InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Eredivisie voetbal programma 2008 - 2009

Eredivisie voetbal programma 2008 - 2009

Eredivisie voetbal competitie 2008 - 2009 Het complete wedstrijdoverzicht van de nieuwe voetbalcompetitie is er weer! Veel kijkplezier en moge de beste winnen.

Hier is het complete speelprogramma voor het nieuwe Eredivisie seizoen

De onderstaande tabel toont de wedstrijden en de aanvangstijden.

Wedstrijden in 2008

DatumThuisUit
29 aug, 20:45VitesseFC Groningen
30 aug, 14:30FC UtrechtPSV
30 aug, 18:45Willem IIAjax
30 aug, 19:45NECDe Graafschap
30 aug, 20:45Roda JCFC Twente
31 aug, 14:30Heracles AlmeloFeyenoord
31 aug, 14:30FC VolendamSC Heerenveen
31 aug, 14:30SpartaADO Den Haag
31 aug, 16:30AZNAC Breda
12 sep, 20:45SC HeerenveenHeracles Almelo
13 sep, 18:45PSVSparta
13 sep, 19:45ADO Den HaagAZ
13 sep, 19:45FC TwenteNEC
13 sep, 20:45FeyenoordFC Volendam
14 sep, 12:30De GraafschapVitesse
14 sep, 14:30NAC BredaWillem II
14 sep, 14:30AjaxRoda JC
14 sep, 14:30FC GroningenFC Utrecht
19 sep, 20:45FC UtrechtWillem II
20 sep, 18:45VitesseSparta
20 sep, 19:45Heracles AlmeloFC Groningen
20 sep, 20:45AZPSV
21 sep, 12:30FeyenoordAjax
21 sep, 12:30De GraafschapADO Den Haag
21 sep, 14:30FC VolendamFC Twente
21 sep, 14:30Roda JCNAC Breda
21 sep, 14:30SC HeerenveenNEC
27 sep, 18:45NAC BredaSC Heerenveen
27 sep, 19:45PSVFC Volendam
27 sep, 19:45FC TwenteDe Graafschap
27 sep, 20:45Willem IIAZ
28 sep, 12:30ADO Den HaagFC Utrecht
28 sep, 14:30FC GroningenFeyenoord
28 sep, 14:30SpartaRoda JC
28 sep, 14:30NECHeracles Almelo
28 sep, 14:30AjaxVitesse
3 okt, 20:45AZSparta
4 okt, 18:45VitesseWillem II
4 okt, 19:45PSVDe Graafschap
4 okt, 20:45Heracles AlmeloRoda JC
5 okt, 12:30FC GroningenADO Den Haag
5 okt, 14:30FC VolendamNAC Breda
5 okt, 14:30FeyenoordNEC
5 okt, 14:30FC UtrechtFC Twente
5 okt, 16:30SC HeerenveenAjax
17 okt, 20:45ADO Den HaagFC Volendam
18 okt, 18:45FC TwenteHeracles Almelo
18 okt, 19:45NAC BredaPSV
18 okt, 19:45Roda JCSC Heerenveen
18 okt, 20:45AjaxFC Groningen
19 okt, 12:30NECVitesse
19 okt, 14:30Willem IIFeyenoord
19 okt, 14:30De GraafschapAZ
19 okt, 14:30SpartaFC Utrecht
24 okt, 20:45Heracles AlmeloADO Den Haag
25 okt, 18:45AZFC Volendam
25 okt, 19:45Willem IIDe Graafschap
25 okt, 20:45PSVRoda JC
25 okt, 20:45FC GroningenSparta
26 okt, 12:30FeyenoordSC Heerenveen
26 okt, 14:30AjaxNEC
26 okt, 14:30VitesseFC Twente
26 okt, 14:30FC UtrechtNAC Breda
28 okt, 20:00ADO Den HaagPSV
28 okt, 20:00Roda JCAZ
28 okt, 20:00FC VolendamWillem II
29 okt, 20:00Heracles AlmeloAjax
29 okt, 20:00SC HeerenveenVitesse
29 okt, 20:00NAC BredaFC Twente
29 okt, 20:00NECFC Groningen
29 okt, 20:00SpartaFeyenoord
30 okt, 20:00De GraafschapFC Utrecht
1 nov, 18:45FC TwenteAjax
1 nov, 19:45NAC BredaFC Groningen
1 nov, 19:45PSVWillem II
1 nov, 20:45SC HeerenveenAZ
2 nov, 12:30VitesseADO Den Haag
2 nov, 12:30Roda JCFeyenoord
2 nov, 14:30FC VolendamDe Graafschap
2 nov, 14:30SpartaNEC
2 nov, 14:30FC UtrechtHeracles Almelo
7 nov, 20:45De GraafschapNAC Breda
8 nov, 18:45NECPSV
8 nov, 19:45Heracles AlmeloVitesse
8 nov, 19:45AZFC Twente
8 nov, 20:45Willem IIRoda JC
9 nov, 14:30AjaxSparta
9 nov, 14:30FeyenoordFC Utrecht
9 nov, 14:30FC GroningenFC Volendam
9 nov, 16:30ADO Den HaagSC Heerenveen
14 nov, 20:45NAC BredaHeracles Almelo
15 nov, 18:45ADO Den HaagWillem II
15 nov, 19:45SpartaFC Volendam
15 nov, 19:45SC HeerenveenFC Utrecht
15 nov, 20:45Roda JCNEC
16 nov, 12:30AjaxPSV
16 nov, 14:30FC TwenteFeyenoord
16 nov, 14:30VitesseAZ
16 nov, 14:30FC GroningenDe Graafschap
21 nov, 20:45FC VolendamRoda JC
22 nov, 18:45NAC BredaNEC
22 nov, 19:45FC TwenteSC Heerenveen
22 nov, 19:45PSVHeracles Almelo
22 nov, 20:45De GraafschapSparta
23 nov, 12:30FeyenoordADO Den Haag
23 nov, 12:30AZAjax
23 nov, 14:30Willem IIFC Groningen
23 nov, 14:30FC UtrechtVitesse
28 nov, 20:45NECFC Volendam
29 nov, 18:45De GraafschapRoda JC
29 nov, 19:45ADO Den HaagFC Twente
29 nov, 19:45Heracles AlmeloWillem II
29 nov, 20:45SC HeerenveenPSV
30 nov, 12:30VitesseFeyenoord
30 nov, 12:30AjaxFC Utrecht
30 nov, 14:30SpartaNAC Breda
30 nov, 14:30FC GroningenAZ
6 dec, 18:45Willem IISC Heerenveen
6 dec, 19:45PSVFC Groningen
6 dec, 19:45Roda JCVitesse
6 dec, 19:45FC TwenteSparta
6 dec, 20:45AZHeracles Almelo
7 dec, 12:30FC VolendamAjax
7 dec, 14:30NAC BredaADO Den Haag
7 dec, 14:30NECFC Utrecht
7 dec, 14:30FeyenoordDe Graafschap
12 dec, 20:45AjaxNAC Breda
13 dec, 18:45ADO Den HaagRoda JC
13 dec, 19:45SC HeerenveenDe Graafschap
13 dec, 19:45Willem IINEC
13 dec, 20:45FeyenoordAZ
14 dec, 12:30VitessePSV
14 dec, 14:30FC UtrechtFC Volendam
14 dec, 14:30FC GroningenFC Twente
14 dec, 14:30Heracles AlmeloSparta
19 dec, 20:45FC TwenteWillem II
20 dec, 18:45AZFC Utrecht
20 dec, 19:45SpartaSC Heerenveen
20 dec, 19:45NAC BredaVitesse
20 dec, 20:45Roda JCFC Groningen
21 dec, 12:30NECADO Den Haag
21 dec, 14:30FC VolendamHeracles Almelo
21 dec, 14:30De GraafschapAjax
21 dec, 16:30PSVFeyenoord
26 dec, 14:30FeyenoordNAC Breda
27 dec, 18:45PSVFC Twente
27 dec, 19:45Heracles AlmeloDe Graafschap
27 dec, 19:45Willem IISparta
27 dec, 20:45VitesseFC Volendam
28 dec, 12:30AjaxADO Den Haag
28 dec, 14:30AZNEC
28 dec, 14:30FC UtrechtRoda JC
28 dec, 16:30FC GroningenSC Heerenveen

Wedstrijden in 2009

DatumThuisUit
16 jan, 20:45SC HeerenveenFeyenoord
17 jan, 18:45De GraafschapWillem II
17 jan, 19:45FC TwenteVitesse
17 jan, 19:45ADO Den HaagHeracles Almelo
17 jan, 20:45NAC BredaFC Utrecht
18 jan, 12:30Roda JCPSV
18 jan, 14:30FC VolendamAZ
18 jan, 14:30NECAjax
18 jan, 14:30SpartaFC Groningen
23 jan, 20:45FC UtrechtSparta
24 jan, 18:45SC HeerenveenRoda JC
24 jan, 19:45PSVNAC Breda
24 jan, 19:45AZDe Graafschap
24 jan, 20:45FeyenoordWillem II
25 jan, 12:30VitesseNEC
25 jan, 14:30FC GroningenAjax
25 jan, 14:30Heracles AlmeloFC Twente
25 jan, 14:30FC VolendamADO Den Haag
30 jan, 20:45Roda JCHeracles Almelo
31 jan, 18:45ADO Den HaagFC Groningen
31 jan, 19:45Willem IIVitesse
31 jan, 19:45NAC BredaFC Volendam
31 jan, 20:45AjaxSC Heerenveen
1 feb, 12:30FC TwenteFC Utrecht
1 feb, 14:30SpartaAZ
1 feb, 14:30De GraafschapPSV
1 feb, 14:30NECFeyenoord
3 feb, 20:00Willem IIFC Volendam
3 feb, 20:00VitesseSC Heerenveen
3 feb, 20:15AjaxHeracles Almelo
4 feb, 20:00FC TwenteNAC Breda
4 feb, 20:00AZRoda JC
4 feb, 20:00FC GroningenNEC
4 feb, 20:00FeyenoordSparta
4 feb, 20:00FC UtrechtDe Graafschap
5 feb, 20:00PSVADO Den Haag
7 feb, 18:45Roda JCSparta
7 feb, 19:45SC HeerenveenNAC Breda
7 feb, 19:45AZWillem II
7 feb, 20:45Heracles AlmeloNEC
8 feb, 12:30FC UtrechtADO Den Haag
8 feb, 12:30VitesseAjax
8 feb, 14:30FeyenoordFC Groningen
8 feb, 14:30De GraafschapFC Twente
8 feb, 14:30FC VolendamPSV
13 feb, 20:45Willem IIFC Utrecht
14 feb, 18:45ADO Den HaagDe Graafschap
14 feb, 19:45PSVAZ
14 feb, 19:45FC TwenteFC Volendam
14 feb, 20:45NAC BredaRoda JC
15 feb, 12:30AjaxFeyenoord
15 feb, 14:30SpartaVitesse
15 feb, 14:30NECSC Heerenveen
15 feb, 14:30FC GroningenHeracles Almelo
20 feb, 20:45VitesseRoda JC
21 feb, 18:45SC HeerenveenWillem II
21 feb, 19:45ADO Den HaagNAC Breda
21 feb, 19:45Heracles AlmeloAZ
21 feb, 20:45FC GroningenPSV
22 feb, 14:30FC UtrechtNEC
22 feb, 14:30De GraafschapFeyenoord
22 feb, 14:30SpartaFC Twente
22 feb, 16:30AjaxFC Volendam
27 feb, 20:45AZFC Groningen
28 feb, 18:45Willem IIHeracles Almelo
28 feb, 19:45NAC BredaSparta
28 feb, 19:45Roda JCDe Graafschap
28 feb, 20:45PSVSC Heerenveen
1 mrt, 12:30FC UtrechtAjax
1 mrt, 14:30FeyenoordVitesse
1 mrt, 14:30FC TwenteADO Den Haag
1 mrt, 14:30FC VolendamNEC
6 mrt, 20:45SpartaWillem II
7 mrt, 18:45NECAZ
7 mrt, 19:45De GraafschapHeracles Almelo
7 mrt, 19:45SC HeerenveenFC Groningen
7 mrt, 20:45FC TwentePSV
8 mrt, 12:30ADO Den HaagAjax
8 mrt, 14:30FC VolendamVitesse
8 mrt, 14:30NAC BredaFeyeoord
8 mrt, 14:30Roda JCFC Utrecht
13 mrt, 20:45FC GroningenRoda JC
14 mrt, 18:45VitesseNAC Breda
14 mrt, 19:45Willem IIFC Twente
14 mrt, 19:45SC Heerenveen Sparta
14 mrt, 20:45Heracles Almelo FC Volendam
15 mrt, 12:30FeyenoordPSV
15 mrt, 14:30ADO Den HaagNEC
15 mrt, 14:30AjaxDe Graafschap
15 mrt, 14:30FC UtrechtAZ
20 mrt, 20:45De GraafschapSC Heerenveen
21 mrt, 18:45NECWillem II
21 mrt, 19:45PSVVitesse
21 mrt, 20:45SpartaHeracles Almelo
22 mrt, 12:30Roda JCADO Den Haag
22 mrt, 12:30AZFeyenoord
22 mrt, 14:30NAC BredaAjax
22 mrt, 14:30FC VolendamFC Utrecht
22 mrt, 14:30FC TwenteFC Groningen
3 apr, 20:45NECFC Twente
4 apr, 18:45FC UtrechtFC Groningen
4 apr, 19:45Heracles AlmeloSC Heerenveen
4 apr, 19:45AZADO Den Haag
4 apr, 20:45SpartaPSV
5 apr, 12:30Roda JCAjax
5 apr, 14:30FC VolendamFeyenoord
5 apr, 14:30Willem IINAC Breda
5 apr, 14:30VitesseDe Graafschap
10 apr, 20:45NAC BredaAZ
11 apr, 18:45De GraafschapNEC
11 apr, 19:45ADO Den HaagSparta
11 apr, 19:45PSVFC Utrecht
11 apr, 20:45FC TwenteRoda JC
12 apr, 14:30SC HeerenveenFC Volendam
12 apr, 14:30FC GroningenVitesse
12 apr, 14:30FeyenoordHeracles Almelo
12 apr, 16:30AjaxWillem II
17 apr, 20:45Heracles AlmeloNAC Breda
18 apr, 18:45NECRoda JC
18 apr, 19:45AZVitesse
18 apr, 19:45De GraafschapFC Groningen
18 apr, 20:45FeyenoordFC Twente
19 apr, 14:30FC UtrechtSC Heerenveen
19 apr, 14:30Willem IIADO Den Haag
19 apr, 14:30FC VolendamSparta
19 apr, 16:30PSVAjax
24 apr, 20:45SpartaDe Graafschap
25 apr, 18:45Roda JCFC Volendam
25 apr, 19:45SC HeerenveenFC Twente
25 apr, 19:45NECNAC Breda
25 apr, 20:45Heracles AlmeloPSV
26 apr, 12:30ADO Den HaagFeyenoord
26 apr, 14:30VitesseFC Utrecht
26 apr, 14:30FC GroningenWillem II
26 apr, 14:30AjaxAZ
3 mei, 14:30Roda JCWillem II
3 mei, 14:30VitesseHeracles Almelo
3 mei, 14:30PSVNEC
3 mei, 14:30FC TwenteAZ
3 mei, 14:30SpartaAjax
3 mei, 14:30NAC BredaDe Graafschap
3 mei, 14:30FC UtrechtFeyenoord
3 mei, 14:30FC VolendamFC Groningen
3 mei, 14:30SC HeerenveenADO Den Haag
10 mei, 14:30Heracles AlmeloFC Utrecht
10 mei, 14:30AjaxFC Twente
10 mei, 14:30ADO Den HaagVitesse
10 mei, 14:30FC GroningenNAC Breda
10 mei, 14:30AZSC Heerenveen
10 mei, 14:30De GraafschapFC Volendam
10 mei, 14:30NECSparta
10 mei, 14:30Willem IIPSV
10 mei, 14:30FeyenoordRoda JC
© 2008 - 2017 Muissie68, het auteursrecht van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Eredivisie 2014-2015 Groningen programmaEredivisie 2014-2015 Groningen programmaFC Groningen kende in het Eredivisie seizoen 2013-2014 een daverend einde door in de Play Offs overtuigend van Vitesse e…
Ajax: Eredivisie-Kampioen (1956-1957)Tijden waren veranderd. Het amateurvoetbal was voorgoed verleden tijd. Tegenwoordig werd er in Nederland betaald voetbal…
Eredivisie 2014-2015 Vitesse programmaEredivisie 2014-2015 Vitesse programmaVitesse kende in het Eredivisie seizoen 2013-2014 een sterke 1e seizoenshelft maar na de winterstop kon het geen potten…
Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Vanaf vrijdag 10 augustus 2012 wordt er weer gevoetbald in de eredivisie. Tijdens het seizoen 2012-2013 zullen alle weds…
Rijkste clubs in eredivisie verslagen in seizoen 2008-2009Rijkste clubs in eredivisie verslagen in seizoen 2008-2009Het Alkmaarse AZ heeft in het seizoen 2008-2009 de jarenlange hegemonie van de drie Nederlandse topclubs (Ajax, Feyenoor…

Reageer op het artikel "Eredivisie voetbal programma 2008 - 2009"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Reactie

Marcel Souman, 18-07-2009 17:55 #1
Overzichtelijk programma, zonder onnodige poes-pas.

Infoteur: Muissie68
Gepubliceerd: 29-08-2008
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Reacties: 1
Schrijf mee!