InfoNu.nl > Sport > Kampioenschappen > WK sprint schaatsen 2012: 28 en 29 januari 2012

WK sprint schaatsen 2012: 28 en 29 januari 2012

Op 28 en 29 januari 2012 vinden de Wereldkampioenschappen Sprint plaats in Calgary, de perfecte plaats om uit je slof te schieten en een persoonlijk record te rijden. Misschien zitten er zelfs wereldrecords in? We zullen het zien! In dit artikel vind je het tijdschema, de loting en uitslagen van deze wedstrijd.

Indeling van het artikel

Gebruik deze links om snel door het artikel te kunnen navigeren:

Uitslag WK in 2011

Mannen

  1. Kyou-Hyuk LEE KOR
  2. Tae-Bum MO KOR
  3. Shani DAVIS USA
  4. Stefan GROOTHUIS NED
  5. Kjeld NUIS NED
  6. Jamie GREGG CAN
  7. Denny MORRISON CAN
  8. Joon MUN KOR
  9. Aleksey YESIN RUS
  10. Nico IHLE GER

Vrouwen

  1. Christine NESBITT CAN
  2. Annette GERRITSEN NED
  3. Margot BOER NED
  4. Heather RICHARDSON USA
  5. Nao KODAIRA JPN
  6. Laurine van RIESSEN NED
  7. Ireen WÜST NED
  8. Jenny WOLF GER
  9. Hong ZHANG CHN
  10. Maki TSUJI JPN

De Nederlandse afvaardiging voor het WK Sprint in 2012

Mannen

  • Stefan Groothuis
  • Hein Otterspeer
  • Sjoerd de Vries
  • Pim Schipper
Reserve: Michel Mulder

Vrouwen

  • Margot Boer
  • Thijsje Oenema
  • Marrit Leenstra
  • Annette Gerritsen
Reserve: Ireen Wüst

Tijdschema

28 januari

Tijd: 12.05 plaatselijk, 20.05 Nederlandse tijd
Afstanden:
  • 500 meter dames
  • 500 meter heren
  • 1000 meter dames
  • 500 meter heren

29 januari

Tijd: 12.05 plaatselijk, 20.05 Nederlandse tijd
Afstanden:
  • 500 meter dames
  • 500 meter heren
  • 1000 meter dames
  • 500 meter heren

Loting eerste dag

Mannen

Eerste 500 meter
  • Benjamin MACÉ FRA - Bram SMALLENBROEK AUT
  • Mirko Giacomo NENZI ITA - Ki-Ho LEE KOR
  • Denny IHLE GER - Pim SCHIPPER NED
  • Håvard LORENTZEN NOR - Haralds SILOVS LAT
  • Marius PARASCHIVOIU ROU - Denis KUZIN KAZ
  • Daniel GREIG AUS - Ermanno IORIATTI ITA
  • Espen Aarnes HVAMMEN NOR - Shani DAVIS USA
  • Denny MORRISON CAN - Sjoerd de VRIES NED
  • Mitchell WHITMORE USA - Samuel SCHWARZ GER
  • Joji KATO JPN - Roman KRECH KAZ
  • Hein OTTERSPEER NED - Aleksey YESIN RUS
  • Artyom KUZNETSOV RUS - Kyou-Hyuk LEE KOR
  • Ryohei HAGA JPN - Muncef OUARDI CAN
  • Jamie GREGG CAN - Mika POUTALA FIN
  • Yuya OIKAWA JPN - Artur WAS POL
  • Dmitry LOBKOV RUS - Tae-Bum MO KOR
  • Kang-Seok LEE KOR - Stefan GROOTHUIS NED

Eerste 1000 meter
  • Ki-Ho LEE KOR - Ermanno IORIATTI ITA
  • Kyou-Hyuk LEE KOR - Denny IHLE GER
  • Joji KATO JPN - Bram SMALLENBROEK AUT
  • Kang-Seok LEE KOR - Ryohei HAGA JPN
  • Marius PARASCHIVOIU ROU - Yuya OIKAWA JPN
  • Muncef OUARDI CAN - Artyom KUZNETSOV RUS
  • Daniel GREIG AUS - Espen Aarnes HVAMMEN NOR
  • Pim SCHIPPER NED - Håvard LORENTZEN NOR
  • Denis KUZIN KAZ - Artur WAS POL
  • Mika POUTALA FIN - Mitchell WHITMORE USA
  • Benjamin MACÉ FRA - Hein OTTERSPEER NED
  • Roman KRECH KAZ - Aleksey YESIN RUS
  • Mirko Giacomo NENZI ITA - Samuel SCHWARZ GER
  • Dmitry LOBKOV RUS - Haralds SILOVS LAT
  • Denny MORRISON CAN - Tae-Bum MO KOR
  • Jamie GREGG CAN - Sjoerd de VRIES NED
  • Stefan GROOTHUIS NED - Shani DAVIS USA

Vrouwen

Eerste 500 meter
  • Hyun-Yung KIM KOR
  • Elina RISKU FIN - Irina ARSHINOVA RUS
  • Shannon REMPEL CAN - Svetlana RADKEVICH BLR
  • Kaylin IRVINE CAN - Miho TAKAGI JPN
  • Yekaterina AYDOVA KAZ - Yukana NISHINA JPN
  • Marrit LEENSTRA NED - Svetlana KAYKAN RUS
  • Monique ANGERMÜLLER GER - Margot BOER NED
  • Karolina ERBANOVÁ CZE - Brittany BOWE USA
  • Hong ZHANG CHN - Judith HESSE GER
  • Olga FATKULINA RUS - Annette GERRITSEN NED
  • Beixing WANG CHN - Nao KODAIRA JPN
  • Heather RICHARDSON USA - Thijsje OENEMA NED
  • Jenny WOLF GER - Jing YU CHN
  • Christine NESBITT CAN - Sang-Hwa LEE KOR

Eerste 1000 meter
  • Elina RISKU FIN
  • Svetlana KAYKAN RUS - Hyun-Yung KIM KOR
  • Karolina ERBANOVÁ CZE - Thijsje OENEMA NED
  • Jenny WOLF GER - Beixing WANG CHN
  • Shannon REMPEL CAN - Svetlana RADKEVICH BLR
  • Irina ARSHINOVA RUS - Kaylin IRVINE CAN
  • Olga FATKULINA RUS - Jing YU CHN
  • Yukana NISHINA JPN - Yekaterina AYDOVA KAZ
  • Judith HESSE GER - Sang-Hwa LEE KOR
  • Miho TAKAGI JPN - Nao KODAIRA JPN
  • Brittany BOWE USA - Monique ANGERMÜLLER GER
  • Marrit LEENSTRA NED - Hong ZHANG CHN
  • Christine NESBITT CAN - Annette GERRITSEN NED
  • Margot BOER NED - Heather RICHARDSON USA

Loting tweede dag

Mannen

Tweede 500 meter
  • Bram SMALLENBROEK AUT
  • Ki-Ho LEE KOR - Marius PARASCHIVOIU ROU
  • Sjoerd de VRIES NED - Mitchell WHITMORE USA
  • Ermanno IORIATTI ITA - Denny IHLE GER
  • Samuel SCHWARZ GER - Ryohei HAGA JPN
  • Pim SCHIPPER NED - Benjamin MACÉ FRA
  • Denis KUZIN KAZ - Håvard LORENTZEN NOR
  • Haralds SILOVS LAT - Daniel GREIG AUS
  • Aleksey YESIN RUS - Mirko Giacomo NENZI ITA
  • Artur WAS POL - Yuya OIKAWA JPN
  • Roman KRECH KAZ - Espen Aarnes HVAMMEN NOR
  • Muncef OUARDI CAN - Artyom KUZNETSOV RUS
  • Shani DAVIS USA - Denny MORRISON CAN
  • Mika POUTALA FIN - Jamie GREGG CAN
  • Tae-Bum MO KOR - Joji KATO JPN
  • Stefan GROOTHUIS NED - Hein OTTERSPEER NED
  • Kyou-Hyuk LEE KOR - Dmitry LOBKOV RUS

Tweede 1000 meter
  • Samuel SCHWARZ GER - Benjamin MACÉ FRA
  • Haralds SILOVS LAT - Denis KUZIN KAZ
  • Sjoerd de VRIES NED - Pim SCHIPPER NED
  • Ryohei HAGA JPN - Mirko Giacomo NENZI ITA
  • Espen Aarnes HVAMMEN NOR - Denny MORRISON CAN
  • Yuya OIKAWA JPN - Muncef OUARDI CAN
  • Aleksey YESIN RUS - Jamie GREGG CAN
  • Artyom KUZNETSOV RUS - Joji KATO JPN
  • Artur WAS POL - Stefan GROOTHUIS NED
  • Shani DAVIS USA - Dmitry LOBKOV RUS
  • Hein OTTERSPEER NED - Mika POUTALA FIN
  • Tae-Bum MO KOR - Kyou-Hyuk LEE KOR

Vrouwen

Tweede 500 meter
  • Svetlana RADKEVICH BLR - Monique ANGERMÜLLER GER
  • Irina ARSHINOVA RUS - Hyun-Yung KIM KOR
  • Svetlana KAYKAN RUS - Kaylin IRVINE CAN
  • Miho TAKAGI JPN - Shannon REMPEL CAN
  • Brittany BOWE USA - Karolina ERBANOVÁ CZE
  • Yukana NISHINA JPN - Yekaterina AYDOVA KAZ
  • Judith HESSE GER - Olga FATKULINA RUS
  • Nao KODAIRA JPN - Beixing WANG CHN
  • Sang-Hwa LEE KOR - Heather RICHARDSON USA
  • Thijsje OENEMA NED - Marrit LEENSTRA NED
  • Annette GERRITSEN NED - Hong ZHANG CHN
  • Jing YU CHN - Jenny WOLF GER
  • Margot BOER NED - Christine NESBITT CAN

Tweede 1000 meter
  • Hyun-Yung KIM KOR - Irina ARSHINOVA RUS
  • Kaylin IRVINE CAN - Svetlana KAYKAN RUS
  • Svetlana RADKEVICH BLR - Miho TAKAGI JPN
  • Yekaterina AYDOVA KAZ - Brittany BOWE USA
  • Nao KODAIRA JPN - Karolina ERBANOVÁ CZE
  • Thijsje OENEMA NED - Yukana NISHINA JPN
  • Heather RICHARDSON USA - Olga FATKULINA RUS
  • Sang-Hwa LEE KOR - Judith HESSE GER
  • Annette GERRITSEN NED - Marrit LEENSTRA NED
  • Hong ZHANG CHN - Jenny WOLF GER
  • Beixing WANG CHN - Margot BOER NED
  • Jing YU CHN - Christine NESBITT CAN

Uitslagen mannen

plaats500 meter 1st heat500 meter 2de heat
1Kyou-Hyuk LEE KOR 34.33Joji KATO JPN 34.35
2Dmitry LOBKOV RUS 34.46Mika POUTALA FIN 34.38
3Muncef OUARDI CAN 34.54Tae-Bum MO KOR 34.42
4Joji KATO JPN 34.56Yuya OIKAWA JPN 34.43
5Mika POUTALA FIN 34.62Jamie GREGG CAN & Hein OTTERSPEER NED 34.48
6Tae-Bum MO KOR 34.67
7Jamie GREGG CAN 34.69Artur WAS POL 34.61
8Hein OTTERSPEER NED 34.72Artyom KUZNETSOV RUS 34.63
9Stefan GROOTHUIS NED 34.84Kyou-Hyuk LEE KOR 34.67
10Yuya OIKAWA JPN 34.85Muncef OUARDI CAN 34.69
11Artur WAS POL 34.89Dmitry LOBKOV RUS 34.71
12Roman KRECH KAZ 34.91Stefan GROOTHUIS NED 34.74
13Artyom KUZNETSOV RUS 34.92Aleksey YESIN RUS 34.77
14Ryohei HAGA JPN 35.10Ryohei HAGA JPN 34.84
15Kang-Seok LEE KOR 35.11Roman KRECH KAZ 34.97
16Shani DAVIS USA 35.16Daniel GREIG AUS 34.99
17Espen Aarnes HVAMMEN NOR 35.16Sjoerd de VRIES NED 35.01
18Ki-Ho LEE KOR 35.17Shani DAVIS USA 35.02
19Denny IHLE GER 35.23Ki-Ho LEE KOR 35.04
20Denny MORRISON CAN 35.25Mirko Giacomo NENZI ITA 35.15
21Aleksey YESIN RUS & Ermanno IORIATTI ITA 35.26Samuel SCHWARZ GER 35.16
22 Pim SCHIPPER NED 35.18
23Sjoerd de VRIES NED 35.53Espen Aarnes HVAMMEN NOR 35.19
24Daniel GREIG AUS 35.54Denny MORRISON CAN 35.20
25Haralds SILOVS LAT 35.56Ermanno IORIATTI ITA 35.24
26Mitchell WHITMORE USA 35.59Denny IHLE GER 35.40
27Mirko Giacomo NENZI ITA 35.63Haralds SILOVS LAT 35.55
28Samuel SCHWARZ GER 35.65Denis KUZIN KAZ 35.58
29Håvard LORENTZEN NOR 35.66Håvard LORENTZEN NOR 35.72
30Pim SCHIPPER NED 35.72Mitchell WHITMORE USA 35.75
31Denis KUZIN KAZ 35.80Benjamin MACÉ FRA 36.35
32Marius PARASCHIVOIU ROU 35.89Bram SMALLENBROEK AUT 36.71
33Benjamin MACÉ FRA 36.04Marius PARASCHIVOIU ROU DQ
34Bram SMALLENBROEK AUT 37.09
WereldrecordJeremy Wotherspoon (KOR) 34,03 sec.
Europees recordMika Poutala (FIN) 34,31 sec.
Nederlands recordJan Smeekens (NED) 34,40 sec.

plaats1000 meter 1st heat1000 meter 2de heat
1Shani DAVIS USA 1:07.25Stefan GROOTHUIS NED 1:06.96
2Stefan GROOTHUIS NED 1:07.50Shani DAVIS USA 1:07.11
3Tae-Bum MO KOR 1:07.99Sjoerd de VRIES NED 1:07.72
4Kyou-Hyuk LEE KOR 1:08.01Aleksey YESIN RUS 1:07.84
5Denny MORRISON CAN 1:08.05Haralds SILOVS LAT 1:07.98
6Dmitry LOBKOV RUS 1:08.10Tae-Bum MO KOR & Kyou-Hyuk LEE KOR 1:07.99
7Mika POUTALA FIN 1:08.20
8Haralds SILOVS LAT 1:08.31Hein OTTERSPEER NED 1:08.08
9Benjamin MACÉ FRA 1:08.41Jamie GREGG CAN 1:08.23
10Aleksey YESIN RUS 1:08.51Denny MORRISON CAN 1:08.28
11Hein OTTERSPEER NED 1:08.54Pim SCHIPPER NED 1:08.31
12Denis KUZIN KAZ 1:08.65Mika POUTALA FIN 1:08.34
13Mirko Giacomo NENZI ITA 1:08.80Dmitry LOBKOV RUS 1:08.40
14Pim SCHIPPER NED 1:08.87Samuel SCHWARZ GER 1:08.50
15Samuel SCHWARZ GER 1:09.02Denis KUZIN KAZ 1:08.55
16Espen Aarnes HVAMMEN NOR 1:09.03Muncef OUARDI CAN 1:08.56
17Roman KRECH KAZ 1:09.05Joji KATO JPN 1:08.68
18Muncef OUARDI CAN 1:09.06Artyom KUZNETSOV RUS 1:08.77
19Joji KATO JPN 1:09.08Benjamin MACÉ FRA 1:09.12
20Jamie GREGG CAN 1:09.13Artur WAS POL 1:09.40
21Håvard LORENTZEN NOR 1:09.16Mirko Giacomo NENZI ITA 1:09.42
22Artur WAS POL 1:09.21Espen Aarnes HVAMMEN NOR 1:09.54
23Artyom KUZNETSOV RUS 1:09.27Yuya OIKAWA JPN 1:09.54
24Daniel GREIG AUS 1:09.38Ryohei HAGA JPN 1:09.69
25Sjoerd de VRIES NED 1:09.45
26Ermanno IORIATTI ITA 1:09.97
27Yuya OIKAWA JPN 1:10.07
28Mitchell WHITMORE USA 1:10.20
29Ki-Ho LEE KOR 1:10.47
30Ryohei HAGA JPN 1:10.48
31Denny IHLE GER 1:10.78
32Bram SMALLENBROEK AUT 1:11.02
33Marius PARASCHIVOIU ROU 1:11.64
34Kang-Seok LEE KOR DNS
WereldrecordShani Davis (USA) 1.06,42 min.
Europees recordPekka Koskela (FIN) 1.07,00 min.
Nederlands recordBeorn Nijenhuis (NED) 1.07,07 min.

Top 10 eindklassement

plaatsnaamtotaal punten
1Stefan GROOTHUIS NED136.810 WR
2Kyou-Hyuk LEE KOR137.000
3Tae-Bum MO KOR 137.080
4Mika POUTALA FIN 137.270
5Shani DAVIS USA137.360
6Dmitry LOBKOV RUS137.420
7Hein OTTERSPEER NED137.510
8Joji KATO JPN137.790
9Jamie GREGG CAN137.855
10Muncef OUARDI CAN138.045
WereldrecordJeremy Wotherspoon (CAN)137,230 punten
Nederlands recordErben Wennemars (NED)137,310 punten

Stefan Groothuis zorgt voor de vierde Nederlandse titel op het wereldkampioenschap sprint. Zijn voorgangers waren Jan Bos en Erben Wennemars (2x), het wereldrecord punten is ook door Groothuis overgenomen van Jeremy Wotherspoon.

Uitslagen vrouwen

plaats500 meter 1st heat500 meter 2de heat
1Jenny WOLF GER 37.35Jing YU CHN 36.94 WR
2Beixing WANG CHN 37.50Beixing WANG CHN 37.32
3Hong ZHANG CHN 37.63Sang-Hwa LEE KOR 37.36
4Annette GERRITSEN NED 37.67Annette GERRITSEN NED 37.75
5Sang-Hwa LEE KOR 37.70Judith HESSE GER 37.79
6Margot BOER NED 37.71Margot BOER NED 37.83
7Jing YU CHN 37.72Heather RICHARDSON USA 37.85
8Christine NESBITT CAN 37.93Hong ZHANG CHN 37.87
9Judith HESSE GER 38.05Thijsje OENEMA NED 37.88
10Nao KODAIRA JPN 38.07Christine NESBITT CAN 37.89
11Heather RICHARDSON USA 38.07Olga FATKULINA RUS 38.03
12Thijsje OENEMA NED 38.09Jenny WOLF GER & Svetlana KAYKAN RUS 38.04
13Yukana NISHINA JPN 38.12
14Marrit LEENSTRA NED 38.15Nao KODAIRA JPN 38.05
15Karolina ERBANOVÁ CZE 38.17Karolina ERBANOVÁ CZE 38.11
16Yekaterina AYDOVA KAZ 38.27Yekaterina AYDOVA KAZ 38.15
17Olga FATKULINA RUS & Svetlana KAYKAN RUS 38.33Yukana NISHINA JPN 38.17
18 Marrit LEENSTRA NED 38.29
19Brittany BOWE USA 38.67Brittany BOWE USA 38.40
20Shannon REMPEL CAN 38.75Hyun-Yung KIM KOR 38.44
21Miho TAKAGI JPN 38.75Shannon REMPEL CAN 38.54
22Svetlana RADKEVICH BLR 38.80Svetlana RADKEVICH BLR 38.55
23Hyun-Yung KIM KOR 38.98Miho TAKAGI JPN 38.75
24Irina ARSHINOVA RUS 39.07Kaylin IRVINE CAN 38.87
25Kaylin IRVINE CAN 39.09Irina ARSHINOVA RUS 38.91
26Monique ANGERMÜLLER GER 1:10.88
27Elina RISKU FIN DQ
WereldrecordJenny Wolf(GER) 37,00 sec.
Europees recordJenny Wolf (GER) 37,00 sec.
Nederlands recordAndrea Nuyt (NED) 37,54 sec.

Op de tweede schaatsdag is er een wereldrecord op de 500 meter gereden! Jing Yu uit China is als eerste vrouw ooit onder de 37 seconden gegaan.

plaats1000 meter 1st heat1000 meter 2de heat
1Christine NESBITT CAN 1:12.68 WR Christine NESBITT CAN 1:12.94
2Marrit LEENSTRA NED 1:14.16Jing YU CHN 1:13.47
3Margot BOER NED 1:14.37Marrit LEENSTRA NED 1:13.89
4Jing YU CHN 1:14.43Hong ZHANG CHN 1:13.97
5Hong ZHANG CHN 1:14.44Heather RICHARDSON USA 1:14.05
6Heather RICHARDSON USA 1:14.49Margot BOER NED 1:14.17
7Annette GERRITSEN NED 1:14.67Annette GERRITSEN NED 1:14.33
8Thijsje OENEMA NED 1:14.92Thijsje OENEMA NED 1:14.67
9Jenny WOLF GER 1:14.95Olga FATKULINA RUS 1:14.86
10Nao KODAIRA JPN 1:15.24Beixing WANG CHN 1:15.07
11Olga FATKULINA RUS 1:15.28Karolina ERBANOVÁ CZE 1:15.41
12Monique ANGERMÜLLER GER 1:15.37Nao KODAIRA JPN 1:15.52
13Miho TAKAGI JPN 1:15.48Sang-Hwa LEE KOR 1:15.58
14Brittany BOWE USA 1:15.50Jenny WOLF GER 1:15.61
15Beixing WANG CHN 1:15.75Miho TAKAGI JPN 1:15.62
16Judith HESSE GER 1:15.83Yekaterina AYDOVA KAZ & Brittany BOWE USA 1:15.80
17Sang-Hwa LEE KOR 1:15.94
18Yukana NISHINA JPN 1:16.03Yukana NISHINA JPN 1:15.94
19Yekaterina AYDOVA KAZ 1:16.17Svetlana KAYKAN RUS 1:16.60
20Irina ARSHINOVA RUS 1:16.47Kaylin IRVINE CAN 1:16.71
21Shannon REMPEL CAN 1:16.50Svetlana RADKEVICH BLR 1:16.79
22Karolina ERBANOVÁ CZE 1:16.97Judith HESSE GER 1:17.00
23Kaylin IRVINE CAN 1:17.26Irina ARSHINOVA RUS 1:17.27
24Svetlana RADKEVICH BLR 1:17.61Hyun-Yung KIM KOR 1:17.45
25Hyun-Yung KIM KOR 1:17.65
26Svetlana KAYKAN RUS 1:17.94
27Elina RISKU FIN DQ
WereldrecordCindy Klassen (CAN) 1.13,11 min.
Europees recordChiara Simionato (ITA) 1.13,47 min.
Nederlands recordIreen Wüst (NED) 1.13,83 min.

Er is een wereldrecord op de 1000 meter gereden dit weekend! Al op de eerste dag bewees Christine Nesbitt op de 1000 meter haar superieure vorm en reed ze het wereldrecord van Cindy Klassen uit de boeken!

Top 10 eindklassement

plaatsnaamtotaal punten
1Jing YU CHN WR 148.610
2Christine NESBITT CAN148.630
3Hong ZHANG CHN149.705
4Margot BOER NED149.810
5Annette GERRITSEN NED149.920
6Heather RICHARDSON USA150.190
7Beixing WANG CHN150.230
8Marrit LEENSTRA NED150.465
9Jenny WOLF GER150.670
10Thijsje OENEMA NED150.765
WereldrecordMonique Garbrecht (DUI)/ Cindy Classen (CAN)149,305 punten
Nederlands recordMarianne Timmer (NED)151,950 punten

Ook hier een wereldrecord. Jing Yu neemt het wereldrecord punten over van Garbrecht en Klassen.
© 2012 - 2018 Flew, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Jan Bos: eerste Nederlandse wereldkampioen sprintJan Bos is een langebaanschaatser die zich heeft gespecialiseerd in de sprint. In 1998 werd hij de allereerste Nederland…
WK Allround schaatsen 2015WK Allround schaatsen 2015Het schaatsen mag zich ieder jaar weer verheugen op enorme publieke belangstelling. Ook in het weekend van zaterdag 7 en…
Schaatsen: NK Sprint 2012, HeerenveenSchaatsen: NK Sprint 2012, HeerenveenDe Nederlandse Kampioenschappen Sprint 2012 in het schaatsen zullen op 29 en 30 december 2011 worden gehouden in Heerenv…
Het WK sprint schaatsen 2012: Deelnemers en uitslagenHet WK sprint schaatsen 2012: Deelnemers en uitslagenHet WK sprint 2012 wordt op 28 en 29 januari 2012 verreden in het Olympic Oval te Calgary. Zowel de dames als de heren z…
Programma schaatsen NK Sprint en NK Allround 2017 in ThialfProgramma schaatsen NK Sprint en NK Allround 2017 in ThialfHet NK Sprint en het NK Allround schaatsen 2017 worden verreden van vrijdag 20 tot en met zondag 22 januari 2017. Het Ne…
Bronnen en referenties
  • Schaatsen.nl
  • ISUresults

Reageer op het artikel "WK sprint schaatsen 2012: 28 en 29 januari 2012"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Flew
Laatste update: 29-01-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Kampioenschappen
Bronnen en referenties: 2
Schrijf mee!