InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Jupiler League 2014-2015 programma

Jupiler League 2014-2015 programma

Jupiler League 2014-2015 programma Willem 2, FC Dordrecht en Excelsior zijn in het seizoen 2013-2014 gepromoveerd naar de Eredivisie. Roda JC, NEC Nijmegen en RKC Waalwijk zijn gedegradeerd uit de Eredivisie. De competitie begint op vrijdag 8 augustus en eindigt op zondag 8 mei 2015. De Jupiler League speelkalender kent vijf dubbele weekenden waarbij er ook op maandag wordt gespeeld (25-08, 01-12, 09-02, 16-03 en 06-04). Hier vind je een overzicht van het complete programma van het Jupiler League voetbal seizoen 2014-2015.

Programma Jupiler League 2014-2015


Jupiler League teams 2014-2015

NEC NijmegenRKC WaalwijkRoda JCFC Den Bosch
VVV-VenloFC EindhovenDe GraafschapFortuna Sittard
FC VolendamJong PSVJong AjaxJong FC Twente
MVV MaastrichtFC EmmenHelmond SportFC Oss
Almere CityAchilles'29Sparta RotterdamTelstar

Terugblik seizoen 2013-2014

Na een lang seizoen waarbij FC Dordrecht voor het grootste gedeelte de leiding heeft gevoerd, is Willem 2 kampioen geworden van de Jupiler League 2013/2014. Dit betekent dat Willem 2 na een jaar afwezigheid weer terugkeert in de Eredivisie. Willem 2 heeft het kampioenschap voornamelijk te danken aan een sterke eindspurt en puntverlies in het slot van de competitie van FC Dordrecht. Sinds 24 januari werd er niet meer verloren en van de laatste 10 duels werden er 9 gewonnen.

Sparta Rotterdam dat zich vroeg in het seizoen verzekerd had van een plaats in de play offs bakte er daarna helemaal niets meer van. Uiteindelijk verloor de club uit Rotterdam 18 maal en eindigde in de competitie op de 16e plaats. Dankzij de goede start in het begin van het seizoen mocht het toch deelnemen aan de play offs. Ook FC Dordrecht, Excelsior, FC Den Boch, VVV Venlo, FC Eindhoven, De Graafschap en Fortuna Sittard plaatste zich voor de play offs voor 2 plaatsen in de Eredivisie. Fortuna Sittard deed dit door in de laatste wedstrijd van de reguliere competitie gelijk te spelen bij Emmen. Omdat FC Volendam verloor van VVV Venlo kwamen de ploegen op gelijke hoogte qua punten maar dankzij het veel betere doelsaldo van Fortuna Sittard, plaatste deze ploeg zich uiteindelijk voor de play offs.

Achilles'29, Jong PSV, Jong Ajax en Jong FC Twenten bekroonde hun debuut jaar met respectievelijk de laatste plaats, 10e plaats, 14e plaats en 17e plaats. Dit jaar degradeert er nog geen ploeg terug naar de Topklasse. Dit betekent dat Achilles'29 nog zeker een jaar in de Jupiler League mag acteren.

Play Offs Promotie/Degradatie 2013-2014

In de Play Offs voor Promotie/Degradatie moesten FC Dordrecht, Excelsior, FC Den Boch, VVV Venlo, FC Eindhoven, De Graafschap, Fortuna Sittard, Sparta Rotterdam, NEC en RKC Waalwijk het tegen elkaar opnemen voor twee plaatsen in de Eredivisie. NEC presteerde ver onder de maat en wist over twee wedstrijden niet te winnen van Sparta Rotterdam waardoor NEC uit de Eredivisie degradeerde. RKC Waalwijk die in de tweede ronde nog wist te winnen van De Graafschap moest net als NEC een stapje terug doen. Over twee wedstrijden wist RKC Waalwijk van Excelsior niet te winnen waardoor Excelsior promoveerde naar de Eredivisie. Ook FC Dordrecht keert weer terug naar de Eredivisie. Sparta werd over twee wedstrijden verslagen waardoor de Eredivisie drie nieuwe teams mag verwelkomen.

Winnaars Play Ofss nacompetitie/degradatie
DatumThuisUit
15-05-2014Sparta RotterdamFC Dordrecht
15-05-2014ExcelsiorRKC Waalwijk
18-05-2014FC DordrechtSparta Rotterdam
18-05-2014RKC WaalwijkExcelsior

Winnaars Gouden stier 2013-2014

Gouden StierNaamClub
Beste SpelerRuud BoymansWillem 2
Beste TrainerJurgen StreppelWillem 2
Grootste TalentYoëll van NieffFC Dordrecht
TopscorerLars VeldwijkExcelsior

Speelschema Jupiler League 2014-2015

Hieronder vind je een overzicht van het complete programma van de Jupiler League in het seizoen 2014-2015.

Speelronde 1

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag08-08-1420:00Roda JCRKC Waalwijk
Vrijdag08-08-1420:00VVV-VenloJong FC Twente
Vrijdag08-08-1420:00FC OssFC Volendam
Vrijdag08-08-1420:00Almere City FCMVV
Vrijdag08-08-1420:00Helmond SportFortuna Sittard
Vrijdag08-08-1420:00FC EmmenDe Graafschap
Zaterdag09-08-1416:30Jong PSVAchilles'29
Zondag10-08-1414:30Sparta RotterdamFC Den Bosch
Zondag10-08-1414:30N.E.C.FC Eindhoven
Maandag11-08-1420:00Jong AjaxTelstar

Speelronde 2

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag15-08-1420:00FC VolendamN.E.C.
Vrijdag15-08-1420:00RKC WaalwijkFC Oss
Vrijdag15-08-1420:00MVVJong PSV
Vrijdag15-08-1420:00Achilles'29Sparta Rotterdam
Vrijdag15-08-1420:00FC EindhovenFC Emmen
Vrijdag15-08-1420:00FC Den BoschVVV-Venlo
Vrijdag15-08-1420:00TelstarRoda JC
Zaterdag16-08-1416:30Fortuna SittardJong Ajax
Zaterdag16-08-1419:45De GraafschaoAlmere City FC
Maandag18-08-1420:00Jong FC TwenteHelmond Sport

Speelronde 3

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag22-08-1420:00MVVSparta Rotterdam
Vrijdag22-08-1420:00FC Den BoschRKC Waalwijk
Vrijdag22-08-1420:00N.E.C.Fortuna Sittard
Vrijdag22-08-1420:00Roda JCFC Eindhoven
Vrijdag22-08-1420:00VVV-VenloDe Graafschap
Vrijdag22-08-1420:00Jong AjaxFC Volendam
Vrijdag22-08-1420:00Almere City FCJong FC Twente
Vrijdag22-08-1420:00TelstarAchilles'29
Vrijdag22-08-1420:00Helmond SportFC Oss
Vrijdag22-08-1420:00FC EmmenJong PSV

Speelronde 4

DagDatumTijdThuisUit
Maandag25-08-1420:00Sparta RotterdamHelmond Sport
Maandag25-08-1420:00FC VolendamRoda JC
Maandag25-08-1420:00Achilles'29Jong Ajax
Maandag25-08-1420:00FC EindhovenAlmere City FC
Maandag25-08-1420:00Jong PSVN.E.C.
Maandag25-08-1420:00De GraafschapRKC Waalwijk
Maandag25-08-1420:00FC OssVVV-Venlo
Maandag25-08-1420:00Jong FC TwenteMVV
Maandag25-08-1420:00Fortuna SittardTelstar
Maandag25-08-1420:00FC EmmenFC Den Bosch

Speelronde 5

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag29-08-1420:00Sparta RotterdamFC Volendam
Vrijdag29-08-1420:00RKC WaalwijkJong FC Twente
Vrijdag29-08-1420:00Achilles'29Fortuna Sittard
Vrijdag29-08-1420:00Jong PSVFC Eindhoven
Vrijdag29-08-1420:00FC Den BoschJong Ajax
Vrijdag29-08-1420:00TelstarAlmere City FC
Vrijdag29-08-1420:00Helmond SportN.E.C.
Vrijdag29-08-1420:00VVV-VenloFC Emmen
Zaterdag30-08-1416:30FC OssDe Graafschap
Zondag31-08-1414:30Roda JCMVV

Speelronde 6

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag12-09-1420:00MVVVVV-Venlo
Vrijdag12-09-1420:00Almere City FCFC Oss
Vrijdag12-09-1420:00FC EmmenHelmond Sport
Zaterdag13-09-1416:30N.E.C.RKC Waalwijk
Zaterdag13-09-1419:45De GraafschapTelstar
Zaterdag13-09-1419:45FC EindhovenAchilles'29
Zaterdag13-09-1419:45Fortuna SittardRoda JC
Zondag14-09-1414:30FC VolendamFC Den Bosch
Maandag15-09-1420:00Jong AjaxSparta Rotterdam
Maandag15-09-1420:00Jong FC TwenteJong PSV

Speelronde 7

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag19-09-1420:00MVVDe Graafschap
Vrijdag19-09-1420:00Achilles'29FC Oss
Vrijdag19-09-1420:00Jong PSVSparta Rotterdam
Vrijdag19-09-1420:00FC Den BoschHelmond Sport
Vrijdag19-09-1420:00VVV-VenloAlmere City FC
Vrijdag19-09-1420:00TelstarJong FC Twente
Vrijdag19-09-1420:00Fortuna SittardFC Eindhoven
Zaterdag20-09-1416:30N.E.C.FC Emmen
Zaterdag20-09-1419:45Roda JCJong Ajax
Zaterdag20-09-1419:45RKC WaalwijkFC Volendam

Speelronde 8

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag27-09-1420:00FC EindhovenVVV-Venlo
Vrijdag27-09-1420:00FC OssTelstar
Vrijdag27-09-1420:00FC EmmenJong Ajax
Zaterdag27-09-1419:45Sparta RotterdamAlmere City FC
Zaterdag27-09-1416:30Helmond SportRoda JC
Zaterdag28-09-1419:45RKC WaalwijkAchilles'29
Zondag28-09-1414:30FC VolendamMVV
Zondag28-09-1414:30De GraafschapN.E.C.
Maandag28-09-1420:00Jong PSVFC Den Bosch
Maandag29-09-1420:00Jong FC TwenteFortuna Sittard

Speelronde 9

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag03-10-1420:00MVVFC Oss
Vrijdag03-10-1420:00Achilles'29FC Emmen
Vrijdag03-10-1420:00FC EindhovenRKC Waalwijk
Vrijdag03-10-1420:00FC Den BoschDe Graafschap
Vrijdag03-10-1420:00Roda JCJong PSV
Vrijdag03-10-1420:00VVV-VenloHelmond Sport
Vrijdag03-10-1420:00Jong AjaxJong FC Twente
Vrijdag03-10-1420:00Almere City FCN.E.C.
Vrijdag03-10-1420:00TelstarSparta Rotterdam
Vrijdag03-10-1420:00Fortuna SittardFC Volendam

Speelronde 10

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag17-10-1420:00FC VolendamAlmere City FC
Vrijdag17-10-1420:00RKC WaalwijkTelstar
Vrijdag17-10-1420:00FC OssFC Eindhoven
Vrijdag17-10-1420:00Helmond SportJong Ajax
Zaterdag18-10-1416:30FC EmmenMVV
Zaterdag18-10-1419:45De GraafschapAchilles'29
Zondag19-10-1414:30Sparta RotterdamVVV-Venlo
Zondag19-10-1414:30N.E.C.FC Den Bosch
Maandag20-10-1420:00Jong PSVFortuna Sittard
Maandag20-10-1420:00Jong FC TwenteRoda JC

Speelronde 11

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag24-10-1420:00FC VolendamDe Graafschap
Vrijdag24-10-1420:00FC Den BoschFortuna Sittard
Vrijdag24-10-1420:00Jong AjaxJong PSV
Vrijdag24-10-1420:00Almere City FCHelmond Sport
Vrijdag24-10-1420:00TelstarFC Eindhoven
Vrijdag24-10-1420:00FC EmmenJong FC Twente
Zaterdag25-10-1416:30VVV-VenloRKC Waalwijk
Zaterdag25-10-1419:45MVVAchilles'29
Zondag26-10-1414:30N.E.C.FC Oss
Zondag26-10-1414:30Roda JCSparta Rotterdam

Speelronde 12

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag31-10-1420:00RKC WaalwijkAlmere City FC
Vrijdag31-10-1420:00FC EindhovenJong Ajax
Vrijdag31-10-1420:00TelstarMVV
Vrijdag31-10-1420:00Fortuna SittardFC Emmen
Zaterdag01-11-1416:30FC Den BoschFC Oss
Zaterdag01-11-1419:45De GraafschapHelmond Sport
Zondag02-11-1414:30Sparta RotterdamN.E.C.
Zondag02-11-1414:30Achilles'29Roda JC
Maandag03-11-1420:00Jong PSVVVV-Venlo
Maandag03-11-1420:00Jong FC TwenteFC Volendam

Speelronde 13

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag07-11-1420:00FC VolendamJong PSV
Vrijdag07-11-1420:00MVVFC Eindhoven
Vrijdag07-11-1420:00FC OssJong Ajax
Vrijdag07-11-1420:00Almere City FCFC Den Bosch
Vrijdag07-11-1420:00Helmond SportTelstar
Vrijdag07-11-1420:00FC EmmenRoda JC
Zaterdag08-11-1416:30RKC WaalwijkFortuna Sittard
Zaterdag08-11-1419:45De GraafschapSparta Rotterdam
Zaterdag08-11-1419:45Jong FC TwenteAchilles'29
Zondag09-11-1414:30N.E.C.VVV-Venlo

Speelronde 14

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag21-11-1420:00FC EindhovenJong FC Twente
Vrijdag21-11-1420:00FC Den BoschMVV
Vrijdag21-11-1420:00Roda JCAlmere City FC
Vrijdag21-11-1420:00VVV-VenloFC Volendam
Vrijdag21-11-1420:00TelstarFC Emmen
Vrijdag21-11-1420:00Fortuna SittardDe Graafschap
Zaterdag22-11-1416:30Achilles'29Helmond Sport
Zondag23-11-1414:30Sparta RotterdamFC Oss
Maandag24-11-1420:00Jong PSVRKC Waalwijk
Maandag24-11-1420:00Jong AjaxN.E.C.

Speelronde 15

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag28-11-1420:00Sparta RotterdamRKC Waalwijk
Vrijdag28-11-1420:00FC VolendamFC Eindhoven
Vrijdag28-11-1420:00MVVFortuna Sittard
Vrijdag28-11-1420:00FC Den BoschAchilles'29
Vrijdag28-11-1420:00De GraafschapRoda JC
Vrijdag28-11-1420:00N.E.C.Jong FC Twente
Vrijdag28-11-1420:00VVV-VenloTelstar
Vrijdag28-11-1420:00FC OssFC Emmen
Vrijdag28-11-1420:00Almere City FCAjax
Vrijdag28-11-1420:00Helmond SportJong PSV

Speelronde 16

DagDatumTijdThuisUit
Maandag01-12-1420:00RKC WaalwijkMVV
Maandag01-12-1420:00Achilles'29FC Volendam
Maandag01-12-1420:00FC EindhovenHelmond Sport
Maandag01-12-1420:00Roda JCFC Oss
Maandag01-12-1420:00Jong AjaxVVV-Venlo
Maandag01-12-1420:00TelstarN.E.C.
Maandag01-12-1420:00Jong FC TwenteFC Den Bosch
Maandag01-12-1420:00Fortuna SittardSparta Rotterdam
Maandag01-12-1420:00FC EmmenAlmere City FC
Dinsdag02-12-1420:00Jong PSVDe Graafschap

Speelronde 17

DagDatumTijdThuisUit
Zaterdag06-12-1416:30Almere City FCFortuna Sittard
Zaterdag06-12-1419:45FC Den BoschFC Eindhoven
Zaterdag06-12-1419:45De GraafschapJong FC Twente
Zaterdag06-12-1419:45FC OssJong PSV
Zaterdag06-12-1419:45Helmond SportMVV
Zondag07-12-1414:30Sparta RotterdamFC Emmen
Zondag07-12-1414:30FC VolendamTelstar
Zondag07-12-1414:30N.E.C.Achilles'29
Zondag07-12-1414:30VVV-VenloRoda JC
Maandag08-12-1420:00Jong AjaxRKC Waalwijk

Speelronde 18

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag12-12-1420:00RKC WaalwijkHelmond Sport
Vrijdag12-12-1420:00MVVJong Ajax
Vrijdag12-12-1420:00Achilles'29VVV-Venlo
Vrijdag12-12-1420:00FC EindhovenDe Graafschap
Vrijdag12-12-1420:00Jong PSVAlmere City FC
Vrijdag12-12-1420:00Roda JCN.E.C.
Vrijdag12-12-1420:00TelstarFC Den Bosch
Vrijdag12-12-1420:00Jong FC TwenteSparta Rotterdam
Vrijdag12-12-1420:00Fortuna SittardFC Oss
Vrijdag12-12-1420:00FC EmmenFC Volendam

Speelronde 19

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag19-12-1420:00Jong PSVTelstar
Vrijdag19-12-1420:00Jong AjaxDe Graafschap
Vrijdag19-12-1420:00FC OssJong FC Twente
Vrijdag19-12-1420:00Helmond SportFC Volendam
Vrijdag19-12-1420:00FC EmmenRKC Waalwijk
Zaterdag20-12-1416:30Sparta RotterdamFC Eindhoven
Zaterdag20-12-1419:45Almere City FCAchilles'29
Zondag21-12-1414:30N.E.C.MVV
Zondag21-12-1414:30Roda JCFC Den Bosch
Zondag21-12-1414:30VVV-VenloFortuna Sittard

Speelronde 20

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag16-01-1520:00RKC WaalwijkRoda JC
Vrijdag16-01-1520:00MVVAlmere City FC
Vrijdag16-01-1520:00Achilles'29Jong PSV
Vrijdag16-01-1520:00FC EindhovenN.E.C.
Vrijdag16-01-1520:00FC Den BoschSparta Rotterdam
Vrijdag16-01-1520:00TelstarJong Ajax
Vrijdag16-01-1520:00Fortuna SittardHelmond Sport
Zaterdag17-01-1516:30FC VolendamFC Oss
Zaterdag17-01-1519:45De GraafschapFC Emmen
Maandag19-01-1520:00Jong FC TwenteVVV-Venlo

Speelronde 21

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag23-01-1520:00RKC WaalwijkN.E.C.
Vrijdag24-01-1520:00Achilles'29FC Eindhoven
Vrijdag24-01-1520:00FC Den BoschFC Volendam
Vrijdag24-01-1520:00FC OssAlmere City FC
Vrijdag24-01-1520:00Helmond SportFC Emmen
Zaterdag25-01-1516:30TelstarDe Graafschp
Zondag25-01-1512:30Sparta RotterdamJong Ajax
Zondag25-01-1514:30Roda JCFortuna Sittard
Zondag25-01-1514:30VVV-VenloMVV
Maandag26-01-1520:00Jong PSVJong FC Twente

Speelronde 22

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag30-01-1520:00FC VolendamSparta Rotterdam
Vrijdag30-01-1520:00MVVRoda JC
Vrijdag30-01-1520:00FC EindhovenJong PSV
Vrijdag30-01-1520:00Almere City FCTelstar
Vrijdag30-01-1520:00Fortuna SittardAchilles'29
Vrijdag30-01-1520:00FC EmmenVVV-Venlo
Zaterdag31-01-1516:30Jong AjaxFC Den Bosch
Zaterdag31-01-1519:45De GraafschapFC Oss
Zondag01-02-1514:30N.E.C.Helmond Sport
Maandag02-02-1520:00Jong FC TwenteRKC Waalwijk

Speelronde 23

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag06-02-1520:00Sparta RotterdamMVV
Vrijdag06-02-1520:00FC VolendamJong Ajax
Vrijdag06-02-1520:00RKC WaalwijkFC Den Bosch
Vrijdag06-02-1520:00Achilles'29Telstar
Vrijdag06-02-1520:00FC EindhovenRoda JC
Vrijdag06-02-1520:00Jong PSVFC Emmen
Vrijdag06-02-1520:00De GraafschapVVV-Venlo
Vrijdag06-02-1520:00FC OssHelmond Sport
Vrijdag06-02-1520:00Jong FC TwenteAlmere City FC
Vrijdag06-02-1520:00Fortuna SittardN.E.C.

Speelronde 24

DagDatumTijdThuisUit
Maandag09-02-1520:00RKC WaalwijkDe Graafschap
Maandag09-02-1520:00MVVJong FC Twente
Maandag09-02-1520:00FC Den BoschFC Emmen
Maandag09-02-1520:00N.E.C.Jong PSV
Maandag09-02-1520:00Roda JCFC Volendam
Maandag09-02-1520:00VVV-VenloFC Oss
Maandag09-02-1520:00Jong AjaxAchilles'29
Maandag09-02-1520:00Almere City FCFC Eindhoven
Maandag09-02-1520:00TelstarFortuna Sittard
Maandag09-02-1520:00Helmond SportSparta Rotterdam

Speelronde 25

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag13-02-1520:00FC VolendamRKC Waalwijk
Vrijdag13-02-1520:00FC EindhovenFortuna Sittard
Vrijdag13-02-1520:00Almere City FCVVV-Venlo
Vrijdag13-02-1520:00Helmond SportFC Den Bosch
Vrijdag13-02-1520:00FC EmmenN.E.C.
Vrijdag13-02-1520:00FC OssAchilles'29
Vrijdag13-02-1520:00De GraafschapMVV
Zaterdag14-02-1516:30Jong FC TwenteTelstar
Zondag15-02-1514:30Sparta RotterdamJong PSV
Maandag16-02-1520:00Jong AjaxRoda JC

Speelronde 26

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag20-02-1520:00RKC WaalwijkJong Ajax
Vrijdag20-02-1520:00FC EindhovenFC Den Bosch
Vrijdag20-02-1520:00Roda JCVVV-Venlo
Vrijdag20-02-1520:00TelstarFC Volendam
Vrijdag20-02-1520:00FC EmmenSparta Rotterdam
Zaterdag21-02-1516:30MVVHelmond Sport
Zaterdag21-02-1519:45Fortuna SittardAlmere City FC
Zondag22-02-1514:30Achilles'29N.E.C.
Maandag23-02-1520:00Jong PSVFC Oss
Maandag23-02-1520:00Jong FC TwenteDe Graafschap

Speelronde 27

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag27-02-1520:00Sparta RotterdamJong FC Twente
Vrijdag27-02-1520:00FC VolendamFC Emmen
Vrijdag27-02-1520:00FC Den BoschTelstar
Vrijdag27-02-1520:00De GraafschapFC Eindhoven
Vrijdag27-02-1520:00N.E.C.Roda JC
Vrijdag27-02-1520:00VVV-VenloAchilles'29
Vrijdag27-02-1520:00Jong AjaxMVV
Vrijdag27-02-1520:00FC OssFortuna Sittard
Vrijdag27-02-1520:00Almere City FCJong PSV
Vrijdag27-02-1520:00Helmond SportRKC Waalwijk

Speelronde 28

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag06-03-1520:00RKC WaalwijkSparta Rotterdam
Vrijdag06-03-1520:00TelstarVVV-Venlo
Vrijdag06-03-1520:00Fortuna SittardMVV
Vrijdag06-03-1520:00FC EmmenFC Oss
Zaterdag07-031516:30FC EindhovenFC Volendam
Zondag08-03-1514:30Achilles'29FC Den Bosch
Zondag08-03-1514:30Roda JCDe Graafschap
Maandag09-03-1520:00Jong PSVHelmond Sport
Maandag09-03-1520:00Jong AjaxAlmere City FC
Maandag09-03-1520:00Jong FC TwenteN.E.C.

Speelronde 29

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag13-03-1520:00Sparta RotterdamFortuna Sittard
Vrijdag13-03-1520:00FC VolendamAchilles'29
Vrijdag13-03-1520:00MVVRKC Waalwijk
Vrijdag13-03-1520:00FC Den BoschJong FC Twente
Vrijdag13-03-1520:00De GraafschapJong PSV
Vrijdag13-03-1520:00N.E.C.Telstar
Vrijdag13-03-1520:00VVV-VenloJong Ajax
Vrijdag13-03-1520:00FC OssRoda JC
Vrijdag13-03-1520:00Almere City FCFC Emmen
Vrijdag13-03-1520:00Helmond SportFC Eindhoven

Speelronde 30

DagDatumTijdThuisUit
Maandag16-03-1520:00Sparta RotterdamAchilles'29
Maandag16-03-1520:00Jong PSVMVV
Maandag16-03-1520:00N.E.C.FC Volendam
Maandag16-03-1520:00Roda JCTelstar
Maandag16-03-1520:00VVV-VenloFC Den Bosch
Maandag16-03-1520:00Jong AjaxFortuna Sittard
Maandag16-03-1520:00FC OssRKC Waalwijk
Maandag16-03-1520:00Almere City FCDe Graafschap
Maandag16-03-1520:00Helmond SportJong FC Twente
Maandag16-03-1520:00FC EmmenFC Eindhoven

Speelronde 31

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag20-03-1520:00FC VolendamHelmond Sport
Vrijdag20-03-1520:00RKC WaalwijkFC Emmen
Vrijdag20-03-1520:00MVVN.E.C.
Vrijdag20-03-1520:00Achilles'29Almere City FC
Vrijdag20-03-1520:00FC EindhovenSparta Rotterdam
Vrijdag20-03-1520:00TelstarJong PSV
Vrijdag20-03-1520:00Jong FC TwenteFC Oss
Zaterdag21-03-1516:30FC Den BoschRoda JC
Zaterdag21-03-1519:45De GraafschapJong Ajax
Zaterdag21-03-1519:45Fortuna SittardVVV-Venlo

Speelronde 32

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag03-04-1520:00FC VolendamJong FC Twente
Vrijdag03-04-1520:00MVVTelstar
Vrijdag03-04-1520:00N.E.C.Sparta Rotterdam
Vrijdag03-04-1520:00Roda JCAchilles'29
Vrijdag03-04-1520:00VVV-VenloJong PSV
Vrijdag03-04-1520:00Jong AjaxFC Eindhoven
Vrijdag03-04-1520:00FC OssFC Den Bosch
Vrijdag03-04-1520:00Almere City FCRKC Waalwijk
Vrijdag03-04-1520:00Helmond SportDe Graafschap
Vrijdag03-04-1520:00FC EmmenFortuna Sittard

Speelronde33

DagDatumTijdThuisUit
Maandag06-04-1520:00Sparta RotterdamRoda JC
Maandag06-04-1520:00RKC WaalwijkVVV-Venlo
Maandag06-04-1520:00Achilles'29MVV
Maandag06-04-1520:00FC EindhovenTelstar
Maandag06-04-1520:00Jong PSVJong Ajax
Maandag06-04-1520:00De GraafschapFC Volendam
Maandag06-04-1520:00FC OssN.E.C.
Maandag06-04-1520:00Jong FC TwenteFC Emmen
Maandag06-04-1520:00Fortuna SittardFC Den Bosch
Maandag06-04-1520:00Helmond SportAlmere City FC

Speelronde 34

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag10-04-1520:00MVVFC Volendam
Vrijdag10-04-1520:00FC Den BoschJong PSV
Vrijdag10-04-1520:00VVV-VenloFC Eindhoven
Vrijdag10-04-1520:00TelstarFC Oss
Vrijdag10-04-1520:00Achilles'29RKC Waalwijk
Zaterdag11-04-1516:30Almere City FCSparta Rotterdam
Zaterdag11-04-1519:45Frotuna SittardJong FC Twente
Zondag12-04-1514:30N.E.C.De Graafschap
Zondag12-04-1514:30Roda JCHelmond Sport
Maandag13-04-1520:00Jong AjaxFC Emmen

Speelronde 35

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag17-04-1520:00FC VolendamFortuna Sittard
Vrijdag17-04-1520:00RKC WaalwijkFC Eindhoven
Vrijdag17-04-1520:00FC OssMVV
Vrijdag17-04-1520:00Helmond SportVVV-Venlo
Zaterdag18-04-1516:30De GraafschapFC Den Bosch
Zaterdag18-04-1519:45FC EmmenAchilles'29
Zondag19-04-1514:30Sparta RotterdamTelstar
Zondag19-04-1514:30N.E.C.Almere City FC
Maandag20-04-1520:00Jong PSVRoda JC
Maandag20-04-1520:00Jong FC TwenteJong Ajax

Speelronde 36

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag24-04-1520:00MVVFC Emmen
Vrijdag24-04-1520:00Achilles'29De Graafschap
Vrijdag24-04-1520:00FC EindhovenFC Oss
Vrijdag24-04-1520:00FC Den BoschN.E.C.
Vrijdag24-04-1520:00Roda JCJong FC Twente
Vrijdag24-04-1520:00VVV-VenloSparta Rotterdam
Vrijdag24-04-1520:00Jong AjaxHelmond Sport
Vrijdag24-04-1520:00Almere City FCFC Volendam
Vrijdag24-04-1520:00TelstarRKC Waalwijk
Vrijdag24-04-1520:00Fortuna SittardJong PSV

Speelronde37

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag01-05-1520:00FC VolendamVVV-Venlo
Vrijdag01-05-1520:00RKC WaalwijkJong PSV
Vrijdag01-05-1520:00MVVFC Den Bosch
Vrijdag01-05-1520:00De GraafschapFortuna Sittard
Vrijdag01-05-1520:00N.E.C.Jong Ajax
Vrijdag01-05-1520:00FC OssSparta Rotterdam
Vrijdag01-05-1520:00Almere CityRoda JC
Vrijdag01-05-1520:00Jong FC TwenteFC Eindhoven
Vrijdag01-05-1520:00Helmond SportAchilles'29
Vrijdag01-05-1520:00FC EmmenTelstar

Speelronde 38

DagDatumTijdThuisUit
Vrijdag08-05-1520:00Sparta RotterdamDe Graafschap
Vrijdag08-05-1520:00Achilles'29Jong FC Twente
Vrijdag08-05-1520:00FC EindhovenMVV
Vrijdag08-05-1520:00Jong PSVFC Volendam
Vrijdag08-05-1520:00FC Den BoschAlmere City FC
Vrijdag08-05-1520:00Roda JCFC Emmen
Vrijdag08-05-1520:00VVV-VenloN.E.C.
Vrijdag08-05-1520:00Jong AjaxFC Oss
Vrijdag08-05-1520:00TelstarHelmond Sport
Vrijdag08-05-1520:00Fortuna SittardRKC Waalwijk

Lees verder

© 2014 - 2019 Jerommeke31, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Eredivisie 2014-2015 Willem II programmaEredivisie 2014-2015 Willem II programmaWillem II heeft zich binnen een jaar weten terug te keren naar de Eredivisie. Willem II wist op het eind van het Jupiler…
Nacompetitie Eredivisie 2013-2014 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2013-2014 promotie/degradatieNa afloop van de Eredivisie en Jupiler League 2013-2014 worden er nog wedstrijden gespeeld in de nacompetitie. Hierin ko…
Eredivisie 2014-2015 FC Dordrecht programmaEredivisie 2014-2015 FC Dordrecht programmaFC Dordrecht is voor het eerst sinds het Eredivisie seizoen 1992-1993 weer terug in de Eredivisie. Na lang bovenaan te h…
Nacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNa elk seizoen is het zo dat er ploegen uit de Eredivisie en de Jupiler League strijden om wie er in de Eredivisie blijf…
Eredivisie 2014-2015 SC Cambuur programmaEredivisie 2014-2015 SC Cambuur programmaSC Cambuur wist zich na 20 jaar weer in de Eredivisie te nestelen. Na het kampioenschap in de Jupiler League hadden de m…
Bronnen en referenties
  • www.knvb.nl

Reageer op het artikel "Jupiler League 2014-2015 programma"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Jerommeke31
Laatste update: 21-09-2014
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 1
Schrijf mee!