InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Speelschema Jupiler League 2010-2011

Speelschema Jupiler League 2010-2011

Speelschema Jupiler League 2010-2011 De Jupiler League is de op 1 na hoogste divisie in het Nederlandse voetbal. Clubs die promoveren vanuit de Jupiler League gaan naar de Eredivisie en clubs die degraderen uit de Jupiler League gaan naar de Topklasse. In dit artikel is het volledige programma te vinden van alle Jupiler League clubs van het seizoen 2010-2011. Er kan in onderstaande tabel op een speelronde geklikt worden om meteen naar het programma in de desbetreffende ronde te gaan.
Jupiler League 2010-2011 2011-2012

Eerste competitiehefltData rondeTweede competitiehelftData ronde
Speelronde 113-16 aug.Speelronde 1817-20 dec.
Speelronde 220-23 aug.Speelronde 1914-17 jan.
Speelronde 327-30 aug.Speelronde 2021-24 jan.
Speelronde 43-6 sep.Speelronde 2128-31 jan.
Speelronde 510-13 sep.Speelronde 224-7 feb.
Speelronde 617-19 sep.Speelronde 2311-15 feb.
Speelronde 724-27 sep.Speelronde 2418 feb.
Speelronde 81 okt.Speelronde 2525-28 feb.
Speelronde 915-18 okt.Speelronde 264-7 mrt.
Speelronde 1022-25 okt.Speelronde 2711-14 mrt.
Speelronde 1129-31 okt.Speelronde 2818-21 mrt.
Speelronde 125 nov.Speelronde 291-4 apr.
Speelronde 1312-15 nov.Speelronde 308-11 apr.
Speelronde 1419-22 nov.Speelronde 3115-18 apr.
Speelronde 1526-29 nov.Speelronde 3222 apr.
Speelronde 163 dec.Speelronde 3329 apr.
Speelronde 1710-13 dec.Speelronde 346 mei

Speelronde 1

Datumwedstrijd
13 augustus 2010Almere City FC - RBC Roosendaal
13 augustus 2010FC Eindhoven - RKC Waalwijk
13 augustus 2010Telstar - BV Veendam
13 augustus 2010FC Den Bosch - Helmond Sport
13 augustus 2010MVV - FC Volendam
13 augustus 2010FC Emmen - FC Zwolle
13 augustus 2010FC Dordrecht - Cambuur L.
13 augustus 2010AGOVV - Fortuna Sittard

Datumwedstrijd
16 augustus 2010Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam

Speelronde 2

Datumwedstrijd
20 augustus 2010Helmond Sport - AGOVV
20 augustus 2010RKC Waalwijk - Telstar
20 augustus 2010RBC Roosendaal - FC Eindhoven
20 augustus 2010Sparta Rotterdam - Almere City FC
20 augustus 2010Fortuna Sittard - FC Den Bosch
20 augustus 2010Cambuur L. - FC Emmen
20 augustus 2010FC Volendam - FC Dordrecht
20 augustus 2010BV Veendam - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
23 augustus 2010FC Zwolle - MVV

Speelronde 3

Datumwedstrijd
27 augustus 2010FC Zwolle - BV Veendam
27 augustus 2010FC Dordrecht - Helmond Sport
27 augustus 2010FC Eindhoven - Fortuna Sittard
27 augustus 2010Cambuur L. - AGOVV
27 augustus 2010RBC Roosendaal - Sparta Rotterdam
27 augustus 2010Almere City FC - Go Ahead Eagles
27 augustus 2010FC Emmen - MVV

Datumwedstrijd
29 augustus 2010FC Volendam - Telstar

Datumwedstrijd
30 augustus 2010FC Den Bosch - RKC Waalwijk

Speelronde 4

Datumwedstrijd
3 september 2010RKC Waalwijk - FC Volendam
3 september 2010MVV - RBC Roosendaal
3 september 2010Telstar - FC Den Bosch
3 september 2010Almere City FC - Cambuur L.
3 september 2010BV Veendam - FC Emmen
3 september 2010Go Ahead Eagles - Helmond Sport
3 september 2010FC Dordrecht - FC Zwolle
3 september 2010Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard

Datumwedstrijd
6 september 2010AGOVV - FC Eindhoven

Speelronde 5

Datumwedstrijd
10 september 2010RBC Roosendaal - FC Zwolle
10 september 2010Fortuna Sittard - FC Emmen
10 september 2010Sparta Rotterdam - BV Veendam
10 september 2010Helmond Sport - FC Eindhoven
10 september 2010FC Den Bosch - MVV
10 september 2010AGOVV - RKC Waalwijk

Datumwedstrijd
12 september 2010Go Ahead Eagles - Cambuur L.
12 september 2010FC Volendam - Almere City FC

Datumwedstrijd
13 september 2010Telstar - FC Dordrecht

Speelronde 6

Datumwedstrijd
17 september 2010Cambuur L. - BV Veendam
17 september 2010FC Volendam - AGOVV
17 september 2010MVV - Fortuna Sittard
17 september 2010FC Emmen - Helmond Sport
17 september 2010RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
17 september 2010RBC Roosendaal - Go Ahead Eagles
17 september 2010FC Eindhoven - Almere City FC
17 september 2010FC Zwolle - Telstar

Datumwedstrijd
19 september 2010FC Dordrecht - FC Den Bosch

Speelronde 7

Datumwedstrijd
24 september 2010 2010Fortuna Sittard - FC Volendam
24 september 2010 2010Almere City FC - FC Emmen
24 september 2010 2010Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
24 september 2010 2010Telstar - RBC Roosendaal

Datumwedstrijd
25 september 2010 2010Sparta Rotterdam - FC Eindhoven
25 september 2010 2010BV Veendam - MVV
25 september 2010 2010FC Den Bosch - Cambuur L.

Datumwedstrijd
26 september 2010 2010AGOVV - FC Dordrecht

Datumwedstrijd
27 september 2010Helmond Sport - FC Zwolle

Speelronde 8

Datumwedstrijd
1 oktober 2010AGOVV - RBC Roosendaal
1 oktober 2010Go Ahead Eagles - FC Dordrecht
1 oktober 2010Sparta Rotterdam - FC Volendam
1 oktober 2010BV Veendam - FC Eindhoven
1 oktober 2010RKC Waalwijk - FC Zwolle
1 oktober 2010FC Den Bosch - FC Emmen
1 oktober 2010Fortuna Sittard - Cambuur L.
1 oktober 2010Telstar - MVV
1 oktober 2010Helmond Sport - Almere City FC

Speelronde 9

Datumwedstrijd
15 oktober 2010FC Eindhoven - FC Den Bosch
15 oktober 2010FC Emmen - Telstar
15 oktober 2010MVV - Helmond Sport
15 oktober 2010RBC Roosendaal - Fortuna Sittard
15 oktober 2010Almere City FC - AGOVV
15 oktober 2010FC Zwolle - Sparta Rotterdam
15 oktober 2010FC Volendam - Go Ahead Eagles
15 oktober 2010Cambuur L. - RKC Waalwijk

Datumwedstrijd
18 oktober 2010FC Dordrecht - BV Veendam

Speelronde 10

Datumwedstrijd
22 oktober 2010Helmond Sport - Cambuur L.
22 oktober 2010Sparta Rotterdam - FC Emmen
22 oktober 2010Telstar - FC Eindhoven
22 oktober 2010Fortuna Sittard - FC Dordrecht
22 oktober 2010RKC Waalwijk - Almere City FC
22 oktober 2010BV Veendam - FC Den Bosch
22 oktober 2010AGOVV - FC Zwolle
22 oktober 2010Go Ahead Eagles - MVV

Datumwedstrijd
25 oktober 2010FC Volendam - RBC Roosendaal

Speelronde 11

Datumwedstrijd
29 oktober 2010MVV - AGOVV
29 oktober 2010FC Zwolle - Almere City FC
29 oktober 2010RKC Waalwijk - FC Dordrecht
29 oktober 2010Cambuur L. - Telstar
29 oktober 2010FC Emmen - RBC Roosendaal
29 oktober 2010FC Den Bosch - Sparta Rotterdam
29 oktober 2010FC Eindhoven - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
30 oktober 2010Fortuna Sittard - BV Veendam

Datumwedstrijd
31 oktober 2010Helmond Sport - FC Volendam

Speelronde 12

Datumwedstrijd
5 november 2010FC Dordrecht - MVV
5 november 2010BV Veendam - RKC Waalwijk
5 november 2010Almere City FC - Telstar
5 november 2010AGOVV - FC Emmen
5 november 2010Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard
5 november 2010FC Volendam - Cambuur L.
5 november 2010FC Eindhoven - FC Zwolle
5 november 2010Sparta Rotterdam - Helmond Sport
5 november 2010RBC Roosendaal - FC Den Bosch

Speelronde 13

Datumwedstrijd
12 november 2010Telstar - AGOVV
12 november 2010Helmond Sport - RKC Waalwijk
12 november 2010FC Zwolle - Fortuna Sittard
12 november 2010BV Veendam - RBC Roosendaal
12 november 2010MVV - Almere City FC
12 november 2010FC Dordrecht - FC Eindhoven
12 november 2010Cambuur L. - Sparta Rotterdam
12 november 2010FC Den Bosch - FC Volendam

Datumwedstrijd
15 november 2010FC Emmen - Go Ahead Eagles

Speelronde 14

Datumwedstrijd
19 november 2010Fortuna Sittard - Telstar
19 november 2010FC Eindhoven - SC Cambuur
19 november 2010Almere City FC - BV Veendam
19 november 2010RBC Roosendaal - Helmond Sport
19 november 2010AGOVV Apeldoorn - FC Den Bosch

Datumwedstrijd
21 november 2010Go Ahead Eagles - FC Zwolle
21 november 2010RKC Waalwijk - MVV
21 november 2010Sparta Rotterdam - FC Dordrecht

Datumwedstrijd
22 november 2010FC Volendam - FC Emmen

Speelronde 15

Datumwedstrijd
26 november 2010FC Emmen - RKC Waalwijk
26 november 2010FC Zwolle - FC Volendam
26 november 2010Telstar - Sparta Rotterdam
26 november 2010MVV - FC Eindhoven
26 november 2010SC Cambuur - RBC Roosendaal
26 november 2010Helmond Sport - Fortuna Sittard
26 november 2010FC Dordrecht - Almere City FC
26 november 2010FC Den Bosch - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
29 november 2010 BV Veendam - AGOVV Apeldoorn

Speelronde 16

Datumwedstrijd
3 december 2010 FC Volendam - FC Eindhoven
3 december 2010RBC Roosendaal - RKC Waalwijk
3 december 2010Sparta Rotterdam - AGOVV Apeldoorn
3 december 2010FC Den Bosch - FC Zwolle
3 december 2010FC Emmen - FC Dordrecht
3 december 2010Go Ahead Eagles - Telstar
3 december 2010Fortuna Sittard - Almere City FC
3 december 2010Helmond Sport - BV Veendam
3 december 2010SC Cambuur - MVV

Speelronde 17

Datumwedstrijd
10 december 2010 FC Eindhoven - FC Emmen
10 december 2010MVV - Sparta Rotterdam
10 december 2010Telstar - Helmond Sport
10 december 2010 FC Dordrecht - RBC Roosendaal
10 december 2010Almere City FC - FC Den Bosch
10 december 2010BV Veendam - FC Volendam

Datumwedstrijd
12 december 2010 FC Zwolle - SC Cambuur
12 december 2010AGOVV Apeldoorn - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
13 december 2010 RKC Waalwijk - Fortuna Sittard

Speelronde 18

Datumwedstrijd
17 december 2010FC Emmen - SC Cambuur
17 december 2010FC Eindhoven - RBC Roosendaal
17 december 2010MVV - FC Zwolle
17 december 2010Almere City FC - Sparta Rotterdam
17 december 2010Telstar - RKC Waalwijk
17 december 2010FC Dordrecht - FC Volendam
17 december 2010FC Den Bosch - Fortuna Sittard
17 december 2010Go Ahead Eagles - BV Veendam

Datumwedstrijd
20 december 2010 AGOVV Apeldoorn - Helmond Sport

Speelronde 19

Datumwedstrijd
14 januari 2011 SC Cambuur - FC Dordrecht
14 januari 2011FC Zwolle - FC Emmen
14 januari 2011RKC Waalwijk - FC Eindhoven
14 januari 2011BV Veendam - Telstar
14 januari 2011 Helmond Sport - FC Den Bosch
14 januari 2011FC Volendam - MVV
14 januari 2011Fortuna Sittard - AGOVV Apeldoorn

Datumwedstrijd
16 januari 2011 Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
17 januari 2011 RBC Roosendaal - Almere City FC

Speelronde 20

Datumwedstrijd
21 januari 2011 FC Zwolle - AGOVV Apeldoorn
21 januari 2011Almere City FC - RKC Waalwijk
21 januari 2011MVV - Go Ahead Eagles
21 januari 2011RBC Roosendaal - FC Volendam
21 januari 2011FC Dordrecht - Fortuna Sittard
21 januari 2011FC Den Bosch - BV Veendam
21 januari 2011FC Eindhoven - Telstar
21 januari 2011FC Emmen - Sparta Rotterdam

Datumwedstrijd
24 januari 2011SC Cambuur - Helmond Sport


Speelronde 21

Datumwedstrijd
28 januari 2011 Helmond Sport - FC Dordrecht
28 januari 2011Fortuna Sittard - FC Eindhoven
28 januari 2011AGOVV Apeldoorn - SC Cambuur
28 januari 2011Sparta Rotterdam - RBC Roosendaal
28 januari 2011Go Ahead Eagles - Almere City FC
28 januari 2011BV Veendam - FC Zwolle
28 januari 2011RKC Waalwijk - FC Den Bosch

Datumwedstrijd
30 januari 2011 Telstar - FC Volendam

Datumwedstrijd
31 januari 2011MVV - FC Emmen

Speelronde 22

Datumwedstrijd
4 februari 2011RBC Roosendaal - BV Veendam
4 februari 2011RKC Waalwijk - Helmond Sport
4 februari 2011AGOVV Apeldoorn - Telstar
4 februari 2011Go Ahead Eagles - FC Emmen
4 februari 2011 FC Eindhoven - FC Dordrecht
4 februari 2011Fortuna Sittard - FC Zwolle

Datumwedstrijd
6 februari 2011 FC Volendam - FC Den Bosch
6 februari 2011Sparta Rotterdam - SC Cambuur

Datumwedstrijd
7 februari 2011Almere City FC - MVV

Speelronde 23

Datumwedstrijd
11 februari 2011SC Cambuur - FC Eindhoven
11 februari 2011FC Den Bosch - AGOVV Apeldoorn
11 februari 2011MVV - RKC Waalwijk
11 februari 2011BV Veendam - Almere City FC
11 februari 2011Helmond Sport - RBC Roosendaal
11 februari 2011FC Dordrecht - Sparta Rotterdam
11 februari 2011Telstar - Fortuna Sittard

Datumwedstrijd
14 februari 2011FC Zwolle - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
15 februari 2011 FC Emmen - FC Volendam

Speelronde 24

Datumwedstrijd
18 februari 2011 FC Eindhoven - MVV
18 februari 2011Almere City FC - FC Dordrecht
18 februari 2011RKC Waalwijk - FC Emmen
18 februari 2011RBC Roosendaal - SC Cambuur
18 februari 2011FC Volendam - FC Zwolle
18 februari 2011AGOVV Apeldoorn - BV Veendam
18 februari 2011 Fortuna Sittard - Helmond Sport
18 februari 2011Go Ahead Eagles - FC Den Bosch
18 februari 2011Sparta Rotterdam - Telstar

Speelronde 25

Datumwedstrijd
25 februari 2011RKC Waalwijk - BV Veendam
25 februari 2011Helmond Sport - Sparta Rotterdam
25 februari 2011FC Den Bosch - RBC Roosendaal
25 februari 2011Telstar - Almere City FC
25 februari 2011 FC Zwolle - FC Eindhoven
25 februari 2011FC Emmen - AGOVV Apeldoorn
25 februari 2011MVV - FC Dordrecht
25 februari 2011SC Cambuur - FC Volendam

Datumwedstrijd
28 februari 2011Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles

Speelronde 26

Datumwedstrijd
4 maart 2011 BV Veendam - Fortuna Sittard
4 maart 2011Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
4 maart 2011FC Dordrecht - RKC Waalwijk
4 maart 2011Almere City FC - FC Zwolle
4 maart 2011FC Volendam - Helmond Sport
4 maart 2011RBC Roosendaal - FC Emmen
4 maart 2011AGOVV Apeldoorn - MVV

Datumwedstrijd
6 maart 2011 Sparta Rotterdam - FC Den Bosch

Datumwedstrijd
7 maart 2011 Telstar - SC Cambuur

Speelronde 27

Datumwedstrijd
11 maart 2011FC Emmen - BV Veendam
11 maart 2011FC Den Bosch - Telstar
11 maart 2011Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam
11 maart 2011 FC Zwolle - FC Dordrecht
11 maart 2011SC Cambuur - Almere City FC
11 maart 2011Helmond Sport - Go Ahead Eagles
11 maart 2011FC Volendam - RKC Waalwijk
11 maart 2011 RBC Roosendaal - MVV

Datumwedstrijd
14 maart 2011 FC Eindhoven - AGOVV Apeldoorn

Speelronde 28

Datumwedstrijd
18 maart 2011MVV - FC Den Bosch
18 maart 2011Almere City FC - FC Volendam
18 maart 2011RKC Waalwijk - AGOVV Apeldoorn]
18 maart 2011FC Eindhoven - Helmond Sport
18 maart 2011FC Dordrecht - Telstar
18 maart 2011FC Zwolle - RBC Roosendaal
18 maart 2011 FC Emmen - Fortuna Sittard

Datumwedstrijd
20 maart 2011 SC Cambuur - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
21 maart 2011 BV Veendam - Sparta Rotterdam

Speelronde 29

Datumwedstrijd
1 april 2011 Helmond Sport - FC Emmen
1 april 2011Telstar - FC Zwolle
1 april 2011Fortuna Sittard - MVV
1 april 2011Almere City FC - FC Eindhoven
1 april 2011Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
1 april 2011FC Den Bosch - FC Dordrecht
1 april 2011BV Veendam - SC Cambuur
1 april 2011AGOVV Apeldoorn - FC Volendam

Datumwedstrijd
4 april 2011 Go Ahead Eagles - RBC Roosendaal

Speelronde 30

Datumwedstrijd
8 april 2011 FC Zwolle - Helmond Sport
8 april 2011FC Emmen - Almere City FC
8 april 2011MVV - BV Veendam
8 april 2011FC Dordrecht - AGOVV Apeldoorn
8 april 2011FC Volendam - Fortuna Sittard
8 april 2011RBC Roosendaal - Telstar

Datumwedstrijd
9 april 2011FC Eindhoven - Sparta Rotterdam

Datumwedstrijd
10 april 2011RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles

Datumwedstrijd
11 april 2011 SC Cambuur - FC Den Bosch

Speelronde 31

Datumwedstrijd
15 april 2011 2011 Helmond Sport - MVV
15 april 20112011Telstar - FC Emmen
15 april 2011 2011FC Den Bosch - FC Eindhoven
15 april 20112011BV Veendam - FC Dordrecht
15 april 2011 2011AGOVV Apeldoorn - Almere City FC
15 april 2011 2011Go Ahead Eagles - FC Volendam
15 april 2011 2011 Fortuna Sittard - RBC Roosendaal

Datumwedstrijd
17 april 2011 RKC Waalwijk - SC Cambuur

Datumwedstrijd
18 april 2011 Sparta Rotterdam - FC Zwolle

Speelronde 32

Datumwedstrijd
22 april 2011Cambuur L. - Fortuna Sittard
22 april 2011Almere City FC - Helmond Sport
22 april 2011FC Eindhoven - BV Veendam
22 april 2011RBC Roosendaal - AGOVV
22 april 2011FC Volendam - Sparta Rotterdam
22 april 2011FC Dordrecht - Go Ahead Eagles
22 april 2011MVV - Telstar
22 april 2011FC Zwolle - RKC Waalwijk
22 april 2011FC Emmen - FC Den Bosch

Speelronde 33

Datumwedstrijd
29 april 2011MVV - Cambuur L.
29 april 2011FC Eindhoven - FC Volendam
29 april 2011Telstar - Go Ahead Eagles
29 april 2011FC Zwolle - FC Den Bosch
29 april 2011FC Dordrecht - FC Emmen
29 april 2011RKC Waalwijk - RBC Roosendaal
29 april 2011BV Veendam - Helmond Sport
29 april 2011Almere City FC - Fortuna Sittard
29 april 2011AGOVV - Sparta Rotterdam

Speelronde 34

Datumwedstrijd
6 mei 2011Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
6 mei 2011Sparta Rotterdam - MVV
6 mei 2011FC Emmen - FC Eindhoven
6 mei 2011Helmond Sport - Telstar
6 mei 2011RBC Roosendaal - FC Dordrecht
6 mei 2011Cambuur L. - FC Zwolle
6 mei 2011FC Volendam - BV Veendam
6 mei 2011FC Den Bosch - Almere City FC
6 mei 2011Go Ahead Eagles - AGOVV
© 2010 - 2019 Soccar, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Nacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2010-2011 promotie/degradatie: na het seizoen 2010-2011 is bekend welke clubs er in de nacompeti…
Eredivisie 2014-2015 Willem II programmaEredivisie 2014-2015 Willem II programmaWillem II heeft zich binnen een jaar weten terug te keren naar de Eredivisie. Willem II wist op het eind van het Jupiler…
Nacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNacompetitie Eredivisie 2009-2010 programma en uitslagenNa elk seizoen is het zo dat er ploegen uit de Eredivisie en de Jupiler League strijden om wie er in de Eredivisie blijf…
Nacompetitie Eredivisie 2011-2012 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2011-2012 promotie/degradatieNacompetitie Eredivisie 2011-2012 promotie/degradatie. Na het seizoen 2011-2012 is het bekend welke clubs er nacompetiti…
Topklasse - de nieuwe voetbal competitieDe Topklasse is de nieuwe voetbaldivisie die komend seizoen van start gaat. Deze nieuwe divisie valt tussen het amateurv…
Bronnen en referenties
  • www.soccerway.com
  • www.fcupdate.nl

Reageer op het artikel "Speelschema Jupiler League 2010-2011"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Soccar
Laatste update: 27-06-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 2
Schrijf mee!