InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Europa League 2009-2010, loting, programma en uitslagen

Europa League 2009-2010, loting, programma en uitslagen

Europa League 2009-2010, loting, programma en uitslagen Vrijdagmiddag 7 augustus 2009 is weer de loting verricht voor de volgende ronde voor de Europa League. Dit is de vierde voorronde en de club die over de 2 wedstrijden het beste resultaat haalt gaat door naar de echte Europa League en komt in de poulefase terecht. Er zijn 38 wedstrijden uit de loting gekomen en er zijn nu dus 76 teams waarvan de helft af zal vallen.
2008-2009 Europa League 2009-2010 2010-2011

Europa League

De Europa League is op de Champions League na het hoogste niveau dat een club kan spelen in Europa. Dit jaar is het eerste jaar dat het Europa League heet in plaats van het eerdere Uefa Cup. Clubs hebben zich hiervoor kunnen plaatsen door eerdere voorrondes te komen of door af te vallen in de voorronde voor de Chamions League. Er kwamen maar liefst 5 verschillende Nederlandse clubs mee aan de loting en dit is de uitkomst van de loting. De wedstrijden worden over het algemeen 20 en 27 augustus gespeeld.

Inhoudsopgave


Voorrondes

Eerste voorronde

DatumThuisUitUitslag
2 juli 2009Olimpi RustaviB36 Torshavn2-0
2 juli 2009FC BanantsNK siroki Brijeg0-2
2 juli 2009Dinaburg DaugavpilsJK NOmme Kalju2-1
2 juli 2009FK Simurg ZagatalaBnei Yehuda0-1
2 juli 2009FC LahtiDinamo Tirana4-1
2 juli 2009FK Sutjeska NIksicMTZ-Ripo Minsk1-1
2 juli 2009Valletta FCKeflavik3-0
2 juli 2009JK Trans NarvaNK RUdar Velenje0-3
2 juli 2009Dinamo MInskFK Renova Dzepciste2-1
2 juli 2009Zimbru ChisinauFC Okzhetpes1-2
2 juli 2009Spartak TrnavaFC Inter Baki2-1
2 juli 2009Randers FCLinfield FC4-0
2 juli 2009Slaven KoprivnicaBirkirkara FC1-0
2 juli 2009CS GrevenmahcerVetra FK0-3
2 juli 2009Szombathelyi HaladásFC Irtysh Pavlodar1-0
2 juli 2009AnorthosisUN Kaerjeng 975-0
2 juli 2009RunavikRosenborg BK0-3
2 juli 2009Sligo RoversVllaznia1-2
2 juli 2009Buducnost PodgoricaPolonia Warschau0-2
2 juli 2009HelsingborgMika Yerevan3-1
2 juli 2009Lisburn Distillery FCZestaponi FC1-5
2 juli 2009Fram ReykjavikThe New Saints FC2-1
2 juli 2009MotherwellLlanelli FC0-1

DatumThuisUitUitslag
9 juli 2009FC OkzetpesZimbru Chisinau0-2
9 juli 2009Zestaponi FCLisburn Distillery FC6-0
9 juli 2009Mika YerevanHelsingborg1-1
9 juli 2009FC Irtysh PavlodaSzombathelyii Haladás2-1
9 juli 2009FC Inter BakiSpartak Trnava1-3
9 juli 2009MTZ Ripo MinskFK Sutjeska Niksic2-1
9 juli 2009FK Renova DzepcisteDinamo Minsk1-1
9 juli 2009Bnei YehudaFK Simurg Zagatala3-0
9 juli 2009Birkirkara FCSlaven Koprivnica0-0
9 juli 2009Vetra FKCS Grevenmacher3-0
9 juli 2009Rosenborg BKRunavik3-1
9 juli 2009Dinamo TiranaFC Lahti2-0
9 juli 2009B36 TorshavnOlimpi Rustavi0-2
9 juli 2009NK RUdar VelenjeJk Trans Narva3-1
9 juli 2009Llanelli FCMotherwell0-3
9 juli 2009The New Saints FCFram Reykjavik1-2
9 juli 2009VllazniaSligo Rovers1-1
9 juli 2009UN Kaerjeng 97Anorthosis1-2
9 juli 2009NK Siroki BrijegFC Banants0-1
9 juli 2009Polonia WarschauBuducnost Podgorica0-1
9 juli 2009Linfield FCRanders FC0-3
9 juli 2009KeflavikValletta FC2-2

Tweede voorronde

DatumThuisUitUitslag
14 juli 2009Sliema WanderersMaccabi Netanya FC0-0
14 juli 2009Crusaders FCFK Rabotnicki1-1

DatumThuisUitUitslag
16 juli 2009Zestaponi FCHelsingborg1-2
16 juli 2009Naftan NovopolotskAA Gent2-1
16 juli 2009MilanoSlaven Koprivnica0-4
16 juli 2009MSK ZilinaFC Dacia Chisinau2-0
16 juli 2009KS Flamurtari VlorëMotherwell1-0
16 juli 2009Liepajas MetalurgsDinamo Tbilisi2-1
16 juli 2009FC Honka EspooBangor City2-0
16 juli 2009FK SevojnoFBK Kaunas0-0
16 juli 2009Dinamo MInskTromso0-0
16 juli 2009FC Tobol KostanayGalatasaray1-1
16 juli 2009Metalurg DonetskMTZ-Ripo Minsk3-0
16 juli 2009Zimbru ChisinauPacos F.0-0
16 juli 2009Fk ScontoDerry City1-1
16 juli 2009Cherno MOre VarnaFC Iskra Stali Ribnita1-0
16 juli 2009Bnei YehudaDinaburg Daugaavpils4-0
16 juli 2009AnorthosisOFK Petrovac2-1
16 juli 2009FK SuduvaRanders FC0-1
16 juli 2009ElfsborgSzombathelyi Haladás3-0
16 juli 2009SIgma OlomoucFram Reykjavik1-1
16 juli 2009Rosenborg BKFK Karabakh0-0
16 juli 2009Vetra FKHJK Helsinki0-1
16 juli 2009Rapid WienVllaznia5-0
16 juli 2009Sturm GrazNK Siroki Brijeg2-1
16 juli 2009FC BaselSanta Coloma3-0
16 juli 2009AC OmoniaHB Torshavn4-0
16 juli 2009Aalborg BKFK Slavija0-0
16 juli 2009Steaua BoekarestUjpest2-0
16 juli 2009FC Differdange 03HNK Rijeka1-0
16 juli 2009Legia WarschauOlimpi Rustavi3-0
16 juli 2009NK Rudar VelenjeRode Ster Belgrado0-1
16 juli 2009NK GoricaFC Lahti1-0
16 juli 2009BrondbyFlora Tallinn0-1
16 juli 2009FK SarajevoSpartak Trnava1-0
16 juli 2009FalkirkFC Vaduz1-0
16 juli 2009AC Juvenes-DoganaPolonia Warschau0-1
16 juli 2009ST. Patrick's AthleticValletta FC1-1
16 juli 2009NAC BredaGandzasar Kapan6-0
16 juli 2009KR ReykjavikLarissa2-0

DatumThuisUitUitslag
23 juli 2009Olimpi RustaviLegia Warschau0-1
23 juli 2009Dinamo TbilisiLiepajas Metalurgs3-1
23 juli 2009FK RabotnickiCrusaders FC4-2
23 juli 2009OFK PetrovacAnorthosis3-1
23 juli 2009FK KarabakhRosenborg BK1-0
23 juli 2009Gandzasar KapanNAC Breda0-2
23 juli 2009Valletta FCSt. Patrick's Athletic0-1
23 juli 2009FC LahtiNK Gorica2-0
23 juli 2009FLora TallinnBrondby1-4
23 juli 2009FBK KaunasFK Sevojno1-1
23 juli 2009Dinaburg DaugavpilsBnei Yehuda0-1
23 juli 2009Polonia WarschauAC Juvenes-Dogana4-0
23 juli 2009HJK HelsinkiVetra FK1-3
23 juli 2009MTZ-Ripo MinskMetalurg Donetsk1-2
23 juli 2009FC Dacia CHisinauMSK Zilina0-1
23 juli 2009Snata ColomaFC Basel1-4
23 juli 2009LarissaKR Reykjavik1-1
23 juli 2009FC Iskra Stali RIbnitaCHerno More Varna0-3
23 juli 2009Maccabi Netanya FCSliema Wanderers3-0
23 juli 2009Slaven KoprivnicaMilano8-2
23 juli 2009TromsoDinamo Minsk4-1
23 juli 2009Randers FCFK Suduva1-1
23 juli 2009Szombathelyi HaladásElfsborg0-0
23 juli 2009FC VaduzFalkirk2-0
23 juli 2009Spartak TrnavaFK Sarajevo1-1
23 juli 2009UjpestSteaua Boekarest1-2
23 juli 2009HB TorshavnAC Omonia1-4
23 juli 2009GalatasarayFC Tobol Kostanay2-0
23 juli 2009Derry CityFC Skonto1-0
23 juli 2009AA GentNaftan Novopolotsk1-0
23 juli 2009FK SlavijaAalborg BK3-1
23 juli 2009VllazniaRapid Wien0-3
23 juli 2009NK SIroki BrijegSturm Graz1-1
23 juli 2009Rode Ster BelgradoNK Rudar Velenje4-0
23 juli 2009HelsingborgZestaponi FC2-2
23 juli 2009MotherwellKS Flamurtari Vlorë8-1
23 juli 2009Fram ReykjavikSigma Olomouc0-2
23 juli 2009Bangor CityFC HOnka Espoo0-1
23 juli 2009NK RijekaFC Differdange 033-0
23 juli 2009Pacos F. Zimbru Chisinau1-0

Derde voorronde

DatumThuisUitUitslag
28 juli 2009Bnei YehudaPacos F.1-0

DatumThuisUitUitslag
30 juli 2009Dinamo TbilisiRode Ster Belgrado2-0
30 juli 2009FK RabotnickiOdense BK3-4
30 juli 2009OFK PetrovacSturm Graz1-2
30 juli 2009FC HOnka EspooFK Karabakh0-1
30 juli 2009Maccabi Netanya FCGalatasaray1-4
30 juli 2009Metalurg DOnetskOlympia Ljubljana2-0
30 juli 2009Vetra FKFUlham0-3
30 juli 2009IFK GöteborgHapoel Tel Aviv1-3
30 juli 2009Valerenga IFPAOK Saloniki1-2
30 juli 2009Tromso Slaven Koprivnica2-1
30 juli 2009Frederikstad FKLech Poznan1-6
30 juli 2009BrondbyLegia Warschau1-1
30 juli 2009CSKA SofiaDerry City1-0
30 juli 2009FK VOjvodinaAustria Wien1-1
30 juli 2009Rapid WienAPOP Kinyras Peyias2-1
30 juli 2009MSK ZilinaHajduk Split1-1
30 juli 2009FC VaduzSlovan Liberec0-1
30 juli 2009Steaua BoekarestMotherwell3-0
30 juli 2009VasluiAC Omonia2-0
30 juli 2009Polonia WarschauNAC Breda0-1
30 juli 2009FK SlavijaKosice0-2
30 juli 2009Randers FCHamburger SV0-4
30 juli 2009Club BruggeFC Lahti3-2
30 juli 2009FenerbahçeBudapest Honvéd FC5-1
30 juli 2009AberdeenSigma Olomouc1-5
30 juli 2009FK SevojnoLille0-2
30 juli 2009HelsingborgFK Sarajevo2-1
30 juli 2009St. Patrick's AthleticKrylya SOvetov Samara1-0
30 juli 2009AS RomaAA gent3-1
30 juli 2009PSVCHerno MOre Varna1-0
30 juli 2009HNK RijekaMetalist Kharkiv1-2
30 juli 2009KR ReykjavikFC Basel2-2
30 juli 2009Atletic de BilbaoYoung BOys0-1
30 juli 2009Sporting BragaElfsborg1-2

DatumThuisUitUitslag
4 augustus 2009AC OmoniaVaslui1-1

DatumThuisUitUitslag
6 augustus 2009Krylya Sovetov SamaraSt. Patrick's Athletic3-2
6 augustus 2009FK KarabakhFC Honka Espoo2-1
6 augustus 2009KosiceFK Slavija3-1
6 augustus 2009Slovan LiberecFC Vaduz2-0
6 augustus 2009Cherno MOre VarnaPSV0-1
6 augustus 2009Lech PoznanFrederikstad FK1-2
6 augustus 2009Lille FK Sevojno2-0
6 augustus 2009Hapoel Tel AvivIFK Göteborg1-1
6 augustus 2009Slaven KoprivnicaTromso0-2
6 augustus 2009FC LahtiClub Brugge1-1
6 augustus 2009Austria WienFK Vojvodina4-2
6 augustus 2009Sturm GrazOFK Petrovac5-0
6 augustus 2009APOP Kinyras PeyiasRapid Wien2-2
6 augustus 2009Young BoysAthletic de Bilbao1-2
6 augustus 2009FC BaselKR Reykjavik3-1
6 augustus 2009Budapest Honvéd FCFenerbahçe1-1
6 augustus 2009SIgma OlomoucAberdeen3-0
6 augustus 2009ElfsborgSporting Braga2-0
6 augustus 2009GalatasarayMaccabi Netanya FC6-0
6 augustus 2009Metalist KharkivHNK Rijeka2-0
6 augustus 2009Olympia LjubljanaMetalurg Donetsk0-3
6 augustus 2009Legia WarschauBrondby2-2
6 augustus 2009Derry CityCSKA Sofia1-1
6 augustus 2009NAC BredaPolonia Warschau3-1
6 augustus 2009Odense BKFK Rabotnicki3-0
6 augustus 2009FK SarajavoHelsingborg2-1
6 augustus 2009AA GentAS Roma1-7
6 augustus 2009Hamburger SVRanders FC0-1
6 augustus 2009PAOK SalonikiValerenga IF0-1
6 augustus 2009Rode Ster BelgradoDinamo Tbilisi5-2
6 augustus 2009MotherwellSteaua Boekarest1-3
6 augustus 2009FulhamVetra FK3-0
6 augustus 2009Hajduk SplitMSK Zilina0-1
6 augustus 2009Pacos F. Bnei Yehuda0-1

Play-offs

DatumThuisUitUitslag
20 augustus 2009KosiceAS Roma3-3
20 augustus 2009FK BakuFC Basel1-3
20 augustus 2009Bate BorisovLitex Lovech0-1
20 augustus 2009FK TepliceHapoel Tel Aviv1-2
20 augustus 2009Bnei YehudaPSV0-1
20 augustus 2009TrabzonsporToulouse1-3
20 augustus 2009En Avant GuingampHamburger SV1-5
20 augustus 2009PAOK SalonikiSC Heerenveen1-1
20 augustus 2009CSKA SofiaDinamo Moskou0-0
20 augustus 2009NAC BredaVillareal1-3
20 augustus 2009Rapid WienAston Villa1-0
20 augustus 2009Sturm GrazMetalist Kharkiv1-1
20 augustus 2009Metalurg DonetskAustria Wien2-2
20 augustus 2009Steaua BoekarestSt. Patrick's Athletic3-0
20 augustus 2009Dinamo BoekarestSlovan Liberec0-3
20 augustus 2009SIvassporShaktar Donetsk0-3
20 augustus 2009VasluiAEK Athene2-1
20 augustus 2009Slavia PraagRode Ster Belgrado3-0
20 augustus 2009FC TwenteFK Karabakh3-1
20 augustus 2009FK SarajevoCFR Cluj1-1
20 augustus 2009Partizan BelgradoMSK Zilina1-1
20 augustus 2009BrondbyHertha BSC2-1
20 augustus 2009Lech PoznanClub Brugge1-0
20 augustus 2009FC SionFenerbahçe0-2
20 augustus 2009BenficaVorskla Poltava4-0
20 augustus 2009NK MariborSparta Praag0-2
20 augustus 2009GenoaOdense BK3-1
20 augustus 2009GalatasarayLevadia Tallinn5-0
20 augustus 2009RC GenkLille1-2
20 augustus 2009Lazio RomaElfsborg3-0
20 augustus 2009AjaxSlovan Bratislava5-0
20 augustus 2009StabaekValencia0-3
20 augustus 2009Dinamo ZagrebHeart of Midlothian4-0
20 augustus 2009Werder BremenFK Aktobe6-3
20 augustus 2009EvertonSigma Olomouc4-0
20 augustus 2009FulhamFC Amkar Perm3-1
20 augustus 2009Nacional MadeiraZenit St. Petersburg4-3
20 augustus 2009Athletic de BilbaoTromso3-2

DatumThuisUitUitslag
25 augustus 2009Shaktar DonetskSivasspor2-0

DatumThuisUitUitslag
27 augustus 2009FK AktobeWerder Bremen0-2
27 augustus 2009FC Amkar PermFulham1-0
27 augustus 2009FK KarbakhFC Twente0-0
27 augustus 2009Dinamo MoskouCSKA Sofia1-2
27 augustus 2009SIgma OlomoucEverton1-1
27 augustus 2009Hapoel Tel AvivFK Teplice1-1
27 augustus 2009Hertha BSCBrondby3-1
27 augustus 2009Slovan BratislavaAjax1-2
27 augustus 2009Zenit St. PetersburgNacional Madeira1-1
27 augustus 2009CFR ClujFK Sarajevo2-1
27 augustus 2009LilleRC Genk4-2
27 augustus 2009SC HeerenveenPAOK Saloniki0-0
27 augustus 2009TromsoAthletic de Bilbao1-1
27 augustus 2009ElfsborgLazio Roma1-0
27 augustus 2009Metalist KharkivSturm Graz0-1
27 augustus 2009Austria WienMetalurg Donetsk3-2
27 augustus 2009MSK ZilinaPartizan Belgrado0-2
27 augustus 2009Slovan LiberecDinamo Boekarest0-3
27 augustus 2009FC BaselFK Baku5-1
27 augustus 2009Litex LovechBate Borisov0-4
27 augustus 2009Sparta PraagNK Maribor1-0
27 augustus 2009AEK AtheneVaslui3-0
27 augustus 2009Levadia TallinnGalatasaray1-1
27 augustus 2009Club BruggeLech Poznan1-0
27 augustus 2009Odense BKGenoa1-1
27 augustus 2009Hamburger SVEn Avant Guingamp3-1
27 augustus 2009FenerbahçeFC Sion2-2
27 augustus 2009Rode Ster BelgradoSlavia Praag2-1
27 augustus 2009VillarealNAC Breda6-1
27 augustus 2009Heart Of MidlothianDinamo Zagreb2-0
27 augustus 2009St. Patrick's AthleticSteaua Boekarest1-2
27 augustus 2009Vorskla PoltavaBenfica2-1
27 augustus 2009AS RomaKosice7-1
27 augustus 2009PSVBnei Yehuda1-0
27 augustus 2009ToulouseTrabzonspor0-1
27 augustus 2009Aston VillaRapid Wien2-1
27 augustus 2009ValenciaStabaek4-1

Groepsfase

DatumGroepThuisUitUitslag
17 september 2009ADinamo ZagrebAnderlecht0-2
17 september 2009AAjaxTimisoara0-0
17 september 2009BLilleValencia1-1
17 september 2009BGenoaSlavia Praag2-0
17 september 2009CHapoel Tel AvivCeltic2-1
17 september 2009CRapid WienHamburger SV3-0
17 september 2009DHertha BSCFK Ventspils1-1
17 september 2009DSC HeerenveenSPorting Lissabon2-3
17 september 2009ECSKA SofiaFUlham1-1
17 september 2009EFC BaselAS Roma2-0
17 september 2009FPanathinaikosGalatasaray1-3
17 september 2009FSturm GrazDinamo Boekarest0-1
17 september 2009GVillarealLevski Sofia1-0
17 september 2009GLazio RomaRed Bull Salzburg1-2
17 september 2009HSteaua BoekarestFC Sheriff Tiraspol0-0
17 september 2009HFenerbahçeFC Twente1-2
17 september 2009IBenficaBate Borisov2-0
17 september 2009IEVertonAEK Athene4-0
17 september 2009JClub BruggeShaktar Donetsk1-4
17 september 2009JPartizan BelgradoToulouse2-3
17 september 2009KCFR ClujFC Kopenhagen2-0
17 september 2009KSparta PraagPSV2-2
17 september 2009LNacional MadeiraWerder Bremen2-3
17 september 2009LAthletic de BilbaoAustria Wien3-0

DatumGroepThuisUitUitslag
1 oktober 2009AFC TimisoaraDinamo Zagreb0-3
1 oktober 2009AAnderlechtAjax1-1
1 oktober 2009BSlavia PraagLille1-5
1 oktober 2009BValenciaGenoa3-2
1 oktober 2009CHamburger SVHapoel Tel Aviv4-2
1 oktober 2009CCelticRapid Wien1-1
1 oktober 2009DSporting LissabonHertha BSC1-0
1 oktober 2009DFK VentspilsSC Heerenveen0-0
1 oktober 2009EFulhamFC Basel1-0
1 oktober 2009EAS RomaCSKA Sofia2-0
1 oktober 2009FGalatasaraySturm Graz1-1
1 oktober 2009FDinamo BoekarestPanathinaikos0-1
1 oktober 2009GLevski SofiaLazio Roma0-4
1 oktober 2009GRed Bull SalzburgVillareal2-0
1 oktober 2009HFC TwenteSteaua Boekarest0-0
1 oktober 2009HFC Sheriff TiraspolFenerbahçe0-1
1 oktober 2009IAEK AtheneBenfica1-0
1 oktober 2009IBate BorisovEverton1-2
1 oktober 2009JShaktar DonetskPartizan Belgrado4-1
1 oktober 2009JToulouseClub Brugge2-2
1 oktober 2009KFC KopenhageSparta Praag1-0
1 oktober 2009KPSVCFR Cluj1-0
1 oktober 2009LAustria WienNacional Madeira1-1
1 oktober 2009LWerder BremenAthletic de Bilbao3-1

DatumGroepThuisUitUitslag
22 oktober 2009AFC TimisoaraAnderlecht0-0
22 oktober 2009AAjaxDinamo Zagreb2-1
22 oktober 2009BValenciaSlavia Praag1-1
22 oktober 2009BLilleGenoa3-0
22 oktober 2009CCelticHamburger SV0-1
22 oktober 2009CHapoel Tel AvivRapid Wien5-1
22 oktober 2009DHertha BSCSC Heerenveen0-1
22 oktober 2009DFK VentspilsSPorting Lissabon1-2
22 oktober 2009ECSKA SofiaFC Basel0-2
22 oktober 2009EFulhamAS Roma1-1
22 oktober 2009FPanathinaikosSturm Graz1-0
22 oktober 2009FGalatasarayDinamo Boekarest4-1
22 oktober 2009GLazio ROmaVillareal2-1
22 oktober 2009GRed Bull SalzburgLevski Sofia1-0
22 oktober 2009HSteaua BoekarestFenerbahçe0-1
22 oktober 2009HFC Sheriff TiraspolFC Twente2-0
22 oktober 2009IBate BorisovAEK Athene2-1
22 oktober 2009IBenficaEverton5-0
22 oktober 2009JShaktar DonetskToulouse4-0
22 oktober 2009JClub BruggePartizan Belgrado2-0
22 oktober 2009KSparta PraagCFR Cluj2-0
22 oktober 2009KPSVFC Kopenhagen1-0
22 oktober 2009LAthletic de BilbaoNacional Madeira2-1
22 oktober 2009LAustria WienWerder Bremen2-2

DatumGroepThuisUitUitslag
5 november 2009ADinamo ZagrebAjax0-2
5 november 2009AAnderlechtFC Timisoara3-1
5 november 2009BGenoaLille3-2
5 november 2009BSlavia PraagValencia2-2
5 november 2009CRapid WienHapoel Tel Aviv0-3
5 november 2009CHamburger SVCeltic0-0
5 november 2009DSporting LissabonFK Ventspils1-1
5 november 2009DSC HeerenveenHertha BSC2-3
5 november 2009EAS RomaFUlham2-1
5 november 2009EFC BaselCSKA Sofia3-1
5 november 2009FDinamo BoekarestGalatasaray0-3
5 november 2009FSutrm GrazPanathinaikos0-1
5 november 2009GLevski SofiaRed Bull Salzburg0-1
5 november 2009GVillarealLazio Roma4-1
5 november 2009HFenerbahçeSteaua Boekarest3-1
5 november 2009HFC TwenteFC Sheriff Tiraspol2-1
5 november 2009IAEK AtheneBate Borisov2-2
5 november 2009IEvertonBenfica0-2
5 november 2009JToulouseShaktar Donetsk0-2
5 november 2009JPartizan BelgradoClub Brugge2-4
5 november 2009KCFR ClujSparta Praag2-3
5 november 2009KFC KopenhagenPSV1-1
5 november 2009LWerder BremenAustrai Wien2-0
5 november 2009LNacional MadeiraAthletic de Bilbao1-1

DatumGroepThuisUitUitslag
2 december 2009AAnderlechtDinamo Zagreb0-1
2 december 2009AFC TimisoaraAjax1-2
2 december 2009BSlavia PraagGenoa0-0
2 december 2009BValenciaLille3-1
2 december 2009CCelticHapoel Tel Aviv2-0
2 december 2009CHamburger SVRapid Wien2-0
2 december 2009GLevski SofiaVillareal0-2
2 december 2009GRed Bull SalzburgLazio Roma2-1
2 december 2009HFC Sheriff TiraspolSteaua Boekarest1-1
2 december 2009HFC TwenteFenerbahçe0-1
2 december 2009IBate BorisovBenfica1-2
2 december 2009IAEK AtheneEverton0-1

DatumGroepThuisUitUitslag
3 december 2009DFK VentspilsHertha BSC0-1
3 december 2009DSporting LissabonSC Heerenveen1-1
3 december 2009EAS RomaFC Basel2-1
3 december 2009EFulhamCSKA Sofia1-0
3 december 2009FDinamo BoekarestSturm Graz2-1
3 december 2009FGalatasarayPanathinaikos1-0
3 december 2009JTOulousePartizan Belgrado1-0
3 december 2009JShaktar DonetskClub Brugge0-0
3 december 2009KPSVSparta Praag1-0
3 december 2009KFC KopenhagenCFR Cluj2-0
3 december 2009LAustria WienAthletic de Bilbao0-3
3 december 2009LWerder BremenNacional Madeira4-1

DatumGroepThuisUitUitslag
16 december 2009DHertha BSCSporting Lissabon1-0
16 december 2009DSC HeerenveenFK Ventspil5-0
16 december 2009ECSKA SofiaAS Roma0-3
16 december 2009EFC BaselFulham2-3
16 december 2009FPanathinaikosDinamo Boekarest3-0
16 december 2009FSturm GrazGalatasaray1-0
16 december 2009JPartizan BelgradoShaktar Donetsk1-0
16 december 2009JClub BruggeToulouse1-0
16 december 2009KSparta PraagFC Kopenhagen0-3
16 december 2009KCFR ClujPSV0-2
16 december 2009LNacional MadeiraAustria Wien5-1
16 december 2009LAthletic de BilbaoWerder Bremen0-3

DatumGroepThuisUitUitslag
17 december 2009ADinamo ZagrebFC Timisoara1-2
17 december 2009AAjaxAnderlecht1-3
17 december 2009BGenoaValencia1-2
17 december 2009BLilleSlavia Praag3-1
17 december 2009CRapid WienCeltic3-3
17 december 2009CHapoel Tel AvivHamburger SV1-0
17 december 2009GLazio RomaLevski Sofia0-1
17 december 2009GVillarealRed Bull Salzburg0-1
17 december 2009HFenerbahçeFC Sheriff Tiraspol1-0
17 december 2009HSteaua BoekarestFC Twente1-1
17 december 2009IEvertonBate Borisov0-1
17 december 2009IBenficaAEK Athene2-1

Groepsstand

Groep A ClubPuntenGroep B ClubPunten
Anderlecht
Ajax
Dinamo
FC Timisoara
11
11
6
5
Valencia
Lille
Genoa
Slavia Praag
12
10
7
3
Groep C ClubPuntenGroep D ClubPunten
Hapoel
Hamburger SV
Celtic
Rapid Wien
12
10
6
5
Sporting
Hertha BSC
Heerenveen
FK Ventspils
11
10
8
3
Groep E ClubPuntenGroep F ClubPunten
AS Roma
FUlham
FC Basel
CSKA Sofia
13
11
9
1
Galatasaray
Panathinaikos
Dinamo
Sturm Graz
13
12
6
4
Groep G ClubPuntenGroep H ClubPunten
Red Bull Salzburg
Villareal
Lazio Roma
Levski Sofia
18
9
6
3
Fenerbahçe
FC Twente
FC Sheriff
Steaua
15
8
5
4
Groep I ClubPuntenGroep J ClubPunten
Benfica
Everton
Bate Borisov
AEK Athene
15
9
7
4
Shaktar
Club Brugge
Toulouse
Partizan
13
11
7
3
Groep K ClubPuntenGroep L ClubPunten
PSV
Kopenhagen
Sparta Praag
CFR Cluj
14
10
7
3
Bremen
Bilbao
Nacional
Austria Wien
16
10
5
2

Tweede ronde

DatumThuisUitUitslag
16 februari 2010EvertonSporting Lissabon2-1

DatumThuisUitUitslag
18 februari 2010FC Rubin KazanHapoel Tel Aviv3-0
18 februari 2010VillarealVFL Wolfsburg2-2
18 februari 2010Standard LuikRed Bull Salzburg3-2
18 februari 2010FC TwenteWerder Bremen1-0
18 februari 2010Lille Fenerbahçe2-1
18 februari 2010Club BruggeValencia1-0
18 februari 2010AjaxJuventus1-2
18 februari 2010Hertha BSCBenfica1-1
18 februari 2010FC KopenhagenOlympique Marseille1-3
18 februari 2010PanathinaikosAS Roma3-2
18 februari 2010Athletic de BilbaoAnderlecht1-1
18 februari 2010Athletico MadridGalatasaray1-1
18 februari 2010FUlhamShaktar Donetsk2-1
18 februari 2010LiverpoolUnirea Urziceni1-0
18 februari 2010Hamburger SVPSV1-0

DatumThuisUitUitslag
23 februari 2010Benfica Hertha BSC4-0

DatumThuisUitUitslag
25 februari 2010GalatasarayAthletico Madrid 1-2
25 februari 2010Anderlecht Athletic de Bilbao4-0
25 februari 2010Olympique Marseille FC Kopenhagen3-1
25 februari 2010PSVHamburger SV 3-2
25 februari 2010AS RomaPanathinaikos 2-3
25 februari 2010Unirea UrziceniLiverpool 1-3
25 februari 2010Shaktar DonetskFulham 1-1
25 februari 2010FenerbahçeLille 1-1
25 februari 2010Hapoel Tel AvivFC Rubin Kazan 0-0
25 februari 2010VFL Wolfsburg Villareal4-1
25 februari 2010Valencia Club Brugge3-0
25 februari 2010Juventus Ajax0-0
25 februari 2010Werder Bremen FC Twente4-1
25 februari 2010Sporting Lissabon Everton3-0
25 februari 2010Red Bull SalzburgStandard Luik 0-0

Achtste Finale

DatumThuisUitUitslag
11 maart 2010Atlético MadridSporting Lissabon0-0
11 maart 2010FC Rubin KazanVFL Wolfsburg1-1
11 maart 2010Hamburger SVAnderlecht3-1
11 maart 2010LilleLiverpool1-0
11 maart 2010Benfica Olympique Marseille1-1
11 maart 2010ValenciaWerder Bremen1-1
11 maart 2010JuventusFullham3-1
11 maart 2010PanathinaikosStandard Luik1-3

DatumThuisUitUitslag
18 maart 2010Werder BremenValencia4-4
18 maart 2010FulhamJuventus4-1
18 maart 2010Olympique MarseilleBenfica1-2
18 maart 2010Standard LuikPanathinaikos1-0
18 maart 2010Sporting LissabonAtlético Madrid2-2
18 maart 2010VFL WolfsburgFC Rubin Kazan2-1
18 maart 2010AnderlechtHamburger SV4-3
18 maart 2010LiverpoolLille3-0

Kwartfinale

DatumThuisUitUitslag
1 april 2010Benfica Liverpool2-1
1 april 2010FulhamVFL Wolfsburg2-1
1 april 2010Hamburger SVStandard Luik2-1
1 april 2010ValenciaAtlético Madrid2-2

DatumThuisUitUitslag
8 april 2010Atlético MadridValencia0-0
8 april 2010LiverpoolBenfica4-1
8 april 2010VFL WolfsburgFulham0-1
8 april 2010Standard LuikHamburger SV1-3

Halve finale

DatumThuisUitUitslag
22 april 2010Atlético MadridLiverpool1-0
22 april 2010Hamburger SVFulham0-0

DatumThuisUitUitslag
29 april 2010LiverpoolAtlético Madrd2-1
29 april 2010FulhamHamburger SV2-1

Finale

DatumThuisUitUitslag
12 mei 2010Atlético MadridLiverpool2-1

Lees verder

© 2009 - 2019 Soccar, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Nederlandse eredivisie: play offs 2008-2009Nederlandse eredivisie: play offs 2008-2009De play offs voor de Europese competities zijn vanaf het seizoen 2008-2009 gewijzigd. Daar waar vorige twee seizoenen no…
De werking van de UEFA-coëfficiëntenranglijst vanaf 2015De werking van de UEFA-coëfficiëntenranglijst vanaf 2015Vanaf het seizoen 2015/2016 geldt een andere verdeling van Europese tickets. Met name wordt het aantal clubs per land da…
Nederlandse eredivisie: play offs 2007-2008Het Nederlandse betaalde voetbal begint zich langzaam al weer op te maken voor de play-offs. Deze veel besproken wedstri…
La Primera Division 2008-2009: eindstand en statistiekenFC Barcelona won voor de 19de keer het landskampioenschap van Spanje. Hieronder de eindstand en statistieken van het sei…
UEFA Champions League 2012 - 2013: Uitslagen en loting AjaxUEFA Champions League 2012 - 2013: Uitslagen en loting AjaxDe landskampioen Ajax is de Nederlandse voetbalclub die in het seizoen 2012 - 2013 mag deelnemen aan het hoofdtoernooi v…
Bronnen en referenties
  • www.soccerway.com

Reageer op het artikel "Europa League 2009-2010, loting, programma en uitslagen"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Soccar
Laatste update: 09-02-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 1
Schrijf mee!