q1
Nummer 2 uit MoldaviëPetrocub HincestiEL / Q1
Nummer 3 uit MoldaviëSperanta Nisporenin.v.t.
Bekerwinnaar SlowakijeSpartak TrnavaEL / GS
Nummer 2 uit SlowakijeDAC Dunajska StredaEL / Q2
Nummer 3 uit SlowakijeMFK Ruzomberokn.v.t.
Bekerwinnaar LiechtensteinFC VaduzEL / Q2
Bekerwinnaar SloveniëOlimpija LjubljanaEL / Q4
Nummer 2 uit SloveniëNK DomzaleEL / Q2
Nummer 3 uit SloveniëMura Murska Sobotan.v.t.
Bekerwinnaar Noorwegenticket naar Molde FKEL / Q4
Nummer 2 uit NoorwegenSK Brann Bergenn.v.t.
Nummer 3 uit NoorwegenFK Haugesundn.v.t.
Bekerwinnaar KazachstanKairat AlmatyEL / Q3
Nummer 2 uit KazachstanTobol KustanaiEL/Q2
Nummer 3 uit KazachstanOrdabasy Shymkentn.v.t.
Bekerwinnaar Wit-RuslandShakhtior SaligorskEL / Q2
Nummer 2 uit Wit-RuslandDinamo MinskEL / Q3
Nummer 3 uit Wit-RuslandFC Vitebskn.v.t.
Bekerwinnaar Schotlandticket naar Glasgow RangersEL / GS
Nummer 2 uit SchotlandKilmarnockn.v.t.
Nummer 3 uit SchotlandAberdeenEL / Q2
Nummer 2 uit ServiëRadnicki NisEL / Q2
Nummer 3 uit ServiëCukaricki Belgradon.v.t.
Nummer 2 uit BulgarijeCSKA SofiaEL / Q3
Nummer 3 uit BulgarijeLevski SofiaEL / Q1
Nummer 2 uit AzerbeidzjanNeftchi BakuEL / Q1
Nummer 3 uit AzerbeidzjanSabail FKn.v.t.
Nummer 2 uit ZwedenIFK Norrköping n.v.t.
Nummer 3 uit ZwedenMalmö FFEL / K16
Nummer 2 uit PolenLegia WarschauEL / Q3
Nummer 3 uit PolenCracovia Krakaun.v.t.
Nummer 2 uit RoemeniëFCSBEL / Q4
Nummer 3 uit RoemeniëUniversitatea CraiovaEL / Q3
Nummer 2 uit CyprusAEK LarnacaEL / GS
Nummer 3 uit CyprusApollon Limassol EL / GS
Nummer 2 uit IsraëlMaccabi Haifan.v.t.
Nummer 3 uit IsraëlHapoel Beer-ShevaEL / Q3
Nummer 3 uit DenemarkenBrøndby IFEL / Q4
Nummer 3 uit KroatiëHajduk SplitEL / Q3

Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
9 juli 2019Gzira United - Hajduk Split0-2
9 juli 2019CSKA Sofia - OFK Titograd4-0
9 juli 2019St. Joseph's - Rangers0-4
10 juli 2019Jeunesse Esch - Tobol Kostanay0-0
11 juli 2019Malmö - Ballymena United7-0
11 juli 2019FC Ordabasy Shymkent - FC Torpedo1-0
11 juli 2019Maccabi Haifa - NS Mura2-0
11 juli 2019Crusaders - B36 Tórshavn2-0
11 juli 2019 MFK Ruzomberok - Levski Sofia0-2
11 juli 2019NK Olimpija Ljubljana - RFS Riga2-3
11 juli 2019Dinamo Tblisi - UE Engordany6-0
11 juli 2019Connah's Quay - Kilmarnock1-2
11 juli 2019Europa FC - Legia Warschau0-0
11 juli 2019Debreceni VSC - FK Kukësi3-0
11 juli 2019Brondby IF - FC Inter Turku 4-1
11 juli 2019Akademija Pandev - HSK Zrinjski0-3
11 juli 2019 Budapest Honvéd - Zalgiris Vilnius3-1
11 juli 2019NK Siroki Brijeg - Kairat Almaty 1-2
11 juli 2019 KUPS Kuopio - FC Vitebsk 2-0
11 juli 2019FK Cukaricki - Banants Yerevan3-0
11 juli 2019Molde FK - KR Reykjavik7-1
11 juli 2019Speranta Nisporeni - Neftci PFK 0-3
11 juli 2019Alashkert FC - FK Makedonija Skopje3-1
11 juli 2019DAC Dunajska Streda - MKS Cracovia Krakau 1-1
11 juli 2019Breidablik - FC Vaduz0-0
11 juli 2019FK Zeta - Fehervar FC1-5
11 juli 2019FK Radnik Bijeljina - Spartak Trnava2-0
11 juli 2019FK Kauno Zalgiris - Apollon Limassol0-2
11 juli 2019 SK Brann - Shamrock Rovers2-2
11 juli 2019Flora Tallinn - FK Radnicki 2-0
11 juli 2019FCSB - Milsami Orhei2-0
11 juli 2019Cork City - Progres Niederkorn 0-2
11 juli 2019Shakhtyor Soligorsk - Hibernians1-0
11 juli 2019Fola Esch - Chikhura Sachkhere1-2
11 juli 2019FK Ventspils - KF Teuta3-0
11 juli 2019Stjarnan - Levadia Tallinn2-1
11 juli 2019 Balzan - NK Domzale 3-4
11 juli 2019Cliftonville - FK Haugesund0-1
11 juli 2019KF Laci - Hapoel Beer-Sheva1-1
11 juli 2019FK Riteriai - KI Klaksvik1-1
11 juli 2019Narva Trans - Buducnost Podgorica 0-2
11 juli 2019FK Liepaja - Dinamo Minsk 1-1
11 juli 2019 Sabail - Universitatea Craiova 2-3
11 juli 2019Saint Patrick's Athletic - IFK Norrköping 0-2
11 juli 2019FC Pyunik - FC Shkupi3-3
11 juli 2019Aberdeen - RoPS Rovaniemi3-2
11 juli 2019AEK Larnaca - FC Petrocub-Hincesti1-0

DatumWedstrijdUitslag
16 juli 2019OFK Titograd - CSKA Sofia 0-0
16 juli 2019 KI Klaksvik - FK Riteriai0-0
16 juli 2019 Banants Yerevan - FK Cukaricki 0-5
17 juli 2019Chikhura Sachkhere - Fola Esch 2-1
18 juli 2019Ballymena United - Malmö 0-4
18 juli 2019 FC Torpedo - FC Ordabasy Shymkent 0-2
18 juli 2019NS Mura - Maccabi Haifa 2-3
18 juli 2019B36 Tórshavn - Crusaders 2-3
18 juli 2019Levski Sofia - MFK Ruzomberok 2-0
18 juli 2019RFS Riga - NK Olimpija Ljubljana 0-2
18 juli 2019UE Engordany - Dinamo Tblisi 0-1
18 juli 2019Kilmarnock - Connah's Quay 0-2
18 juli 2019 Legia Warschau - Europa FC3-0
18 juli 2019 FK Kukësi - Debreceni VSC 1-1
18 juli 2019FC Inter Turku - Brondby IF 2-0
18 juli 2019HSK Zrinjski - Akademija Pandev 3-0
18 juli 2019 Zalgiris Vilnius - Budapest Honvéd 1-1
18 juli 2019Kairat Almaty - NK Siroki Brijeg 2-1
18 juli 2019FC Vitebsk - KUPS Kuopio 1-1
18 juli 2019KR Reykjavik - Molde FK 0-0
18 juli 2019 Neftci PFK - Speranta Nisporeni 6-0
18 juli 2019FK Makedonija Skopje - Alashkert FC 0-3
18 juli 2019MKS Cracovia Krakau - DAC Dunajska Streda 1-1
18 juli 2019FC Vaduz - Breidablik 2-1
18 juli 2019Hajduk Split - Gzira United 1-3
18 juli 2019Tobol Kostanay - Jeunesse Esch 1-1
18 juli 2019Rangers - St. Joseph's 6-0
18 juli 2019Fehervar FC - FK Zeta 0-0
18 juli 2019Spartak Trnava - FK Radnik Bijeljina 2-0
18 juli 2019Apollon Limassol - FK Kauno Zalgiris 4-0
18 juli 2019 Shamrock Rovers - SK Brann 2-1
18 juli 2019FK Radnicki - Flora Tallinn 2-2
18 juli 2019Milsami Orhei - FCSB 1-2
18 juli 2019Progres Niederkorn - Cork City 1-2
18 juli 2019Hibernians - Shakhtyor Soligorsk 0-1
18 juli 2019 KF Teuta - FK Ventspils 1-0
18 juli 2019 Levadia Tallinn - Stjarnan 2-1
18 juli 2019 NK Domzale - Balzan1-0
18 juli 2019FK Haugesund - Cliftonville 5-1
18 juli 2019Hapoel Beer-Sheva - KF Laci 1-0
18 juli 2019Buducnost Podgorica - Narva Trans 4-1
18 juli 2019Dinamo Minsk - FK Liepaja 1-2
18 juli 2019Universitatea Craiova - Sabail 3-2
18 juli 2019IFK Norrköping - Saint Patrick's Athletic 2-1
18 juli 2019FC Shkupi - FC Pyunik 1-2
18 juli 2019RoPS Rovaniemi - Aberdeen 1-2
18 juli 2019FC Petrocub-Hincesti - AEK Larnaca 0-1

Tweede kwalificatieronde

De tweede kwalificatieronde bestaat uit de normale route, die via de Europa League, en de route via de Champions League. De afvallers van de Champions League-kwalificatie komen terecht in de Champions League-route.

Europa League-route tweede ronde

De 47 overwinnaars van de eerste kwalificatieronde komen samen met 27 nieuwe teams, die allemaal uit de beste 25 landen van de UEFA-coëfficiëntenranglijst, in de tweede kwalificatieronde terecht. Dat brengt het totaal daarmee op 74 teams die meedoen aan de normale tweede ronde. Ook de nummer drie uit de competitie van Nederland en de play-offs-winnaar komen in deze ronde terecht. De wedstrijden in de tweede kwalificatieronde worden gespeeld op 25 juli en 1 augustus 2019.

Teams
De volgende teams doen mee aan de tweede kwalificatieronde:

Kwalificatie Team Prestatie seizoen 18-19 in Europa
Team uit de eerste kwalificatierondeCSKA SofiaEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeKI KlaksvikEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeCukaricki Belgradon.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeChikhura SachkhereEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeMalmö FFEL / K16
Team uit de eerste kwalificatierondeOrdabasy Shymkentn.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeMaccabi Haifan.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeCrusaders BelfastEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeLevski SofiaEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeOlimpija LjubljanaEL / Q4
Team uit de eerste kwalificatierondeDinamo TblisiEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeConnah's QuayEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeLegia WarschauEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeDVSC Debrecenn.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeBrøndby IFEL / Q4
Team uit de eerste kwalificatierondeZrinjski MostarEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeHonvéd BudapestEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeKairat AlmatyEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeKuPS KuopioEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeMolde FKEL / Q4
Team uit de eerste kwalificatierondeNeftchi BakuEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeAlashkert FCEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeDAC Dunajska StredaEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeFC VaduzEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatieronde Gzira UnitedEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatieronde Jeunesse d'Eschn.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeGlasgow RangersEL / GS
Team uit de eerste kwalificatierondeFehervarn.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeSpartak TrnavaEL / GS
Team uit de eerste kwalificatierondeApollon Limassol EL / GS
Team uit de eerste kwalificatierondeShamrock RoversEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeFlora TallinnEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeFCSBEL / Q4
Team uit de eerste kwalificatierondeProgrès NiederkornEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeShakhtior SaligorskEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeFK VentspilsEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeStjarnan FCEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeNK DomzaleEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeFK Haugesundn.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondeHapoel Beer-ShevaEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeBuducnost PodgoricaEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeFK LiepajaEL / Q1
Team uit de eerste kwalificatierondeUniversitatea CraiovaEL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeIFK Norrköping n.v.t.
Team uit de eerste kwalificatierondePyunik Yerevan EL / Q3
Team uit de eerste kwalificatierondeAberdeenEL / Q2
Team uit de eerste kwalificatierondeAEK LarnacaEL / GS
Bekerwinnaar ServiëPartizan BelgradoEL / Q4
Bekerwinnaar BulgarijeLokomotiv Plovdivn.v.t.
Bekerwinnaar AzerbeidzjanGabala FKEL / Q1
Bekerwinnaar ZwedenBK HäckenEL / Q2
Bekerwinnaar PolenLechia Gdanskn.v.t.
Bekerwinnaar RoemeniëViitorulEL / Q2
Bekerwinnaar CyprusAEL Limassoln.v.t.
Nummer 2 uit DenemarkenEsbjerg fBn.v.t.
Nummer 2 uit KroatiëNK OsijekEL / Q2
Nummer 3 uit GriekenlandAtromitosEL / Q2
Nummer 4 uit GriekenlandAris Thessalonikin.v.t.
Nummer 3 uit Nederlandticket naar AZEL / Q2
Play-offswinnaar NederlandFC Utrechtn.v.t.
Nummer 3 uit TsjechiëFK JablonecEL / GS
Nummer 4 uit TsjechiëMlada Boleslavn.v.t.
Nummer 4 uit ZwitserlandFC LuzernEL / Q3
Nummer 4 uit OostenrijkSturm GrazEL / Q3
Nummer 4 uit TurkijeYeni Malatyasporn.v.t.
Nummer 4 uit Belgiëticket naar AA GentEL / Q4
Nummer 4 uit OekraïneZorya LoehanskEL / Q4
Nummer 4 uit Portugalticket naar Vitória Guimarãesn.v.t.
Nummer 5 uit RuslandArsenal Tulan.v.t.
Winnaar League Cup FrankrijkRC Strasbourgn.v.t.
Nummer 6 uit DuitslandEintracht FrankfurtEL / K4
Nummer 6 uit Italiëticket naar Torinon.v.t.
Winnaar League Cup Engelandticket naar Wolverhampton Wanderersn.v.t.
Nummer 6 uit SpanjeEspanyoln.v.t.

Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
25 juli 2019IFK Norrköping - FK Liepaja2-0
25 juli 2019 Hapoel Beer-Sheva - Kairat Almaty2-0
25 juli 2019Arsenal Tula - Neftci 0-1
25 juli 2019Espanyol - Stjarnan4-0
25 juli 2019DAC Dunajska Streda - Atromitos1-2
25 juli 2019FK Haugesund - Sturm Graz2-0
25 juli 2019AEK Larnaca - Levski Sofia 3-0
25 juli 2019Legia Warschau - KuPS Kopio1-0
25 juli 2019FC Utrecht - HSK Zrinjski1-1
25 juli 2019FC Pyunik - FK Jablonec2-1
25 juli 2019Lechia Gdansk - Brondby IF2-1
25 juli 2019Fehervar - FC Vaduz1-0
25 juli 2019 Gabala - Dinamo Tblisi 0-2
25 juli 2019Malatyaspor - NK Olimpija Ljubljana 2-2
25 juli 2019Flora Tallinn - Eintracht Frankfurt1-2
25 juli 2019NK Domzale - Malmö 2-2
25 juli 2019Molde FK - FK Cukaricki 0-0
25 juli 2019Chikhura Sackhere - Aberdeen1-1
25 juli 2019AA Gent - Viitorul6-3
25 juli 2019Buducnost Podgorica - Zorya Loehansk1-3
25 juli 2019CSKA Sofia - NK Osijek1-0
25 juli 2019Torino - Debreceni VSC 3-0
25 juli 2019FC Luzern - KI Klaksvik 1-0
25 juli 2019Rangers - Progres Niederkorn 2-0
25 juli 2019FK Ventspils - Gzira United 4-0
25 juli 2019RC Strasbourg - Maccabi Haifa 3-1
25 juli 2019Mlada Boleslav - Ordabasy Shymkent 1-1
25 juli 2019Shamrock Rovers - Apollon Limassol2-1
25 juli 2019 AZ - BK Häcken0-0
25 juli 2019Alashkert - FCSB0-3
25 juli 2019Lokomotiv Plovdiv - Spartak Trnava2-0
25 juli 2019Wolverhamtpon Wanderers - Crusaders 2-0
25 juli 2019Aris Thessaloniki - AEL Limassol0-0
25 juli 2019Jeunesse Esch - Vitória0-1
25 juli 2019Budapest Honvéd - Universitatea Craiova0-0
25 juli 2019Shakhtyor Soligorsk - Esbjerg fB2-0
25 juli 2019 Connah's Quay - FK Partizan0-1

DatumWedstrijdUitslag
31 juli 2019FK Cukaricki - Molde FK 1-3
1 augustus 2019FK Liepaja - IFK Norrköping 0-1
1 augustus 2019Kairat Almaty - Hapoel Beer-Sheva 1-1
1 augustus 2019Neftci - Arsenal Tula 3-0
1 augustus 2019Stjarnan - Espanyol 1-3
1 augustus 2019Atromitos - DAC Dunajska Streda 3-2
1 augustus 2019Sturm Graz - FK Haugesund 2-1
1 augustus 2019 Levski Sofia - AEK Larnaca 0-4
1 augustus 2019KuPS Kopio - Legia Warschau 0-0
1 augustus 2019HSK Zrinjski - FC Utrecht 1-1
1 augustus 2019 FK Jablonec - FC Pyunik 0-0
1 augustus 2019Brondby IF - Lechia Gdansk 2-1
1 augustus 2019FC Vaduz - Fehervar 1-0
1 augustus 2019Dinamo Tblisi - Gabala 3-0
1 augustus 2019 NK Olimpija Ljubljana - Malatyaspor 0-1
1 augustus 2019Eintracht Frankfurt - Flora Tallinn 2-1
1 augustus 2019Malmö - NK Domzale 3-2
1 augustus 2019Chikhura Sackhere - Aberdeen n.n.b.
1 augustus 2019Viitorul - Gent 2-1
1 augustus 2019Zorya Loehansk - Buducnost Podgorica 1-0
1 augustus 2019NK Osijek - CSKA Sofia 1-0
1 augustus 2019Debreceni VSC - Torino 1-4
1 augustus 2019KI Klaksvik - FC Luzern 0-1
1 augustus 2019Progres Niederkorn - Rangers 0-0
1 augustus 2019Gzira United - FK Ventspils 2-2
1 augustus 2019Maccabi Haifa - RC Strasbourg 2-1
1 augustus 2019Ordabasy Shymkent - Mlada Boleslav 2-3
1 augustus 2019Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3-1
1 augustus 2019 BK Häcken - AZ 0-3
1 augustus 2019FCSB - Alashkert 2-3
1 augustus 2019Spartak Trnava - Lokomotiv Plovdiv 3-1
1 augustus 2019Crusaders - Wolverhamtpon Wanderers 1-4
1 augustus 2019AEL Limassol - Aris Thessaloniki 0-1
1 augustus 2019Vitória - Jeunesse Esch 4-0
1 augustus 2019Universitatea Craiova - Budapest Honvéd 0-0
1 augustus 2019Esbjerg fB - Shakhtyor Soligorsk 0-0
1 augustus 2019 FK Partizan - Connah's Quay 3-0

Champions League-route tweede ronde

De Champions League-route wordt in de tweede kwalificatieronde gespeeld tussen de drie verliezers van de voorbereidende ronde en vijftien afvallers van de eerste kwalificatieronde van de Champions League.

Speelschema
Het speelschema ziet er als volgt uit:
DatumWedstrijdUitslag
23 juli 2019Santa Coloma - Astana0-0
23 juli 2019Tre Penne - FK Suduva 0-5
23 juli 2019HB Tórshavn - Linfield 2-2
23 juli 2019Ararat-Armenië - Lincoln Red Imps2-0
23 juli 2019KF Shkëndija - F91 Dudelange 1-2
24 juli 2019Slovan Bratislava - Feronikeli2-1
25 juli 2019Piast Gliwice - Riga FC3-2
25 juli 2019FK Partizani - Sheriff Tiraspol 0-1
25 juli 2019Valur Reykjavik - Ludogorets1-1

DatumWedstrijdUitslag
30 juli 2019FK Suduva - Tre Penne5-0
30 juli 2019Lincoln Red Imps - Ararat-Armenië 1-2
30 juli 2019F91 Dudelange - KF Shkëndija 1-1
30 juli 2019 Feronikelli - Slovan Bratislava 0-2
1 augustus 2019Riga FC - Piast Gliwice 2-1
1 augustus 2019Sheriff Tiraspol - FK Partizani 1-1
1 augustus 2019Ludogorets - Valur Reykjavik 4-0
1 augustus 2019 Astana - Santa Coloma4-1
1 augustus 2019Linfield - HB Tórshavn 1-0

Derde kwalificatieronde

Europa League-route derde ronde

In de derde kwalificatieronde spelen de winnaars van de tweede kwalificatieronde tegen elkaar. Daarnaast stromen er vijftien nieuwe teams in, waarvan drie uit de Champions League-kwalificatie. Deze drie teams stromen gewoon in bij de Europa League-route en zijn afgevallen in de niet-kampioenenroute van de Champions League-kwalificatie van de tweede kwalificatieronde. Daarnaast stromen er twaalf teams in uit de landen zes tot en met zeventien op de UEFA-coëfficiëntenranglijst. De wedstrijden in de derde kwalificatieronde worden afgewerkt op 8 augustus 2019. De returns volgen een week later. De bekerwinnaar van Nederland voegt zich, evenals de nummer drie van België, in deze ronde in de Europa League-kwalificatie.

Teams
De teams die meedoen aan de derde kwalificatieronde:

Kwalificatie Team Prestatie seizoen 18-19 in Europa
Team uit de tweede kwalificatierondeMolde FKEL / Q4
Team uit de tweede kwalificatierondeIFK Norrköping n.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeHapoel Beer-ShevaEL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondeNeftchi BakuEL / Q1
Team uit de tweede kwalificatierondeEspanyoln.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeAtromitosEL / Q2
Team uit de tweede kwalificatierondeFK Haugesundn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeAEK LarnacaEL / GS
Team uit de tweede kwalificatierondeLegia WarschauEL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondeZrinjski MostarEL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondePyunik Yerevan EL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondeBrøndby IFEL / Q4
Team uit de tweede kwalificatierondeFC VaduzEL / Q2
Team uit de tweede kwalificatierondeDinamo TblisiEL / Q1
Team uit de tweede kwalificatierondeYeni Malatyasporn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeEintracht FrankfurtEL / K4
Team uit de tweede kwalificatierondeMalmö FFEL / K16
Team uit de tweede kwalificatierondeAberdeenEL / Q2
Team uit de tweede kwalificatierondeAA GentEL / Q4
Team uit de tweede kwalificatierondeZorya LoehanskEL / Q4
Team uit de tweede kwalificatierondeCSKA SofiaEL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondeTorinon.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeFC LuzernEL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondeGlasgow RangersEL / GS
Team uit de tweede kwalificatierondeFK VentspilsEL / Q2
Team uit de tweede kwalificatierondeRC Strasbourgn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeMlada Boleslavn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeApollon Limassol EL / GS
Team uit de tweede kwalificatieronde AZEL / Q2
Team uit de tweede kwalificatierondeFCSBEL / Q4
Team uit de tweede kwalificatierondeLokomotiv Plovdivn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeWolverhampton Wanderersn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeAris Thessalonikin.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeVitória Guimarãesn.v.t.
Team uit de tweede kwalificatierondeUniversitatea CraiovaEL / Q3
Team uit de tweede kwalificatierondeShakhtior SaligorskEL / Q2
Team uit de tweede kwalificatierondePartizan BelgradoEL / Q4
Team uit de tweede kwalificatieronde CLPSVCL / GS
Team uit de tweede kwalificatieronde CLViktoria PlzenCL / GS
Bekerwinnaar IsraëlBnei Yehudan.v.t.
Bekerwinnaar DenemarkenFC MidtjyllandEL / Q4
Bekerwinnaar KroatiëNK RijekaEL / Q3
Bekerwinnaar Griekenlandticket naar AEK AtheneCL / GS
Bekerwinnaar Nederlandticket naar FeyenoordEL / Q3
Bekerwinnaar TsjechiëSparta PraagEL / Q2
Nummer 3 uit ZwitserlandFC Thunn.v.t.
Nummer 3 uit OostenrijkWolfsberger ACn.v.t.
Nummer 3 uit TurkijeTrabzonsporn.v.t.
Nummer 3 uit Belgiëticket naar Royal Antwerpn.v.t.
Nummer 3 uit OekraïneFC MariupolEL / Q3
Nummer 3 uit Portugalticket naar Sporting BragaEL / Q3
Nummer 4 uit RuslandSpartak MoskouEL / GS

Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
8 augustus 2019IFK Norrköping - Hapoel Beer-Sheva 1-1
8 augustus 2019Torino - Shakhtyor Soligorsk 5-0
8 augustus 2019Royal Antwerp - Viktoria Plzen 1-0
8 augustus 2019Austria Wien - Apollon Limassol1-2
8 augustus 2019Feyenoord - Dinamo Tblisi4-0
8 augustus 2019 Brondby IF - SC Braga 2-4
8 augustus 2019FK Haugesund - PSV 0-1
8 augustus 2019Molde FK - Aris Thessaloniki 3-0
8 augustus 2019Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg 0-1
8 augustus 2019FC Thun - Spartak Moskou2-3
8 augustus 2019 FCSB - Mlada Boleslav 0-0
8 augustus 2019FC Pyunik - Wolverhampton 0-4
8 augustus 2019FC Midtjylland - Rangers 2-4
8 augustus 2019FC Mariupol - AZ 0-0
8 augustus 2019 AEK Larnaca - Gent 1-1
8 augustus 2019Legia Warschau - Atromitos 0-0
8 augustus 2019Malmö - Zrinjski 3-0
8 augustus 2019FK Ventspils - Vitoria SC 0-3
8 augustus 2019HNK Rijeka - Aberdeen 2-0
8 augustus 2019FC Vaduz - Eintracht Frankfurt0-5
8 augustus 2019FK Partizan - Malatyaspor 3-1
8 augustus 2019CSKA Sofia - Zorya Loehansk 1-1
8 augustus 2019FC Luzern - Espanyol 0-3
8 augustus 2019Sparta Praag - Trabzonspor 2-2
8 augustus 2019Universitatea Craoiva - AEK Athene 0-2
8 augustus 2019 Neftci - Bnei Yehuda 2-2

DatumWedstrijdUitslag
14 augustus 2019Vitoria SC - FK Ventspils 6-0
14 augustus 2019 Atromitos - Legia Warschau 0-2
15 augustus 2019Hapoel Beer-Sheva - IFK Norrköping 3-1
15 augustus 2019Shakhtyor Soligorsk - Torino 1-1
15 augustus 2019Viktoria Plzen - Royal Antwerp 2-1
15 augustus 2019Apollon Limassol - Austria Wien 3-1
15 augustus 2019Dinamo Tblisi - Feyenoord 1-1
15 augustus 2019 SC Braga - Brondby IF 3-1
15 augustus 2019PSV - FK Haugesund 0-0
15 augustus 2019Aris Thessaloniki - Molde FK 3-1
15 augustus 2019Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv 1-0
15 augustus 2019Spartak Moskou - FC Thun2-1
15 augustus 2019Mlada Boleslav - FCSB 0-1
15 augustus 2019Wolverhampton - FC Pyunik 4-0
15 augustus 2019Rangers - FC Midtjylland 3-1
15 augustus 2019AZ - FC Mariupol 4-0
15 augustus 2019Gent - AEK Larnaca 3-0
15 augustus 2019 Zrinjski - Malmo 1-0
15 augustus 2019Aberdeen - HNK Rijeka 0-2
15 augustus 2019 Eintracht Frankfurt - FC Vaduz1-0
15 augustus 2019Malatyaspor - FK Partizan 1-0
15 augustus 2019Zorya Loehansk - CSKA Sofia 1-0
15 augustus 2019Espanyol - FC Luzern 3-0
15 augustus 2019Trabzonspor - Sparta Praag 2-1
15 augustus 2019 AEK Athene - Universitatea Craoiva 1-1
15 augustus 2019Bnei Yehuda - Neftci 2-1

Champions League-route derde ronde

De Champions League-route bestaat in de derde kwalificatieronde uit de overwinnaars van de tweede kwalificatieronde. Daarnaast mogen ook de negen verliezers van de kampioenenroute van de tweede kwalificatieronde van de Champions League aanschuiven bij de teams in de derde ronde van de Europa League-kwalificatie. Elf teams komen uit de normale Champions League-kwalificatie in deze ronde terecht, waarvan één uit de eerste kwalificatieronde.

Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
6 augustus 2019Ararat-Armenië - FC Saburtalo 1-2
6 augustus 2019Sutjeska - Linfield1-2
6 augustus 2019 Riga - HJK Helsinki 1-1
7 augustus 2019Slovan Bratislava - Dundalk 1-0
8 augustus 2019 Maccabi Tel-Aviv - Suduva 1-2
8 augustus 2019Ludogorets - The New Saints 5-0
8 augustus 2019FK Sarajevo - BATE Borisov 1-2
8 augustus 2019F91 Dudelange - Nömme Kalju 3-1
8 augustus 2019 FC Astana - Valletta5-1
8 augustus 2019Sheriff Tiraspol - AIK 1-2

DatumWedstrijdUitslag
13 augustus 2019Nömme Kalju - F91 Dudelange 0-1
13 augustus 2019 Linfield - Sutjeska 3-2
13 augustus 2019Dundalk - Slovan Bratislava 1-3
14 augustus 2019 FC Saburtalo - Ararat-Armenië 0-2
15 augustus 2019Suduva - Maccabi Tel-Aviv 2-1
15 augustus 2019HJK Helsinki - Riga 2-2
15 augustus 2019The New Saints - Ludogorets 0-4
15 augustus 2019BATE Borisov - FK Sarajevo 0-0
15 augustus 2019 Valletta - FC Astana 0-4
15 augustus 2019AIK - Sheriff Tiraspol 1-1

Play-offs (vierde kwalificatieronde)

Europa League-route

De Europa League-route is in de play-offs eenvoudig. De 52 teams die in de derde kwalificatieronde meededen, zijn simpelweg gehalveerd. De 26 teams die overgebleven zijn, strijden in de play-offs tegen elkaar, zonder extra teams, voor een plekje in de groepsfase van de Europa League.

Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
22 augustus 2019Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva 3-0
22 augustus 2019Torino - Wolverhampton 2-3
22 augustus 2019 Gent - HNK Rijeka 2-1
22 augustus 2019Espanyol - Zorya Loehansk 3-1
22 augustus 2019PSV - Apollon Limassol3-0
22 augustus 2019FK Partizan - Molde FK 2-1
22 augustus 2019 SC Braga - Spartak Moskou1-0
22 augustus 2019Malmö - Bnei Yehuda 3-0
22 augustus 2019Strasbourg - Eintracht Frankfurt1-0
22 augustus 2019 FCSB - Vitoria 0-0
22 augustus 2019 AEK Athene - Trabzonspor1-3
22 augustus 2019AZ - Royal Antwerp 1-1
22 augustus 2019Legia Warschau - Rangers 0-0

DatumWedstrijdUitslag
29 augustus 2019Hapoel Beer-Sheva - Feyenoord 0-3
29 augustus 2019Wolverhampton - Torino 2-1
29 augustus 2019 HNK Rijeka - Gent 1-1
29 augustus 2019Zorya Loehansk - Espanyol 2-2
29 augustus 2019Apollon Limassol - PSV 0-4
29 augustus 2019 Molde FK - FK Partizan 1-1
29 augustus 2019 Spartak Moskou - SC Braga 1-2
29 augustus 2019Bnei Yehuda - Malmö 0-1
29 augustus 2019Eintracht Frankfurt - Strasbourg 3-0
29 augustus 2019 Vitoria - FCSB 1-0
29 augustus 2019 Trabzonspor - AEK Athene 0-2
29 augustus 2019Royal Antwerp - AZ 1-4
29 augustus 2019Rangers - Legia Warschau 1-0

Champions League-route

De Champions League-route bestaat in de play-offs uit de tien overwinnaars, die uit de derde kwalificatieronde van de Europa League komen en de zes afvallers uit de kampioenenroute van de derde kwalificatieronde van de Champions League. De acht overwinnaars van deze ronde komen terecht in de groepsfase van de Europa League.

Teams
  1. Team uit de derde kwalificatieronde EL: F91 Dudelange
  2. Team uit de derde kwalificatieronde EL: Linfield
  3. Team uit de derde kwalificatieronde EL: Slovan Bratislava
  4. Team uit de derde kwalificatieronde EL: Ararat-Armenië
  5. Team uit de derde kwalificatieronde EL: AIK
  6. Team uit de derde kwalificatieronde EL: Ludogorets
  7. Team uit de derde kwalificatieronde EL: Suduva
  8. Team uit de derde kwalificatieronde EL: Riga
  9. Team uit de derde kwalificatieronde EL: BATE Borisov
  10. Team uit de derde kwalificatieronde EL: FC Astana
  11. Team uit de derde kwalificatieronde kampioenenroute CL: PAOK
  12. Team uit de derde kwalificatieronde kampioenenroute CL: Ferencvaros
  13. Team uit de derde kwalificatieronde kampioenenroute CL: Qarabag
  14. Team uit de derde kwalificatieronde kampioenenroute CL: NK Maribor
  15. Team uit de derde kwalificatieronde kampioenenroute CL: Celtic
  16. Team uit de derde kwalificatieronde kampioenenroute CL: FC Kopenhagen

Speelschema
DatumWedstrijdUitslag
22 augustus 2019 Suduva - Ferencvaros 0-0
22 augustus 2019FC Kopenhagen - Riga 3-1
22 augustus 2019 Ararat-Armenië - F91 Dudelange 2-1
22 augustus 2019Celtic - AIK 2-0
22 augustus 2019Slovan Bratislava - PAOK 1-0
22 augustus 2019 Linfield - Qarabag3-2
22 augustus 2019Ludogorets - NK Maribor0-0
22 augustus 2019 FC Astana - BATE Borisov3-0

DatumWedstrijdUitslag
29 augustus 2019Ferencvaros - Suduva 4-2
29 augustus 2019 Riga - FC Kopenhagen 1-0
29 augustus 2019F91 Dudelange - Ararat-Armenië 2-1
29 augustus 2019AIK - Celtic 1-4
29 augustus 2019PAOK - Slovan Bratislava 3-2
29 augustus 2019Qarabag - Linfield 2-1
29 augustus 2019NK Maribor - Ludogorets 2-2
29 augustus 2019BATE Borisov - FC Astana 2-0
© 2018 - 2019 Voetbol, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
In welke Europa League-ronde komen de Nederlandse clubs?In welke Europa League-ronde komen de Nederlandse clubs?Op verschillende manieren kunnen Nederlandse clubs de Europa League 2017/2018 bereiken. Dit kan via de competitie, het b…
Europa League 2: derde Europese voetbaltoernooinieuws uitgelichtEuropa League 2: derde Europese voetbaltoernooiTegen het einde van het jaar 2018 maakte de UEFA bekend dat er een derde internationale voetbalcompetitie komt binnen de…
Europa League 2019-20: speelschema en uitslagenEuropa League 2019-20: speelschema en uitslagenOp 27 juni 2019 start de Europese campagne van de Europa League met de eerste voorronde van de kwalificatie. Exact elf m…
Europa League 2018-19: speelschema en uitslagenEuropa League 2018-19: speelschema en uitslagenOp 31 augustus 2018 is de loting voor de groepsfase van het Europa League-seizoen 2018-19. Aan de groepsfase doen 48 tea…
Speelschema Feyenoord seizoen 2019-2020Speelschema Feyenoord seizoen 2019-2020Ondanks de derde plaats in de competitie van het seizoen 2018-19 lijkt de schwung eruit bij Feyenoord. In 2018 werd de b…
Bronnen en referenties
  • Inleidingsfoto: Uefa,
  • http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/calendar2018.html
  • http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/AccessList2018.html

Reageer op het artikel "Europa League kwalificatie 2019-20"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Reactie

Bauke Wijnsma, 15-07-2019 19:50 #1
Wat gebeurt er met de verliezer van Celtic - Sarajevo woensdagavond in voorronde Champions League?
Ik dacht dat die ook in de 2e kwalificatie ronde zou moet instromen zoals de anderen? Reactie infoteur, 18-07-2019
Hoi Bauke,

Dat is juist, alleen de UEFA heeft dan geen even aantal aan teams doordat Liverpool de Champions League won en al gekwalificeerd was via de nationale competitie. De UEFA heeft toen moeten schuiven met tickets. De verliezer van Celtic tegen Sarajevo zal daarom instromen in de derde voorronde van de Europa League, in de CL-route.

Mvg Voetbol

Infoteur: Voetbol
Laatste update: 30-08-2019
Rubriek: Sport
Subrubriek: Kampioenschappen
Bronnen en referenties: 3
Reacties: 1
Schrijf mee!