InfoNu.nl > Sport > Overige sport > World Cup schaatsen Heerenveen 2012: 2 - 4 maart 2012

World Cup schaatsen Heerenveen 2012: 2 - 4 maart 2012

Alle grote allroundtoernooien zijn geweest en het schaatsseizoen nadert zijn ontknoping. In Heerenveen wordt de één na laatste world cupwedstrijd verreden, maar dit is wel een belangrijke omdat de wereldkampioenschappen per afstand óók in Heerenveen worden verreden.

Nederlandse deelnemers

Mannen

  • 500: Jan Smeekens, Stefan Groothuis, Michel Mulder, Hein Otterspeer en Jesper Hospes.
  • 1000: Stefan Groothuis, Kjeld Nuis, Sjoerd de Vries, Hein Otterspeer en Michel Mulder.
  • 1500: Stefan Groothuis, Kjeld Nuis, Rhian Ket, Koen Verweij en Lars Elgersma.
  • 10.000: Bob de Jong, Jorrit Bergsma, Bob de Vries, Douwe de Vries en Rob Hadders.
  • Mass start: Arjan Stroetinga, Crispijn Ariens, Jorrit Bergsma. Reserve: Koen Verweij.

Vrouwen

  • 500: Thijsje Oenema, Margot Boer, Annette Gerritsen, Laurine van Riessen en Mayon Kuipers.
  • 1000: Marrit Leenstra, Margot Boer, Ireen Wüst, Laurine van Riessen en Annette Gerritsen.
  • 1500: Ireen Wüst, Marrit Leenstra, Diane Valkenburg, Paulien van Deutekom en Margot Boer.
  • 5000: Annouk van der Weijden, Marije Joling, Jorien Voorhuis, Carlijn Achtereekte en Diane Valkenburg.
  • Mass start: Mariska Huisman, Foske Tamar vd Wal en Janneke Ensing. Reserve: Linda de Vries.

Voor de deelnemers op de 5000 en 10.000 meter is dit niet zomaar een World Cupwedstrijd, er staan tickets voor het WK afstanden op het spel!

Loting eerste dag

Mannen

Eerste 500 meter
  • Roman Krech KAZ - Hein Otterspeer NED
  • William Dutton CAN - Markus Puolakka FIN
  • Yuji Kamijo JPN - Ryohei Haga JPN
  • Jesper Hospes NED - Mika Poutala FIN
  • Stefan Groothuis NED - Artur Was POL
  • Gilmore Junio CAN - Michel Mulder NED
  • Dmitry Lobkov RUS - Jamie Gregg CAN
  • Keiichiro Nagashima JPN - Yuya Oikawa JPN
  • Joji Kato JPN - Pekka Koskela FIN
  • Tucker Fredricks USA - Jan Smeekens NED

1500 meter
  • Koen Verweij NED - Rhian Ket NED
  • Mirko Giacomo Nenzi ITA - Bart Swings BEL
  • Yevgeny Lalenkov RUS - Moritz Geisreiter GER
  • Mikael Flygind-Larsen NOR - Denis Kuzin KAZ
  • Zbigniew Brodka POL - Jonathan Kuck USA
  • Alexis Contin FRA - Konrad Niedżwiedzki POL
  • Benjamin Macé FRA - Brian Hansen USA
  • Stefan Groothuis NED - Kjeld Nuis NED
  • Denny Morrison CAN - Ivan Skobrev RUS
  • Shani Davis USA - Håvard Bøkko NOR

Vrouwen

Eerste 500 meter
  • Shuai Qi CHN - Mayon Kuipers NED
  • Anastasia Bucsis CAN - Yukana Nishina JPN
  • Olga Fatkulina RUS - Brittany Bowe USA
  • Judith Hesse GER - Peiyu Jin CHN
  • Miyako Sumiyoshi JPN - Hong Zhang CHN
  • Heather Richardson USA - Laurine van Riessen NED
  • Beixing Wang CHN - Annette Gerritsen NED
  • Maki Tsuji JPN - Margot Boer NED
  • Thijsje Oenema NED - Nao Kodaira JPN
  • Jenny Wolf GER - Jing Yu JPN

5000 meter
  • Ida Njåtun NOR - Marije Joling NED
  • Olga Graf RUS - Eriko Ishino JPN
  • Masako Hozumi JPN - Shiho Ishizawa JPN
  • Diane Valkenburg NED - Yevgeniya Dmitriyeva RUS
  • Stephanie Beckert GER - Cindy Klassen CAN
  • Martina Sábliková CZE - Claudia Pechstein GER

Loting tweede dag

Mannen

Tweede 500 meter
  • Markus PUOLAKKA FIN
  • Alex BOISVERT-LACROIX CAN - Ronald MULDER NED
  • Ryohei HAGA JPN - Tucker FREDRICKS USA
  • Jan SMEEKENS NED - Roman KRECH KAZ
  • Pekka KOSKELA FIN - Jesper HOSPES NED
  • Artur WAS POL - Gilmore JUNIO CAN
  • Mika POUTALA FIN - Joji KATO JPN
  • Yuya OIKAWA JPN - William DUTTON CAN
  • Jamie GREGG CAN - Yuji KAMIJO JPN
  • Michel MULDER NED - Keiichiro NAGASHIMA JPN
  • Hein OTTERSPEER NED - Dmitry LOBKOV RUS

10.000 meter
  • Shane DOBBIN NZL - Marco WEBER GER
  • Alexej BAUMGÄRTNER GER - Patrick BECKERT GER
  • Douwe de VRIES NED - Bart SWINGS BEL
  • Moritz GEISREITER GER - Jonathan KUCK USA
  • Alexis CONTIN FRA - Håvard BØKKO NOR
  • Bob de JONG NED - Jorrit BERGSMA NED

Vrouwen

Tweede 500 meter
  • Olga FATKULINA RUS
  • Yekaterina AYDOVA KAZ - Yukana NISHINA JPN
  • Anastasia BUCSIS CAN - Mayon KUIPERS NED
  • Shuai QI CHN - Miyako SUMIYOSHI JPN
  • Judith HESSE GER - Brittany BOWE USA
  • Annette GERRITSEN NED - Thijsje OENEMA NED
  • Laurine van RIESSEN NED - Maki TSUJI JPN
  • Nao KODAIRA JPN - Beixing WANG CHN
  • Margot BOER NED - Jenny WOLF GER
  • Jing YU CHN - Heather RICHARDSON USA

1500 meter
  • Brittany BOWE USA - Olga GRAF RUS
  • Isabell OST GER - Feifei DONG CHN
  • Heather RICHARDSON USA - Paulien van DEUTEKOM NED
  • Ayaka KIKUCHI JPN - Natalia CZERWONKA POL
  • Margot BOER NED - Hege BØKKO NOR
  • Yuliya SKOKOVA RUS - Yevgenia DMITRIEVA RUS
  • Claudia PECHSTEIN GER - Ida NJÅTUN NOR
  • Diane VALKENBURG NED - Yekaterina LOBYSHEVA RUS
  • Martina SÁBLIKOVÁ CZE - Yekaterina SHIKHOVA RUS
  • Ireen WÜST NED - Marrit LEENSTRA NED

Loting derde dag

Mannen

1000 meter
  • Michel MULDER NED - Hein OTTERSPEER NED
  • Mika POUTALA FIN - Nan WANG CHN
  • Brian HANSEN USA - Roman KRECH KAZ
  • Mirko Giacomo NENZI ITA - Denis KUZIN KAZ
  • Benjamin MACÉ FRA - Mikael Flygind LARSEN NOR
  • Aleksey YESIN RUS - Yevgeny LALENKOV RUS
  • Pekka KOSKELA FIN - Jamie GREGG CAN
  • Sjoerd de VRIES NED - Samuel SCHWARZ GER
  • Denny MORRISON CAN - Kjeld NUIS NED
  • Stefan GROOTHUIS NED - Shani DAVIS USA

Mass start
  • 3 Bram SMALLENBROEK AUT
  • 4 Ferre SPRUYT BEL
  • 5 Bart SWINGS BEL
  • 19 Philippe RIOPEL CAN
  • 8 Jordan BELCHOS CAN
  • 9 Scott BICKERTON CAN
  • 11 Tyler DERRAUGH CAN
  • 22 Longjiang SUN CHN
  • 30 Alexis CONTIN FRA
  • 31 Ewen FERNANDEZ FRA
  • 32 Benjamin MACÉ FRA
  • 33 Alexej BAUMGÄRTNER GER
  • 34 Patrick BECKERT GER
  • 41 Marco WEBER GER
  • 45 Luca STEFANI ITA
  • 59 Crispijn ARIENS NED
  • 60 Jorrit BERGSMA NED
  • 75 Arjan STROETINGA NED
  • 80 Håvard BØKKO NOR
  • 82 Fredrik VAN DER HORST NOR
  • 89 Jan SZYMANSKI POL
  • 96 Aleksandr RUMYANTSEV RUS
  • 97 Ivan SKOBREV RUS
  • 103 Brian HANSEN USA
  • 104 Jonathan KUCK USA
  • 105 Patrick MEEK USA
  • 108 Joshua WOOD USA

Vrouwen

1000 meter
  • Shuai QI CHN - Cindy KLASSEN CAN
  • Ida NJÅTUN NOR - Heike HARTMANN GER
  • Gabriele HIRSCHBICHLER GER - Yekaterina AYDOVA KAZ
  • Nao KODAIRA JPN - Olga FATKULINA RUS
  • Annette GERRITSEN NED - Yuliya SKOKOVA RUS
  • Maki TSUJI JPN - Judith HESSE GER
  • Yekaterina LOBYSHEVA RUS - Brittany BOWE USA
  • Margot BOER NED - Yekaterina SHIKHOVA RUS
  • Heather RICHARDSON USA - Ireen WÜST NED
  • Marrit LEENSTRA NED - Laurine van RIESSEN NED

Mass start
  • 2 Anna ROKITA AUT
  • 3 Nele ARMÉE BEL
  • 4 Jelena PEETERS BEL
  • 6 Tatyana MIKHAILOVA BLR
  • 15 Victoria SPENCE CAN
  • 34 Claudia PECHSTEIN GER
  • 54 Janneke ENSING NED
  • 56 Mariska HUISMAN NED
  • 65 Foske T. van der WAL NED
  • 70 Mari HEMMER NOR
  • 73 Karolina DOMANSKA-KSYT POL
  • 77 Yevgenia DMITRIEVA RUS
  • 79 Olga GRAF RUS
  • 87 Maria LAMB USA
  • 89 Jilleanne ROOKARD USA

Uitslagen mannen

plaats1e 500 meter2e 500 metertop 5 klassement na 1e 500 metertop 5 klassement na 2e 500 meter
1Dmitry LOBKOV RUS 35.11Tucker FREDRICKS USA 35.05Tucker FREDRICKS USA 494Tucker FREDRICKS USA 594
2Hein OTTERSPEER NED 35.14Michel MULDER NED 35.12Tae-Bum MO KOR 477Joji KATO JPN 495
3Keiichiro NAGASHIMA JPN 35.20Joji KATO JPN 35.16Jan SMEEKENS NED 451Tae-Bum MO KOR 477
4Stefan GROOTHUIS NED 35.22Dmitry LOBKOV RUS 35.18Joji KATO JPN 425Jan SMEEKENS NED 475
5Michel MULDER NED 35.25Yuya OIKAWA JPN 35.19Pekka KOSKELA FIN 419Pekka KOSKELA FIN 464
6Jamie GREGG CAN 35.29Pekka KOSKELA FIN 35.20
7Yuya OIKAWA JPN 35.30Keiichiro NAGASHIMA JPN 35.23
8Yuji KAMIJO JPN 35.31Ronald MULDER NED 35.26
9Mika POUTALA FIN 35.33Hein OTTERSPEER NED 35.28
10Artur WAS POL 35.34Mika POUTALA FIN 35.30
11Pekka KOSKELA FIN 35.47Jan SMEEKENS NED 35.31 (3)
12William DUTTON CAN 35.50Jamie GREGG CAN 35.31 (7)
13Joji KATO JPN 35.56Artur WAS POL 35.36
14Jan SMEEKENS NED 35.57 (4)Gilmore JUNIO CAN 35.50
15Gilmore JUNIO CAN 35.57 (5)Yuji KAMIJO JPN 35.53
16Jesper HOSPES NED 35.58Roman KRECH KAZ 35.60
17Roman KRECH KAZ 35.59 (1)Alex BOISVERT-LACROIX CAN 35.65
18Ryohei HAGA JPN 35.59 (3)Ryohei HAGA JPN 35.75
19Tucker FREDRICKS USA 35.71Jesper HOSPES NED 35.88
20Markus PUOLAKKA FIN 35.87Markus PUOLAKKA FIN 35.92
21 William DUTTON CAN 35.99
wereldrecordJeremy Wotherspoon (USA) 34,03

plaats1000 meterTop 5 klassement
1Shani DAVIS USA 1:08.88Stefan GROOTHUIS NED 490
2Stefan GROOTHUIS NED 1:09.00Shani DAVIS USA 450
3Kjeld NUIS NED 1:09.05Kjeld NUIS NED 366
4Michel MULDER NED 1:09.43Sjoerd de VRIES NED 335
5Sjoerd de VRIES NED 1:09.75Denny MORRISON CAN 319
6Aleksey YESIN RUS 1:10.04
7Hein OTTERSPEER NED 1:10.05
8Pekka KOSKELA FIN 1:10.08
9Brian HANSEN USA 1:10.11
10Jamie GREGG CAN 1:10.13
11Mika POUTALA FIN 1:10.14
12Samuel SCHWARZ GER 1:10.18
13Yevgeny LALENKOV RUS 1:10.24
14Denis KUZIN KAZ 1:10.34
15Denny MORRISON CAN 1:10.36
16Mikael Flygind LARSEN NOR 1:10.37
17Mirko Giacomo NENZI ITA 1:10.46
18Benjamin MACÉ FRA 1:10.85
19Roman KRECH KAZ 1:11.12
20Nan WANG CHN 1:11.17
wereldrecordShani Davis (USA) 1.06,42

plaats1500 meterTop 5 klassement
1Shani DAVIS USA 1:46.89Shani DAVIS USA 380
2Kjeld NUIS NED 1:46.98Håvard BØKKO NOR 322
3Håvard BØKKO NOR 1:47.21Kjeld NUIS NED 310
4Brian HANSEN USA 1:47.23Stefan GROOTHUIS NED 286
5Stefan GROOTHUIS NED 1:47.28Ivan SKOBREV RUS 283
6Ivan SKOBREV RUS 1:47.37
7Denny MORRISON CAN 1:47.44
8Bart SWINGS BEL 1:47.61
9Koen VERWEIJ NED 1:47.77
10Konrad NIEDZWIEDZKI POL 1:47.80
11Benjamin MACÉ FRA 1:47.96
12Alexis CONTIN FRA 1:48.06
13Jonathan KUCK USA 1:48.08
14Zbigniew BRODKA POL 1:48.33
15Rhian KET NED 1:48.42
16Yevgeny LALENKOV RUS 1:48.63
17Denis KUZIN KAZ 1:49.03
18Mirko Giacomo NENZI ITA 1:49.19
19Moritz GEISREITER GER 1:49.76
20Mikael Flygind LARSEN NOR 1:50.35
wereldrecordShani Davis (USA) 1.41,80

plaats10000 meterTop 5 klassement
1Bob de JONG NED 12:58.47Bob de JONG NED 390
2Jorrit BERGSMA NED 12:59.34Jorrit BERGSMA NED 360
3Håvard BØKKO NOR 13:11.95Sven KRAMER NED 290
4Douwe de VRIES NED 13:14.40Håvard BØKKO NOR 272
5Bart SWINGS BEL 13:21.44Alexis CONTIN FRA 260
6Alexis CONTIN FRA 13:22.99
7Marco WEBER GER 13:23.06
8Patrick BECKERT GER 13:23.73
9Moritz GEISREITER GER 13:25.13
10Jonathan KUCK USA 13:25.28
11Alexej BAUMGÄRTNER GER 13:26.87
12Shane DOBBIN NZL 13:28.07
wereldrecordSven Kramer (NED) 12.41,69

plaatsMass startTop 5 klassement
1Jonathan KUCK USA 10:09.89Jonathan KUCK USA 180
2Arjan STROETINGA NED 10:10.25Alexis CONTIN FRA 130
3Alexis CONTIN FRA 10:10.31Seung-Hoon LEE KOR 100
4Dmitry BABENKO KAZ 10:35.73Arjan STROETINGA NED 80
5Alexej BAUMGÄRTNER GER 10:32.63Alexej BAUMGÄRTNER GER 78
6Ivan SKOBREV RUS 10:10.77
7Bart SWINGS BEL 10:10.86
8Patrick BECKERT GER 10:14.33
9Jan SZYMANSKI POL 10:40.42
10Crispijn ARIENS NED 10:10.92
11Shane DOBBIN NZL 10:30.23
12Fredrik VAN DER HORST NOR 10:43.07
13Marco WEBER GER 10:11.00
14Philippe RIOPEL CAN 10:11.32
15Brian HANSEN USA 10:11.65
16Jorrit BERGSMA NED 10:12.07
17Longjiang SUN CHN 10:12.69
18Tyler DERRAUGH CAN 10:14.43
19Scott BICKERTON CAN 10:14.61
20Benjamin MACÉ FRA 10:14.65
21Aleksandr RUMYANTSEV RUS 10:16.30
22Ferre SPRUYT BEL 10:18.87
23Bram SMALLENBROEK AUT 10:37.94
24Joshua WOOD USA 10:39.06
wereldrecord

Uitslagen vrouwen

plaats1e 500 meter2e 500 metertop 5 klassement na 1e 500 metertop 5 klassement na 2e 500 meter
1Jing YU CHN 38.03Jenny WOLF GER 37.93Sang-Hwa LEE KOR 650Jenny WOLF GER 674
2Margot BOER NED 38.30Jing YU CHN 38.01Jing YU CHN 580Jing YU CHN 660
3Heather RICHARDSON USA 38.51Heather RICHARDSON USA 38.28Jenny WOLF GER 574Sang-Hwa LEE KOR 650
4Jenny WOLF GER 38.56 (1)Margot BOER NED 38.42Thijsje OENEMA NED 428Nao KODAIRA JPN 457
5Nao KODAIRA JPN 38.56 (3)Maki TSUJI JPN 38.52Nao KODAIRA JPN 425Margot BOER NED 452
6Beixing WANG CHN 38.57Beixing WANG CHN 38.54
7Maki TSUJI JPN 38.60Miyako SUMIYOSHI JPN 38.72
8Thijsje OENEMA NED 38.89Yekaterina AYDOVA KAZ 38.73
9Laurine van RIESSEN NED 38.90Nao KODAIRA JPN 38.73 (9)
10Annette GERRITSEN NED 38.91Mayon KUIPERS NED 38.88 (1)
11Judith HESSE GER 38.96Laurine van RIESSEN NED 38.88 (6)
12Peiyu JIN CHN 39.00 (3)Anastasia BUCSIS CAN 38.89
13Brittany BOWE USA 39.00 (9)Shuai QI CHN 38.93
14Shuai QI CHN 39.16Thijsje OENEMA NED 39.05
15Miyako SUMIYOSHI JPN 39.17Annette GERRITSEN NED 39.06
16Anastasia BUCSIS CAN 39.21Judith HESSE GER 39.10
17Mayon KUIPERS NED 39.27Olga FATKULINA RUS 39.11
18Yukana NISHINA JPN 39.52 (5)Brittany BOWE USA 39.17
19Olga FATKULINA RUS 39.52 (6)Yukana NISHINA JPN 39.39
wereldrecordJing Yu(GER) 36,94

plaats1000 meterTop 5 klassement
1Heather RICHARDSON USA 1:15.82Christine NESBITT CAN 400
2Ireen WÜST NED 1:16.48Marrit LEENSTRA NED 375
3Marrit LEENSTRA NED 1:16.54Heather RICHARDSON USA 339
4Margot BOER NED 1:16.55Ireen WÜST NED 314
5Brittany BOWE USA 1:16.85Margot BOER NED 290
6Yekaterina AYDOVA KAZ 1:16.93
7Nao KODAIRA JPN 1:17.45 (1)
8Annette GERRITSEN NED 1:17.45 (4)
9Yekaterina SHIKHOVA RUS 1:17.49
10Maki TSUJI JPN 1:17.56
11Yuliya SKOKOVA RUS 1:17.63
12Olga FATKULINA RUS 1:17.92
13Ida NJÅTUN NOR 1:18.24
14Laurine van RIESSEN NED 1:18.28
15Yekaterina LOBYSHEVA RUS 1:18.33
16Cindy KLASSEN CAN 1:18.36
17Gabriele HIRSCHBICHLER GER 1:18.49
18Judith HESSE GER 1:18.76
19Heike HARTMANN GER 1:18.81
20Shuai QI CHN 1:19.65
wereldrecordChristine Nesbitt (CAN) 1.12,68

plaats1500 meterTop 5 klassement
1Ireen WÜST NED 1:56.01Ireen WÜST NED 450
2Marrit LEENSTRA NED 1:57.35Christine NESBITT CAN 360
3Diane VALKENBURG NED 1:58.05Marrit LEENSTRA NED 281
4Yekaterina SHIKHOVA RUS 1:58.10Diane VALKENBURG NED 229
5Margot BOER NED 1:58.32Yekaterina SHIKHOVA RUS 222
6Heather RICHARDSON USA 1:58.86
7Yuliya SKOKOVA RUS 1:59.39
8Hege BØKKO NOR 1:59.40
9Ida NJÅTUN NOR 1:59.45
10Natalia CZERWONKA POL 1:59.82
11Yevgenia DMITRIEVA RUS 2:00.05
12Olga GRAF RUS 2:00.18
13Yekaterina LOBYSHEVA RUS 2:00.39
14Ayaka KIKUCHI JPN 2:00.53
15Brittany BOWE USA 2:00.95
16Paulien van DEUTEKOM NED 2:02.80
17Isabell OST GER 2:03.19
18Feifei DONG CHN 2:05.87
wereldrecordCindy Klassen (CAN) 1.51,79

Nederlandse schaatster Paulien van Deutekom maakte na het rijden van deze 1500 meter bekend dat zij stopt met het professionele schaatsen. De 1500 meter in Thialf was haar laatste wedstrijd.

plaats5000 meterTop 5 klassement
1Martina SÁBLIKOVÁ CZE 6:52.50Martina SÁBLIKOVÁ CZE 500
2Stephanie BECKERT GER 6:53.36Claudia PECHSTEIN GER 300
3Claudia PECHSTEIN GER 7:05.37Stephanie BECKERT GER 290
4Masako HOZUMI JPN 7:10.61Diane VALKENBURG NED 220
5Olga GRAF RUS 7:11.61Cindy KLASSEN CAN 215
6Eriko ISHINO JPN 7:14.71
7Diane VALKENBURG NED 7:14.96
8Shiho ISHIZAWA JPN 7:15.56
9Marije JOLING NED 7:16.50
10Cindy KLASSEN CAN 7:19.55
11Yevgenia DMITRIEVA RUS 7:25.60
12Ida NJÅTUN NOR 7:25.95
wereldrecordMartina Sablikova (CHZ) 6.42,66

plaatsMass startTop 5 klassement
1Mariska HUISMAN NED 8:23.46Mariska HUISMAN NED 200
2Claudia PECHSTEIN GER 8:24.13Claudia PECHSTEIN GER 160
3Foske T. van der WAL NED 8:23.47Maria LAMB USA 110
4Anna ROKITA AUT 8:24.43Janneke ENSING NED 85
5Maria LAMB USA 8:24.27Foske T. van der WAL NED 70
6Yevgenia DMITRIEVA RUS 8:25.51
7Janneke ENSING NED 8:25.58
8Olga GRAF RUS 8:25.65
9Karolina DOMANSKA-KSYT POL 8:26.65
10Tatyana MIKHAILOVA BLR 8:26.70
11Nele ARMÉE BEL 8:28.12
12Jelena PEETERS BEL 8:34.93
13Mari HEMMER NOR 8:38.76
14Victoria SPENCE CAN 8:46.01
wereldrecord
© 2012 - 2018 Flew, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Schaatsen: Essent ISU World Cup Heerenveen (2-4 maart 2012)Van 2 tot en met 4 maart 2012 vindt in Thialf Heerenveen de zesde World Cup van het schaatsseizoen 2011 - 2012 plaats. E…
Wereldbeker schaatsen 2017/2018: kalender en uitslagenWereldbeker schaatsen 2017/2018: kalender en uitslagenDe Wereldbeker schaatsen 2017 - 2018 (ISU World Cup Speed Skating 2017/18) is een internationale schaatscompetitie. In d…
Wereldbeker programma schaatsen 2014 - 2015Wereldbeker programma schaatsen 2014 - 2015De schaatskalender 2014-2015 is begonnen op 11 januari 2014 in Hamar. In Hamar werd de Essent EK allround verreden. De s…
NK schaatsen allround december 2008: opvallende feitenNK schaatsen allround december 2008: opvallende feitenOp 27 en 28 december 2008 wordt in Thialf Heerenveen het Aegon NK schaatsen allround verreden. In dit artikel vindt u op…
Wereldbeker Schaatsen 2011: Tjeljabinsk, Astana, HeerenveenWereldbeker Schaatsen 2011: Tjeljabinsk, Astana, HeerenveenNa het NK Afstanden schaatsen 2011 -2012 zal de internationale Schaatstop afreizen naar Tjeljabinsk, Astana en Heerenvee…
Bronnen en referenties
  • Schaatsen.nl
  • ISUresults.eu

Reageer op het artikel "World Cup schaatsen Heerenveen 2012: 2 - 4 maart 2012"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Flew
Laatste update: 04-03-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Overige sport
Bronnen en referenties: 2
Schrijf mee!