InfoNu.nl > Sport > Overige sport > World Cup schaatsen Astana 2011-2012: 25-27 november

World Cup schaatsen Astana 2011-2012: 25-27 november

De tweede Wereldbekerwedstrijd van het schaatsseizoen 2011-2012 vindt plaats in Astana, Kazachstan. In dit artikel kun je de loting en de uitslagen van deze wedstrijden vinden. Ook de stand in de Wereldbeker wordt weergegeven.

Inhoud


Wereldbekerstand voorafgaand aan deze wedstrijd

Mannen

500 meter
  1. Joji KATO JPN: 145
  2. Yuya OIKAWA JPN: 140
  3. Jan SMEEKENS NED: 130
  4. Tae-Bum MO KOR: 105
  5. Pekka KOSKELA FIN: 103

1000 meter
  1. Stefan GROOTHUIS NED: 100
  2. Kjeld NUIS NED: 80
  3. Denny MORRISON CAN: 70
  4. Sjoerd de VRIES NED: 60
  5. Shani DAVIS USA: 50

1500 meter
  1. Stefan GROOTHUIS NED: 100
  2. Shani DAVIS USA: 80
  3. Ivan SKOBREV RUS: 70
  4. Kjeld NUIS NED: 60
  5. Denny MORRISON CAN: 50

5000 meter
  1. Jorrit BERGSMA NED: 100
  2. Sven KWAMER NED: 80
  3. Bob de JONG NED: 70
  4. Jonathan KUCK USA: 60
  5. Alexis CONTIN FRA: 50

Ploegenachtervolging
  1. Nederland: 100
  2. Verenigde Staten: 80
  3. Duitsland: 70
  4. Korea: 60
  5. Rusland: 50

Vrouwen

500 meter
  1. Jing YU CHN: 200
  2. Thijsje OENEMA NED: 140
  3. Sang-Hwa LEE KOR: 130
  4. Maki TSUJI JPN: 120
  5. Jenny WOLF GER: 110

1000 meter
  1. Christine NESBITT CAN: 100
  2. Margot BOER NED: 80
  3. Marrit LEENSTRA NED: 70
  4. Laurine van RIESSEN NED: 60
  5. Sang-Hwa LEE KOR: 50

1500 meter
  1. Ireen WÜST NED: 100
  2. Christine NESBITT CAN: 80
  3. Marrit LEENSTRA NED: 70
  4. Monique ANGERMÜLLER GER & Yekaterina SHIKHOVA RUS: 60

3000 meter
  1. Martina SÁBLIKOVÁ CZE: 100
  2. Ireen WÜST NED: 80
  3. Claudia PECHSTEIN GER: 70
  4. Linda de VRIES NED: 60
  5. Diane VALKENBURG NED: 50

Ploegenachtervolging
  1. Canada: 100
  2. Nederland: 80
  3. Rusland: 70
  4. Korea: 60
  5. Duitsland: 50

Loting eerste dag

Mannen

Eerste 500 meter
  • Dmitry LOBKOV RUS - Markus PUOLAKKA FIN
  • Ryohei HAGA JPN - Mika POUTALA FIN
  • Michel MULDER NED - Tucker FREDRICKS USA
  • Ronald MULDER NED - Artur WAS POL
  • Yuji KAMIJO JPN - Gilmore JUNIO CAN
  • Stefan GROOTHUIS NED - Kang-Seok LEE KOR
  • Keiichiro NAGASHIMA JPN - Kyou-Hyuk LEE KOR
  • Pekka KOSKELA FIN - Jamie GREGG CAN
  • Jan SMEEKENS NED - Tae-Bum MO KOR
  • Joji KATO JPN - Yuya OIKAWA JPN

1500 meter
  • Yevgeny LALENKOV RUS - Mathieu GIROUX CAN
  • Christoffer Fagerli RUKKE NOR - Mikael Flygind LARSEN NOR
  • Sverre LUNDE PEDERSEN NOR - Konrad NIEDZWIEDZKI POL
  • Alexis CONTIN FRA - Mirko Giacomo NENZI ITA
  • Benjamin MACÉ FRA - Zbigniew BRODKA POL
  • Håvard BØKKO NOR - Sjoerd de VRIES NED
  • Brian HANSEN USA - Wouter OLDE HEUVEL NED
  • Denny MORRISON CAN - Mark TUITERT NED
  • Ivan SKOBREV RUS - Kjeld NUIS NED
  • Stefan GROOTHUIS NED - Shani DAVIS USA

Vrouwen

Eerste 500 meter
  • Hyun-Yung KIM KOR Anastasia BUCSIS CAN
  • Christine NESBITT CAN - Miyako SUMIYOSHI JPN
  • Monique ANGERMÜLLER GER - Yukana NISHINA JPN
  • Yekaterina MALYSHEVA RUS - Jennifer PLATE GER
  • Karolina ERBANOVÁ CZE - Heather RICHARDSON USA
  • Olga FATKULINA RUS - Laurine van RIESSEN NED
  • Nao KODAIRA JPN - Judith HESSE GER
  • Margot BOER NED - Annette GERRITSEN NED
  • Maki TSUJI JPN - Jenny WOLF GER
  • Thijsje OENEMA NED - Sang-Hwa LEE KOR

3000 meter
  • Carlijn ACHTEREEKTE NED - Christine NESBITT CAN
  • Ayaka KIKUCHI JPN - Yekaterina LOBYSHEVA RUS
  • Brittany SCHUSSLER CAN - Eriko ISHINO JPN
  • Shiho ISHIZAWA JPN - Bo-Reum KIM KOR
  • Yevgenia DMITRIEVA RUS - Janneke ENSING NED
  • Olga GRAF RUS - Ida NJÅTUN NOR
  • Masako HOZUMI JPN - Stephanie BECKERT GER
  • Diane VALKENBURG NED - Cindy KLASSEN CAN
  • Claudia PECHSTEIN GER - Linda de VRIES NED
  • Martina SÁBLIKOVÁ CZE - Ireen WÜST NED

Loting tweede dag

Mannen

Tweede 500 meter
  • Jesper HOSPES NED - Jamie GREGG CAN
  • Mika POUTALA FIN - Ryohei HAGA JPN
  • Markus PUOLAKKA FIN - Keiichiro NAGASHIMA JPN
  • Kyou-Hyuk LEE KOR - Yuji KAMIJO JPN
  • Gilmore JUNIO CAN - Jan SMEEKENS NED
  • Artur WAS POL - Pekka KOSKELA FIN
  • Yuya OIKAWA JPN - Michel MULDER NED
  • Kang-Seok LEE KOR - Joji KATO JPN
  • Tucker FREDRICKS USA - Dmitry LOBKOV RUS
  • Tae-Bum MO KOR - Ronald MULDER NED

5000 meter
  • Hiroki HIRAKO JPN - Hyung-Joon JOO KOR
  • Jordan BELCHOS CAN - Seung-Hoon LEE KOR
  • Sverre LUNDE PEDERSEN NOR - Marco WEBER GER
  • Patrick BECKERT GER - Alexej BAUMGÄRTNER GER
  • Bart SWINGS BEL - Ivan SKOBREV RUS
  • Håvard BØKKO NOR - Douwe de VRIES NED
  • Shane DOBBIN NZL - Jan BLOKHUIJSEN NED
  • Alexis CONTIN FRA - Moritz GEISREITER GER
  • Bob de JONG NED - Jonathan KUCK USA
  • Jorrit BERGSMA NED - Sven KRAMER NED

Vrouwen

Tweede 500 meter
  • Svetlana RADKEVICH BLR
  • Anastasia BUCSIS CAN - Olga FATKULINA RUS
  • Yukana NISHINA JPN - Hyun-Yung KIM KOR
  • Jennifer PLATE GER - Monique ANGERMÜLLER GER
  • Miyako SUMIYOSHI JPN - Yekaterina MALYSHEVA RUS
  • Heather RICHARDSON USA - Christine NESBITT CAN
  • Annette GERRITSEN NED - Karolina ERBANOVÁ CZE
  • Judith HESSE GER - Margot BOER NED
  • Laurine van RIESSEN NED - Maki TSUJI JPN
  • Jenny WOLF GER - Nao KODAIRA JPN
  • Sang-Hwa LEE KOR - Thijsje OENEMA NED

1500 meter
  • Nao KODAIRA JPN - Bo-Reum KIM KOR
  • Gabriele HIRSCHBICHLER GER - Brittany SCHUSSLER CAN
  • Yevgenia DMITRIEVA RUS - Margot BOER NED
  • Martina SÁBLIKOVÁ CZE - Yuliya SKOKOVA RUS
  • Miho TAKAGI JPN - Yekaterina LOBYSHEVA RUS
  • Linda de VRIES NED - Cindy KLASSEN CAN
  • Diane VALKENBURG NED - Claudia PECHSTEIN GER
  • Monique ANGERMÜLLER GER - Ida NJÅTUN NOR
  • Marrit LEENSTRA NED - Yekaterina SHIKHOVA RUS
  • Ireen WÜST NED - Christine NESBITT CAN

Loting derde dag

Mannen

1000 meter
  • Benjamin MACÉ FRA - Haralds SILOVS LAT
  • Keiichiro NAGASHIMA JPN - Fedor MEZENTSEV KAZ
  • Igor NEFEDYEV RUS - Marius PARASCHIVOIU ROU
  • Jong-Woo LEE KOR - Ryohei HAGA JPN
  • Christoffer Fagerli RUKKE NOR - Espen Aarnes HVAMMEN NOR
  • Roman KRECH KAZ - Aleksandr GLUSCHENKO KAZ
  • Konrad NIEDZWIEDZKI POL - Kyle PARROTT (TURGEON) CAN
  • Dmitry LOBKOV RUS - Matteo ANESI ITA
  • Gilmore JUNIO CAN - Mitchell WHITMORE USA
  • Yuji KAMIJO JPN - Lucas MAKOWSKY CAN
  • Mika POUTALA FIN - Kang-Seok LEE KOR

Mass start
  • 2: Joshua LOSE AUS
  • 3: Ferre SPRUYT BEL
  • 4: Bart SWINGS BEL
  • 6: Jordan BELCHOS CAN
  • 13: Denny MORRISON CAN
  • 16: Philippe RIOPEL CAN
  • 17: Zdenek HASELBERGER CZE
  • 18: Pavel KULMA CZE
  • 19: Milan SÁBLIK CZE
  • 23: Alexis CONTIN FRA
  • 24: Ewen FERNANDEZ FRA
  • 25: Benjamin MACÉ FRA
  • 26: Alexej BAUMGÄRTNER GER
  • 27: Patrick BECKERT GER
  • 28: Moritz GEISREITER GER
  • 46: Dmitry BABENKO KAZ
  • 55: Hyung-Joon JOO KOR
  • 57: Byung-Wook KO KOR
  • 62: Seung-Hoon LEE KOR
  • 64: Haralds SILOVS LAT
  • 65: Jorrit BERGSMA NED
  • 67: Bob de JONG NED
  • 68: Douwe de VRIES NED
  • 80: Håvard BØKKO NOR
  • 81: Kristian Reistad FREDRIKSEN NOR
  • 84: Håvard LORENTZEN NOR
  • 92: Jan SZYMANSKI POL
  • 106: Martin HÄNGGI SUI
  • 110: Brian HANSEN USA
  • 111: Jonathan KUCK USA
  • 113: Trevor MARSICANO USA

Vrouwen

1000 meter
  • Shannon REMPEL CAN - Yekaterina AYDOVA KAZ
  • Miyako SUMIYOSHI JPN - Gabriele HIRSCHBICHLER GER
  • Judith HESSE GER - Brittany BOWE USA
  • Miho TAKAGI JPN - Yuliya SKOKOVA RUS
  • Karolina ERBANOVÁ CZE - Thijsje OENEMA NED
  • Ireen WÜST NED - Yekaterina LOBYSHEVA RUS
  • Heather RICHARDSON USA - Maki TSUJI JPN
  • Sang-Hwa LEE KOR - Yekaterina SHIKHOVA RUS
  • Marrit LEENSTRA NED - Laurine van RIESSEN NED
  • Christine NESBITT CAN - Margot BOER NED

Mass Start
  • 1: Brooke LOCHLAND AUS
  • 2: Anna ROKITA AUT
  • 5: Ivanie BLONDIN CAN
  • 7: Nicole GARRIDO CAN
  • 8: Cindy KLASSEN CAN
  • 20: Isabell OST GER
  • 21: Claudia PECHSTEIN GER
  • 38: Yelena URVANTSEVA KAZ
  • 39: Bo-Reum KIM KOR
  • 42: Ju-Youn LEE KOR
  • 44: Seon-Yeong NOH KOR
  • 47: Mariska HUISMAN NED
  • 50: Janneke ENSING NED
  • 57: Annouk van der WEIJDEN NED
  • 60: Hege BØKKO NOR
  • 61: Mari HEMMER NOR
  • 63: Karolina DOMANSKA-KSYT POL
  • 76: Kaitlyn McGREGOR SUI
  • 77: Brittany BOWE USA
  • 80: Maria LAMB USA
  • 82: Jilleanne ROOKARD USA

Uitslagen mannen

plaats1e 500 meter2e 500 metertop 5 klassement na 1e 500 metertop 5 klassement na 2e 500 meter
1Tae-Bum MO KOR 34.89Jan SMEEKENS NED 35.05Tae-Bum MO KOR 205Tae-Bum MO KOR 285
2Tucker FREDRICKS USA 34.94Tae-Bum MO KOR 35.06Yuya OIKAWA JPN 190Jan SMEEKENS NED 246
3Stefan GROOTHUIS NED 35.01Tucker FREDRICKS USA 35.19Joji KATO JPN 177Joji KATO JPN 213
4Kang-Seok LEE KOR 35.09Kang-Seok LEE KOR 35.21Jan SMEEKENS NED 146Yuya OIKAWA JPN 206
5Yuya OIKAWA JPN 35.13Kyou-Hyuk LEE KOR 35.23 (3)Stefan GROOTHUIS NED 141Tucker FREDRICKS USA 188
6Artur WAS POL 35.16Gilmore JUNIO CAN 35.23 (8)
7Ronald MULDER NED 35.17Mika POUTALA FIN 35.29 (2)
8Dmitry LOBKOV RUS 35.22 (0)Joji KATO JPN 35.29 (5)
9Joji KATO JPN 35.22 (7)Yuji KAMIJO JPN 35.34 (2)
10Michel MULDER NED 35.22 (8)Ryohei HAGA JPN 35.34 (5)
11Gilmore JUNIO CAN 35.24Jesper HOSPES NED 35.35
12Kyou-Hyuk LEE KOR & Pekka KOSKELA FIN 35.28 (9)Pekka KOSKELA FIN 35.40
13 Jamie GREGG CAN 35.46
14Jan SMEEKENS NED 35.34Yuya OIKAWA JPN 35.48
15Markus PUOLAKKA FIN 35.35 (1)Keiichiro NAGASHIMA JPN 35.53 (8)
16Yuji KAMIJO JPN 35.35 (5)Artur WAS POL 35.53 (9)
17Mika POUTALA FIN 35.36Ronald MULDER NED 35.62
18Keiichiro NAGASHIMA JPN 35.39Michel MULDER NED 35.68
19Ryohei HAGA JPN 35.53Dmitry LOBKOV RUS 35.69
20Jamie GREGG CAN 36.44Markus PUOLAKKA FIN DQ
wereldrecordJeremy Wotherspoon (USA) 34,03

plaats1000 meterTop 5 klassement
1Stefan GROOTHUIS NED 1:08.85Stefan GROOTHUIS NED 200
2Kjeld NUIS NED 1:08.92Kjeld NUIS NED 160
3Tae-Bum MO KOR 1:09.29Denny MORRISON CAN 120
4Shani DAVIS USA 1:09.30Shani DAVIS USA 110
5Denny MORRISON CAN 1:09.37Sjoerd de VRIES NED 100
6Samuel SCHWARZ GER 1:09.44
7Sjoerd de VRIES NED 1:09.53
8Brian HANSEN USA 1:09.60
9Pim SCHIPPER NED 1:09.63
10Mikael Flygind LARSEN NOR 1:09.67
11Pekka KOSKELA FIN 1:09.81
12Aleksey YESIN RUS 1:09.88
13Håvard LORENTZEN NOR 1:09.94
14Denis KUZIN KAZ 1:09.96
15Jamie GREGG CAN 1:10.07
16Kyou-Hyuk LEE KOR 1:10.10
17Yevgeny LALENKOV RUS 1:10.11
18Michel MULDER NED 1:10.41
19Mirko Giacomo NENZI ITA 1:11.31
20Aleksandr LEBEDEV RUS DQ
wereldrecordShani Davis (USA) 1.06,42

plaats1500 meterTop 5 klassement
1Wouter OLDE HEUVEL NED 1:45.69Stefan GROOTHUIS NED 145
2Denny MORRISON CAN 1:45.80Shani DAVIS USA 140
3Håvard BØKKO NOR 1:45.97Wouter OLDE HEUVEL NED 136
4Shani DAVIS USA 1:46.21Denny MORRISON CAN 130
5Kjeld NUIS NED 1:46.34Kjeld NUIS NED 110
6Stefan GROOTHUIS NED 1:46.39
7Brian HANSEN USA 1:46.40
8Mark TUITERT NED 1:46.42
9Ivan SKOBREV RUS 1:46.47
10Benjamin MACÉ FRA 1:46.79
11Sjoerd de VRIES NED 1:47.09
12Alexis CONTIN FRA 1:47.16
13Mathieu GIROUX CAN 1:47.43
14Sverre LUNDE PEDERSEN NOR 1:47.55
15Konrad NIEDZWIEDZKI POL 1:47.79
16Yevgeny LALENKOV RUS 1:47.89
17Mikael Flygind LARSEN NOR 1:47.98
18Mirko Giacomo NENZI ITA 1:48.22
19Zbigniew BRODKA POL 1:48.35
20Christoffer Fagerli RUKKE NOR 1:50.03
wereldrecordShani Davis (USA) 1.41,80

plaats5000 meterTop 5 klassement
1Sven KRAMER NED 6:13.83Sven KRAMER NED 180
2Jorrit BERGSMA NED 6:15.40Jorrit BERGSMA NED 180
3Alexis CONTIN FRA 6:17.43Alexis CONTIN FRA 120
4Håvard BØKKO NOR 6:17.88Bob de JONG NED 110
5Jan BLOKHUIJSEN NED 6:18.78Håvard BØKKO NOR 92
6Moritz GEISREITER GER 6:19.31
7Bob de JONG NED 6:19.42
8Ivan SKOBREV RUS 6:19.84
9Douwe de VRIES NED 6:21.10
10Sverre LUNDE PEDERSEN NOR 6:24.44
11Bart SWINGS BEL 6:24.58
12Patrick BECKERT GER 6:25.29
13Shane DOBBIN NZL 6:26.38
14Marco WEBER GER 6:26.40
15Alexej BAUMGÄRTNER GER 6:27.09
16Seung-Hoon LEE KOR 6:27.92
17Jonathan KUCK USA 6:28.12
18Hiroki HIRAKO JPN 6:31.37
19Jordan BELCHOS CAN 6:33.86
20Hyung-Joon JOO KOR 6:37.59
wereldrecordSven Kramer (NED) 6.03,32

plaatsMass startTop 5 klassement
1Seung-Hoon LEE KOR 9:40.51 - 25 puntenSeung-Hoon LEE KOR 100
2Jonathan KUCK USA 9:40.67 - 15 puntenJonathan KUCK USA 80
3Hyung-Joon JOO KOR 9:40.81 - 10 puntenHyung-Joon JOO KOR 70
4Alexis CONTIN FRA 9:41.15 - 6 puntenAlexis CONTIN FRA 60
5Jorrit BERGSMA NED 9:40.86 - 5 puntenJorrit BERGSMA NED 50
6Kristian Reistad FREDRIKSEN NOR 10:13.13 - 5 punten
7Douwe de VRIES NED 9:41.31 - 3 punten
8Trevor MARSICANO USA 10:02.98 - 3 punten
9Patrick BECKERT GER 9:44.49 - 2 punten
10Alexej BAUMGÄRTNER GER 9:48.95 - 1 punt
11Bart SWINGS BEL 9:41.71
12Brian HANSEN USA 9:41.98
13Haralds SILOVS LAT 9:42.92
14Jordan BELCHOS CAN 9:45.69
15Bob de JONG NED 9:49.19
16Jan SZYMANSKI POL 9:49.25
17Dmitry BABENKO KAZ 9:49.66
18Zdenek HASELBERGER CZE 9:49.99
19Philippe RIOPEL CAN 9:50.07
20Moritz GEISREITER GER 9:52.30
21Ferre SPRUYT BEL 9:57.63
22Martin HÄNGGI SUI 9:57.76
23Joshua LOSE AUS 10:04.18
24Milan SÁBLIK CZE 10:14.07
wereldrecord

Uitslagen vrouwen

plaats1e 500 meter2e 500 metertop 5 klassement na 1e 500 metertop 5 klassement na 2e 500 meter
1Sang-Hwa LEE KOR 37.78Jenny WOLF GER 37.98 (4)Sang-Hwa LEE KOR 230Sang-Hwa LEE KOR 310
2Jenny WOLF GER 38.04Sang-Hwa LEE KOR 37.98 (5)Thijsje OENEMA NED 210Jenny WOLF GER 290
3Thijsje OENEMA NED 38.22Nao KODAIRA JPN 37.99Jing YU CHN 200Thijsje OENEMA NED 250
4Nao KODAIRA JPN 38.23Margot BOER NED 38.06Jenny WOLF GER 190Maki TSUJI JPN 220
5Maki TSUJI JPN 38.24Maki TSUJI JPN 38.36Maki TSUJI JPN 170Jing YU CHN 200
6Margot BOER NED 38.28Judith HESSE GER 38.38
7Laurine van RIESSEN NED 38.38Thijsje OENEMA NED 38.45
8Judith HESSE GER 38.49Christine NESBITT CAN 38.47
9Karolina ERBANOVÁ CZE 38.55 (1)Annette GERRITSEN NED 38.53
10Annette GERRITSEN NED 38.55 (2)Karolina ERBANOVÁ CZE 38.55
11Christine NESBITT CAN 38.58Heather RICHARDSON USA 38.71
12Heather RICHARDSON USA 38.67Laurine van RIESSEN NED 38.75
13Miyako SUMIYOSHI JPN 38.81Jennifer PLATE GER 38.86
14Jennifer PLATE GER 38.85Miyako SUMIYOSHI JPN 38.98
15Yekaterina MALYSHEVA RUS 38.86Yekaterina MALYSHEVA RUS 39.02 (4)
16Monique ANGERMÜLLER GER 38.93Hyun-Yung KIM KOR 39.02 (8)
17Yukana NISHINA JPN 38.94Monique ANGERMÜLLER GER 39.03
18Anastasia BUCSIS CAN 39.10Anastasia BUCSIS CAN 39.04
19Hyun-Yung KIM KOR 39.36Svetlana RADKEVICH BLR 39.05
20Olga FATKULINA RUS 39.85Yukana NISHINA JPN 39.12
21 Olga FATKULINA RUS 39.43
wereldrecordJenny Wolf (GER) 37,02

plaats1000 meterTop 5 klassement
1Christine NESBITT CAN 1:14.82Christine NESBITT CAN 200
2Thijsje OENEMA NED 1:16.12 (0)Margot BOER NED 150
3Margot BOER NED 1:16.12 (7)Marrit LEENSTRA NED 130
4Marrit LEENSTRA NED 1:16.29Laurine van RIESSEN NED 100
5Ireen WÜST NED 1:16.38Thijsje OENEMA NED 98
6Karolina ERBANOVÁ CZE 1:16.39
7Laurine van RIESSEN NED 1:16.70
8Judith HESSE GER 1:16.75
9Maki TSUJI JPN 1:16.76
10Yekaterina SHIKHOVA RUS 1:16.98
11Heather RICHARDSON USA 1:17.02
12Brittany BOWE USA 1:17.16
13Yuliya SKOKOVA RUS 1:17.36
14Sang-Hwa LEE KOR 1:17.43
15Miho TAKAGI JPN 1:17.46
16Gabriele HIRSCHBICHLER GER 1:17.57
17Miyako SUMIYOSHI JPN 1:17.58
18Yekaterina LOBYSHEVA RUS 1:17.78
19Shannon REMPEL CAN 1:18.46
20Yekaterina AYDOVA KAZ 1:18.85
wereldrecordCindy Klassen (CAN) 1.13,11

plaats1500 meterTop 5 klassement
1Christine NESBITT CAN 1:56.10Christine NESBITT CAN 180
2Claudia PECHSTEIN GER 1:56.77Ireen WÜST NED 170
3Ireen WÜST NED 1:57.00Claudia PECHSTEIN GER 116
4Martina SÁBLIKOVÁ CZE 1:57.41Marrit LEENSTRA NED 110
5Cindy KLASSEN CAN 1:57.42Diane VALKENBURG NED 85
6Diane VALKENBURG NED 1:57.52
7Marrit LEENSTRA NED 1:57.77
8Linda de VRIES NED 1:57.85
9Yekaterina LOBYSHEVA RUS 1:58.00
10Ida NJÅTUN NOR 1:58.05
11Yevgenia DMITRIEVA RUS 1:58.32
12Margot BOER NED 1:58.33
13Yekaterina SHIKHOVA RUS 1:58.45 (6)
14Yuliya SKOKOVA RUS 1:58.45 (8)
15Miho TAKAGI JPN 1:58.58
16Nao KODAIRA JPN 1:58.77
17Brittany SCHUSSLER CAN 1:58.93
18Monique ANGERMÜLLER GER 1:59.33
19Gabriele HIRSCHBICHLER GER 2:00.40
20Bo-Reum KIM KOR 2:02.58
wereldrecordCindy Klassen (CAN) 1.51,79

plaats3000 meterTop 5 klassement
1Martina SÁBLIKOVÁ CZE 4:03.28Martina SÁBLIKOVÁ CZE 200
2Claudia PECHSTEIN GER 4:03.59Claudia PECHSTEIN GER 150
3Diane VALKENBURG NED 4:05.36Ireen WÜST NED 140
4Ireen WÜST NED 4:05.38Diane VALKENBURG NED 120
5Cindy KLASSEN CAN 4:06.55Linda de VRIES NED 96
6Yevgenia DMITRIEVA RUS 4:07.29
7Masako HOZUMI JPN 4:08.19
8Linda de VRIES NED 4:08.24
9Ida NJÅTUN NOR 4:08.92
10Christine NESBITT CAN 4:09.14
11Stephanie BECKERT GER 4:09.63
12Janneke ENSING NED 4:09.69
13Olga GRAF RUS 4:09.97
14Shiho ISHIZAWA JPN 4:10.31
15Carlijn ACHTEREEKTE NED 4:12.00
16Eriko ISHINO JPN 4:12.01
17Yekaterina LOBYSHEVA RUS 4:12.08
18Ayaka KIKUCHI JPN 4:12.36
19Brittany SCHUSSLER CAN 4:13.44
20Bo-Reum KIM KOR 4:13.61
wereldrecordCindy Klassen (CAN) 3.53,34

plaatsMass startTop 5 klassement
1Mariska HUISMAN NED 7:26.53 - 25 puntenMariska HUISMAN NED 100
2Claudia PECHSTEIN GER 7:26.61 - 25 puntenClaudia PECHSTEIN GER 80
3Bo-Reum KIM KOR 7:26.85 - 10 puntenBo-Reum KIM KOR 70
4Maria LAMB USA 7:27.17 - 7 puntenMaria LAMB USA 60
5Janneke ENSING NED 7:28.04 - 6 puntenJanneke ENSING NED 50
6Jilleanne ROOKARD USA 7:44.10 - 5 punten
7Ivanie BLONDIN CAN 7:27.26 - 3 punten
8Linda de VRIES NED 7:29.09
9Mari HEMMER NOR 7:29.83
10Nicole GARRIDO CAN 7:30.40
11Yelena URVANTSEVA KAZ 7:40.21
12Isabell OST GER 7:42.74
13Kaitlyn McGREGOR SUI 7:45.79
14Karolina DOMANSKA-KSYT POL 7:46.41
15Cindy KLASSEN CAN 7:49.98
wereldrecord
© 2011 - 2018 Flew, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Wereldbeker schaatsen 2017/2018: kalender en uitslagenWereldbeker schaatsen 2017/2018: kalender en uitslagenDe Wereldbeker schaatsen 2017 - 2018 (ISU World Cup Speed Skating 2017/18) is een internationale schaatscompetitie. In d…
Schaatsen: Essent ISU World Cup Heerenveen (2-4 maart 2012)Van 2 tot en met 4 maart 2012 vindt in Thialf Heerenveen de zesde World Cup van het schaatsseizoen 2011 - 2012 plaats. E…
Wereldbeker Schaatsen 2011: Tjeljabinsk, Astana, HeerenveenWereldbeker Schaatsen 2011: Tjeljabinsk, Astana, HeerenveenNa het NK Afstanden schaatsen 2011 -2012 zal de internationale Schaatstop afreizen naar Tjeljabinsk, Astana en Heerenvee…
Tips schaatsen kopenTips bij het kopen van schaatsen. Waar moet je op letten bij de aanschaf van schaatsen? Er zijn veel verschillende soort…
Wereldbeker schaatsen 2013 - 2014: World Cup AstanaWereldbeker schaatsen 2013 - 2014: World Cup AstanaHet derde wereldbekerweekend schaatsen, van het schaatsseizoen 2013 2014, zal van 29 november tot en met 1 december 20…
Bronnen en referenties
  • ISUresults

Reageer op het artikel "World Cup schaatsen Astana 2011-2012: 25-27 november"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Flew
Laatste update: 27-11-2011
Rubriek: Sport
Subrubriek: Overige sport
Bronnen en referenties: 1
Schrijf mee!