InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Eredivisie 2010 - 2011, programma en uitslagen (wedstrijden)

Eredivisie 2010 - 2011, programma en uitslagen (wedstrijden)

Eredivisie 2010 - 2011, programma en uitslagen (wedstrijden) Wedstrijden eredivisie 2010-2011: in het eredivisie seizoen 2009-2010 is FC Twente voor het eerst kampioen geworden. Wel was er nog veel spanning of Ajax of FC Twente kampioen zou worden. Deze ploegen streden in het seizoen 2010-2011 weer om het kampioenschap. Hoe verliepen de wedstrijden van de Eredivisie 2010-2011?
2009-2010 Eredivisie 2010-2011 2011-2012



Speelronde 1

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag6 augustusRoda JCFC Twente0-0
Zaterdag7 augustusHeracles AlmeloWillem II3-0
Zaterdag7 augustusNECVVV Venlo1-0
Zaterdag7 augustusSC HeerenveenPSV1-3
Zaterdag7 augustusDe GraafschapExcelsior3-0
Zondag8 augustusVitesse ADO Den Haag3-1
Zondag8 augustusFeyenoord FC Utrecht3-1
Zondag8 augustusNAC BredaAZ1-1
Zondag8 augustusFC GroningenAjax2-2

Speelronde 2

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag14 augustusPSVDe Graafschap6-0
Zaterdag14 augustusVVV VenloHeracles Almelo1-0
Zaterdag14 augustusAjaxVitesse4-2
Zaterdag14 augustusAZ FC Groningen1-1
Zaterdag14 augustusFC TwenteSC Heerenveen0-0
Zondag15 augustusFC UtrechtNAC Breda3-1
Zondag15 augustusExcelsiorFeyenoord3-2
Zondag15 augustusWillem IINEC3-5
Zondag15 augustusADO Den HaagRoda JC1-3

Speelronde 3

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag20 augustusExcelsiorNEC4-2
Zaterdag21 augustusFC GroningenDe Graafschap2-1
Zaterdag21 augustusAjaxRoda JC3-0
Zaterdag21 augustusVitesse FC Twente0-3
Zaterdag21 augustusSC HeerenveenNAC Breda3-1
Zondag22 augustusFC UtrechtWillem II3-0
Zondag22 augustusHeracles AlmeloFeyenoord1-1
Zondag22 augustusPSVAZ3-1
Zondag22 augustusVVV VenloADO Den Haag2-3

Speelronde 4

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag27 augustusWillem IIFC Groningen0-3
Zaterdag28 augustusNAC BredaVVV Venlo2-0
Zaterdag28 augustusRoda JCHeracles Almelo4-2
Zaterdag28 augustusNEC SC Heerenveen2-2
Zondag29 augustusAZExcelsior1-1
Zondag29 augustusFC TwenteFC Utrecht4-0
Zondag29 augustusFeyenoordVitesse4-0
Zondag29 augustusDe GraafschapAjax0-5
Zondag29 augustusADO Den HaagPSV2-2

Speelronde 5

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag11 septemberExcelsiorHeracles Almelo2-1
Zaterdag11 septemberVVV VenloFC Twente1-2
Zaterdag11 septemberPSVNEC3-1
Zaterdag11 septemberSC HeerenveenVitesse2-1
Zondag12 septemberAjaxWillem II2-0
Zondag12 septemberADO Den HaagDe Graafschap2-2
Zondag12 septemberFC GroningenFC Utrecht1-0
Zondag12 septemberNAC BredaFeyenoord2-0
Zondag12 septemberAZ Roda JC1-2

Speelronde 6

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag17 septemberDe GraafschapSC Heerenveen3-2
Zaterdag18 septemberFC GroningenExcelsior2-0
Zaterdag18 septemberVitesse NAC Breda0-0
Zaterdag18 septemberWillem IIADO Den Haag2-4
Zondag19 septemberNECAZ0-1
Zondag19 septemberRoda JCPSV0-0
Zondag19 septemberFC UtrechtVVV Venlo3-2
Zondag19 septemberHeracles Almelo FC Twente0-0
Zondag19 septemberFeyenoordAjax1-2

Speelronde 7

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag25 septemberSC HeerenveenRoda JC2-2
Zaterdag25 septemberFC TwenteAjax2-2
Zaterdag25 septemberPSVFC Groningen1-1
Zaterdag25 septemberAZFC Utrecht1-0
Zaterdag25 septemberADO Den HaagHeracles Almelo3-2
Zondag26 septemberExcelsiorVitesse0-2
Zondag26 septemberVVV VenloDe Graafschap1-0
Zondag26 septemberNAC BredaWillem II2-1
Zondag26 septemberNEC Feyenoord3-0

Speelronde 8

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag1 oktoberVitesse Willem II0-0
Zaterdag2 oktoberNAC BredaNEC2-0
Zaterdag2 oktoberExcelsiorRoda JC1-2
Zondag3 oktoberFC TwenteFC Groningen4-2
Zondag3 oktoberAZHeracles Almelo2-1
Zondag3 oktoberDe GraafschapFeyenoord1-1
Zondag3 oktoberAjaxFC Utrecht1-2
Zondag3 oktoberPSVVVV Venlo3-0
Zondag3 oktoberSC HeerenveenADO Den Haag0-0

Speelronde 9

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag16 oktoberAjaxNAC Breda3-0
Zaterdag16 oktoberFC UtrechtDe Graafschap2-2
Zaterdag16 oktoberFeyenoordFC Twente0-1
Zaterdag16 oktoberADO Den HaagExcelsior2-1
Zaterdag16 oktoberVVV VenloAZ0-1
Zondag17 oktoberWillem IIPSV2-4
Zondag17 oktoberFC GroningenSC Heerenveen1-0
Zondag17 oktoberHeracles Almelo NEC3-2
Zondag17 oktoberRoda JCVitesse4-1

Speelronde 10

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag22 oktoberNAC BredaRoda JC1-2
Zaterdag23 oktoberNECFC Groningen3-2
Zaterdag23 oktoberDe GraafschapHeracles Almelo1-1
Zaterdag23 oktoberSC HeerenveenVVV Venlo2-0
Zondag24 oktoberPSVFeyenoord10-0
Zondag24 oktoberVitesse FC Utrecht1-4
Zondag24 oktoberFC TwenteADO Den Haag3-2
Zondag24 oktoberExcelsiorAjax2-2
Zondag24 oktoberAZ Willem II3-0

Speelronde 11

DagDatumThuisUitUitslag
Dinsdag26 oktoberRoda JCNEC1-1
Dinsdag26 oktoberHeracles AlmeloNAC Breda4-1
Woensdag27 oktoberWillem IIFC Twente1-3
Woensdag27 oktoberFC GroningenADO Den Haag3-1
Woensdag27 oktoberFeyenoordVVV Venlo3-0
Woensdag27 oktoberVitessePSV0-2
Woensdag27 oktoberAjaxSC Heerenveen3-1
Woensdag27 oktoberDe GraafschapAZ2-1
Woensdag27 oktoberFC UtrechtExcelsior2-0

Speelronde 12

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag30 oktoberNAC BredaDe Graafschap2-0
Zaterdag30 oktoberPSVFC Twente0-1
Zaterdag30 oktoberVVV VenloFC Groningen3-5
Zaterdag30 oktoberExcelsiorSC Heerenveen0-2
Zaterdag30 oktoberHeracles AlmeloAjax1-4
Zondag31 oktoberRoda JCWillem II2-2
Zondag31 oktoberAZFeyenoord2-1
Zondag31 oktoberADO Den HaagFC Utrecht1-0
Zondag31 oktoberNEC Vitesse0-0

Speelronde 13

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag5 novemberWillem IIVVV Venlo1-4
Zaterdag6 novemberFC TwenteExcelsior2-1
Zaterdag6 novemberFC GroningenNAC Breda2-1
Zaterdag6 novemberSC HeerenveenHeracles Almelo3-2
Zaterdag6 novemberDe GraafschapNEC1-4
Zondag7 novemberAjaxADO Den Haag0-1
Zondag7 novemberFC UtrechtPSV1-2
Zondag7 novemberVitesseAZ1-1
Zondag7 novemberFeyenoordRoda JC1-1

Speelronde 14

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag12 novemberHeracles AlmeloFC Groningen3-0
Zaterdag13 novemberPSVExcelsior4-2
Zaterdag13 novemberNAC BredaFC Twente2-1
Zaterdag13 novemberWillem IIDe Graafschap0-1
Zaterdag13 novemberRoda JCFC Utrecht1-1
Zondag14 novemberNECADO Den Haag1-1
Zondag14 novemberVVV VenloVitesse1-5
Zondag14 novemberFeyenoordSC Heerenveen2-2
Zondag14 novemberAZ Ajax0-2

Speelronde 15

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag20 novemberVitesse Heracles Almelo2-0
Zaterdag20 novemberDe GraafschapRoda JC3-1
Zaterdag20 novemberExcelsiorVVV Venlo1-0
Zaterdag20 novemberFC TwenteAZ1-2
Zondag21 novemberFC UtrechtNEC40
Zondag21 novemberAjaxPSV0-0
Zondag21 novemberFC GroningenFeyenoord2-0
Zondag21 novemberADO Den HaagNAC Breda3-0
Zondag21 novemberSC HeerenveenWillem II5-0

Speelronde 16

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag26 novemberNAC BredaPSV4-2
Zaterdag27 novemberWillem IIExcelsior1-1
Zaterdag27 novemberRoda JCFC Groningen1-0
Zaterdag27 novemberAZSC Heerenveen2-2
Zaterdag27 novemberNECFC Twente2-4
Zondag28 novemberFeyenoordADO Den Haag2-1
Zondag28 novemberVVV VenloAjax0-2
Zondag28 novemberHeracles Almelo FC Utrecht2-1
Zondag28 novemberDe GraafschapVitesse1-1

Speelronde 17

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag3 decemberFC GroningenVitesse4-1
Zaterdag4 decemberPSVHeracles Almelo5-2
Zaterdag4 decemberFC UtrechtSC Heerenveen2-1
Zaterdag4 decemberFC TwenteDe Graafschap2-0
Zaterdag4 decemberExcelsiorNAC Breda1-3
Zondag5 decemberVVV VenloRoda JC0-4
Zondag5 decemberAjaxNEC1-1
Zondag5 decemberWillem IIFeyenoord1-1
Zondag5 decemberADO Den HaagAZ0-2

Speelronde 18

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag10 decemberHeracles AlmeloVVV Venlo2-2
Zaterdag11 decemberNECWillem II3-1
Zaterdag11 decemberDe GraafschapPSV0-0
Zaterdag11 decemberRoda JCADO Den Haag1-1
Zaterdag11 decemberNAC BredaFC Utrecht3-1
Zondag12 decemberVitesseAjax0-1
Zondag12 decemberFC GroningenAZ2-0
Zondag12 decemberSC HeerenveenFC Twente6-2
Zondag12 decemberFeyenoordExcelsior1-0

Speelronde 19

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag17 decemberFC TwenteHeracles Almelo5-0
Zaterdag18 decemberExcelsiorFC Groningen2-2
Zaterdag18 decemberADO Den HaagWillem II2-1
Zaterdag18 decemberSC HeerenveenDe Graafschap4-0
Zaterdag18 decemberNAC BredaVitesse1-1
Zondag19 decemberAjaxFeyenoord2-0
Zondag19 decemberVVV VenloFC Utrecht1-2
Zondag19 decemberAZ NEC2-2
Zondag19 decemberPSVRoda JC3-1

Stand voor winterstop

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPunten
1.PSV19125241
2.FC Twente18114337
3.FC Groningen19114437
4.Ajax18105335
5.Roda JC1988332
6.AZ1895432
7.SC Heerenveen1986530
8.ADO Den Haag1985629
9.NAC Breda1993729
10.FC Utrecht1882826
11.NEC1865723
12.De Graafschap1956821
13.Feyenoord1855820
14.Heracles Almelo1854919
15.Vitesse1946918
16.Excelsior19441116
17.VVV Venlo18311410
18.Willem II1904154

Speelronde 20

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag21 januariADO Den HaagSC Heerenveen3-1
Zaterdag22 januariNECNAC Breda2-2
Zaterdag22 januariWillem IIVitesse1-0
Zaterdag22 januariHeracles AlmeloAZ0-0
Zaterdag22 januariFeyenoordDe Graafschap0-1
Zondag23 januariRoda JCExcelsior3-0
Zondag23 januariFC UtrechtAjax3-0
Zondag23 januariFC GroningenFC Twente1-2
Zondag23 januariVVV VenloPSV0-3

Speelronde 21

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag28 januariNECHeracles Almelo1-1
Zaterdag29 januariDe GraafschapFC Utrecht0-0
Zaterdag29 januariVitesse Roda JC5-2
Zaterdag29 januariAZVVV Venlo6-1
Zaterdag29 januariPSVWillem II2-1
Zondag30 januariNAC BredaAjax0-3
Zondag30 januariSC HeerenveenFC Groningen1-4
Zondag30 januariExcelsiorADO Den Haag1-5
Zondag30 januariFC TwenteFeyenoord2-1

Speelronde 22

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag4 februariAjaxDe Graafschap2-0
Zaterdag5 februariSC HeerenveenNEC0-0
Zaterdag5 februariVVV VenloNAC Breda3-0
Zaterdag5 februariPSVADO Den Haag0-1
Zaterdag5 februariExcelsiorAZ2-1
Zondag6 februariFC GroningenWillem II7-1
Zondag6 februariFC UtrechtFC Twente1-1
Zondag6 februariVitesseFeyenoord1-1
Zondag6 februariHeracles AlmeloRoda JC1-0

Speelronde 23

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag12 februariAZPSV0-4
Zaterdag12 februariWillem IIFC Utrecht3-3
Zaterdag12 februariFeyenoordHeracles Almelo2-1
Zaterdag12 februariADO Den HaagVVV Venlo3-0
Zaterdag12 februariFC TwenteVitesse1-0
Zondag13 februariNAC BredaSC Heerenveen0-2
Zondag13 februariDe GraafschapFC Groningen1-1
Zondag13 februariRoda JCAjax2-2
Zondag13 februariNEC Excelsior2-0

Speelronde 24

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag18 februariFC UtrechtHeracles Almelo1-1
Zaterdag19 februariPSVNAC Breda4-1
Zaterdag19 februariSC HeerenveenAZ0-2
Zaterdag19 februariExcelsiorWillem II4-0
Zaterdag19 februariFC TwenteNEC1-1
Zondag20 februariAjaxVVV Venlo1-0
Zondag20 februariVitesseDe Graafschap2-0
Zondag20 februariADO Den HaagFeyenoord2-2
Zondag20 februariFC GroningenRoda JC1-4

Speelronde 25

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag25 februariVVV VenloExcelsior1-0
Zaterdag26 februariNAC BredaADO Den Haag3-2
Zaterdag26 februariHeracles AlmeloVitesse6-1
Zaterdag26 februariWillem IISC Heerenveen4-3
Zaterdag26 februariRoda JCDe Graafschap1-1
Zondag27 februariFeyenoordFC Groningen5-1
Zondag27 februariAZFC Twente2-1
Zondag27 februariPSVAjax0-0
Zondag27 februariNEC FC Utrecht1-1

Speelronde 26

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag4 maartDe GraafschapWillem II2-1
Zaterdag5 maartExcelsiorPSV2-3
Zaterdag5 maartFC TwenteNAC Breda2-0
Zaterdag5 maartVitesse VVV Venlo2-0
Zaterdag5 maartADO Den HaagNEC5-1
Zondag6 maartSC HeerenveenFeyenoord0-1
Zondag6 maartFC UtrechtRoda JC1-1
Zondag6 maartFC GroningenHeracles Almelo1-4
Zondag6 maartAjaxAZ4-0

Speelronde 27

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag11 maartNECPSV2-2
Zaterdag12 maartRoda JCAZ1-2
Zaterdag12 maartFC TwenteVVV Venlo2-1
Zaterdag12 maartVitesse SC Heerenveen1-1
Zaterdag12 maartHeracles AlmeloExcelsior4-1
Zondag13 maartFC UtrechtFC Groningen1-0
Zondag13 maartFeyenoordNAC Breda1-0
Zondag13 maartDe GraafschapADO Den Haag1-0
Zondag13 maartWillem IIAjax1-3

Speelronde 28

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag18 maartAZVitesse3-1
Zaterdag19 maartNECDe Graafschap1-0
Zaterdag19 maartVVV VenloWillem II0-0
Zaterdag19 maartPSVFC Utrecht1-0
Zaterdag19 maartNAC BredaFC Groningen0-1
Zondag20 maartHeracles AlmeloSC Heerenveen4-2
Zondag20 maartADO Den HaagAjax3-2
Zondag20 maartRoda JCFeyenoord3-0
Zondag20 maartExcelsiorFC Twente0-2

Speelronde 29

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag2 aprilDe GraafschapNAC Breda1-3
Zaterdag2 aprilFeyenoordAZ0-1
Zaterdag2 aprilSC HeerenveenExcelsior2-3
Zaterdag2 aprilWillem IIRoda JC4-5
Zaterdag2 aprilFC TwentePSV2-0
Zondag3 aprilAjaxHeracles Almelo3-0
Zondag3 aprilVitesseNEC2-1
Zondag3 aprilFC GroningenVVV Venlo3-2
Zondag3 aprilFC UtrechtADO Den Haag2-3

Speelronde 30

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag8 aprilPSVSC Heerenveen2-2
Zaterdag9 aprilVVV VenloNEC1-4
Zaterdag9 aprilADO Den HaagVitesse1-0
Zaterdag9 aprilExcelsiorDe Graafschap0-0
Zaterdag9 aprilWillem IIHeracles Almelo2-6
Zondag10 aprilAZNAC Breda1-1
Zondag10 aprilFC TwenteRoda JC1-1
Zondag10 aprilAjaxFC Groningen2-0
Zondag10 aprilFC UtrechtFeyenoord0-4

Speelronde 31

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag15 aprilSC HeerenveenFC Utrecht3-0
Zaterdag16 aprilRoda JCVVV Venlo5-2
Zaterdag16 aprilNAC BredaExcelsior1-2
Zaterdag16 aprilVitesse FC Groningen2-1
Zaterdag16 aprilHeracles AlmeloPSV0-2
Zondag17 aprilDe GraafschapFC Twente1-1
Zondag17 aprilAZADO Den Haag3-1
Zondag17 aprilNECAjax1-2
Zondag17 aprilFeyenoordWillem II6-1

Speelronde 32

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag22 aprilADO Den HaagFC Twente1-2
Zaterdag23 aprilWillem IIAZ2-1
Zaterdag23 aprilVVV VenloSC Heerenveen2-2
Zaterdag23 aprilHeracles AlmeloDe Graafschap2-0
Zaterdag23 aprilRoda JCNAC Breda5-1
Zondag24 aprilAjaxExcelsior4-1
Zondag24 aprilFC GroningenNEC3-1
Zondag24 aprilFC UtrechtVitesse4-2
Zondag24 aprilFeyenoordPSV3-1

Speelronde 33

DagDatumThuisUitUitslag
Zondag1 meiExcelsiorFC Utrecht3-1
Zondag1 meiFC TwenteWillem II4-0
Zondag1 meiSC HeerenveenAjax1-2
Zondag1 meiVVV VenloFeyenoord3-2
Zondag1 meiNAC BredaHeracles Almelo1-2
Zondag1 meiPSVVitesse2-1
Zondag1 meiAZDe Graafschap5-1
Zondag1 meiADO Den HaagFC Groningen2-4
Zondag1 meiNEC Roda JC5-0

Speelronde 34

DagDatumThuisUitUitslag
Zondag15 meiWillem IINAC Breda0-1
Zondag15 meiRoda JCSC Heerenveen0-0
Zondag15 meiHeracles AlmeloADO Den Haag3-0
Zondag15 meiFeyenoordNEC1-1
Zondag15 meiDe GraafschapVVV Venlo1-0
Zondag15 meiFC UtrechtAZ5-1
Zondag15 meiVitesseExcelsior1-4
Zondag15 meiFC GroningenPSV0-0
Zondag15 meiAjaxFC Twente3-1

Eindstand eredivisie

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPunten
1.Ajax34227573
2.FC Twente34218571
3.PSV34209569
4.AZ34178959
5.FC Groningen341761157
6.Roda JC341413755
7.ADO Den Haag341661254
8.Heracles Almelo341471349
9.FC Utrecht341381347
10.Feyenoord341281444
11.NEC3410131143
12.SC Heerenveen3410111341
13.NAC Breda341251740
14.De Graafschap349111438
15.Vitesse34981735
16.Excelsior341051935
17.VVV Venlo34632521
18.Willem II34362515
© 2010 - 2019 Soccar, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Nacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatie: na het seizoen 2010-2011 is bekend welke clubs er in de nacompeti…
Nacompetitie Eredivisie 2011-2012 voor Europees voetbalNacompetitie Eredivisie 2011-2012 voor Europees voetbalNacompetitie Eredivisie 2011-2012 voor Europees voetbal. Aan het eind van het seizoen is er bekend welke clubs op welke…
Play-offs Eredivisie voor Europa League 2009-2010Play-offs Eredivisie voor Europa League 2009-2010Aan het eind van het seizoen is er beslist welke club degradeert, welke clubs voor de nacompetitie spelen en welke club…
Nacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNa elk seizoen is het zo dat er ploegen uit de Eredivisie en de Jupiler League strijden om wie er in de Eredivisie blijf…
Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Vanaf vrijdag 10 augustus 2012 wordt er weer gevoetbald in de eredivisie. Tijdens het seizoen 2012-2013 zullen alle weds…
Bronnen en referenties
  • www.fcupdate.nl

Reageer op het artikel "Eredivisie 2010 - 2011, programma en uitslagen (wedstrijden)"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Reactie

J. L. Heer, 22-08-2010 21:37 #1
Jammer dat hier onderaan niet tevens wekelijks de standen staan, dan was het helemaal compleet maarja we wachten af.

Infoteur: Soccar
Laatste update: 30-01-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 1
Reacties: 1
Schrijf mee!