InfoNu.nl > Sport > Overige sport > World Cup schaatsen Berlijn 2012: 9-11 maart 2012

World Cup schaatsen Berlijn 2012: 9-11 maart 2012

De World Cup finale wordt dit jaar verreden van 9 tot en met 11 maart op de ijsbaan van Berlijn. Er zijn extra wereldbekerpunten te verdienen, in plaats van 100, kan de winnaar van een afstand nu 150 punten bijschrijven. Voor de Nederlanders heeft deze wedstrijd ook nog een ander doel: plaatsing voor de WK Afstanden.

Loting eerste dag

Mannen

Eerste 500 meter
  • Aleksey YESIN RUS - Alex BOISVERT-LACROIX CAN
  • William DUTTON CAN - Nan WANG CHN
  • Hein OTTERSPEER NED - Ryohei HAGA JPN
  • Jesper HOSPES NED - Kyou-Hyuk LEE KOR
  • Yuji KAMIJO JPN - Ronald MULDER NED
  • Gilmore JUNIO CAN - Mika POUTALA FIN
  • Jamie GREGG CAN - Artur WAS POL
  • Michel MULDER NED - Kang-Seok LEE KOR
  • Yuya OIKAWA JPN - Dmitry LOBKOV RUS
  • Pekka KOSKELA FIN - Keiichiro NAGASHIMA JPN
  • Tae-Bum MO KOR - Jan SMEEKENS NED
  • Tucker FREDRICKS USA - Joji KATO JPN

1500 meter
  • Håvard LORENTZEN NOR - Dmitry BABENKO KAZ
  • Yevgeny LALENKOV RUS - Denis YUSKOV RUS
  • Bart SWINGS BEL - Koen VERWEIJ NED
  • Lucas MAKOWSKY CAN - Jonathan KUCK USA
  • Zbigniew BRODKA POL - Sjoerd de VRIES NED
  • Alexis CONTIN FRA - Sverre LUNDE PEDERSEN NOR
  • Mark TUITERT NED - Konrad NIEDZWIEDZKI POL
  • Brian HANSEN USA - Benjamin MACÉ FRA
  • Ivan SKOBREV RUS - Denny MORRISON CAN
  • Kjeld NUIS NED - Stefan GROOTHUIS NED
  • Shani DAVIS USA - Håvard BØKKO NOR

Vrouwen

Eerste 500 meter
  • Danielle WOTHERSPOON CAN
  • Jennifer PLATE GER - Yukana NISHINA JPN
  • Brittany BOWE USA - Olga FATKULINA RUS
  • Karolina ERBANOVÁ CZE - Anastasia BUCSIS CAN
  • Peiyu JIN CHN - Hong ZHANG CHN
  • Christine NESBITT CAN - Judith HESSE GER
  • Laurine van RIESSEN NED - Miyako SUMIYOSHI JPN
  • Beixing WANG CHN - Annette GERRITSEN NED
  • Maki TSUJI JPN - Heather RICHARDSON USA
  • Margot BOER NED - Thijsje OENEMA NED
  • Sang-Hwa LEE KOR - Nao KODAIRA JPN
  • Jenny WOLF GER - Jing YU CHN

3000 meter
  • Isabell OST GER - Bente KRAUS GER
  • Brittany SCHUSSLER CAN - Marije JOLING NED
  • Ayaka KIKUCHI JPN - Jorien VOORHUIS NED
  • Ida NJÅTUN NOR - Jilleanne ROOKARD USA
  • Eriko ISHINO JPN - Annouk van der WEIJDEN NED
  • Olga GRAF RUS - Shiho ISHIZAWA JPN
  • Linda de VRIES NED - Yevgenia DMITRIEVA RUS
  • Cindy KLASSEN CAN - Masako HOZUMI JPN
  • Stephanie BECKERT GER - Diane VALKENBURG NED
  • Martina SÁBLIKOVÁ CZE - Claudia PECHSTEIN GER

Loting tweede dag

Mannen

Tweede 500 meter
  • Ryohei HAGA JPN - William DUTTON CAN
  • Alex BOISVERT-LACROIX CAN - Gilmore JUNIO CAN
  • Nan WANG CHN - Yuji KAMIJO JPN
  • Joji KATO JPN - Aleksey YESIN RUS
  • Keiichiro NAGASHIMA JPN - Jesper HOSPES NED
  • Artur WAS POL - Yuya OIKAWA JPN
  • Mika POUTALA FIN - Tucker FREDRICKS USA
  • Kyou-Hyuk LEE KOR - Michel MULDER NED
  • Dmitry LOBKOV RUS - Hein OTTERSPEER NED
  • Jan SMEEKENS NED - Tae-Bum MO KOR
  • Kang-Seok LEE KOR - Pekka KOSKELA FIN
  • Ronald MULDER NED - Jamie GREGG CAN

5000 meter
  • Roger SCHNEIDER SUI
  • Hiroki HIRAKO JPN - Ewen FERNANDEZ FRA
  • Denis YUSKOV RUS - Jordan BELCHOS CAN
  • Dmitry BABENKO KAZ - Seung-Hoon LEE KOR
  • Shane DOBBIN NZL - Sverre LUNDE PEDERSEN NOR
  • Marco WEBER GER - Ivan SKOBREV RUS
  • Patrick BECKERT GER - Alexej BAUMGÄRTNER GER
  • Bart SWINGS BEL - Jonathan KUCK USA
  • Douwe de VRIES NED - Jan BLOKHUIJSEN NED
  • Alexis CONTIN FRA - Moritz GEISREITER GER
  • Sven KRAMER NED - Håvard BØKKO NOR
  • Bob de JONG NED - Jorrit BERGSMA NED

Vrouwen

Tweede 500 meter
  • Yekaterina AYDOVA KAZ - Danielle WOTHERSPOON CAN
  • Yukana NISHINA JPN - Brittany BOWE USA
  • Judith HESSE GER - Jennifer PLATE GER
  • Annette GERRITSEN NED - Laurine van RIESSEN NED
  • Miyako SUMIYOSHI JPN - Karolina ERBANOVÁ CZE
  • Anastasia BUCSIS CAN - Peiyu JIN CHN
  • Olga FATKULINA RUS - Maki TSUJI JPN
  • Heather RICHARDSON USA - Beixing WANG CHN
  • Nao KODAIRA JPN - Margot BOER NED
  • Hong ZHANG CHN - Christine NESBITT CAN
  • Thijsje OENEMA NED - Jenny WOLF GER
  • Jing YU CHN - Sang-Hwa LEE KOR

1500 meter
  • Bo-Reum KIM KOR - Kali CHRIST CAN
  • Brittany SCHUSSLER CAN - Miho TAKAGI JPN
  • Natalia CZERWONKA POL - Ayaka KIKUCHI JPN
  • Linda de VRIES NED - Hege BØKKO NOR
  • Yevgenia DMITRIEVA RUS - Cindy KLASSEN CAN
  • Yekaterina LOBYSHEVA RUS - Ida NJÅTUN NOR
  • Martina SÁBLIKOVÁ CZE - Yuliya SKOKOVA RUS
  • Diane VALKENBURG NED - Yekaterina SHIKHOVA RUS
  • Christine NESBITT CAN - Marrit LEENSTRA NED

Loting derde dag

Mannen

1000 meter
  • Håvard BØKKO NOR
  • Roman KRECH KAZ - Hein OTTERSPEER NED
  • Mirko Giacomo NENZI ITA - Mika POUTALA FIN
  • Mikael Flygind LARSEN NOR - Denis KUZIN KAZ
  • Benjamin MACÉ FRA - Håvard LORENTZEN NOR
  • Brian HANSEN USA - Michel MULDER NED
  • Dmitry LOBKOV RUS - Yevgeny LALENKOV RUS
  • Jamie GREGG CAN - Aleksey YESIN RUS
  • Tae-Bum MO KOR - Pekka KOSKELA FIN
  • Denny MORRISON CAN - Samuel SCHWARZ GER
  • Kjeld NUIS NED - Sjoerd de VRIES NED
  • Stefan GROOTHUIS NED - Shani DAVIS USA

Ploegenachtervolging
  • Germany - USA
  • Netherlands - Korea

Mass Start
  • 68 Jonathan KUCK USA
  • 12 Alexis CONTIN FRA
  • 27 Seung-Hoon LEE KOR
  • 48 Arjan STROETINGA NED
  • 18 Alexej BAUMGÄRTNER GER
  • 28 Hyung-Joon JOO KOR
  • 21 Dmitry BABENKO KAZ
  • 17 Patrick BECKERT GER
  • 1 Bart SWINGS BEL
  • 41 Jorrit BERGSMA NED
  • 58 Jan SZYMANSKI POL
  • 67 Brian HANSEN USA
  • 47 Crispijn ARIENS NED
  • 54 Shane DOBBIN NZL
  • 7 Philippe RIOPEL CAN
  • 19 Marco WEBER GER
  • 2 Jordan BELCHOS CAN
  • 43 Bob de JONG NED
  • 51 Håvard BØKKO NOR
  • 5 Denny MORRISON CAN

Vrouwen

1000 meter
  • Miho TAKAGI JPN - Kali CHRIST CAN
  • Yekaterina AYDOVA KAZ - Peiyu JIN CHN
  • Judith HESSE GER - Olga FATKULINA RUS
  • Yuliya SKOKOVA RUS - Hong ZHANG CHN
  • Jing YU CHN - Thijsje OENEMA NED
  • Annette GERRITSEN NED - Nao KODAIRA JPN
  • Yekaterina LOBYSHEVA RUS - Karolina ERBANOVÁ CZE
  • Brittany BOWE USA - Maki TSUJI JPN
  • Laurine van RIESSEN NED - Yekaterina SHIKHOVA RUS
  • Heather RICHARDSON USA - Margot BOER NED
  • Christine NESBITT CAN - Marrit LEENSTRA NED

Ploegenachtervolging
  • Korea - Poland
  • Russia - Canada

Mass Start
  • 230 Mariska HUISMAN NED
  • 212 Claudia PECHSTEIN GER
  • 249 Maria LAMB USA
  • 231 Foske T. van der WAL NED
  • 216 Bo-Reum KIM KOR
  • 265 Anna ROKITA AUT
  • 239 Karolina DOMANSKA-KSYT POL
  • 235 Mari HEMMER NOR
  • 250 Brooke LOCHLAND AUS
  • 200 Tatyana MIKHAILOVA BLR
  • 251 Nicole GARRIDO CAN
  • 82 Isabell OST GER
  • 202 Christine NESBITT CAN

Uitslagen mannen

plaats1e 500 meter2e 500 metertop 5 klassement na 1e 500 metertop 5 klassement na 2e 500 meter
1Jamie GREGG CAN 35.06Michel MULDER NED 35.01Tucker FREDRICKS USA 610Tae-Bum MO KOR 702
2Pekka KOSKELA FIN 35.07Tae-Bum MO KOR 35.04Pekka KOSKELA FIN 584Pekka KOSKELA FIN 674
3Tae-Bum MO KOR 35.17Jan SMEEKENS NED 35.08Tae-Bum MO KOR 582Tucker FREDRICKS USA 646
4Ronald MULDER NED 35.19Pekka KOSKELA FIN 35.11Jan SMEEKENS NED 520Jan SMEEKENS NED 625
5Kang-Seok LEE KOR 35.28Jamie GREGG CAN 35.14Joji KATO JPN 507Joji KATO JPN 547
6Jan SMEEKENS NED 35.29Keiichiro NAGASHIMA JPN 35.19
7Hein OTTERSPEER NED 35.33Joji KATO JPN 35.22
8Michel MULDER NED 35.34Tucker FREDRICKS USA 35.27
9Dmitry LOBKOV RUS 35.35Yuya OIKAWA JPN 35.33
10Kyou-Hyuk LEE KOR 35.37Mika POUTALA FIN 35.34
11Mika POUTALA FIN 35.39 (0)Nan WANG CHN 35.37
12Artur WAS POL 35.39 (7)Dmitry LOBKOV RUS 35.38 (1)
13Keiichiro NAGASHIMA JPN 35.40Aleksey YESIN RUS 35.38 (6)
14Tucker FREDRICKS USA 35.43Hein OTTERSPEER NED & Jesper HOSPES NED 35.38 (7)
15Yuya OIKAWA JPN 35.49
16Joji KATO JPN 35.51Ronald MULDER NED 35.40
17Jesper HOSPES NED 35.54Gilmore JUNIO CAN 35.42
18Aleksey YESIN RUS 35.55Kang-Seok LEE KOR 35.43
19Yuji KAMIJO JPN 35.65Kyou-Hyuk LEE KOR 35.48
20Gilmore JUNIO CAN 35.76Yuji KAMIJO JPN 35.49
21William DUTTON CAN 35.77Artur WAS POL 35.58
22Nan WANG CHN 35.85Alex BOISVERT-LACROIX CAN 35.67
23Alex BOISVERT-LACROIX CAN 35.97William DUTTON CAN 35.69
24Ryohei HAGA JPN 36.13Ryohei HAGA JPN 35.84
wereldrecordJeremy Wotherspoon (USA) 34,03

plaats1000 meterTop 5 klassement
1Shani DAVIS USA 1:09.24Shani DAVIS USA 600
2Kjeld NUIS NED 1:09.36Stefan GROOTHUIS NED 580
3Tae-Bum MO KOR 1:09.37Kjeld NUIS NED 486
4Stefan GROOTHUIS NED 1:09.46Denny MORRISON CAN 394
5Denny MORRISON CAN 1:09.60Sjoerd de VRIES NED 359
6Jamie GREGG CAN 1:09.61
7Hein OTTERSPEER NED 1:09.62
8Aleksey YESIN RUS 1:09.75
9Michel MULDER NED 1:09.91
10Brian HANSEN USA 1:10.05
11Sjoerd de VRIES NED 1:10.19
12Samuel SCHWARZ GER 1:10.29
13Benjamin MACÉ FRA 1:10.35
14Yevgeny LALENKOV RUS 1:10.43
15Håvard BØKKO NOR 1:10.61
16Roman KRECH KAZ 1:10.68
17Mikael Flygind LARSEN NOR 1:10.70
18Dmitry LOBKOV RUS 1:10.76
19Denis KUZIN KAZ 1:10.88
20Mika POUTALA FIN 1:10.89
21Håvard LORENTZEN NOR 1:11.18
22Pekka KOSKELA FIN 1:12.49
23Mirko Giacomo NENZI ITA DQ
wereldrecordShani Davis (USA) 1.06,42

plaats1500 meterTop 5 klassement
1Håvard BØKKO NOR 1:47.49åvard BØKKO NOR 472
2Kjeld NUIS NED 1:47.69Kjeld NUIS NED 430
3Koen VERWEIJ NED 1:47.72 (7)Shani DAVIS USA 425
4Mark TUITERT NED 1:47.72 (8)Denny MORRISON CAN 312
5Konrad NIEDZWIEDZKI POL 1:47.77Ivan SKOBREV RUS 301
6Shani DAVIS USA 1:47.85
7Brian HANSEN USA 1:48.32
8Jonathan KUCK USA 1:48.36
9Denny MORRISON CAN 1:48.37
10Benjamin MACÉ FRA 1:48.49
11Alexis CONTIN FRA 1:48.55
12Zbigniew BRODKA POL 1:48.61
13Ivan SKOBREV RUS 1:48.68
14Sverre LUNDE PEDERSEN NOR 1:48.69 (0)
15Stefan GROOTHUIS NED 1:48.69 (7)
16Sjoerd de VRIES NED 1:48.88
17Yevgeny LALENKOV RUS 1:48.90
18Denis YUSKOV RUS 1:48.95
19Bart SWINGS BEL 1:49.21
20Lucas MAKOWSKY CAN 1:49.68
21Dmitry BABENKO KAZ 1:50.12
22Håvard LORENTZEN NOR 1:51.23
wereldrecordShani Davis (USA) 1.41,80

plaats5000 meterTop 5 klassement
1Sven KRAMER NED 6:14.69Bob de JONG NED 510
2Bob de JONG NED 6:17.83Sven KRAMER NED 440
3Jonathan KUCK USA 6:19.98Jorrit BERGSMA NED 435
4Jan BLOKHUIJSEN NED 6:20.27Håvard BØKKO NOR 308
5Jorrit BERGSMA NED 6:20.93Alexis CONTIN FRA 300
6Douwe de VRIES NED 6:22.67
7Alexis CONTIN FRA 6:23.80
8Håvard BØKKO NOR 6:23.82
9Ivan SKOBREV RUS 6:25.88
10Moritz GEISREITER GER 6:26.07
11Patrick BECKERT GER 6:28.22
12Marco WEBER GER 6:28.35
13Bart SWINGS BEL 6:28.46
14Denis YUSKOV RUS 6:28.49
15Shane DOBBIN NZL 6:28.90
16Alexej BAUMGÄRTNER GER 6:29.53
17Sverre LUNDE PEDERSEN NOR 6:29.86
18Jordan BELCHOS CAN 6:31.07
19Seung-Hoon LEE KOR 6:31.11
20Dmitry BABENKO KAZ 6:32.45
21Hiroki HIRAKO JPN 6:35.52
22Ewen FERNANDEZ FRA 6:37.69
23Roger SCHNEIDER SUI 6:42.99
wereldrecordSven Kramer (NED) 6.03,32

plaatsMass startTop 5 klassement
1Jorrit BERGSMA NED 10:39.27Alexis CONTIN FRA 250
2Alexis CONTIN FRA 10:43.14Jorrit BERGSMA NED 212
3Arjan STROETINGA NED 10:43.82 Jonathan KUCK USA 196
4Marco WEBER GER 10:44.61Arjan STROETINGA NED 185
5Seung-Hoon LEE KOR 10:45.52Seung-Hoon LEE KOR 175
6Jan SZYMANSKI POL 10:44.80
7Shane DOBBIN NZL 10:45.99
8Jordan BELCHOS CAN 10:48.33
9Philippe RIOPEL CAN 11:05.74
10Alexej BAUMGÄRTNER GER 11:07.64
11Hyung-Joon JOO KOR 10:45.86
12Crispijn ARIENS NED 10:46.66
13Dmitry BABENKO KAZ 10:48.02
14Jonathan KUCK USA 10:49.90
15Brian HANSEN USA 11:24.67
wereldrecord

plaatsPloegenachtervolgingTop 5 klassement
1Netherlands NED 3:43.94Netherlands NED 374
2Korea KOR 3:44.04Korea KOR 340
3USA USA 3:45.44Germany GER 300
4Germany GER 3:45.51USA USA 281
5 Russia RUS 150
wereldrecordNederland (Kramer, Verheijen, Wennemars) 3.37,80

Uitslagen vrouwen

plaats1e 500 meter2e 500 metertop 5 klassement na 1e 500 metertop 5 klassement na 2e 500 meter
1Jing YU CHN 37.94Jing YU CHN 37.63Jing YU CHN 810Jing YU CHN 960
2Sang-Hwa LEE KOR 38.00Sang-Hwa LEE KOR 37.66Jenny WOLF GER 779Sang-Hwa LEE KOR 890
3Jenny WOLF GER 38.37Christine NESBITT CAN 38.17Sang-Hwa LEE KOR 770Jenny WOLF GER 869
4Christine NESBITT CAN 38.39Jenny WOLF GER 38.22Margot BOER NED 527Margot BOER NED 555
5Margot BOER NED 38.48Beixing WANG CHN 38.28Thijsje OENEMA NED 489Thijsje OENEMA NED 534
6Thijsje OENEMA NED 38.51 (2)Thijsje OENEMA NED 38.34
7Beixing WANG CHN 38.51 (7)Hong ZHANG CHN 38.51
8Hong ZHANG CHN 38.59Heather RICHARDSON USA 38.54
9Nao KODAIRA JPN 38.64Maki TSUJI JPN 38.55
10Heather RICHARDSON USA 38.72Margot BOER NED 38.62
11Maki TSUJI JPN 38.75Peiyu JIN CHN 38.63
12Peiyu JIN CHN 38.78 (3)Miyako SUMIYOSHI JPN 38.66
13Karolina ERBANOVÁ CZE 38.78 (7)Nao KODAIRA JPN 38.72
14Olga FATKULINA RUS 38.83Annette GERRITSEN NED 38.83
15Anastasia BUCSIS CAN 38.88Olga FATKULINA RUS 38.84
16Miyako SUMIYOSHI JPN 38.89 (3)Anastasia BUCSIS CAN 38.88
17Laurine van RIESSEN NED 38.89 (6)Jennifer PLATE GER 38.97
18Annette GERRITSEN NED 38.94Judith HESSE GER 39.04
19Jennifer PLATE GER 39.17Laurine van RIESSEN NED 39.05 (3)
20Judith HESSE GER 39.25Karolina ERBANOVÁ CZE 39.05 (9)
21Brittany BOWE USA 39.42Brittany BOWE USA 39.19
22Danielle WOTHERSPOON CAN 39.51Danielle WOTHERSPOON CAN 39.32
23Yukana NISHINA JPN 39.80Yukana NISHINA JPN 39.42
23 Yekaterina AYDOVA KAZ 39.54
wereldrecordJing Yu(GER) 36,94

plaats1000 meterTop 5 klassement
1Christine NESBITT CAN 1:15.04Christine NESBITT CAN 550
2Heather RICHARDSON USA 1:15.77Heather RICHARDSON USA 459
3Hong ZHANG CHN 1:15.83Marrit LEENSTRA NED 420
4Jing YU CHN 1:16.06Margot BOER NED 365
5Margot BOER NED 1:16.20Ireen WÜST NED 314
6Marrit LEENSTRA NED 1:16.22
7Laurine van RIESSEN NED 1:16.82
8Thijsje OENEMA NED 1:16.96
9Annette GERRITSEN NED 1:17.29
10Miho TAKAGI JPN 1:17.32
11Brittany BOWE USA 1:17.42
12Nao KODAIRA JPN 1:17.45
13Yuliya SKOKOVA RUS 1:17.47 (2)
14Yekaterina AYDOVA KAZ 1:17.47 (9)
15Kali CHRIST CAN 1:17.52
16Yekaterina SHIKHOVA RUS 1:17.54
17Olga FATKULINA RUS 1:17.64
18Yekaterina LOBYSHEVA RUS 1:17.67
19Maki TSUJI JPN 1:18.68
20Peiyu JIN CHN 1:18.98
wereldrecordChristine Nesbitt (CAN) 1.12,68

plaats1500 meterTop 5 klassement
1Christine NESBITT CAN 1:56.77Christine NESBITT CAN 510
2Marrit LEENSTRA NED 1:56.93Ireen WÜST NED 450
3Martina SÁBLIKOVÁ CZE 1:57.36Marrit LEENSTRA NED 401
4Brittany SCHUSSLER CAN 1:57.81Martina SÁBLIKOVÁ CZE 276
5Miho TAKAGI JPN 1:58.08Diane VALKENBURG NED 265
6Linda de VRIES NED 1:58.20
7Natalia CZERWONKA POL 1:58.83
8Diane VALKENBURG NED 1:58.95
9Cindy KLASSEN CAN 1:59.13
10Hege BØKKO NOR 1:59.14
11Kali CHRIST CAN 1:59.50
12Bo-Reum KIM KOR 1:59.52
13Yuliya SKOKOVA RUS 1:59.79
14Yekaterina LOBYSHEVA RUS 2:00.17
15Ida NJÅTUN NOR 2:00.20
16Yekaterina SHIKHOVA RUS 2:00.29
17Ayaka KIKUCHI JPN 2:00.48
18Yevgenia DMITRIEVA RUS 2:00.70
wereldrecordCindy Klassen (CAN) 1.51,79

plaats3000 meterTop 5 klassement
1Martina SÁBLIKOVÁ CZE 4:03.14Martina SÁBLIKOVÁ CZE 650
2Stephanie BECKERT GER 4:05.62Stephanie BECKERT GER 410
3Claudia PECHSTEIN GER 4:07.64Claudia PECHSTEIN GER 405
4Linda de VRIES NED 4:07.80Diane VALKENBURG NED 295
5Diane VALKENBURG NED 4:09.11Linda de VRIES NED 246
6Jorien VOORHUIS NED 4:09.90
7Masako HOZUMI JPN 4:10.14
8Marije JOLING NED 4:11.82
9Olga GRAF RUS 4:12.45
10Annouk van der WEIJDEN NED 4:12.63
11Brittany SCHUSSLER CAN 4:12.95
12Eriko ISHINO JPN 4:13.27
13Jilleanne ROOKARD USA 4:13.56
14Shiho ISHIZAWA JPN 4:13.80
15Ayaka KIKUCHI JPN 4:14.23
16Ida NJÅTUN NOR 4:14.90
17Cindy KLASSEN CAN 4:14.97
18Yevgenia DMITRIEVA RUS 4:14.99
19Bente KRAUS GER 4:16.17
20Isabell OST GER 4:17.32
wereldrecordCindy Klassen (CAN) 3.53,34

plaatsMass startTop 5 klassement
1Claudia PECHSTEIN GER 8:52.06Mariska HUISMAN NED 320
2Mariska HUISMAN NED 8:52.32Claudia PECHSTEIN GER 310
3Anna ROKITA AUT 8:52.60Anna ROKITA AUT 175
4Foske T. van der WAL NED 8:52.88Foske T. van der WAL NED 160
5Brooke LOCHLAND AUS 9:19.61Maria LAMB USA 155
6Maria LAMB USA 8:53.24
7Bo-Reum KIM KOR 8:53.69
8Isabell OST GER 8:59.22
9Nicole GARRIDO CAN 8:54.41
10Karolina DOMANSKA-KSYT POL 8:59.41
11Tatyana MIKHAILOVA BLR 9:10.55
12Mari HEMMER NOR DNF
wereldrecord

plaatsPloegenachtervolgingTop 5 klassement
1Canada CAN 3:01.03Canada CAN 390
2Korea KOR 3:03.29Russia RUS 355
3Russia RUS 3:04.51Korea KOR 320
4Poland POL 3:13.53Poland POL 265
5 Japan JPN 150
wereldrecordDuitsland (Anschütz, Friesinger, Pechstein) 2.56,04
© 2012 - 2018 Flew, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Schaatsen: Essent ISU World Cup Heerenveen (2-4 maart 2012)Van 2 tot en met 4 maart 2012 vindt in Thialf Heerenveen de zesde World Cup van het schaatsseizoen 2011 - 2012 plaats. E…
Wereldbeker programma schaatsen 2014 - 2015Wereldbeker programma schaatsen 2014 - 2015De schaatskalender 2014-2015 is begonnen op 11 januari 2014 in Hamar. In Hamar werd de Essent EK allround verreden. De s…
Wereldbeker schaatsen 2017/2018: kalender en uitslagenWereldbeker schaatsen 2017/2018: kalender en uitslagenDe Wereldbeker schaatsen 2017 - 2018 (ISU World Cup Speed Skating 2017/18) is een internationale schaatscompetitie. In d…
WK Allround 2017 in Hamar, startbewijzen en programmaWK Allround 2017 in Hamar, startbewijzen en programmaHet WK Allround schaatsen 2017 wordt gehouden in het weekend van zaterdag 4 en zondag 5 maart 2017 in het centrum van de…
Winnaars Wereldbeker Schaatsen: ISU World Cup, VrouwenWinnaars Wereldbeker Schaatsen: ISU World Cup, VrouwenSchaatsen is in Nederland erg populair, er komen dan ook heel wat hardrijdende schaatsers uit de lage landen. De langeba…
Bronnen en referenties
  • ISUresults

Reageer op het artikel "World Cup schaatsen Berlijn 2012: 9-11 maart 2012"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Flew
Laatste update: 11-03-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Overige sport
Bronnen en referenties: 1
Schrijf mee!