InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Speelschema Eredivisie 2011-2012, programma en uitslagen

Speelschema Eredivisie 2011-2012, programma en uitslagen

Speelschema Eredivisie 2011-2012, programma en uitslagen Het speelschema van de wedstrijden van seizoen 2011-2012 werd bekend gemaakt op 17 juni 2011. De eredivisie 2011-2012 begon op vrijdag 5 augustus 2011 en de laatste wedstrijden werden gespeeld op zondag 6 mei 2012. Wat waren de uitslagen van de verschillende wedstrijden?
2010-2011 Eredivisie 2011-20122012-2013

Inhoudsopgave


Speelronde 1

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag5 augustus 2011ExcelsiorFeyenoord0-2
Zaterdag6 augustus 2011VVV VenloFC Utrecht0-0
Zaterdag6 augustus 2011SC HeerenveenNEC2-2
Zaterdag6 augustus 2011RCK WaalwijkHeracles Almelo2-2
Zaterdag6 augustus 2011Roda JCFC Groningen2-1
Zondag7 augustus 2011De GraafschapAjax1-4
Zondag7 augustus 2011ADO Den HaagVitesse0-0
Zondag7 augustus 2011AZPSV3-1
Zondag7 augustus 2011NAC BredaFC Twente0-1

Speelronde 2

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag13 augustus 2011FC TwenteAZ2-0
Zaterdag13 augustus 2011VitesseVVV Venlo4-0
Zaterdag13 augustus 2011PSVRKC Waalwijk1-0
Zaterdag13 augustus 2011FeyenoordRoda JC3-0
Zondag14 augustus 2011FC UtrechtDe Graafschap2-2
Zondag14 augustus 2011Heracles AlmeloNAC Breda2-1
Zondag14 augustus 2011AjaxSC Heerenveen5-1
Zondag14 augustus 2011FC GroningenADO Den Haag4-2
Woensdag17 augustus 2011NECExcelsior2-0

Speelronde 3

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag19 augustus 2011Roda JCRKC Waalwijk0-2
Zaterdag20 augustus 2011VitesseFC Utrecht2-1
Zaterdag20 augustus 2011SC HeerenveenFC Twente1-5
Zaterdag20 augustus 2011ExcelsiorDe Graafschap1-1
Zaterdag20 augustus 2011NAC BredaFC Groningen2-2
Zondag21 augustus 2011Heracles AlmeloFeyenoord1-1
Zondag21 augustus 2011AZNEC4-0
Zondag21 augustus 2011VVV VenloAjax2-2
Zondag21 augustus 2011ADO Den HaagPSV0-3

Speelronde 4

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag26 augustus 2011AjaxVitesse4-1
Zaterdag27 augustus 2011RKC WaalwijkNAC Breda2-1
Zaterdag27 augustus 2011FC TwenteVVV Venlo4-1
Zaterdag27 augustus 2011NECHeracles Almelo2-1
Zaterdag27 augustus 2011FC UtrechtRoda JC3-1
Zondag28 augustus 2011FeyenoordSC Heerenveen2-2
Zondag28 augustus 2011FC GroningenAZ0-3
Zondag28 augustus 2011De GraafschapADO Den Haag0-3
Zondag28 augustus 2011PSVExcelsior6-1

Speelronde 5

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag10 september 2011Roda JCFC Twente2-1
Zaterdag10 september 2011De GraafschapNEC1-0
Zaterdag10 september 2011ADO Den HaagRKC Waalwijk0-1
Zaterdag10 september 2011AZVitesse4-0
Zaterdag10 september 2011Heracles AlmeloAjax2-3
Zondag11 september 2011SC HeerenveenFC Groningen3-0
Zondag11 september 2011NAC BredaFeyenoord1-3
Zondag11 september 2011VVV VenloPSV3-3
Zondag11 september 2011ExcelsiorFC Utrecht2-3

Speelronde 6

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag16 september 2011NECNAC Breda1-2
Zaterdag17 september 2011FC GroningenExcelsior2-0
Zaterdag17 september 2011VVV VenloSC Heerenveen0-3
Zaterdag17 september 2011VitesseRoda JC5-0
Zaterdag17 september 2011FeyenoordDe Graafschap4-0
Zondag18 september 2011PSVAjax2-2
Zondag18 september 2011RKC WaalwijkAZ1-2
Zondag18 september 2011FC TwenteADO Den Haag5-2
Zondag18 september 2011FC UtrechtHeracles Almelo2-2

Speelronde 7

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag24 september 2011PSVRoda JC7-1
Zaterdag24 september 2011ADO Den HaagVVV Venlo2-0
Zaterdag24 september 2011SC HeerenveenHeracles Almelo1-1
Zaterdag24 september 2011NAC BredaFC Utrecht1-0
Zaterdag24 september 2011AjaxFC Twente1-1
Zondag25 september 2011AZFeyenoord2-1
Zondag25 september 2011RKC WaalwijkNEC2-0
Zondag25 september 2011ExcelsiorVitesse0-2
Zondag25 september 2011De GraafschapFC Groningen2-3

Speelronde 8

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag30 september 2011Heracles AlmeloDe Graafschap2-0
Zaterdag1 oktober 2011FC UtrechtRKC Waalwijk3-0
Zaterdag1 oktober 2011FC TwenteExcelsior2-2
Zaterdag1 oktober 2011VitesseSC Heerenveen1-1
Zaterdag1 oktober 2011Roda JCNAC Breda4-3
Zondag2 oktober 2011FC GroningenAjax1-0
Zondag2 oktober 2011VVV VenloAZ1-3
Zondag2 oktober 2011FeyenoordADO Den Haag0-3
Zondag2 oktober 2011NECPSV0-2

Speelronde 9

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag15 oktober 2011AjaxAZ2-2
Zaterdag15 oktober 2011Heracles AlmeloFC Groningen2-1
Zaterdag15 oktober 2011RKC WaalwijkFC Twente0-4
Zaterdag15 oktober 2011PSVFC Utrecht1-0
Zatedag15 oktober 2011SC HeerenveenDe Graafschap1-1
Zondag16 oktober 2011NECVitesse0-1
Zondag16 oktober 2011NAC BredaExcelsior2-0
Zondag16 oktober 2011Roda JCADO Den Haag4-1
Zondag16 oktober 2011FeyenoordVVV Venlo4-0

Speelronde 10

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag21 oktober 2011De GraafschapNAC Breda3-1
Zaterdag22 oktober 2011VVV VenloRKC Waalwijk4-1
Zaterdag22 oktober 2011ExcelsiorHeracles Almelo0-2
Zaterdag22 oktober 2011ADO Den HaagNEC1-0
Zaterdag22 oktober 2011FC UtrechtSC Heerenveen1-4
Zondag23 oktober 2011AjaxFeyenoord1-1
Zondag23 oktober 2011AZRoda JC1-0
Zondag23 oktober 2011FC GroningenFC Twente1-1
Zondag23 oktober 2011VitessePSV1-1

Speelronde 11

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag28 oktober 2011NAC BredaVVV Venlo3-1
Zaterdag29 oktober 2011Roda JCAjax0-4
Zaterdag29 oktober 2011ExcelsiorRKC Waalwijk1-0
Zaterdag29 oktober 2011FC TwentePSV2-2
Zaterdag29 oktober 2011SC HeerenveenADO Den Haag4-0
Zondag30 oktober 2011De GraafschapVitesse0-1
Zondag30 oktober 2011FC GroningenFeyenoord6-0
Zondag30 oktober 2011NECFC Utrecht3-1
Zondag30 oktober 2011Heracles AlmeloAZ0-1

Speelronde 12

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag4 november 2011VVV VenloExcelsior0-0
Zaterdag5 november 2011NAC BredaVitesse1-0
Zaterdag5 november 2011Roda JCSC Heerenveen1-2
Zaterdag5 november 2011RKC WaalwijkFC Groningen1-1
Zaterdag5 november 2011FC TwenteDe Graafschap4-0
Zondag6 november 2011FC UtrechtAjax6-4
Zondag6 november 2011AZADO Den Haag3-0
Zondag6 november 2011FeyenoordNEC0-1
Zondag6 november 2011PSVHeracles Almelo4-1

Speelronde 13

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag19 november 2011De GraafschapPSV1-3
Zaterdag19 november 2011NECRoda JC1-2
Zaterdag19 november 2011SC HeerenveenRKC Waalwijk1-1
Zaterdag19 november 2011Heracles AlmeloFC Twente1-1
Zaterdag19 november 2011AjaxNAC Breda2-2
Zondag20 november 2011ADO Den HaagFC Utrecht2-2
Zondag20 november 2011VitesseFeyenoord0-4
Zondag20 november 2011FC GroningenVVV Venlo2-1
Zondag20 november 2011ExcelsiorAZ0-0

Speelronde 14

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag25 november 2011AZFC Utrecht2-0
Zaterdag26 november 2011NAC BredaSC Heerenveen2-2
Zaterdag26 november 2011VVV VenloDe Graafschap1-2
Zaterdag26 november 2011Roda JCHeracles Almelo3-1
Zaterdag26 november 2011PSVFC Groningen6-1
Zondag27 november 2011RKC WaalwijkFeyenoord1-2
Zondag27 november 2011ExcelsiorADO Den Haag1-1
Zondag27 november 2011NECAjax0-3
Zondag27 november 2011FC TwenteVitesse0-0

Speelronde 15

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag2 december 2011Heracles AlmeloVVV Venlo7-0
Zaterdag3 december 2011FC GroningenNEC3-3
Zaterdag3 december 2011ADO Den HaagNAC Breda3-0
Zaterdag3 december 2011De GraafschapRoda JC1-2
Zaterdag3 december 2011AjaxExcelsior4-1
Zondag4 december 2011FeyenoordPSV2-0
Zondag4 december 2011VitesseRKC Waalwijk4-0
Zondag4 december 2011FC UtrechtFC Twente2-6
Zondag4 december 2011SC HeerenveenAZ5-1

Speelronde 16

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag9 december 2011ADO Den HaagHeracles Almelo2-0
Zaterdag10 december 2011FC TwenteNEC2-0
Zaterdag10 december 2011AZDe Graafschap4-0
Zaterdag10 december 2011ExcelsiorSC Heerenveen0-5
Zaterdag10 december 2011PSVNAC Breda1-0
Zondag11 december 2011FC UtrechtFeyenoord2-2
Zondag11 december 2011RKC WaalwijkAjax0-1
Zondag11 december 2011VVV VenloRoda JC2-0
Zondag11 december 2011VitesseFC Groningen0-0

Speelronde 17

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag16 december 2011De GraafschapRKC Waalwijk1-3
Zaterdag17 december 2011Heracles AlmeloVitesse0-1
Zaterdag17 december 2011Roda JCExcelsior7-0
Zaterdag17 december 2011NECVVV Venlo2-0
Zaterdag17 december 2011FC GroningenFC Utrecht1-0
Zondag18 december 2011AjaxADO Den Haag4-0
Zondag18 december 2011NAC BredaAZ2-1
Zondag18 december 2011FeyenoordFC Twente3-2
Zondag18 december 2011SC HeerenveenPSV1-5

Stand voor winterstop

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPunten
1.AZ17122338
2.PSV17114237
3.FC Twente1796233
4.Ajax1796233
5.Feyenoord1794431
6.Vitesse1785429
7.SC Heerenveen1777328
8.FC Groningen1775526
9.Roda JC1780924
10.NAC Breda1763821
11.ADO Den Haag1763821
12.Heracles Almelo1755720
13.RKC Waalwijk1753918
14.FC Utrecht1745817
15.NEC17521017
16.De Graafschap17331112
17.VVV Venlo17241110
18.Excelsior1715118

Speelronde 18

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag20 januari 2012ADO Den HaagRoda JC3-3
Zaterdag21 januari 2012De GraafschapSC Heerenveen0-2
Zaterdag21 januari 2012FC TwenteRKC Waalwijk5-0
Zaterdag21 januari 2012ExcelsiorNAC Breda3-0
Zondag22 januari 2012FC UtrechtPSV1-1
Zondag22 januari 2012VitesseNEC0-1
Zondag22 januari 2012VVV VenloFeyenoord2-1
Zondag22 januari 2012AZAjax1-1
Zondag22 januari 2012FC GroningenHeracles Almelo2-1

Speelronde 19

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag27 januari 2012PSVVitesse3-1
Zaterdag28 januari 2012SC HeerenveenFC Utrecht2-0
Zaterdag28 januari 2012NAC BredaDe Graafschap1-1
Zaterdag28 januari 2012Heracles AlmeloExcelsior3-0
Zaterdag28 januari 2012Roda JCAZ2-0
Zondag29 januari 2012FeyenoordAjax4-2
Zondag29 januari 2012RKC WaalwijkVVV Venlo4-0
Zondag29 januari 2012FC TwenteFC Groningen4-1
Zondag29 januari 2012NECADO Den Haag2-0

Speelronde 20

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag3 februari 2012SC HeerenveenRoda JC4-3
Zaterdag4 februari 2012ADO Den HaagAZafg.
Zaterdag4 februari 2012VitesseNAC Breda1-0
Zaterdag4 februari 2012ExcelsiorVVV Venlo3-1
Zaterdag4 februari 2012Heracles AlmeloPSV1-1
Zondag5 februari 2012AjaxFC Utrecht0-2
Zondag5 februari 2012NECFeyenoord0-2
Zondag5 februari 2012De GraafschapFC Twenteafg.
Zondag5 februari 2012FC GroningenRKC Waalwijk0-3

DagDatumThuisUitUitslag
Woensdag8 februari 2012ADO Den HaagAZ0-6

DagDatumThuisUitUitslag
Woensdag21 maart 2012De GraafschapFC Twente1-2

Speelronde 21

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag10 februari 2012FC TwenteHeracles Almelo2-3
Zaterdag11 februari 2012AZExcelsior2-0
Zaterdag11 februari 2012VVV VenloFC Groningen2-0
Zaterdag11 februari 2012Roda JCNEC1-0
Zaterdag11 februari 2012NAC BredaAjax0-2
Zondag12 februari 2012FC UtrechtADO Den Haag1-1
Zondag12 februari 2012PSVDe Graafschap4-1
Zondag12 februari 2012RKC WaalwijkSC Heerenveen0-1
Zondag12 februari 2012FeyenoordVitesse3-1

Speelronde 22

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag17 februari 2012SC HeerenveenNAC Breda1-0
Zaterdag18 februari 2012Heracles AlmeloRoda JC2-1
Zaterdag18 februari 2012ADO Den HaagExcelsior1-1
Zaterdag18 februari 2012De GraafschapVVV Venlo1-4
Zondag19 februari 2012FC GroningenPSV3-0
Zondag19 februari 2012AjaxNEC4-1
Zondag19 februari 2012FC UtrechtAZ3-0
Zondag19 februari 2012FeyenoordRKC Waalwijk1-1
Zondag19 februari 2012VitesseFC Twente1-4

Speelronde 23

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag24 februari 2012RKC WaalwijkVitesse1-0
Zaterdag25 februari 2012NAC BredaADO Den Haag4-0
Zaterdag25 februari 2012VVV VenloHeracles Almelo3-1
Zaterdag25 februari 2012Roda JCDe Graafschap0-2
Zaterdag25 februari 2012AZSC Heerenveen3-3
Zondag26 februari 2012ExcelsiorAjax1-4
Zondag26 februari 2012FC TwenteFC Utrecht1-0
Zondag26 februari 2012PSVFeyenoord3-2
Zondag26 februari 2012NECFC Groningen4-0

Speelronde 24

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag3 maart 2012ADO Den HaagSC Heerenveen0-0
Zaterdag3 maart 2012VVV VenloNAC Breda2-1
Zaterdag3 maart 2012RKC WaalwijkExcelsior1-0
Zaterdag3 maart 2012AZHeracles Almelo3-1
Zondag4 maart 2012AjaxRoda JC4-1
Zondag4 maart 2012FC UtrechtNEC0-0
Zondag4 maart 2012VitesseDe Graafschap2-0
Zondag4 maart 2012FeyenoordFC Groningen1-0
Zondag4 maart 2012PSVFC Twente2-6

Speelronde 25

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag9 maart 2012Roda JCVVV Venlo3-1
Zaterdag10 maart 2012NECFC Twente3-1
Zaterdag10 maart 2012SC HeerenveenExcelsior4-2
Zaterdag10 maart 2012Heracles AlmeloADO Den Haag0-2
Zaterdag10 maart 2012NAC BredaPSV3-1
Zondag11 maart 2012FeyenoordFC Utrecht1-1
Zondag11 maart 2012De GraafschapAZ0-2
Zondag11 maart 2012FC GroningenVitesse1-3
Zondag11 maart 2012AjaxRKC Waalwijk3-0

Speelronde 26

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag16 maart 2012VitesseHeracles Almelo2-0
Zaterdag17 maart 2012AZNAC Breda0-0
Zaterdag17 maart 2012RKC WaalwijkDe Graafschap1-0
Zaterdag17 maart 2012ExcelsiorRoda JC2-1
Zaterdag17 maart 2012PSVSC Heerenveen5-1
Zondag18 maart 2012ADO Den HaagAjax0-2
Zondag18 maart 2012FC TwenteFeyenoord0-2
Zondag18 maart 2012VVV VenloNEC0-2
Zondag18 maart 2012FC UtrechtFC Groningen3-1

Speelronde 27

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag24 maart 2012Roda JCVitesse3-1
Zaterdag24 maart 2012ExcelsiorFC Groningen0-1
Zaterdag24 maart 2012NAC BredaNEC1-1
Zaterdag24 maart 2012SC HeerenveenVVV Venlo4-1
Zaterdag24 maart 2012ADO Den HaagFC Twente1-1
Zondag25 maart 2012AZRKC Waalwijk1-0
Zondag25 maart 2012Heracles AlmeloFC Utrecht3-1
Zondag25 maart 2012AjaxPSV2-0
Zondag25 maart 2012De GraafschapFeyenoord0-3

Speelronde 28

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag30 maart 2012FC UtrechtExcelsior3-2
Zaterdag31 maart 2012FC GroningenSC Heerenveen1-3
Zaterdag31 maart 2012PSVVVV Venlo2-0
Zaterdag31 maart 2012FC TwenteRoda JC2-0
Zaterdag31 maart 2012FeyenoordNAC Breda3-1
Zondag1 april 2012NECDe Graafschap2-0
Zondag1 april 2012RKC WaalwijkADO Den Haag1-0
Zondag1 april 2012AjaxHeracles Almelo6-0
Zondag1 april 2012VitesseAZ2-2

Speelronde 29

DagDatumThuisUitUitslag
Dinsdag10 april 2012ExelsiorNEC0-2
Woensdag11 april 2012AZFC Twente2-2
Woensdag11 april 2012NAC BredaHeracles Almelo1-2
Woensdag11 april 2012Roda JCFeyenoord0-0
Woensdag11 april 2012SC HeerenveenAjax0-5
Woensdag11 april 2012RKC WaalwijkPSV2-1
Donderdag12 april 2012De GraafschapFC Utrecht3-0
Donderdag12 april 2012VVV VenloVitesse1-3
Donderdag12 april 2012ADO Den HaagFC Groningen3-0

Speelronde 30

DagDatumThuisUitUitslag
Zaterdag14 april 2012NECSC Heerenveen2-4
Zaterdag14 april 2012PSVAZ3-2
Zaterdag14 april 2012FC TwenteNAC Breda2-2
Zaterdag14 april 2012FeyenoordExcelsior3-0
Zondag15 april 2012FC GroningenRoda JC0-1
Zondag15 april 2012Heracles AlmeloRKC Waalwijk1-1
Zondag15 april 2012VitesseADO Den Haag1-0
Zondag15 april 2012AjaxDe Graafschap3-1
Zondag15 april 2012FC UtrechtVVV Venlo4-2

Speelronde 31

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag20 april 2012NAC BredaRoda JC0-3
Zaterdag21 april 2012SC HeerenveenVitesse1-1
Zaterdag21 april 2012De GraafschapHeracles Almelo2-3
Zaterdag21 april 2012RKC WaalwijkFC Utrecht0-2
Zaterdag21 april 2012ExcelsiorFC Twente0-1
Zondag22 april 2012ADO Den HaagFeyenoord1-2
Zondag22 april 2012AZVVV Venlo2-1
Zondag22 april 2012PSVNEC2-1
Zondag22 april 2012AjaxFC Groningen2-0

Speelronde 32

DagDatumThuisUitUitslag
Vrijdag27 april 2012FC GroningenDe Graafschap1-1
Zaterdag28 april 2012Heracles AlmeloSC Heerenveen2-4
Zaterdag28 april 2012VitesseExcelsior3-2
Zaterdag28 april 2012VVV VenloADO Den Haag2-1
Zaterdag28 april 2012FC UtrechtNAC Breda1-3
Zondag29 april 2012Roda JCPSV1-3
Zondag29 april 2012FC TwenteAjax1-2
Zondag29 april 2012NECRKC Waalwijk1-1
Zondag29 april 2012FeyenoordAZ1-0

Speelronde 33

DagDatumThuisUitUitslag
Woensdag2 mei 2012FC GroningenNAC Breda1-1
Woensdag2 mei 2012FC UtrechtVitesse2-2
Woensdag2 mei 2012NECAZ1-1
Woensdag2 mei 2012De GraafschapExcelsior2-2
Woensdag2 mei 2012RKC WaalwijkRoda JC5-2
Woensdag2 mei 2012AjaxVVV Venlo2-0
Woensdag2 mei 2012FeyenoordHeracles Almelo4-1
Woensdag2 mei 2012PSVADO Den Haag5-0
Woensdag2 mei 2012FC TwenteSC Heerenveen3-4

Speelronde 34

DagDatumThuisUitUitslag
Zondag6 mei 2012ADO Den HaagDe Graafschap3-5
Zondag6 mei 2012NAC BredaRKC Waalwijk3-2
Zondag6 mei 2012VitesseAjax1-3
Zondag6 mei 2012ExcelsiorPSV1-3
Zondag6 mei 2012SC HeerenveenFeyenoord2-3
Zondag6 mei 2012Roda JCFC Utrecht1-3
Zondag6 mei 2012VVV VenloFC Twente4-2
Zondag6 mei 2012AZFC Groningen1-0
Zondag6 mei 2012Heracles AlmeloNEC1-2

Eindstand Eredivisie

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPunten
1.Ajax34237476
2.Feyenoord34217670
3.PSV34216769
4.AZ34198765
5.SC Heerenveen341810664
6.FC Twente34179860
7.Vitesse341581153
8.NEC341361545
9.RKC Waalwijk341361545
10.Roda JC341421844
11.FC Utrecht3411101343
12.Heracles Almelo341171640
13.NAC Breda341081638
14.FC Groningen341071737
15.ADO Den Haag34881832
16.VVV Venlo34942131
17.De Graafschap34662224
18.Excelsior34472319

Lees verder

© 2011 - 2019 Soccar, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Speelschema en programma eredivisie voetbal 2012-2013Vanaf vrijdag 10 augustus 2012 wordt er weer gevoetbald in de eredivisie. Tijdens het seizoen 2012-2013 zullen alle weds…
Eredivisie 2014-2015 FC Utrecht programmaEredivisie 2014-2015 FC Utrecht programmaFC Utrecht kende een teleurstellen Eredivisie seizoen 2013-2014. Ondanks dat de ploeg van Jan Wouters als 10e eindigde m…
Eredivisie 2014-2015 Groningen programmaEredivisie 2014-2015 Groningen programmaFC Groningen kende in het Eredivisie seizoen 2013-2014 een daverend einde door in de Play Offs overtuigend van Vitesse e…
Eredivisie 2014-2015 Willem II programmaEredivisie 2014-2015 Willem II programmaWillem II heeft zich binnen een jaar weten terug te keren naar de Eredivisie. Willem II wist op het eind van het Jupiler…
Eredivisie 2014-2015 Heracles Almelo programmaEredivisie 2014-2015 Heracles Almelo programmaHeracles kende een matig Eredivisie seizoen onder de nieuwe trainer Jan de Jonge. Maar liefst 17 wedstrijden gingen verl…
Bronnen en referenties
  • www.fcupdate.nl
  • www.soccerway.com

Reageer op het artikel "Speelschema Eredivisie 2011-2012, programma en uitslagen"

Plaats een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Reacties

Ad, 02-06-2012 22:34 #3
Er staat een foutje in de lijst met uitslagen: Heerenveen-Heracles (speelronde 7) werd 1-1 in plaats van 0-0.

Arjen90 (infoteur), 29-06-2011 21:58 #2
Bedankt voor het opmerken. Zal het erin zetten.

Dennyyellow, 29-06-2011 19:57 #1
De laatste wedstrijd is dus Heracles Almelo - NEC (die ontbreekt).

Infoteur: Soccar
Laatste update: 15-07-2015
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 2
Reacties: 3
Schrijf mee!