InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014

Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014

Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014 De Topklasse voor zaterdagclubs 2013-2014 zal beginnen op 24 augustus 2013 en de laatste wedstrijden zullen plaatsvinden op zaterdag 10 mei 2014. Dit artikel bevat het volledige speelschema voor de voetbalclubs in de Topklasse zaterdag voor het seizoen 2013-2014. Met behulp van de links in de tabel kunt u meteen naar een speelronde gaan.

Topklasse zaterdag

De Topklasse zaterdag is het hoogste niveau waarop amateurclubs die hun wedstrijden op zaterdag spelen kunnen uitkomen. De Topklasse is een divisie boven de hoofdklasse en een divisie onder de Jupiler League. De competitie bestaat uit 16 clubs, waardoor er dus ook 30 speelronden zijn in het seizoen 2013-2014. Spelers bij de clubs in de Topklasse hebben over het algemeen een andere baan naast het voetballen, wat een groot verschil is tussen deze divisie en de Jupiler League

De huidige kampioen is Katwijk, die naast IJsselmeervogels en Spakenburg één keer kampioen werd sinds de oprichting in 2010. De KNVB gaf Katwijk na afgelopen seizoen de mogelijk om te promoveren naar de Jupiler League, maar na beraad bij de club wordt er besloten dat de tijd voor promotie te kort is en dus blijven zij ook dit seizoen gewoon in de Topklasse spelen.

Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014

Eerste competitiehelftDatumTweede competitiehelftDatum
Speelronde 124 aug. 2013Speelronde 1614 dec. 2013
Speelronde 231 aug. 2013Speelronde 1718 jan. 2014
Speelronde 37 sept. 2013Speelronde 1825 jan. 2014
Speelronde 414 sept. 2013Speelronde 191 feb. 2014
Speelronde 521 sept. 2013Speelronde 208 feb. 2014
Speelronde 628 sept. 2013Speelronde 2115 feb. 2014
Speelronde 75 okt. 2013Speelronde 2222 feb. 2014
Speelronde 812 okt. 2013Speelronde 238 mrt. 2014
Speelronde 926 okt. 2013Speelronde 2415 mrt. 2014
Speelronde 102 nov. 2013Speelronde 2522 mrt. 2014
Speelronde 119 nov. 2013Speelronde 265 apr. 2014
Speelronde 1216 nov. 2013Speelronde 2712 apr. 2014
Speelronde 1323 nov. 2013Speelronde 2819 apr. 2014
Speelronde 1430 nov. 2013Speelronde 293 mei 2014
Speelronde 157 dec. 2013Speelronde 3010 mei 2014

Speelronde 1

Zaterdag 24 augustus 2013

  • Scheveningen - ONS Boso Sneek
  • Excelsior Maassluis - Spakenburg
  • Ter Leede - Katwijk
  • HHC - Capelle
  • Noordwijk - GVVV
  • Barendrecht - Excelsior'31
  • Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys
  • IJsselmeervogels - FC Lisse

Speelronde 2

Zaterdag 31 augustus 2013

  • FC Lisse - Rijnsburgse Boys
  • Kozakken Boys - Barendrecht
  • Excelsior'31 - Noordwijk
  • GVVV - HHC
  • Capelle - Ter Leede
  • Katwijk - Excelsior Maassluis
  • Spakenburg - Scheveningen
  • ONS Boso Sneek - IJsselmeervogels

Speelronde 3

Zaterdag 7 september 2013

  • Scheveningen - Katwijk
  • Excelsior Maassluis Capelle
  • Ter leede - GVVV
  • HHC - Excelsior'31
  • Noordwijk - Kozakken Boys
  • Barendrecht - FC Lisse
  • Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels
  • Spakenburg - ONS Boso Sneek

Speelronde 4

Speelronde 14 september 2013

  • IJsselmeervogels - Barendrecht
  • FC Lisse - Noordwijk
  • Kozakken Boys - HHC
  • Excelsior'31 - Ter Leede
  • GVVV - Excelsior Maassluis
  • Capelle - Scheveningen
  • Katwijk - Spakenburg
  • ONS Boso Sneek - Rijnsburgse Boys

Speelronde 5

Zaterdag 21 september 2013

  • Scheveningen - GVVV
  • Excelsior Maassluis - Excelsior'31
  • Ter Leede - Kozakken Boys
  • HHC - FC Lisse
  • Noordwijk - IJsselmeervogels
  • Barendrecht - Rijnsburgse Boys
  • Katwijk - ONS Boso Sneek
  • Spakenburg - Capelle

Speelronde 6

Zaterdag 28 september 2013

  • Rijnsburgse Boys - Noordwijk
  • IJsselmeervogels - HHC
  • FC Lisse - Ter Leede
  • Kozakken Boys - Excelsior Maassluis
  • Excelsior'31 - Scheveningen
  • GVVV - Spakenburg
  • Capelle - Katwijk
  • ONS Boso Sneek - Barendrecht

Speelronde 7

Zaterdag 5 oktober 2013

  • Scheveningen - Kozakken Boys
  • Excelsior Maassluis - FC Lisse
  • Ter Leede - IJsselmeervogels
  • HHC - Rijnsburgse Boys
  • Noordwijk - Barendrecht
  • Capelle - ONS Boso Sneek
  • Katwijk - GVVV
  • Spakenburg - Excelsior'31

Speelronde 8

Zaterdag 12 oktober 2013

  • Barendrecht - HHC
  • Rijnsburgse Boys - Ter Leede
  • IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis
  • FC Lisse - Scheveningen
  • Kozakken Boys - Spakenburg
  • Excelsior'31 - Katwijk
  • GVVV - Capelle
  • ONS Boso Sneek - Noordwijk

Speelronde 9

Zaterdag 26 oktober 2013

  • Scheveningen - IJsselmeervogels
  • Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys
  • Ter Leede - Barendrecht
  • HHC - Noordwijk
  • GVVV - ONS Boso Sneek
  • Capelle - Excelsior'31
  • Katwijk - Kozakken Boys
  • Spakenburg - FC Lisse

Speelronde 10

Zaterdag 2 november 2013

  • Noordwijk - Ter Leede
  • Barendrecht - Excelsior Maassluis
  • Rijnsburgse Boys - Scheveningen
  • IJsselmeervogels - Spakenburg
  • FC Lisse - Katwijk
  • Kozakken Boys - Capelle
  • Excelsior'31 - GVVV
  • ONS Boso Sneek - HHC

Speelronde 11

Zaterdag 9 november 2013

  • Scheveningen - Barendrecht
  • Excelsior Maassluis - Noordwijk
  • Ter Leede - HHC
  • Excelsior'31 - ONS Boso Sneek
  • GVVV - Kozakken Boys
  • Capelle - FC Lisse
  • Katwijk - IJsselmeervogels
  • Spakenburg - Rijnsburgse Boys

Speelronde 12

Zaterdag 16 november 2013

  • HHC - Excelsior Maassluis
  • Noordwijk - Scheveningen
  • Barendrecht - Spakenburg
  • Rijnsburgse Boys - Katwijk
  • IJsselmeervogels - Capelle
  • FC Lisse - GVVV
  • Kozakken Boys - Excelsior'31
  • ONS Boso Sneek - Ter Leede

Speelronde 13

Zaterdag 23 november 2013

  • Scheveningen - HHC
  • Excelsior Maassluis - Ter Leede
  • Kozakken Boys - ONS Boso Sneek
  • Excelsior'31 - FC Lisse
  • GVVV - IJsselmeervogels
  • Capelle - Rijnsburgse Boys
  • Katwijk - Barendrecht
  • Spakenburg - Noordwijk

Speelronde 14

Zaterdag 30 november 2013

  • Excelsior Maassluis - ONS Boso Sneek
  • Ter Leede - Scheveningen
  • HHC - Spakenburg
  • Noordwijk - Katwijk
  • Barendrecht - Capelle
  • Rijnsburgse Boys - GVVV
  • IJsselmeervogels - Excelsior'31
  • FC Lisse - Kozakken Boys

Speelronde 15

Zaterdag 7 december 2013

  • Scheveningen - Excelsior Maassluis
  • Kozakken Boys - IJsselmeervogels
  • Excelsior'31 - Rijnsburgse Boys
  • GVVV - Barendrecht
  • Capelle - Noordwijk
  • Katwijk - HHC
  • Spakenburg Ter Leede
  • ONS Boso Sneek - FC Lisse

Speelronde 16

Zaterdag 14 december 2013

  • FC Lisse - IJsselmeervogels
  • Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys
  • Excelsior'31 - Barendrecht
  • GVVV - Noordwijk
  • Capelle - HHC
  • Katwijk - Ter Leede
  • Spakenburg - Excelsior Maassluis
  • ONS Boso Sneek - Scheveningen

Speelronde 17

Zaterdag 18 januari 2014

  • Scheveningen - Spakenburg
  • Excelsior Maassluis - Katwijk
  • Ter Leede - Capelle
  • HHC - GVVV
  • Noordwijk - Excelsior'31
  • Barendrecht - Kozakken Boys
  • Rijnsburgse Boys - FC Lisse
  • IJsselmeervogels - ONS Boso Sneek

Speelronde 18

Zaterdag 25 januari 2014

  • IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys
  • FC Lisse - Barendrecht
  • Kozakken Boys - Noordwijk
  • Excelsior'31 - HHC
  • GVVV - Ter Leede
  • Capelle - Excelsior Maassluis
  • Katwijk - Scheveningen
  • ONS Boso Sneek - Spakenburg

Speelronde 19

Zaterdag 1 februari 2014

  • Scheveningen - Capelle
  • Excelsior Maassluis - GVVV
  • Ter Leede - Excelsior'31
  • HHC - Kozakken Boys
  • Noordwijk - FC Lisse
  • Barendrecht - IJsselmeervogels
  • Rijnsburgse Boys - ONS Boso Sneek
  • Spakenburg - Katwijk

Speelronde 20

Zaterdag 8 februari 2014

  • Rijnsburgse Boys - Barendrecht
  • IJsselmeervogels - Noordwijk
  • FC Lisse - HHC
  • Kozakken Boys - Ter Leede
  • Excelsior'31 - Excelsior Maassluis
  • GVVV - Scheveningen
  • Capelle - Spakenburg
  • ONS Boso Sneek - Katwijk

Speelronde 21

Zaterdag 15 februari 2014

  • Scheveningen - Excelsior'31
  • Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
  • Ter Leede - FC Lisse
  • HHC - IJsselmeervogels
  • Noordwijk - Rijnsburgse Boys
  • Barendrecht - ONS Boso Sneek
  • Katwijk - Capelle
  • Spakenburg - GVVV

Speelronde 22

Zaterdag 22 februari 2014

  • Barendrecht - Noordwijk
  • Rijnsburgse Boys - HHC
  • IJsselmeervogels - Ter Leede
  • FC Lisse - Excelsior Maassluis
  • Kozakken Boys - Scheveningen
  • Excelsior'31 - Spakenburg
  • GVVV - Katwijk
  • ONS Boso Sneek - Capelle

Speelronde 23

Zaterdag 8 maart 2014

  • Scheveningen - FC Lisse
  • Excelsior Maassluis - IJsselmeervogels
  • Ter Leede - Rijnsburgse Boys
  • HHC - Barendrecht
  • Noordwijk - ONS Boso Sneek
  • Capelle - GVVV
  • Katwijk - Excelsior'31
  • Spakenburg - Kozakken Boys

Speelronde 24

Zaterdag 15 maart 2014

  • Noordwijk - HHC
  • Barendrecht - Ter Leede
  • Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
  • IJsselmeervogels - Scheveningen
  • FC Lisse - Spakenburg
  • Kozakken Boys - Katwijk
  • Excelsior'31 - Capelle
  • ONS Boso Sneek - GVVV

Speelronde 25

Zaterdag 22 maart 2014

  • Scheveningen - Rijnsburgse Boys
  • Excelsior Maassluis - Barendrecht
  • Ter Leede - Noordwijk
  • HHC - ONS Boso Sneek
  • GVVV - Excelsior'31
  • Capelle - Kozakken Boys
  • Katwijk - FC Lisse
  • Spakenburg - IJsselmeervogels

Speelronde 26

Zaterdag 5 april 2014

  • HHC - Ter Leede
  • Noordwijk - Excelsior Maassluis
  • Barendrecht - Scheveningen
  • Rijnsburgse Boys - Spakenburg
  • IJsselmeervogels - Katwijk
  • FC Lisse - Capelle
  • Kozakken Boys - GVVV
  • ONS Boso Sneek - Excelsior'31

Speelronde 27

Zaterdag 12 april 2014

  • Scheveningen - Noordwijk
  • Excelsior Maassluis - HHC
  • Ter Leede - ONS Boso Sneek
  • Excelsior'31 - Kozakken Boys
  • GVVV - FC Lisse
  • Capelle - IJsselmeervogels
  • Katwijk - Rijnsburgse Boys
  • Spakenburg - Barendrecht

Speelronde 28

Zaterdag 19 april 2014

  • Ter Leede - Excelsior Maassluis
  • HHC - Scheveningen
  • Noordwijk - Spakenburg
  • Barendrecht - Katwijk
  • Rijnsburgse Boys - Capelle
  • IJsselmeervogels - GVVV
  • FC Lisse - Excelsior'31
  • ONS Boso Sneek - Kozakken Boys

Speelronde 29

Zaterdag 3 mei 2014

  • Scheveningen - Ter Leede
  • Kozakken Boys - FC Lisse
  • Excelsior'31 - IJsselmeervogels
  • GVVV - Rijnsburgse Boys
  • Capelle - Barendrecht
  • Katwijk - Noordwijk
  • Spakenburg - HHC
  • ONS Boso Sneek - Excelsior Maassluis

Speelronde 30

Zaterdag 10 mei 2014

  • Excelsior Maassluis - Scheveningen
  • Ter Leede - Spakenburg
  • HHC - Katwijk
  • Noordwijk - Capelle
  • Barendrecht - GVVV
  • Rijnsburgse Boys - Excelsior'31
  • IJsselmeervogels - Kozakken Boys
  • FC Lisse - ONS Boso Sneek
© 2013 - 2017 Soccar, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Speelschema Topklasse zondag 2013-2014Speelschema Topklasse zondag 2013-2014De Topklasse zondag zal beginnen op 25 augustus 2013 en de laatste wedstrijden in de competitie zullen worden gespeeld o…
Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013Speelschema Topklasse zaterdag 2012-2013. De Topklasse bestaat uit een competitie voor clubs die op zondag voetballen en…
Eredivisie 2014-2015 ADO Den Haag - programmaEredivisie 2014-2015 ADO Den Haag - programmaADO Den Haag presteerde in het Eredivisie seizoen 2013-2014 voor de winterstop slecht maar na de winterstop heel goed. D…
Eredivisie 2014-2015 NAC Breda programmaEredivisie 2014-2015 NAC Breda programmaNAC Breda wist in het Eredivisie seizoen 2013-2014 niet te imponeren. Van de 17 thuiswedstrijden werden er maar 6 gewonn…
Speelschema Eredivisie 2013-2014, programma en uitslagenSpeelschema Eredivisie 2013-2014, programma en uitslagenSpeelschema Eredivisie 2013-2014, programma en uitslagen. Op vrijdag 2 augustus 2013 zal de Eredivisie 2013-2014 weer be…
Bronnen en referenties
  • www.fcupdate.nl
  • www.soccerway.com

Reageer op het artikel "Speelschema Topklasse zaterdag 2013-2014"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Infoteur: Soccar
Laatste update: 15-07-2015
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 2
Schrijf mee!