InfoNu.nl > Sport > Voetbal > Swansea City 2011-2012, selectie, programma en uitslagen

Swansea City 2011-2012, selectie, programma en uitslagen

Swansea City 2011-2012, selectie, programma en uitslagen Het eerste jaar voor Swansea City in de grote Premier League. Hier vindt u alle informatie over de selectie, het programma voor dit seizoen en natuurlijk de uitslagen. De eerste wedstrijd spelen 'The Swans' thuis tegen Sunderland en de laatste wedstrijd van het seizoen spelen ze tegen het grote Liverpool, ook thuis.

Swansea City: 2011-2012 2012-2013 >>

Swansea City AFC

Swansea City Association Football Club is een voetbalclub uit Swansea gelegen in Wales en speelt in het seizoen 2011-2012 op het hoogste niveau in Engeland, de Premier League. Swansea City en Cardiff City zijn de enige twee voetbalclubs uit Wales die dit niveau ooit hebben gehaald. In het seizoen 2010-2011 is de ploeg uit Wales op de derde plek geëindigd in de Football League Championship en mocht daardoor mee doen aan de play-offs voor de Premier League. In de finale van de play-offs moest Swansea City tegen Reading FC, die de ploeg uit Wales met 4-2 gewonnen heeft en daardoor het opvolgende seizoen deel mocht nemen in de Premier League.

Stadion

Het stadion van Swansea City, Liberty Stadium, wordt niet alleen gebruikt voor voetbalwedstrijden. In dit stadion worden ook de thuiswedstrijden van de rugbyclub Ospreys gespeeld. Ook worden er popconcerten gehouden in het Liberty Stadium. De capaciteit van het stadion 20.532 plaatsen en is hiermee het op drie na grootste stadion van Wales. Ze zijn begonnen met de bouw in 2003 en op 10 juli 2005 is het project afgerond. Het hele project heeft in totaal 27 miljoen pond gekost.

Selectie

1. Michel Vorm
2. Ashley Wiliams
3. Neil Taylor
4. Steven Caulker (gehuurd)
5. Alan Tate
6. Ferrie Bodde
7. Leon Britton
8. Andrea Orlandi
9. Craig Beattie (uitgeleend)
10. Danny Graham
11. Pablo Hernandez
12. Nathan Dyer
13. David Cornell (uitgeleend)
14. Stephen Dobbie
15. Wayne Routledge
16. Garry Monk
17. Josh McEachran (gehuurd)
18. Leroy Lita
19. Luke Moore
20. Federico Bessone
21. Jose Moreira
22. Angel Rangel
23. -
24. Joe Allen
25. Gerhard Tremmel
26. Kemy Augustien
27. Mark Gower
28. Thomas Butler
29. Ashley Richards
30. Scott Donnelly (uitgeleend)
31. Lee Lucas
32. Darnel Situ
33. Ben Davies
34. Joe Walsh
35. Daniel Alfei
36. Casey Thomas (uitgeleend)
37. Jordan Smith
38. Gwion Edwards
39. Kurtis March
40. -
41. -
42. Gylfi Sigurðsson (gehuurd)

Programma & Uitslagen


DatumThuisspelende ploegUitslagUitspelende ploeg
ma 15 augustusManchester City4-0Swansea City
za 20 augustusSwansea City 0-0Wigan Athletic
za 27 augustusSwansea City 0-0Sunderland
za 10 septemberArsenal1-0Swansea City
za 17 septemberSwansea City 3-0West Bromwich Albion
za 24 septemberChelsea4-1Swansea City
zo 2 oktoberSwansea City 2-0Stoke City
za 15 oktoberNorwich City3-1Swansea City
za 22 oktoberWolverhampton2-2Swansea City
za 29 oktoberSwansea City 3-1Bolton Wanderers
za 5 novemberLiverpool0-0Swansea City
za 19 novemberSwansea City 0-1Manchester United
zo 27 novemberSwansea City 0-0Aston Villa
za 3 decemberBlackburn Rovers4-2Swansea City
za 10 decemberSwansea City 2-0Fulham
za 17 decemberNewcastle United0-0Swansea City
wo 21 decemberEverton1-0Swansea City
di 27 decemberSwansea City 1-1Queens Park Rangers
za 31 decemberSwansea City 1-1Tottenham Hotspur
ma 2 januariAston Villa0-2Swansea City
zo 15 januariSwansea City 3-2Arsenal
za 21 januariSunderland2-0Swansea City
di 31 januariSwansea City 1-1Chelsea
za 4 februariWest Bromwich Albion1-2Swansea City
za 11 februariSwansea City 2-3Norwich City
zo 26 februariStoke City2-0Swansea City
za 3 maartWigan Athletic0-2Swansea City
zo 11 maartSwansea City 1-0Manchester City
za 17 maartFulham0-3Swansea City
za 24 maartSwansea City 0-2Everton
zo 1 aprilTottenham Hotspur3-1Swansea City
vr 6 aprilSwansea City 0-2Newcastle United
wo 11 aprilQueens Park Rangers3-0Swansea City
za 14 aprilSwansea City 3-0Blackburn Rovers
za 21 aprilBolton Wanderers1-1Swansea City
za 28 aprilSwansea City 4-4Wolverhampton
zo 6 meiManchester United2-0Swansea City
zo 13 meiSwansea City 1-0Liverpool

Eindstand

PlaatsClubGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPunten
1Manchester City38285589
2Manchester United38285589
3Arsenal382171070
4Tottenham Hotspur38209969
5Newcastle United381981165
6Chelsea3818101064
7Everton3815111256
8Liverpool3814101452
9Fulham3814101452
10 Swansea City 38 12 11 15 47
11West Bromwich Albion381381747
12Norwich City3812111547
13Sunderland3811121545
14Stoke City3811121545
15Wigan Athletic3811101743
16Aston Villa387171438
17Queens Park Rangers381072137
18Bolton Wanderers381062236
19Blackburn Rovers38872331
20Wolverhampton385102325
© 2012 - 2018 Rva03, het auteursrecht (tenzij anders vermeld) van dit artikel ligt bij de infoteur. Zonder toestemming van de infoteur is vermenigvuldiging verboden.
Gerelateerde artikelen
Swansea City 2012-2013, selectie, programma en uitslagenSwansea City 2012-2013, selectie, programma en uitslagenHet tweede jaar alweer voor Swansea City in de grote Premier League. Hier vindt u alle informatie over de selectie, het…
Speelschema Premier League 2011-2012Speelschema Premier League 2011-2012Speelschema Premier League 2011-2012. De Premier League is het hoogste niveau waarop gevoetbald kan worden in Engeland.…
Speelschema Premier League 2012-2013Speelschema Premier League 2012-2013Speelschema Premier League 2012-2013. De Premier League is de hoogste divisie voor het voetbal in Engeland. De Premier L…
Speelschema Premier League 2013-2014Speelschema Premier League 2013-2014Op 17 augustus 2013 zullen de eerste wedstrijden in de Premier League 2013-2014 plaatsvinden. In verband met het wereldk…
Premier League 2013/14 speelronde 34 + programma ronde 35Premier League 2013/14 speelronde 34 + programma ronde 35Liverpool lijkt door de 3-2 overwinning op directe concurrent Manchester City voor het eerst sinds 1990 kampioen te word…
Bronnen en referenties
  • www.swanseacity.net

Reageer op het artikel "Swansea City 2011-2012, selectie, programma en uitslagen"

Plaats als eerste een reactie, vraag of opmerking bij dit artikel. Reacties moeten voldoen aan de huisregels van InfoNu.
Meld mij aan voor de tweewekelijkse InfoNu nieuwsbrief
Ik ga akkoord met de privacyverklaring en ben bekend met de inhoud hiervan
Infoteur: Rva03
Gepubliceerd: 05-11-2012
Rubriek: Sport
Subrubriek: Voetbal
Bronnen en referenties: 1
Schrijf mee!