InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Jupiler League seizoen 2017-18: speeldata en speelschema

Jupiler League seizoen 2017-18: speeldata en speelschema

Jupiler League seizoen 2017-18: speeldata en speelschema Op 12 juni 2017 werd het speelschema gepubliceerd omtrent de Jupiler League-kalender van het seizoen 2017-18. Er doen twintig teams mee aan de tweede klasse van Nederland, de Jupiler League. In het Jupiler League-seizoen 2017-18 zullen er veel wedstrijden op vrijdag afgewerkt worden, terwijl er in de seizoenen daarvoor vaker op maandag gespeeld werd. Welke clubs doen er mee aan het toernooi en welke speeldata zijn er bekend?

Prestaties Jupiler League-seizoen 2016-17

VVV-Venlo is de kampioen van het seizoen 2016-17. Jong Ajax werd tweede, terwijl Cambuur op de derde plek eindigde. VVV-Venlo had tachtig punten, vier meer dan Jong Ajax en negen meer dan Cambuur. Daarnaast werd er door NAC Breda, Cambuur, FC Volendam en MVV Maastricht gestreden in de halve finale van de nacompetitie. Uiteindelijk won NAC beide confrontaties, waardoor ze in het seizoen 2017-18 in de Eredivisie speelt, terwijl het NEC liet degraderen. Go Ahead Eagles degradeerde direct uit de Eredivisie.

Voor de eerste keer sinds lange tijd kon er eindelijk weer een team degraderen uit de Jupiler League. Achilles '29 was het haasje dankzij een ontzettend slechte eerste seizoenshelft. Uiteindelijk eindigde Achilles '29 vijf punten onder FC Dordrecht. De club die promoveert vanuit de Tweede Divisie is Jong AZ, waardoor er in het seizoen 2017-18 vier beloftenploegen meedoen aan de competitie.

Clubs seizoen 2017-18

In het Jupiler League seizoen 2017-18 doen er weer twintig teams mee. VVV-Venlo en NAC verlieten de Jupiler League voor de Eredivisie terwijl NEC en Go Ahead Eagles de omgekeerde weg bewandelden. Alle teams die meedoen aan het Jupiler League-seizoen 2017-18:
  • Almere City
  • Cambuur
  • FC Den Bosch
  • FC Dordrecht
  • FC Eindhoven
  • FC Emmen
  • FC Oss
  • FC Volendam
  • Fortuna Sittard
  • De Graafschap
  • Helmond Sport
  • Jong Ajax
  • Jong AZ
  • Jong FC Utrecht
  • Jong PSV
  • MVV Maastricht
  • RKC Waalwijk
  • Telstar

Trainers clubs

Er zijn genoeg trainers die in het seizoen al weggingen of na het seizoen 2016-17 besloten uit elkaar te gaan. Pascal Jansen van Jong PSV wordt bijvoorbeeld vervangen door Dennis Haar. Zijn vader, Martin Haar, is trainer van de selectie van Jong AZ. Daarnaast vertrok ook Ricardo Moniz, in het seizoen 2016-17 werkend bij FC Eindhoven. Ook de vacatures voor trainer bij FC Oss en NEC staan nog open. Op 13 juni 2017 kwam het bericht naar buiten dat Marcel Keizer, eerst trainer van Jong Ajax, bij Ajax 1 gaat werken. Hij volgt Peter Bosz op die richting Duitsland vertrok.

Dit zijn alle trainers in het seizoen 2017-18:
  • Almere City: Jack de Gier
  • Cambuur: Marinus Dijkhuizen
  • FC Den Bosch: Will Boessen
  • FC Dordrecht: Gérard de Nooijer
  • FC Eindhoven: Wilfred van Leeuwen
  • FC Emmen: Dick Lukkien
  • FC Oss: KIaas Wels
  • FC Volendam: Misha Salden
  • Fortuna Sittard: Sunday Oliseh
  • Go Ahead Eagles: Leon Vlemmings
  • De Graafschap: Henk de Jong
  • Helmond Sport: Roy Hendriksen
  • Jong Ajax: Michael Reiziger
  • Jong AZ: Martin Haar
  • Jong FC Utrecht: Robin Pronk
  • Jong PSV: Dennis Haar
  • MVV Maastricht: Ron Elsen
  • NEC: Adrie Bogers
  • RKC Waalwijk: Peter van den Berg
  • Telstar: Mike Snoei

Speelschema seizoen 2017-18

Op 12 juni 2017 werd het speelschema voor het Jupiler League-seizoen 2017-18 gepubliceerd.

Speeldata

De speeldata met betrekking tot het Jupiler League-seizoen 2017-18:

Speelronde 118 en 21 augustus 2017Speelronde 2012 januari 2018
Speelronde 225 augustus 2017Speelronde 2119 en 22 januari 2018
Speelronde 31 en 3 september 2017Speelronde 2226, 28 en 29 januari 2018
Speelronde 48 en 11 september 2017Speelronde 232 en 5 februari 2018
Speelronde 515 september 2017Speelronde 248, 9 en 12 februari 2018
Speelronde 622 en 25 september 2017Speelronde 2516 en 19 februari 2018
Speelronde 729 september 2017Speelronde 2623 en 26 februari 2018
Speelronde 86 en 8 oktober 2017Speelronde 272, 4 en 5 maart 2018
Speelronde 913, 15 en 16 oktober 2017Speelronde 289 maart 2017
Speelronde 1020 oktober 2017Speelronde 2912 maart 2018
Speelronde 1127 oktober 2017Speelronde 3016 maart 2018
Speelronde 123 november 2017Speelronde 3123 en 25 maart 2018
Speelronde 1317 en 20 november 2017Speelronde 3230 maart 2018
Speelronde 1424 november 2017Speelronde 332 april 2018
Speelronde 1527 november 2017Speelronde 346 april 2018
Speelronde 161 en 4 december 2017Speelronde 359 april 2018
Speelronde 178 en 11 december 2017Speelronde 3613 april 2018
Speelronde 1815 december 2017Speelronde 3720 april 2018
Speelronde 1922 december 2017Speelronde 3828 april 2018

Speelronde 1

Datum - tijdWedstrijdUitslag
18 augustus 2017 - 20:00SC Cambuur - Jong Ajax1-2
18 augustus 2017 - 20:00FC Volendam - Helmond Sport2-2
18 augustus 2017 - 20:00RKC Waalwijk - FC Emmen0-2
18 augustus 2017 - 20:00MVV - Go Ahead Eagles4-3
18 augustus 2017 - 20:00FC Eindhoven - Telstar2-2
18 augustus 2017 - 20:00FC Den Bosch - Jong AZ1-3
18 augustus 2017 - 20:00Fortuna Sittard - FC Dordrecht 5-1
18 augustus 2017 - 20:00NEC - Almere City3-1
21 augustus 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - FC Oss0-3
21 augustus 2017 - 20:00Jong PSV - De Graafschap2-2

Speelronde 2

Datum - tijdWedstrijdUitslag
25 augustus 2017 - 20:00FC Dordrecht - Jong FC Utrecht2-1
25 augustus 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - NEC1-1
25 augustus 2017 - 20:00De Graafschap - SC Cambuur2-0
25 augustus 2017 - 20:00Jong Ajax - Fortuna Sittard4-2
25 augustus 2017 - 20:00FC Oss - FC Volendam1-0
25 augustus 2017 - 20:00Almere City - FC Den Bosch1-1
25 augustus 2017 - 20:00Telstar - MVV0-0
25 augustus 2017 - 20:00Helmond Sport - Jong PSV1-2
25 augustus 2017 - 20:00FC Emmen - FC Eindhoven1-1
25 augustus 2017 - 20:00Jong AZ - RKC Waalwijk2-1

Speelronde 3

Datum - tijdWedstrijdUitslag
1 september 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - Jong AZ1-0
1 september 2017 - 20:00FC Dordrecht - FC Emmen2-2
1 september 2017 - 20:00Jong PSV - Jong Ajax0-3
1 september 2017 - 20:00MVV - FC Den Bosch3-0
1 september 2017 - 20:00Fortuna Sittard - Almere City2-1
1 september 2017 - 20:00NEC - FC Eindhoven2-1
1 september 2017 - 20:00Telstar - FC Oss3-3
1 september 2017 - 20:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles1-1
2 september 2017 - 19:45RKC Waalwijk - De Graafschap0-0
3 september 2017 - 14:30FC Volendam - SC Cambuur0-1

Speelronde 4

Datum - tijdWedstrijdUitslag
8 september 2017 - 20:00SC Cambuur - Jong FC Utrecht2-2
8 september 2017 - 20:00FC Eindhoven - Jong PSV1-2
8 september 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - FC Volendam1-1
8 september 2017 - 20:00FC Den Bosch - NEC3-0
8 september 2017 - 20:00De Graafschap - MVV1-2
8 september 2017 - 20:00FC Oss - FC Dordrecht3-1
8 september 2017 - 20:00Almere City - Helmond Sport3-1
8 september 2017 - 20:00FC Emmen - Fortuna Sittard0-0
11 september 2017 - 20:00Jong Ajax - RKC Waalwijk1-1
12 september 2017 - 20:00Jong AZ - Telstar2-2

Speelronde 5

Datum - tijdWedstrijdUitslag
15 september 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - De Graafschap1-4
15 september 2017 - 20:00FC Dordrecht - Almere City1-1
15 september 2017 - 20:00RKC Waalwijk - FC Eindhoven0-1
15 september 2017 - 20:00MVV - Jong PSV0-0
15 september 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - SC Cambuur1-3
15 september 2017 - 20:00Fortuna Sittard - FC Volendam1-0
15 september 2017 - 20:00NEC - FC Emmen1-1
15 september 2017 - 20:00FC Oss - Jong AZ0-2
15 september 2017 - 20:00Telstar - FC Den Bosch3-2
15 september 2017 - 20:00Helmond Sport - Jong Ajax1-4

Speelronde 6

Datum - tijdWedstrijdUitslag
22 september 2017 - 20:00FC Volendam - De Graafschap0-0
22 september 2017 - 20:00RKC Waalwijk - Jong FC Utrecht2-2
22 september 2017 - 20:00MVV - SC Cambuur1-1
22 september 2017 - 20:00FC Eindhoven - FC Den Bosch0-1
22 september 2017 - 20:00Fortuna Sittard - Jong AZ5-1
22 september 2017 - 20:00Almere City - FC Oss2-2
22 september 2017 - 20:00Helmond Sport - FC Dordrecht1-2
22 september 2017 - 20:00FC Emmen - Go Ahead Eagles0-0
25 september 2017 - 20:00Jong PSV - NEC3-3
25 september 2017 - 20:00Jong Ajax - Telstar1-1

Speelronde 7

Datum - tijdWedstrijdUitslag
29 september 2017 - 20:00SC Cambuur - RKC Waalwijk1-1
29 september 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - Helmond Sport0-0
29 september 2017 - 20:00FC Dordrecht - FC Volendam2-2
29 september 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - Almere City2-1
29 september 2017 - 20:00FC Den Bosch - Jong PSV5-0
29 september 2017 - 20:00De Graafschap - FC Emmen2-2
29 september 2017 - 20:00NEC - MVV4-1
29 september 2017 - 20:00FC Oss - Jong Ajax0-3
29 september 2017 - 20:00Telstar - Fortuna Sittard0-6
29 september 2017 - 20:00Jong AZ - FC Eindhoven1-2

Speelronde 8

Datum - tijdWedstrijdUitslag
6 oktober 2017 - 20:00FC Volendam - Telstar3-4
6 oktober 2017 - 20:00FC Dordrecht - FC Eindhoven4-3
6 oktober 2017 - 20:00Jong PSV - Jong AZ1-2
6 oktober 2017 - 20:00Fortuna Sittard - NEC1-2
6 oktober 2017 - 20:00Jong Ajax - Jong FC Utrecht2-1
6 oktober 2017 - 20:00FC Oss - Go Ahead Eagles1-6
6 oktober 2017 - 20:00Almere City - MVV3-2
6 oktober 2017 - 20:00Helmond Sport - De Graafschap0-2
6 oktober 2017 - 20:00FC Emmen - SC Cambuur2-0
8 oktober 2017 - 14:30RKC Waalwijk - FC Den Bosch1-1

Speelronde 9

Datum - tijdWedstrijdUitslag
13 oktober 2017 - 20:00SC Cambuur - FC Oss1-3
13 oktober 2017 - 20:00MVV - Fortuna Sittard1-2
13 oktober 2017 - 20:00FC Eindhoven - FC Volendam1-0
13 oktober 2017 - 20:00FC Den Bosch - Jong FC Utrecht1-0
13 oktober 2017 - 20:00NEC - RKC Waalwijk2-0
13 oktober 2017 - 20:00Telstar - FC Dordrecht3-0
13 oktober 2017 - 20:00FC Emmen - Jong PSV3-1
15 oktober 2017 - 12:30De Graafschap - Go Ahead Eagles1-1
16 oktober 2017 - 20:00Jong Ajax - Almere City3-0
16 oktober 2017 - 20:00Jong AZ - Helmond Sport1-3

Speelronde 10

Datum - tijdWedstrijdUitslag
20 oktober 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - MVV2-1
20 oktober 2017 - 20:00FC Volendam - NEC0-2
20 oktober 2017 - 20:00FC Dordrecht - De Graafschap1-1
20 oktober 2017 - 20:00Jong PSV - RKC Waalwijk3-2
20 oktober 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - Jong Ajax4-1
20 oktober 2017 - 20:00Fortuna Sittard - FC Eindhoven2-2
20 oktober 2017 - 20:00FC Oss - FC Den Bosch1-1
20 oktober 2017 - 20:00Almere City - SC Cambuur1-1
20 oktober 2017 - 20:00Helmond Sport - Telstar1-2
20 oktober 2017 - 20:00Jong AZ - FC Emmen2-1

Speelronde 11

Datum - tijdWedstrijdUitslag
27 oktober 2017 - 20:00SC Cambuur - Jong PSV0-1
27 oktober 2017 - 20:00RKC Waalwijk - FC Dordrecht1-0
27 oktober 2017 - 20:00MVV - FC Volendam2-1
27 oktober 2017 - 20:00FC Eindhoven - Jong Ajax2-3
27 oktober 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - Jong AZ2-1
27 oktober 2017 - 20:00FC Den Bosch - Helmond Sport2-2
27 oktober 2017 - 20:00De Graafschap - Fortuna Sittard2-0
27 oktober 2017 - 20:00NEC - Jong FC Utrecht3-1
27 oktober 2017 - 20:00Telstar - Almere City4-0
27 oktober 2017 - 20:00FC Emmen - FC Oss1-1

Speelronde 12

Datum - tijdWedstrijdUitslag
3 november 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - FC Eindhoven1-2
3 november 2017 - 20:00FC Volendam - Jong PSV1-0
3 november 2017 - 20:00FC Dordrecht - FC Den Bosch0-3
3 november 2017 - 20:00MVV - RKC Waalwijk0-0
3 november 2017 - 20:00Fortuna Sittard - FC Oss4-0
3 november 2017 - 20:00NEC - SC Cambuur3-1
3 november 2017 - 20:00Jong Ajax - De Graafschap0-5
3 november 2017 - 20:00Almere City - Jong AZ3-2
3 november 2017 - 20:00Telstar - Go Ahead Eagles3-1
3 november 2017 - 20:00Helmond sport - FC Emmen3-1

Speelronde 13

Datum - tijdWedstrijdUitslag
17 november 2017 - 20:00SC Cambuur - Fortuna Sittard1-0
17 november 2017 - 20:00RKC Waalwijk - Telstar4-1
17 november 2017 - 20:00FC Eindhoven - MVV3-2
17 november 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - FC Dordrecht0-3
17 november 2017 - 20:00FC Den Bosch - FC Volendam3-1
17 november 2017 - 20:00De Graafschap - NEC1-3
17 november 2017 - 20:00FC Oss - Helmond Sport0-0
17 november 2017 - 20:00FC Emmen - Almere City2-2
20 november 2017 - 20:00Jong PSV - Jong FC Utrecht2-0
20 november 2017 - 20:00Jong AZ - Jong Ajax4-2

Speelronde 14

Datum - tijdWedstrijdUitslag
24 november 2017 - 20:00SC Cambuur - FC Den Bosch2-2
24 november 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - Almere City2-4
24 november 2017 - 20:00FC Volendam - FC Emmen2-3
24 november 2017 - 20:00FC Dordrecht - Jong AZ3-2
24 november 2017 - 20:00RKC Waalwijk - FC Oss2-1
24 november 2017 - 20:00Jong PSV - Telstar6-0
24 november 2017 - 20:00MVV - Helmond Sport3-1
24 november 2017 - 20:00Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles2-1
24 november 2017 - 20:00De Graafschap - FC Eindhoven4-0
24 november 2017 - 20:00NEC - Jong Ajax2-1

Speelronde 15

Datum - tijdWedstrijdUitslag
27 november 2017 - 20:00FC Eindhoven - SC Cambuur2-1
27 november 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht0-0
27 november 2017 - 20:00FC Den Bosch - De Graafschap1-1
27 november 2017 - 20:00Jong Ajax - FC Dordrecht3-0
27 november 2017 - 20:00FC Oss - Jong PSV0-3
27 november 2017 - 20:00Almere City - RKC Waalwijk3-2
27 november 2017 - 20:00Telstar - NEC3-2
27 november 2017 - 20:00Helmond Sport - Fortuna Sittard1-3
27 november 2017 - 20:00FC Emmen - MVV2-1
27 november 2017 - 20:00Jong AZ - FC Volendam0-2

Speelronde 16

Datum - tijdWedstrijdUitslag
1 december 2017 - 20:00SC Cambuur - Telstar2-1
1 december 2017 - 20:00FC Volendam - Almere City1-1
1 december 2017 - 20:00RKC Waalwijk - Helmond Sport1-0
1 december 2017 - 20:00MVV - Jong Ajax0-4
1 december 2017 - 20:00FC Eindhoven - FC Oss1-3
1 december 2017 - 20:00FC Den Bosch - Go Ahead Eagles3-0
1 december 2017 - 20:00De Graafschap - Jong AZ1-0
1 december 2017 - 20:00NEC - FC Dordrecht6-0
4 december 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - FC Emmen1-2
4 december 2017 - 20:00Jong PSV - Fortuna Sittard2-3

Speelronde 17

Datum - tijdWedstrijdUitslag
8 december 2017 - 20:00FC Volendam - Jong FC Utrecht2-1
8 december 2017 - 20:00FC Dordrecht - MVV2-4
8 december 2017 - 20:00Fortuna Sittard - RKC Waalwijk6-0
8 december 2017 - 20:00Almere City - De Graafschap2-1
8 december 2017 - 20:00Telstar - FC Emmen0-0
8 december 2017 - 20:00Helmond Sport - FC Eindhoven0-0
12 december 2017 - 20:00Go Ahead Eagles - Jong PSV1-1
18 december 2017** - 20:00Jong Ajax - FC Den Bosch1-0
15 januari 2018** - 20:00Jong AZ - SC Cambuur0-1
15 januari 2018** - 20:00FC Oss - NEC3-0
*: wedstrijden waren 8 december 2017 afgelast vanwege hevige sneeuwval. Ze zijn daarom verplaatst naar 18 december en 15 januari.

Speelronde 18

Datum - tijdWedstrijdUitslag
15 december 2017 - 20:00SC Cambuur - FC Dordrecht3-0
15 december 2017 - 20:00Jong FC Utrecht - Telstar0-1
15 december 2017 - 20:00RKC Waalwijk - FC Volendam1-3
15 december 2017 - 20:00Jong PSV - Almere City3-2
15 december 2017 - 20:00MVV - Jong AZ3-0
15 december 2017 - 20:00FC Eindhoven - Go Ahead Eagles3-2
15 december 2017 - 20:00FC Den Bosch - Fortuna Sittard2-4
15 december 2017 - 20:00De Graafschap - FC Oss1-1
15 december 2017 - 20:00NEC - Helmond Sport1-1
15 december 2017 - 20:00FC Emmen - Jong Ajax2-2

Speelronde 19

Datum - tijdWedstrijdUitslag
22 december 2017 - 20:00FC Dordrecht - Jong PSV2-3
22 december 2017 - 20:00Go ahead Eagles - RKC Waalwijk0-0
22 december 2017 - 20:00Jong Ajax - FC Volendam7-0
22 december 2017 - 20:00FC Oss - MVV1-0
22 december 2017 - 20:00Almere City - FC Eindhoven5-1
22 december 2017 - 20:00Telstar - De Graafschap3-2
22 december 2017 - 20:00Helmond Sport - SC Cambuur3-0
22 december 2017 - 20:00FC Emmen - FC Den Bosch2-2
22 december 2017 - 20:00Jong AZ - NEC2-7
23 december 2017 - 19:45Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht3-1

Speelronde 20

Datum - tijdWedstrijdUitslag
12 januari 2018 - 20:00SC Cambuur - De Graafschap3-2
12 januari 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - FC Dordrecht0-2
12 januari 2018 - 20:00FC Volendam - FC Oss3-1
12 januari 2018 - 20:00RKC Waalwijk - Jong AZ1-0
12 januari 2018 - 20:00Jong PSV - Helmond Sport1-2
12 januari 2018 - 20:00MVV - Telstar0-0
12 januari 2018 - 20:00FC Eindhoven - FC Emmen2-1
12 januari 2018 - 20:00FC Den Bosch - Almere City1-3
12 januari 2018 - 20:00Fortuna Sittard - Jong Ajax2-1
12 januari 2018 - 20:00NEC - Go Ahead Eagles5-1

Speelronde 21

Datum - tijdWedstrijdUitslag
19 januari 2018 - 20:00FC Dordrecht - Fortuna Sittard3-0
19 januari 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - MVV3-1
19 januari 2018 - 20:00De Graafschap - Jong PSV2-3
19 januari 2018 - 20:00FC Oss - Jong FC Utrecht2-0
19 januari 2018 - 20:00Almere City - NEC3-2
19 januari 2018 - 20:00Telstar - FC Eindhoven4-1
19 januari 2018 - 20:00Helmond Sport - FC Volendam1-4
19 januari 2018 - 20:00FC Emmen - RKC Waalwijk2-1
22 januari 2018 - 20:00Jong Ajax - SC Cambuur3-2
22 januari 2018 - 20:00Jong AZ - FC Den Bosch1-1

Speelronde 22

Datum - tijdWedstrijdUitslag
26 januari 2018 - 20:00FC Dordrecht - FC Oss2-0
26 januari 2018 - 20:00RKC Waalwijk - Jong Ajax2-4
26 januari 2018 - 20:00MVV - De Graafschap1-3
26 januari 2018 - 20:00Fortuna Sittard - FC Emmen1-2
26 januari 2018 - 20:00NEC - FC Den Bosch1-0
26 januari 2018 - 20:00Telstar - Jong AZ2-1
26 januari 2018 - 20:00Helmond Sport - Almere City1-2
26 januari 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - SC Cambuur1-3
28 januari 2018 - 14:30FC Volendam - Go Ahead Eagles4-3
29 januari 2018 - 20:00Jong PSV - FC Eindhoven4-1

Speelronde 23

Datum - tijdWedstrijdUitslag
2 februari 2018 - 20:00SC Cambuur - Go Ahead Eagles2-1
2 februari 2018 - 20:00FC Volendam - Fortuna Sittard2-0
2 februari 2018 - 20:00FC Eindhoven - RKC Waalwijk3-1
2 februari 2018 - 20:00FC Den Bosch - Telstar3-2
2 februari 2018 - 20:00De Graafschap - Jong FC Utrecht7-0
2 februari 2018 - 20:00Almere City - FC Dordrecht1-2
2 februari 2018 - 20:00FC Emmen - NEC1-0
5 februari 2018 - 20:00Jong PSV - MVV1-0
5 februari 2018 - 20:00Jong Ajax - Helmond Sport2-0
5 februari 2018 - 20:00Jong AZ - FC Oss3-1

Speelronde 24

Datum - tijdWedstrijdUitslag
8 februari 2018 - 20:00NEC - Jong PSV2-0
9 februari 2018 - 20:00SC Cambuur - MVV0-2
9 februari 2018 - 20:00FC Dordrecht - Helmond Sport3-2
9 februari 2018 - 20:00FC Den Bosch - FC Eindhoven4-0
9 februari 2018 - 20:00De Graafschap - FC Volendam2-1
9 februari 2018 - 20:00FC Oss - Almere City5-1
9 februari 2018 - 20:00Telstar - Jong Ajax3-3
9 februari 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - RKC Waalwijk5-2
12 februari 2018 - 20:00Jong AZ - Fortuna Sittard2-0
12 februari 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - FC Emmen0-1

Speelronde 25

Datum - tijdWedstrijdUitslag
16 februari 2018 - 20:00FC Volendam - FC Dordrecht4-1
16 februari 2018 - 20:00RKC Waalwijk - SC Cambuur0-0
16 februari 2018 - 20:00MVV - NEC4-1
16 februari 2018 - 20:00FC Eindhoven - Jong AZ1-3
16 februari 2018 - 20:00Fortuna Sittard - Telstar1-1
16 februari 2018 - 20:00Almere City - Go Ahead Eagles2-0
16 februari 2018 - 20:00Helmond Sport - Jong FC Utrecht2-0
16 februari 2018 - 20:00FC Emmen - De Graafschap5-2
19 februari 2018 - 20:00Jong PSV - FC Den Bosch2-1
19 februari 2018 - 20:00Jong Ajax - FC Oss2-0

Speelronde 26

Datum - tijdWedstrijdUitslag
23 februari 2018 - 20:00SC Cambuur - FC Emmen1-1
23 februari 2018 - 20:00MVV - Almere City3-0
23 februari 2018 - 20:00FC Eindhoven - FC Dordrecht0-1
23 februari 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - FC Oss2-1
23 februari 2018 - 20:00FC Den Bosch - RKC Waalwijk0-0
23 februari 2018 - 20:00De Graafschap - Helmond Sport1-0
23 februari 2018 - 20:00NEC - Fortuna Sittard1-1
23 februari 2018 - 20:00Telstar - FC Volendam5-2
26 februari 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - Jong Ajax2-1
26 februari 2018 - 20:00Jong AZ - Jong PSV2-1

Speelronde 27

Datum - tijdWedstrijdUitslag
2 maart 2018 - 20:00FC Volendam - FC Eindhoven3-2
2 maart 2018 - 20:00FC Dordrecht - Telstar2-3
2 maart 2018 - 20:00RKC Waalwijk - NEC0-2
2 maart 2018 - 20:00FC Oss - SC Cambuur2-1
2 maart 2018 - 20:00Almere City - Jong Ajax1-2
2 maart 2018 - 20:00Helmond Sport - Jong AZ3-0
4 maart 2018 - 14:30Go Ahead Eagles - De Graafschap0-4
5 maart 2018 - 20:00Fortuna Sittard - MVV3-0
5 maart 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - FC Den Bosch1-1
5 maart 2018 - 20:00Jong PSV - FC Emmen1-1

Speelronde 28

Datum - tijdWedstrijdUitslag
9 maart 2018 - 20:00SC Cambuur - Almere City2-1
9 maart 2018 - 20:00RKC Waalwijk - Jong PSV3-2
9 maart 2018 - 20:00MVV - Jong FC Utrecht3-1
9 maart 2018 - 20:00FC Eindhoven - Fortuna Sittard1-3
9 maart 2018 - 20:00FC Den Bosch - FC Oss0-0
9 maart 2018 - 20:00De Graafschap - FC Dordrecht0-1
9 maart 2018 - 20:00NEC - FC Volendam3-0
9 maart 2018 - 20:00Jong Ajax - Go Ahead Eagles0-2
9 maart 2018 - 20:00Telstar - Helmond Sport2-3
9 maart 2018 - 20:00FC Emmen - Jong AZ0-2

Speelronde 29

Datum - tijdWedstrijdUitslag
12 maart 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - NEC0-2
12 maart 2018 - 20:00FC Volendam - MVV2-2
12 maart 2018 - 20:00FC Dordrecht - RKC Waalwijk1-0
12 maart 2018 - 20:00Jong PSV - SC Cambuur1-1
12 maart 2018 - 20:00Fortuna Sittard - De Graafschap1-1
12 maart 2018 - 20:00Jong Ajax - FC Eindhoven4-0
12 maart 2018 - 20:00FC Oss - FC Emmen2-3
12 maart 2018 - 20:00Almere City - Telstar2-3
12 maart 2018 - 20:00Helmond Sport - FC Den Bosch3-1
12 maart 2018 - 20:00Jong AZ - Go Ahead Eagles0-0

Speelronde 30

Datum - tijdWedstrijdUitslag
16 maart 2018 - 20:00SC Cambuur - NEC1-1
16 maart 2018 - 20:00RKC Waalwijk - MVV1-1
16 maart 2018 - 20:00Jong PSV - FC Volendam2-1
16 maart 2018 - 20:00FC Eindhoven - Jong FC Utrecht5-2
16 maart 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - Telstar1-1
16 maart 2018 - 20:00FC Den Bosch - FC Dordrecht4-1
16 maart 2018 - 20:00De Graafschap - Jong Ajax2-4
16 maart 2018 - 20:00FC Oss - Fortuna Sittard1-2
16 maart 2018 - 20:00FC Emmen - Helmond Sport0-0
16 maart 2018 - 20:00Jong AZ - Almere City4-1

Speelronde 31

Datum - tijdWedstrijdUitslag
23 maart 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - Jong PSV1-4
23 maart 2018 - 20:00MVV - FC Eindhoven2-0
23 maart 2018 - 20:00Fortuna Sittard - SC Cambuur3-2
23 maart 2018 - 20:00NEC - De Graafschap1-1
23 maart 2018 - 20:00Helmond Sport - FC Oss2-1
24 maart 2018 - 19:45Telstar - RKC Waalwijk0-0
25 maart 2018 - 14:30FC Volendam - FC Den Bosch1-0
25 maart 2018 - 14:30FC Dordrecht - Go Ahead Eagles1-2
25 maart 2018 - 14:30Jong Ajax - Jong AZ0-1
25 maart 2018 - 14:30Almere City - FC Emmen2-2

Speelronde 32

Datum - tijdWedstrijdUitslag
30 maart 2018 - 20:00SC Cambuur - FC Volendam2-2
30 maart 2018 - 20:00FC Eindhoven - NEC3-2
30 maart 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - Helmond Sport3-1
30 maart 2018 - 20:00FC Den Bosch - MVV2-1
30 maart 2018 - 20:00De Graafschap - RKC Waalwijk1-0
30 maart 2018 - 20:00Jong Ajax - Jong PSV0-3
30 maart 2018 - 20:00FC Oss - Telstar0-0
30 maart 2018 - 20:00Almere City - Fortuna Sittard1-4
30 maart 2018 - 20:00FC Emmen - FC Dordrecht1-3
30 maart 2018 - 20:00Jong AZ - Jong FC Utrecht1-3

Speelronde 33

Datum - tijdWedstrijdUitslag
2 april 2018 - 14:30SC Cambuur - FC Eindhoven3-2
2 april 2018 - 14:30Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles1-0
2 april 2018 - 14:30FC Volendam - Jong AZ4-1
2 april 2018 - 14:30FC Dordrecht - Jong Ajax2-3
2 april 2018 - 14:30RKC Waalwijk - Almere City0-4
2 april 2018 - 14:30Jong PSV - FC Oss5-1
2 april 2018 - 14:30MVV - FC Emmen0-1
2 april 2018 - 14:30Fortuna Sittard - Helmond Sport3-0
2 april 2018 - 14:30De Graafschap - FC Den Bosch2-1
2 april 2018 - 14:30NEC - Telstar3-0

Speelronde 34

Datum - tijdWedstrijdUitslag
6 april 2018 - 20:00FC Eindhoven - De Graafschap2-4
6 april 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard0-1
6 april 2018 - 20:00FC Den Bosch - SC Cambuur1-2
6 april 2018 - 20:00FC Oss - RKC Waalwijk3-1
6 april 2018 - 20:00Almere City - Jong FC Utrecht2-1
6 april 2018 - 20:00Telstar - Jong PSV0-0
6 april 2018 - 20:00Helmond Sport - MVV2-3
6 april 2018 - 20:00FC Emmen - FC Volendam2-3
6 april 2018 - 20:00Jong AZ - FC Dordrecht3-1
16 april 2018 - 20:00Jong Ajax - NEC1-0*
*: wedstrijd werd op 16 april opnieuw gespeeld vanwege het meespelen van een Ajax-speler die niet speelgerechtigd was op 6 april. De uitslag was op 6 april 2-0 in het voordeel van Jong Ajax.

Speelronde 35

Datum - tijdWedstrijdUitslag
9 april 2018 - 20:00SC Cambuur - Jong AZ3-2
9 april 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - FC Volendam2-1
9 april 2018 - 20:00RKC Waalwijk - Fortuna Sittard1-1
9 april 2018 - 20:00MVV - FC Dordrecht1-0
9 april 2018 - 20:00FC Eindhoven - Helmond Sport3-2
9 april 2018 - 20:00FC Den Bosch - Jong Ajax2-5
9 april 2018 - 20:00De Graafschap - Almere City4-2
9 april 2018 - 20:00NEC - FC Oss2-1
9 april 2018 - 20:00FC Emmen - Telstar2-3
10 april 2018 - 20:00Jong PSV - Go Ahead Eagles6-0

Speelronde 36

Datum - tijdWedstrijdUitslag
13 april 2018 - 20:00FC Volendam - RKC Waalwijk0-1
13 april 2018 - 20:00FC Dordrecht - SC Cambuur0-3
13 april 2018 - 20:00Go Ahead Eagles - FC Eindhoven1-3
13 april 2018 - 20:00Fortuna Sittard - FC Den Bosch2-0
13 april 2018 - 20:00Jong Ajax - FC Emmen3-2
13 april 2018 - 20:00FC Oss - De Graafschap1-4
13 april 2018 - 20:00Almere City - Jong PSV2-1
13 april 2018 - 20:00Telstar - Jong FC Utrecht1-0
13 april 2018 - 20:00Helmond Sport - NEC1-2
13 april 2018 - 20:00Jong AZ - MVV3-1

Speelronde 37

Datum - tijdWedstrijdUitslag
20 april 2018 - 20:00SC Cambuur - Helmond Sport4-1
20 april 2018 - 20:00Jong FC Utrecht - Fortuna Sittard0-1
20 april 2018 - 20:00FC Volendam - Jong Ajax1-2
20 april 2018 - 20:00RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles2-1
20 april 2018 - 20:00Jong PSV - FC Dordrecht4-2
20 april 2018 - 20:00MVV - FC Oss1-1
20 april 2018 - 20:00FC Eindhoven - Almere City3-2
20 april 2018 - 20:00De Graafschap - Telstar1-0
20 april 2018 - 20:00NEC - Jong AZ2-0
23 april 2018 - 20:00FC Den Bosch - FC Emmen1-2

Speelronde 38

Datum - tijdWedstrijdUitslag
28 april 2018 - 19:45FC Dordrecht - NEC3-3
28 april 2018 - 19:45Go Ahead Eagles - FC Den Bosch1-2
28 april 2018 - 19:45Fortuna Sittard - Jong PSV1-0
28 april 2018 - 19:45Jong Ajax - MVV2-1
28 april 2018 - 19:45FC Oss - FC Eindhoven1-1
28 april 2018 - 19:45Almere City - FC Volendam2-0
28 april 2018 - 19:45Telstar - SC Cambuur0-1
28 april 2018 - 19:45Helmond Sport - RKC Waalwijk2-2
28 april 2018 - 19:45FC Emmen - Jong FC Utrecht0-0
28 april 2018 - 19:45Jong AZ - De Graafschap 2-2
© 2017 - 2018 Voetbol, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Nacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatie: na het seizoen 2010-2011 is bekend welke clubs er in de nacompeti…
Nacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNa elk seizoen is het zo dat er ploegen uit de Eredivisie en de Jupiler League strijden om wie er in de Eredivisie blijf…
Nacompetitie Eredivisie 2011-2012 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2011-2012 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2011-2012 promotie/degradatie. Na het seizoen 2011-2012 is het bekend welke clubs er nacompetiti…
Play Offs Jupiler League promotie/degradatie 2013-2014Play Offs Jupiler League promotie/degradatie 2013-2014De Jupiler league is beslist en Willem 2 is na één jaar afwezigheid weer terug in de Eredivisie. Voor de andere clubs be…
Nacompetitie Eredivisie 2013-2014 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2013-2014 promotie/degradatieNa afloop van de Eredivisie en Jupiler League 2013-2014 worden er nog wedstrijden gespeeld in de nacompetitie. Hierin ko…
Bronnen en referenties
  • http://www.knvb.nl/downloads/bestand/8486/speeldagenkalender-betaald-voetbal-seizoen-2017-2018
  • https://nl.wikipedia.org/wiki/Eerste_divisie_2017/18
  • http://www.knvb.nl/downloads/sites/bestand/knvb/11412/conceptprogramma-betaald-voetbal

Reageer op het artikel "Jupiler League seizoen 2017-18: speeldata en speelschema"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Voetbol
Laatste update: 28-04-2018
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 3
Schrijf mee!